<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:10 V5-1
SPENTERS ÆRESLØP
SPENTERS ÆRESLØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 40.001 kr.
For 3-årige minst 5.000 kr.
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-9-3 Plass : 10-9-3

1 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -0 -1 -2 -4 -53 889
Jega Lyana 2140 1 Plass 53 889
4 år SVART HP v.Tekno Odin L. Kolle Jarlsberg Travbane 6 02/6 - 02 / 4 2100 33,0ag 381
e. Bottem Støva v. Elding L. Kolle Jarlsberg Travbane 6 21/5 - 01 / 1 2100 37,0 g 412
Paal Gulbrandsen /Askim L. Kolle Bjerke Travbane 3 11/5 - 01 / 6 2160 34,0 g 110
L. Kolle Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 4 23/4 - 02 / 2 2140 31,4 80
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 10/4 - 07 / 5 2140 33,4 42
2 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -18 -0 -2 -3 -9 -57 500
Stumne Flinka 2 Plass 100 800
5 år SVART HP v.H.G. Balder M. Høitomt Bjerke Travbane 2 11/5 - 01 / 1 2140 33,6 206
e. Stumne Ronja v. Moe Odin M. Høitomt Bjerke Travbane 3 27/4 - 01 / 8 2160 33,5 108
Hjørdis Hadland /Klepp Stasjon M. Høitomt Jarlsberg Travbane 6 15/4 - 01 / 9 2120 33,3 515
M. Høitomt Alf Inge S. Thengs K. Kvasnes Drammen Travbane 0 04/4 - 01 / 9 2100 38,0 g 691
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek M. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 20/3 - 08 / 3 2100 37,0 g 181
3 2019: -8 -0 -2 -2 -0 -60 000 2018: -22 -4 -5 -3 -6 -496 000
Troll Solen 3 Plass 1 144 200
6 år MØRKBR H v.Voje Faks J. Mjølnerød Biri Travbane 2 27/5 - 01 / 6 2100 30,3 16
e. Troll Spika v. Spikeld J. Mjølnerød Årjäng 3 24/4 - 08 / 1 2140 34,0 g 13
Eirik Djuve /Sola J. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 2 15/4 - 01 / 3 2100 31,9 36
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Momarken Travbane P 28/3 - 20 / 4 2160 37,2 P
burgunder m/gul hestesko & to ermringe C. Kjenner Momarken Travbane 08/9 - 24 / 9 2160 48,2 B
4 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -1 -0 -2 -2 -38 491
Frivoll Borken 4 Plass 174 491
6 år BORKET V v.Bork Odin E. Høitomt Biri Travbane 1 27/5 - 01 / 5 2100 30,3 53
e. Kleppe Bausa v. Alm Viktor E. Høitomt Bjerke Travbane 2 27/4 - 01 / 3 2140 33,7 24
Margrethe Nilsen-Tor Eng E. Høitomt Sørlandets Travpark P 03/4 - 22 / 3 2140 34,3 P
E. Høitomt Margrethe Nilsen (P) T. Haugen Sørlandets Travpark 27/9 - 24 / 4 1660 45,2 B
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek T. Haugen Klosterskogen Travbane 04/6 - 20 / 3 1700 48,0 B
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -22 -4 -5 -2 -5 -336 735
Vill Solen 5 Plass 933 235
6 år BRUN H v.Tekno Odin K. Djøseland Forus Travbane 1 12/4 - 01 / 6 2060 31,3 19
e. Ull Vilde v. Alm Viktor K. Djøseland Klosterskogen Travbane 3 26/3 - 01 / 2 2100 33,4 52
Eirik Djuve /Sola K. Djøseland Forus Travbane P 15/3 - 20 / 2 2060 33,4 P
K. Djøseland K. Djøseland Forus Travbane 28/7 - 20 / 1 2040 48,0 B
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl. K. Djøseland Forus Travbane 21/7 - 22 / 5 1620 51,0 g B
6 2019: -8 -0 -0 -0 -3 -9 000 2018: -20 -0 -1 -2 -4 -33 000
Vertigo Prinsesso 6 Plass 312 500
6 år BRUNBORKET HP v.Bork Odin H. Steine Bergen Travpark 2 28/5 - 01 / 2 2100 33,9 18
e. Rei Spika v. Spikeld H. Steine Bergen Travpark 2 19/5 - 05 / 3 2100 33,5 44
Håkon B. Steine /Norheimsund H. Steine Bergen Travpark 3 01/5 - 09 / 4 2100 33,9 53
H. Steine H. Steine Bergen Travpark P 28/11 - 20 / 2 2120 42,7 P
rød m/svart plusstegn + reklame H. Steine Bergen Travpark 24/9 - 24 / 4 1620 40,7 N
7 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -0 -0 -0 -4 -14 991
Bol Odin 7 Plass 354 709
6 år SVART V v.Moe Odin J. Mjølnerød Romme 1 03/6 - 01 / 4 2160 29,7 24
e. Faxstella (S) v. Järvsöfaks (S) J. Mjølnerød Årjäng 1 12/4 - 06 / 4 2140 35,8 12
Heine Bernhus-Lisbeth L. Bernhus J. Mjølnerød Årjäng 1 30/3 - 08 / 1 2140 34,0 17
O. Kjenner Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Bjerke Travbane P 16/3 - 20 / 9 2160 36,0 P
Svart m/oransje stolpe,rekl. J. Mjølnerød Bjerke Travbane 05/8 - 20 / 13 1680 48,2 B
8 2017: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000 2016: -13 -2 -0 -0 -7 -59 322
Stjerne Linn 8 Plass 61 322
4 år SVART HP v.Wik Stjernen M. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 02/6 - 02 / 2 2100 31,6ag 46
e. Kroken Stjerna v. Moe Odin M. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 26/5 - 04 / 11 2120 30,8 116
Ernst Karlsen /Birkeland M. Høitomt Drammen Travbane 1 04/4 - 01 / 5 2100 34,5 50
K. Malmin Ernst Karlsen M. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 10/3 - 03 / 4 2100 37,2 16
Mørkblå med gul reklame/bånd E. Høitomt Sørlandets Travpark P 22/11 - 20 / 8 2160 40,4 P
9 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -3 -0 -0 -3 -98 500
Havblikk 2160 1 Plass 398 000
6 år SVART V v.Tekno Odin Ø. Tjomsland Jarlsberg Travbane 2 21/5 - 01 / 7 2120 28,6 12
e. Ulmaren v. Spikeld Ø. Tjomsland Klosterskogen Travbane 1 26/3 - 01 / 3 2100 29,9 14
Alf Laupsa /Lillesand Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark P 22/11 - 20 / 7 2160 34,2 P
Ø. Tjomsland S. Birkeland Sørlandets Travpark 26/7 - 24 / 3 2160 47,5 B
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 12/7 - 22 / 2 1640 43,8 N
10 2019: -5 -2 -0 -0 -1 -146 450 2018: -16 -2 -1 -3 -4 -231 008
Ådne Odin 2 Plass 1 185 961
6 år SVART H v.Bork Odin T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 21/5 - 01 / 5 2120 28,6 153
e. Ådnes Stine v. Kos Knekten T. Solberg Bjerke Travbane 1 11/5 - 01 / 2 2140 33,3 16
Odd Ådnekvam /Salhus T. Solberg Bjerke Travbane P 27/4 - 20 / 6 2160 31,0 P
K. Johansen Erik Killingmo (T) T. Fløysand Jarlsberg Travbane 08/5 - 22 / 6 2120 49,9 B
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. T. Fløysand Jarlsberg Travbane 03/5 - 20 / 5 2100 46,1 B
11 2019: -8 -2 -2 -1 -0 -76 000 2018: -26 -5 -2 -2 -8 -179 000
Bokli Teddy 3 Plass 838 738
6 år SVART H v.Dotterud Teddy G. Flåten Jarlsberg Travbane 3 21/5 - 01 / 4 2120 28,7 40
e. Bokli Oda v. Moe Odin G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 07/4 - 01 / 11 2120 32,5 11
Ola Stormyr /Aure G. Flåten Klosterskogen Travbane 2 26/3 - 01 / 5 2100 30,1 61
G. Flåten G. Flåten Drammen Travbane P 01/3 - 20 / 2 2100 34,5 P
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Leangen Travbane 28/6 - 21 / 5 1660 49,8 B