<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:22 V75-2
V5-4
YESBOX-LØPET
YESBOX-LØPET
Varmblods 2100 m. Autostart. Maks 10 startende.
For alle 3-12-årige.
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-2-10 Plass : 6-2-10

1 2016: -7 -2 -3 -0 -0 -48 037 2015: -21 -5 -5 -5 -4 -151 891
Winwin Boy* (DK) 2100 1 Plass 285 294
5 år BRUN V v.David Raymond* (US) B. Jørgensen Charlottenlund 2 27/5 - 06 / 2 2000 14,1a 20
e. Alamo Bay* (DK) v. Runway Blues* (US) B. Jørgensen Billund 1 05/5 - 03 / 2 1900 13,8a 24
Danmark B. Jørgensen Charlottenlund 0 17/4 - 06 / 3 2000 15,2ag 49
J. Juel Lindy Holm B. Jørgensen Skive 1 18/3 - 06 / 9 2000 14,3 33
Beige,grønt sk.stk&seler,røde kant+rek B. Jørgensen Skive 2 05/3 - 07 / 1 2060 15,2a 54
2 2016: -10 -5 -1 -0 -2 -200 617 2015: -8 -2 -2 -0 -2 -126 203
Västerbo RealHigh* (S) 2 Plass 379 974
5 år MØRKRØD H v.Quevert* (FR) P. Mahony Bjerke Travbane 1 01/6 - 08 / 10 2100 13,5a 19
e. Reel Broline (S) v. Sugarcane Hanover* (US) P. Mahony Rättvik 1 29/4 - 04 / 4 2140 14,8a 16
Sverige P. Mahony Färjestad 1 19/4 - 03 / 4 1640 11,8a 25
P. Mahony P. Mahony Axevalla 5 09/4 - 03 / 10 2660 15,5 43
Mblå m/ hvitt sk.stk, diagonale str. P. Mahony Romme 0 27/3 - 10 / 7 2640 17,3 g 87
3 2016: -6 -1 -1 -1 -1 -60 003 2015: -9 -1 -3 -0 -3 -193 554
Siri Lock* (S) 3 Plass 373 461
6 år M.BRUN HP v.Fast Photo* (US) T. Dalborg Åby 2 25/5 - 08 / 11 2140 13,6a 266
e. Vegamede (S) v. Ganymede (FR) T. Dalborg Färjestad 3 05/5 - 03 / 1 2140 13,9 38
Sverige T. Dalborg Åby 0 20/4 - 09 / 10 2140 15,0a 390
T. Dalborg Mikael Wallgren (A) N. Westerholm Axevalla 5 09/4 - 06 / 11 2140 14,9a 259
Sv/blå randigt axp, blå ärmb; vit T. Dalborg Kalmar 0 12/3 - 06 / 7 2140 14,5a 114
4 2016: -8 -1 -2 -0 -2 -84 000 2015: -11 -4 -4 -0 -0 -239 165
Cash Street 4 Plass 323 165
5 år MØRKBR V v.Ready Cash* (FR) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 01/6 - 08 / 5 2100 13,5a 58
e. Global Tooma (S) v. Supergill* (US) Å. Tengsareid Åby 0 30/4 - 06 / 5 1640 12,6a 250
Stall Bacalao Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 23/4 - 06 / 8 2140 14,4a 48
Å. Tengsareid Å. Tengsareid Leangen Travbane 0 02/4 - 10 / 10 1640 18,2ag 30
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 16/3 - 08 / 8 1609 14,1a 82
5 2017: -9 -1 -2 -2 -3 -120 217 2016: -22 -3 -4 -3 -5 -346 165
New Star Power* (US) 5 Plass 641 483
6 år BRUN HP v.Deweycheatumnhowe* (US) W. Paal Jägersro 1 31/5 - 09 / 1 1640 12,2a 51
e. Kira Hall (US) v. Valley Victory* (US) W. Paal Halmstad 2 09/5 - 08 / 1 1609 12,0a 58
Tyskland W. Paal Vaggeryd 0 01/5 - 09 / 4 2140 14,3a 176
W. Paal W. Paal Halmstad 6 25/4 - 10 / 1 2140 14,8a 82
svart med orange ermstriper. W. Paal Jägersro 4 15/3 - 07 / 1 1640 12,6a 106
6 2016: -9 -0 -2 -2 -3 -86 683 2015: -18 -1 -3 -3 -9 -125 556
Lill Hugo* (S) 6 Plass 299 637
6 år M.BRUN V v.Adams Hall* (US) J. Takter Jägersro 2 31/5 - 09 / 2 1640 12,3a 73
e. Coktail Winny (S) v. Coktail Jet (FR) S. Dyhrberg Halmstad 5 23/5 - 09 / 12 2140 14,1a 504
Sverige S. Dyhrberg Åby 6 14/5 - 03 / 10 2660 15,2 448
B. Goop Svend Dyhrberg (S) S. Dyhrberg Åby 0 04/5 - 07 / 7 3140 16,1a 236
Mørkblå, gull sk.bånd, hvit rekl S. Dyhrberg Jägersro 3 16/4 - 03 / 12 2660 14,9 606
7 2016: -7 -4 -2 -0 -0 -110 770 2015: -9 -4 -3 -0 -1 -85 702
Tobby* (DK) 7 Plass 226 057
6 år M.BRUN V v.Great Challenger (US) N. Andersen Charlottenlund 1 27/5 - 06 / 1 2000 14,1a 53
e. Dybbøl Travcafe (DK) v. Lord Follo* (DK) N. Andersen Charlottenlund 0 15/5 - 05 / 1 2000 13,2a 640
Danmark N. Andersen Aalborg 2 02/4 - 04 / 4 2640 16,7a 24
N. Andersen N. Andersen Halmstad 2 13/3 - 10 / 1 2140 14,7a 31
hvit/svart med reklame. N. Andersen Charlottenlund 1 05/2 - 04 / 2 2000 14,7a 13
8 2016: -5 -2 -0 -1 -1 -60 412 2015: -11 -2 -2 -0 -5 -61 230
Spirit Laser* (DK) 8 Plass 258 668
7 år M.BRUN V v.Høvding Lavec* (S) J. Hansen Halmstad 1 23/5 - 09 / 5 2140 13,7a 159
e. Fiona Laser* (DK) v. Dancer's Victory (US) J. Jinesjö Jägersro 6 10/5 - 03 / 2 2140 14,0a 44
Sverige J. Hansen Halmstad 1 21/4 - 08 / 4 1640 13,2a 118
J. Untersteiner Helena Egertoft (S) J. Hansen Åby 0 17/3 - 08 / 9 1640 14,7a 55
svart m/rødt sk.stk. og seler.røde erm J. Hansen Halmstad 3 27/2 - 04 / 3 2140 15,7a 54
9 2016: -11 -1 -1 -1 -6 -80 294 2015: -18 -1 -3 -2 -5 -97 620
Quill Pen* (S) 9 Plass 479 463
7 år BRUN HP v.Offshore Dream* (FR) A. Eklundh Åby 1 25/5 - 08 / 2 2140 13,6a 79
e. In Writing (US) v. Malabar Man* (US) J. Untersteiner Åby 3 12/5 - 08 / 11 2140 13,2a 1174
Sverige J. Untersteiner Vaggeryd 2 01/5 - 07 / 8 1660 13,9 153
A. Eklundh Mats Olsson A. Eklundh Åby 7 14/4 - 06 / 3 2640 15,1 558
Vit, gråa hängslen,vitt axelparti; vit K. Olsson Åby 5 07/4 - 02 / 7 2140 16,2a 380
10 2016: -4 -1 -2 -0 -0 -81 776 2015: -15 -3 -5 -2 -3 -166 005
Whisky Akema* (S) 10 Plass 247 781
5 år BRUN V v.Symphonic Hanover (US) C. Svensson Halmstad 2 23/5 - 09 / 9 2140 13,8a 84
e. Wiss Nickolina (S) v. Hawkeye Staro (S) C. Svensson Vaggeryd 0 01/5 - 09 / 3 2140 14,3a 33
Sverige C. Svensson Axevalla 2 09/4 - 05 / 2 2140 14,3 93
C. Svensson C. Svensson Örebro 1 20/3 - 01 / 9 2100 15,1a 38
rød m/blått sk.stk stjerne/seler og er K. Oscarsson Åby 2 17/12 - 05 / 11 2140 16,2 60