Neste løp >>>
Start ca kl. 13:50 NORDIA PAYMENTS STAYERLØP
NORDIA PAYMENTS STAYERLØP
Kaldblods 3120 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 575.001 kr., 40 m. ved 900.001 kr., 60 m. ved 1.500.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-1-11 Plass : 8-1-11

1 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -16 -6 -3 -0 -1 -824 992
Myhreng Jerker 3120 1 Plass 1 941 575
8 år SVART H v.Krageboen O. Mikkelborg Färjestad 1 25/4 - 07 / 15 2160 25,4 14
e. Gulheim Seira v. Minpil O. Mikkelborg Färjestad 1 03/4 - 07 / 11 1680 23,5 25
Stall Vent og se O. Mikkelborg Färjestad 1 11/1 - 05 / 10 2180 28,5 14
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Bjerke Travbane 1 23/12 - 09 / 7 2100 27,2a 12
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 09/12 - 08 / 7 2160 br g 77
2 2017: -11 -0 -0 -1 -0 -23 030 2016: -24 -0 -0 -3 -10 -61 872
Gangtrøtt* 2 Plass 585 563
12 år BRUN V v.Moe Odin M. Helland Momarken Travbane 5 31/5 - 03 / 6 2180 27,1 370
e. Grandal Riga v. Spang Best M. Helland Bjerke Travbane 0 25/5 - 07 / 1 2100 28,2a 880
Sverige M. Helland Jarlsberg Travbane 0 08/5 - 02 / 2 1609 24,6a 390
M. Helland Thor O. Mikalsen M. Helland Jarlsberg Travbane 0 24/4 - 01 / 1 2100 27,8 455
gul m/svart h og ermstriper M. Helland Bjerke Travbane 0 02/3 - 02 / 11 2100 30,6a 593
3 2017: -4 -0 -1 -0 -0 -46 060 2016: -19 -2 -2 -3 -3 -110 843
Reiug* 3 Plass 533 009
6 år MØRKBR H v.Skibber B. Goop Färjestad - 30/5 - 07 / 15 2180 dg 38
e. Lykkesvarta v. Auvin (S) B. Goop Färjestad 3 16/5 - 11 / 5 2680 26,5 23
Sverige K. Roe Romme - 02/5 - 07 / 9 2160 dg 36
K. Johansen Kjell Hultman (A) K. Roe Färjestad 5 25/4 - 07 / 12 2160 25,8 62
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. M. Andersson Färjestad - 25/3 - 07 / 10 1660 dg 112
4 2019: -6 -0 -0 -0 -2 -10 212 2018: -23 -0 -1 -4 -6 -124 557
Finnskog Fokus 3140 1 Plass 1 283 626
12 år BRUN V v.Spikeld G. Austevoll Bjerke Travbane - 11/5 - 06 / 4 2140 dg 151
e. Silje Spretta v. Pajaprins G. Austevoll Åby - 30/4 - 04 / 1 2140 dg 122
Gunnar Kværne /Sem G. Austevoll Bergen Travpark 0 09/4 - 10 / 5 2120 24,9 102
G. Austevoll Gunnar Kværne G. Austevoll Färjestad 2 25/3 - 07 / 13 1660 23,6 74
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Flåten Hippodrome de Vincennes 2 28/2 - 01 / 2 2100 24,8a 49
5 2018: -4 -0 -0 -1 -1 -30 000 2017: -18 -1 -3 -3 -5 -82 500
Lill Ronja 2 Plass 826 250
13 år BRUN HP v.Troll Kos K. Hauge Bjerke Travbane 5 25/5 - 07 / 5 2100 25,0a 186
e. Lex Nina v. Bork Rigel K. Hauge Forus Travbane 4 07/5 - 06 / 8 2040 25,0a 120
Torstein Jørgensen-Ragna Philipp K. Hauge Sørlandets Travpark 0 23/4 - 04 / 12 2160 26,6 244
K. Hauge Torstein Jørgensen K. Hauge Bjerke Travbane 2 16/4 - 05 / 12 2100 26,5a 55
Beige m/rødt sk.stk.& erm, rekl K. Hauge Sørlandets Travpark - 03/4 - 05 / 10 2180 dg 247
6 2019: -2 -0 -0 -1 -0 -6 000 2018: -10 -0 -1 -0 -5 -106 000
Vesle Sjur (S) 3160 1 Plass 1 276 078
14 år MØRKBR H v.Lome Elden O. Østre Sørlandets Travpark 2 22/5 - 01 / 7 2180 26,1 53
e. Dale Vesla* v. Alm Kvik O. Østre Drammen Travbane 4 02/5 - 02 / 3 1700 24,6ar 97
Wenche Tangen /Larvik O. Østre Jarlsberg Travbane P 24/4 - 20 / 9 2120 35,0 P
O. Østre Marita H Tangen-Svindland M. Hultman Romme - 09/6 - 01 / 3 2140 dg g 211
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame M. Hultman Färjestad 5 26/5 - 05 / 10 2180 25,0 1046
7 2019: -13 -1 -1 -5 -5 -69 500 2018: -29 -0 -4 -5 -11 -114 500
Vertigo Bjørn 2 Plass 1 444 500
11 år BRUN H v.Spikeld V. Steine Bergen Travpark 0 04/6 - 04 / 14 1640 27,1 699
e. Bru Linn v. Spang Best V. Steine Bergen Travpark 1 28/5 - 09 / 6 2180 26,7 17
Håkon B. Steine /Norheimsund H. Steine Bergen Travpark 2 12/5 - 01 / 8 2140 24,7 63
H. Steine H. Steine Forus Travbane 0 07/5 - 09 / 5 1600 21,8a 509
rød m/svart plusstegn + reklame H. Steine Bergen Travpark 2 21/4 - 08 / 7 2160 24,8 53
8 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -1 -2 -2 -5 -102 000
Bokli Vind 3 Plass 1 647 532
10 år HUSKBRUN H v.Järvsöfaks (S) G. Flåten Bjerke Travbane 2 18/5 - 05 / 5 2100 22,5a 54
e. Bokli Oda v. Moe Odin G. Flåten Bjerke Travbane 3 11/5 - 06 / 11 2160 23,9 13
Ola Stormyr /Aure G. Flåten Bjerke Travbane 1 16/4 - 01 / 8 2100 25,0a 12
G. Flåten G. Flåten Bergen Travpark 1 09/4 - 10 / 11 2120 23,5 25
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 26/3 - 09 / 7 2100 23,7a 36
9 2018: -6 -0 -1 -0 -3 -25 859 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -10 000
Fetter'n T.G. 3180 1 Plass 1 832 593
12 år MØRKBR H v.Elding G. Gundersen Drammen Travbane 1 29/5 - 07 / 10 2140 24,4 g 63
e. Trollvilja v. Troll Jahn G. Gundersen Bjerke Travbane 4 18/5 - 05 / 7 2100 22,8ag 286
Charlotte T Gundersen & Stall Yaboo G. Gundersen Momarken Travbane 3 10/5 - 02 / 6 2140 23,9a 45
M. Gundersen Geir Vegard Gundersen (T) G. Gundersen Drammen Travbane 4 04/4 - 07 / 4 1700 23,5ag 78
marineblå m/hvit og rød søm + reklame G. Gundersen Klosterskogen Travbane 5 26/3 - 08 / 5 2100 23,7a 587
10 2019: -3 -0 -3 -0 -0 -23 000 2018: -12 -2 -0 -2 -5 -213 491
Moe Svarten 2 Plass 2 509 050
12 år SVART H v.Åsajerven J. Bjerring Solvalla - 29/5 - 11 / 6 1609 dg a 937
e. Moe Vilja v. Lyngsvarten J. Bjerring Bergen Travpark 4 09/4 - 10 / 12 2140 23,1 36
Stall Eide-Vold J. Bjerring Klosterskogen Travbane 3 26/3 - 08 / 10 2100 23,4a 132
J. Bjerring J. Bjerring Momarken Travbane 3 19/3 - 07 / 7 2160 24,1 31
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl J. Bjerring Bergen Travpark 3 05/3 - 09 / 1 1600 23,8a 23
11 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -6 -0 -0 -1 -1 -9 000
Timian Scott 3 Plass 2 176 000
9 år MØRKBR H v.Tangen Scott V. Hop Bjerke Travbane 3 18/5 - 05 / 2 2100 22,6a 240
e. Hege Tina v. Alm Hellin V. Hop Momarken Travbane 4 10/5 - 02 / 3 2140 24,2a 19
Håkon Håvardstun-Arvid Nordvik H. Holm Jarlsberg Travbane 1 24/4 - 01 / 12 2140 25,0 g 27
V. Hop Lars O. Romtveit (T) V. Hop Bjerke Travbane 4 20/4 - 07 / 1 2100 24,4a 64
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bergen Travpark 6 09/4 - 10 / 14 2160 22,5 416