<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:28 V75-5
V4-2
VINVARAS ÆRESLØP
VINVARAS ÆRESLØP
Kaldblods 2120 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 75.001 kr., 40 m. ved 150.001 kr., 60 m. ved 300.001 kr.
For alle 4-årige hopper.
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-9-15 Plass : 8-9-15

1 2017: -5 -1 -1 -0 -2 -40 000 2016: -7 -0 -1 -1 -1 -16 000
Spikrappa 2120 1 Plass 120 000
5 år BRUN HP v.Spikeld T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 13/5 - 06 / 10 2120 30,7 191
e. Risla v. Slogum Jørn T. Solberg Sørlandets Travpark 7 03/4 - 04 / 7 2140 31,9a 61
Toni Alexander Aasen /Porsgrunn T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 12/11 - 03 / 11 2100 33,6a 61
O. Mikkelborg Toni Alexander Aasen P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 17/10 - 06 / 11 2140 30,0a 986
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl P. Midtfjeld Momarken Travbane 4 06/10 - 02 / 4 2140 30,7a 259
2 2018: -15 -0 -1 -0 -5 -23 991 2017: -11 -0 -0 -0 -1 -4 000
Vesle Moi 2 Plass 91 024
6 år BRUN HP v.Frisli To Jo O. Østre Jarlsberg Travbane 4 02/6 - 08 / 14 2140 30,6 26
e. Vesle Gull v. Moe Odin O. Østre Klosterskogen Travbane 1 26/5 - 04 / 2 2100 30,5 131
Stall We-Tan O. Østre Sørlandets Travpark 3 15/5 - 01 / 5 2140 32,7 365
O. Østre Marita H Tangen-Svindland O. Østre Klosterskogen Travbane 4 05/5 - 07 / 10 2100 34,8 168
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 5 30/10 - 09 / 7 2120 37,6 g 394
3 2018: -8 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -16 -2 -2 -1 -6 -141 500
Bore Stjerna 3 Plass 270 500
6 år LYSBRUN HP v.Ridder Prinsen V. Hop Forus Travbane 6 07/5 - 02 / 6 2040 29,4 187
e. Lovisa v. Järvsöfaks (S) P. Buer Forus Travbane 0 26/4 - 05 / 5 2060 br g 307
Turid Bergh /Fjell K. Bore Sørlandets Travpark 0 10/4 - 02 / 12 1609 29,7a 325
V. Hop Kjetil Bore (A) Å. Tengsareid Forus Travbane 0 12/12 - 02 / 9 2060 34,4 rg 340
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl R. Wiig Forus Travbane 0 29/9 - 04 / 13 2080 33,6 346
4 2018: -25 -1 -5 -0 -8 -163 500 2017: -12 -3 -2 -1 -1 -358 000
Oriola 4 Plass 705 500
6 år SVART HP v.Åsajerven Å. Tengsareid Forus Travbane 4 24/5 - 01 / 2 2040 28,4 g 35
e. Minardi v. Elding Å. Tengsareid Forus Travbane 6 26/4 - 05 / 11 2080 28,4 g 39
Olav Knutsen /Nærbø Å. Tengsareid Forus Travbane 0 12/4 - 06 / 8 2060 br g 22
Å. Tengsareid Olav Knutsen R. Wiig Forus Travbane 2 29/3 - 04 / 10 2060 29,3 53
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Forus Travbane 1 01/3 - 08 / 7 2060 32,3 18
5 2016: -6 -0 -1 -1 -2 -16 500 2015: -5 -1 -2 -0 -1 -51 000
Gomnes Prinsessa 5 Plass 67 500
4 år BRUN HP v.Norheim Faksen J. Eriksen Forus Travbane 3 31/5 - 04 / 6 2060 29,4 169
e. Gomnes Mi v. Grans Trygg O. Wassberg Bergen Travpark 4 01/5 - 05 / 4 2100 30,0 101
Lars Inge Birkeland-Lars Olav Birkeland R. Hop Bergen Travpark 2 21/4 - 03 / 8 2120 31,7 198
O. Wassberg Lars Olav Birkeland O. Wassberg Bjerke Travbane 0 31/8 - 01 / 4 2100 31,7ag 20
Rød m/blå ermer, reklame O. Wassberg Bjerke Travbane 2 05/8 - 01 / 8 2160 30,9 108
6 2018: -14 -2 -2 -0 -4 -91 000 2017: -20 -2 -1 -4 -5 -124 500
Homme Hera 6 Plass 317 500
6 år SVART HP v.Åsajerven T. Solberg Bjerke Travbane 1 01/6 - 09 / 11 2160 30,6 55
e. Homme Frøkna v. Nordli Svarten T. Solberg Bjerke Travbane - 25/5 - 09 / 2 2140 dg 38
Helene Bjerland Hægeland-Arne Jonny Hægeland O. Østre Bjerke Travbane 0 31/8 - 03 / 8 2100 33,2arg 371
G. Austevoll Lars O. Romtveit (T) O. Østre Bjerke Travbane 7 19/8 - 09 / 8 2160 35,0 g 88
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl O. Østre Gävle - 25/6 - 04 / 1 2140 dg 37
7 2018: -22 -2 -3 -3 -7 -109 500 2017: -16 -1 -2 -1 -7 -80 264
Hovs Frøya 7 Plass 334 058
6 år SVART HP v.Dotterud Teddy G. Gundersen Romme 0 03/6 - 05 / 6 2140 31,4 g 25
e. Vår Frøya v. Moe Odin G. Gundersen Färjestad 2 16/5 - 05 / 10 2180 28,2 121
Harald N. Hove /Vik I Sogn G. Gundersen Momarken Travbane 4 03/5 - 02 / 4 2160 30,3 71
G. Gundersen Ola Engevold (B) D. Aarum Årjäng 1 24/4 - 08 / 11 2180 31,5 420
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Jarlsberg Travbane 6 15/4 - 08 / 4 2100 33,1 450
8 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000 2016: -15 -3 -2 -0 -4 -350 500
Karmland Siv 2140 1 Plass 413 500
5 år BRUN HP v.Järvsöviking* (S) S. Wassberg Forus Travbane 1 31/5 - 04 / 12 2080 28,1 81
e. Tangen Mi v. Alm Svarten S. Wassberg Forus Travbane 1 24/5 - 01 / 6 2040 27,5 220
Stall Karmland V. Hop Jarlsberg Travbane 5 13/5 - 06 / 11 2120 29,9 89
S. Wassberg John I. Naustvik S. Wassberg Bergen Travpark 0 21/4 - 05 / 3 2120 34,6 g 33
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame S. Wassberg Bergen Travpark 6 09/4 - 05 / 12 2120 29,4 739
9 2018: -15 -1 -3 -2 -3 -71 745 2017: -15 -3 -1 -3 -5 -149 878
Hvatt Ronja 2 Plass 450 623
6 år MØRKBR HP v.H.G. Balder P. Hvattum Momarken Travbane 1 31/5 - 04 / 5 2160 28,0 74
e. Hvatt Oda v. Moe Odin P. Hvattum Jarlsberg Travbane 2 13/5 - 06 / 14 2120 28,6 44
Per M. Hvattum /Brandbu P. Hvattum Momarken Travbane 2 03/5 - 02 / 9 2180 28,8 43
P. Hvattum P. Hvattum Bjerke Travbane 2 20/4 - 09 / 11 2160 28,8 325
hvit m/grønn stjerne og ermstripe P. Hvattum Biri Travbane 0 08/4 - 06 / 10 2100 30,9a 491
10 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -1 -0 -1 -2 -22 000
Veels Shanti 3 Plass 172 685
6 år GRÅSVART HP v.H.G. Balder H. Holm Biri Travbane 4 14/5 - 04 / 4 2100 33,6 303
e. Veel's Bomba v. Sokna Troll U. Eriksson Romme 0 02/5 - 03 / 2 2140 33,6 332
Ellen K. Låhne Kristiansen /Andebu E. Linn Drammen Travbane 5 22/3 - 01 / 3 2100 31,2a 119
H. Holm Merete Viksås H. Holm Bjerke Travbane 0 13/3 - 01 / 5 2160 30,1 627
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 4 09/12 - 02 / 1 1640 29,3 297
11 2016: -16 -0 -3 -1 -7 -322 506 2015: -18 -2 -1 -4 -4 -175 777
Jega Bottega 2160 1 Plass 498 283
4 år SVART HP v.Lome Kongen Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 23/4 - 08 / 14 2160 30,9 573
e. Bottem Støva v. Elding Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 5 03/4 - 02 / 10 1609 27,8a 24
Paal Gulbrandsen /Askim Ø. Tjomsland Klosterskogen Travbane 5 26/3 - 05 / 1 2100 28,2 344
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Forus Travbane - 12/12 - 08 / 14 2060 dg 502
mørkblå m/sølv reklame P. Midtfjeld Drammen Travbane 0 28/11 - 04 / 7 2120 34,1 676
12 2017: -13 -0 -3 -2 -6 -57 290 2016: -20 -1 -1 -3 -6 -69 814
Lynlinn 2 Plass 268 635
5 år BRUN HP v.Spikeld K. Kvasnes Momarken Travbane 3 31/5 - 04 / 7 2180 27,9 173
e. Skøilinn v. Skøiar H. Ydersbond Årjäng 3 15/5 - 07 / 5 2140 29,3 106
Tim Fiskerud /Hemnes O. Sagholen Bjerke Travbane 0 16/4 - 02 / 15 2160 31,8 395
K. Kvasnes Tim Fiskerud O. Sagholen Momarken Travbane 0 05/4 - 06 / 5 2140 32,8 g 86
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek O. Sagholen Bjerke Travbane 2 13/3 - 01 / 15 2160 29,4 751
13 2017: -6 -0 -1 -1 -3 -32 500 2016: -10 -1 -1 -0 -1 -56 110
Mjølner Tulla 3 Plass 269 370
5 år BRUN HP v.Horgen Tore J. Mjølnerød Romme - 03/6 - 05 / 14 2180 dg 144
e. Mjølner Dokka v. Polar Troll J. Mjølnerød Bergsåker 1 11/5 - 03 / 8 2160 28,8 115
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Momarken Travbane 0 15/12 - 04 / 6 2160 31,6 g 23
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Bjerke Travbane 5 09/12 - 02 / 5 1660 30,6 97
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Biri Travbane 3 14/11 - 05 / 6 2100 30,3a 258
14 2018: -25 -2 -3 -1 -8 -213 254 2017: -24 -2 -4 -2 -9 -208 624
Arvesølv 4 Plass 905 697
6 år SVART HP v.Alm Viktor O. Lindqvist Romme 4 03/6 - 05 / 8 2160 29,3 181
e. Frøen Oda v. Moe Odin E. Høitomt Biri Travbane 2 14/5 - 04 / 2 2100 29,6 133
Merete Viksås /Roa M. Jakobsson Romme 4 02/5 - 03 / 4 2140 30,3 88
E. Høitomt Merete Viksås E. Høitomt Momarken Travbane 6 05/4 - 06 / 1 2140 31,9 41
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek A. Frønes Drammen Travbane 1 22/3 - 01 / 6 2100 30,3a 61
15 2016: -11 -5 -1 -2 -1 -788 000 2015: -10 -2 -4 -2 -2 -454 500
Solvik Faksa 2180 1 Plass 1 242 500
4 år M.BRUN HP v.Voje Faks L. Kolle Momarken Travbane 4 31/5 - 04 / 8 2200 27,1 g 13
e. Mona v. Spikeld L. Kolle Biri Travbane 1 14/5 - 04 / 5 2120 27,9 11
Stall Solvika L. Kolle Bjerke Travbane 2 20/4 - 04 / 1 2100 25,8a 178
L. Kolle Malin Eie L. Kolle Klosterskogen Travbane 1 26/3 - 05 / 5 2120 26,7 65
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 3 20/2 - 07 / 1 2100 27,9a 158