<<< Forrige løp
Start ca kl. 18:05 V5-5
NOKAS 4-ÅRINGSLØP
NOKAS 4-ÅRINGSLØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 4-årige høyest 200.000 kr.
Premier: 75.000-37.500-22.500-12.000-8.000-(5.000) kr.
14. Løp
Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-5-1 Plass : 3-5-1

1 2018: -1 -0 -0 -1 -0 -5 000 2017: -22 -5 -2 -7 -4 -355 000
Jet Bug 2100 1 Plass 545 500
6 år SVARTBRUN H v.Soir Des Tibur H. Tvedt Jarlsberg Travbane 0 21/5 - 02 / 12 2100 17,3ag 30
e. Skerry Mamsell v. Stanley Kosmos (US) H. Tvedt Bjerke Travbane 1 27/4 - 08 / 1 2100 16,4a 54
Morten Svenningsen /Lier H. Tvedt Bjerke Travbane 1 30/3 - 06 / 6 2600 17,3a 77
H. Tvedt Olaf Henriksen H. Tvedt Bjerke Travbane 1 13/3 - 07 / 2 2160 17,1 31
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek T. Solberg Bjerke Travbane 2 24/2 - 03 / 10 2100 18,2a 32
2 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -16 -3 -2 -2 -5 -229 391
Elite B.R. 2 Plass 878 224
7 år MØRKBR H v.Muscles Yankee* (US) G. Gundersen Momarken Travbane 1 31/5 - 06 / 1 2640 15,3a 22
e. Sharapova (US) v. Andover Hall* (US) G. Gundersen Bjerke Travbane 2 16/4 - 11 / 2 2100 15,0a 25
Jørn Amundsen /Risør M. Gundersen Bjerke Travbane 1 02/3 - 09 / 1 2100 16,1a 13
G. Gundersen G. Gundersen Bjerke Travbane 1 20/2 - 06 / 12 2140 17,1 17
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane 2 11/9 - 06 / 9 2100 14,9a 22
3 2018: -6 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -11 -2 -2 -0 -2 -81 000
Commander Nosto 3 Plass 394 000
6 år RØD V v.Igor November* (IT) H. Eggen Bjerke Travbane 0 11/5 - 08 / 9 2600 16,5a 51
e. Yes Kievitshof (DE) v. Coktail Jet (FR) H. Holm Bjerke Travbane 4 13/9 - 04 / 11 2100 15,6ag 398
Stall Com No H. Holm Bjerke Travbane 3 01/9 - 06 / 9 2100 16,4a 217
H. Holm Steinar Holm (T) H. Holm Bjerke Travbane 1 19/8 - 10 / 7 2140 17,0 93
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 7 29/7 - 01 / 1 2140 19,2 42
4 2016: -1 -1 -0 -0 -0 -51 110 2015: -7 -3 -2 -0 -0 -109 171
Tenedor* (IT) 4 Plass 158 901
4 år BRUN H v.Goetmals Wood* (FR) B. Goop Solvalla 1 27/5 - 04 / 13 2140 14,0a 47
e. Valley Lane (DE) v. Lindy Lane* (US) B. Goop Axevalla 0 01/12 - 10 / 16 2140 19,3ag 13
Italia B. Goop Solvalla 1 04/11 - 03 / 2 2140 14,9a 16
B. Goop B. Goop Åby 2 15/10 - 06 / 8 2140 15,4a 15
Mørkblå, gull sk.bånd, hvit rekl B. Goop Färjestad - 28/9 - 08 / 9 2640 brg ag 13
5 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -7 000 2018: -19 -3 -4 -2 -7 -149 500
Frankie Lobell (NL) 5 Plass 407 876
7 år BRUN V v.Dream Vacation* (US) H. Langeweg Jr. Wolvega 3 21/5 - 11 / 1 2100 15,0a 44
e. Lightning Prayer (US) v. Like A Prayer* (US) H. Langeweg Jr. Duindigt P 08/5 - 91 / 1 2000 17,1a P
Tone Johansen-Arne Gulbrandsen H. Langeweg Jr. Wolvega 1 12/2 - 03 / 1 2100 16,1a 21
H. Langeweg Jr. H. Langeweg Jr. Wolvega 2 18/10 - 04 / 1 2100 15,8a 50
blå/ svart/ gul H. Langeweg Jr. Wolvega 3 03/10 - 08 / 1 2100 15,5a 55
6 2016: -11 -7 -1 -1 -2 -155 710 2015: -11 -1 -2 -1 -3 -18 609
Backspin* (FI) 6 Plass 176 693
4 år LYSBRUN HP v.Le Monteil (FR) I. Nurmonen Vermo 1 18/5 - 06 / 1 2100 14,2a 86
e. Holiday En* (US) v. Enjoy Lavec* (S) A. Teivainen Seinäjoki 5 30/4 - 11 / 1 2100 16,0a 120
Finland A. Teivainen Lahti 1 14/4 - 07 / 1 2140 15,0a 26
J. Kontio Hannu Isotalo H. Torvinen Forssa 6 02/4 - 10 / 1 2140 15,2a 159
hvit med blått sk.stk. og ermer. A. Teivainen Forssa 1 18/3 - 06 / 1 2140 17,0a 52
7 2018: -4 -0 -0 -1 -1 -8 000 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Muscle Field 7 Plass 193 000
6 år BRUN H v.Muscle Mass* (US) J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 1 21/5 - 02 / 2 2100 15,0a 41
e. Candy Bar v. Incredible Nevele (US) T. Solberg Drammen Travbane 1 02/5 - 07 / 6 2100 16,0a 128
Ulf Alme /Hakadal T. Solberg Bjerke Travbane 6 20/4 - 06 / 11 2600 16,3a 190
T. Solberg Ulf Alme (A) T. Solberg Leangen Travbane 2 02/4 - 05 / 3 2140 17,7 53
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Bjerke Travbane 0 07/10 - 07 / 6 2100 17,3a 209
8 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -16 000 2018: -13 -3 -3 -0 -3 -217 718
Joe Hoo Lee (S) 8 Plass 697 082
7 år SVARTBRUN V v.Judge Joe* (US) T. Horpestad Biri Travbane 3 03/6 - 01 / 7 1609 13,0a 82
e. Constance Bay* (US) v. Ken Warkentin (US) T. Horpestad Årjäng 2 24/4 - 03 / 1 2140 15,0 18
Herman Schlaupitz Kihle /Stange T. Horpestad Jarlsberg Travbane 1 15/4 - 04 / 1 1609 15,1a 13
T. Horpestad T. Horpestad Årjäng 2 30/3 - 04 / 3 2140 15,2a 55
mørkblå m/lyseblått sk.stk.hvitt bryst T. Horpestad Örebro 2 28/12 - 02 / 6 1609 14,3a 38
9 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Malkin 9 Plass 758 050
7 år BRUN H v.Ken Warkentin (US) K. Johansen Jarlsberg Travbane 0 07/11 - 09 / 8 2100 14,1a 197
e. Silver Rain v. Pine Chip* (US) K. Johansen Sørlandets Travpark 3 24/10 - 05 / 1 2140 15,8a 34
Geir Eivind Skjelde /Skien V. Hop Bjerke Travbane 5 13/9 - 04 / 8 2100 15,7a 581
Å. Tengsareid Jan Kristian Waaler (P) V. Hop Bjerke Travbane 3 01/9 - 03 / 7 2100 16,1a 198
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam V. Hop Bjerke Travbane 2 27/8 - 03 / 4 2100 17,2a 45
10 2016: -14 -4 -2 -1 -2 -196 015 2015: -11 -2 -2 -1 -1 -158 607
Pokemon Ås* (S) 10 Plass 372 560
4 år BRUN V v.Kadabra* (US) J. Takter Jägersro 1 24/5 - 07 / 5 2640 14,2a 142
e. Oblige Ås (S) v. Scarlet Knight* (US) M. Lindgren Charlottenlund 4 29/4 - 06 / 2 2000 16,0a 84
Sverige M. Lindgren Halmstad 0 11/4 - 11 / 10 2680 21,1 g 112
P. Untersteiner Marcus Lindgren (T) G. Napolitano U.S.A. 0 03/11 - 11 / 1 1609 18,3ag 65
blå m/hvite ermbind. G. Napolitano U.S.A. 1 13/10 - 11 / 1 1609 11,8a 26
11 2016: -5 -2 -1 -0 -1 -80 243 2015: -9 -0 -3 -2 -3 -69 714
Uncle Tupelo* (S) 11 Plass 149 957
4 år M.BRUN V v.Torvald Palema* (S) J. Untersteiner Halmstad 2 30/5 - 05 / 8 2160 15,3 20
e. Vision B.Happy (S) v. Mack Lobell* (US) J. Untersteiner Åby 4 30/4 - 08 / 3 2140 13,2a 343
Sverige P. Pettersson Halmstad 1 21/4 - 06 / 3 2640 15,9a 42
J. Untersteiner J. Løvgren Mantorp 0 28/2 - 06 / 5 2140 br g 295
svart m/rødt sk.stk. og seler.røde erm J. Løvgren Åby 1 17/2 - 04 / 4 2140 17,1 54
12 2019: -5 -0 -3 -1 -1 -88 476 2018: -21 -2 -5 -4 -6 -270 500
Kicking Classic 12 Plass 743 976
7 år MØRKBR H v.Quite Easy (US) K. Malmin Bjerke Travbane 1 25/5 - 06 / 8 2100 14,4a 170
e. Kicking Promessa (S) v. Chergon* (DE) G. Austevoll Biri Travbane 3 14/5 - 03 / 11 2100 15,9a 68
Stall Cala d'Or K. Malmin Biri Travbane 1 22/4 - 05 / 5 2100 15,8a 54
K. Malmin Trond Anderssen (T) K. Malmin Bjerke Travbane 3 06/4 - 02 / 5 2160 16,5 187
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Momarken Travbane 2 19/3 - 03 / 6 1640 14,0a 109