Neste løp >>>
Start ca kl. 18:50 V65-1
- SPORTRAPP - SPOR ETTER GRUNNLAG
- SPORTRAPP - SPOR ETTER GRUNNLAG.
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 320.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -24 -1 -1 -1 -5 -50 000
Missingmyr Stjernen 1 Plass 305 500
10 år BRUNSVART V v.Åsajerven B. Strømnes Jarlsberg Travbane 0 21/5 - 08 / 10 2120 29,8 375
e. Flåli Frøkna v. Schuvar B. Strømnes Biri Travbane 0 14/5 - 08 / 2 2100 29,0ag 52
Runa Haugen Strømnes /Råde B. Strømnes Magnor Travbane 0 01/5 - 05 / 14 1620 29,6 g 65
Bjørn Strømnes (A) Runa Haugen Strømnes B. Strømnes Sørlandets Travpark 4 23/4 - 08 / 10 2160 27,8 318
svart m/oransje ruterfelt og ermer B. Strømnes Bjerke Travbane 4 06/4 - 04 / 12 2100 28,4a 111
2 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -28 000 2018: -24 -0 -2 -1 -7 -56 500
Løvland Spøken 2 Plass 421 448
9 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 25/5 - 02 / 3 2140 27,1 1014
e. Løvland Blessa v. Golan K. Bjørnerød Momarken Travbane 5 10/5 - 07 / 10 1640 26,7a 100
Kari-Anne Aasen /Rakkestad K. Bjørnerød Magnor Travbane 0 01/5 - 05 / 12 1620 31,3 g 236
Kristian Bjørnerød (T) M. Gundersen Bjerke Travbane 0 20/4 - 03 / 10 1609 27,7ag 95
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Bergen Travpark 0 09/4 - 08 / 1 2100 26,8 541
3 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -2 -0 -1 -3 -63 984
Norsjø Kongen* 3 Plass 384 969
9 år BRUN V v.Røste Bo* (S) K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 1 13/5 - 02 / 1 1609 26,9a 63
e. Findal Janka v. Lappe Troll* K. Kvasnes Bjerke Travbane - 04/5 - 05 / 2 2100 dg a 194
Sverige K. Kvasnes Drammen Travbane 1 26/4 - 06 / 4 1700 27,2a 34
Kristine Kvasnes (S) Ole Oskar Hoksrud Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 07/4 - 05 / 5 2120 30,9 g 84
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek M. Høitomt Bjerke Travbane - 30/3 - 05 / 5 1609 dg a 109
4 2019: -9 -2 -1 -1 -1 -55 500 2018: -17 -1 -1 -0 -5 -58 000
Linnstjernen 4 Plass 423 500
9 år SVART V v.Slått Eld T. Fløysand Bjerke Travbane - 01/6 - 05 / 9 1609 g0 ag 273
e. Gylden Rappa v. Kal Luis T. Fløysand Jarlsberg Travbane - 13/5 - 02 / 4 1609 dg a 99
Christiane Wessel-Martine Wessel T. Fløysand Biri Travbane 3 22/4 - 02 / 4 2100 27,8a 142
Tommy Fløysand (A) Martine Wessel (A) T. Fløysand Klosterskogen Travbane 6 17/4 - 02 / 6 2100 29,0 g 177
Svart m/hvitt bånd&ermr,gulskklaff,rek T. Fløysand Klosterskogen Travbane - 25/3 - 04 / 14 2520 dg 570
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -7 -0 -0 -0 -1 -2 000
Raukvin 5 Plass 292 647
13 år BRUN V v.Ravn Jahn E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 02/6 - 01 / 10 2100 26,7ag 280
e. Vidira v. Eng Svarten E. Høitomt Momarken Travbane 3 10/5 - 07 / 1 1640 26,3a 183
Erik Skaug /Åmot L. Kolle Drammen Travbane 6 26/4 - 06 / 6 1700 28,0a 103
Eirik Høitomt (T) Erik Skaug (A) L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 10/3 - 01 / 2 2100 32,0 g 115
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek L. Kolle Bjerke Travbane 0 02/3 - 07 / 5 2640 32,0 g 449
6 2016: -14 -1 -1 -0 -5 -45 500 2015: -18 -2 -0 -0 -7 -91 000
Tangen Ida 6 Plass 276 030
8 år BRUN HP v.Lome Elden Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 1 26/5 - 05 / 12 2140 27,4 58
e. Slogum Bra v. Braute Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 18/5 - 08 / 13 2180 dg 127
Marianne Klepaker /Lillesand Å. Tengsareid Forus Travbane 0 07/5 - 05 / 4 2060 27,2 396
Åsbjørn Tengsareid (T) Marianne Klepaker Å. Tengsareid Drammen Travbane 6 26/4 - 01 / 4 1700 28,2ag 40
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 6 10/4 - 04 / 7 2660 28,6 208
7 2016: -21 -0 -2 -0 -6 -71 000 2015: -24 -1 -2 -5 -5 -120 000
Hvalstad Helga 7 Plass 322 000
6 år MØRKBR HP v.Bork Odin T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 02/6 - 01 / 3 2100 28,0ag 139
e. Huldre Hilde v. Spang Best H. Holm Jarlsberg Travbane 0 21/5 - 04 / 1 2100 31,1 g 327
Lars O. Romtveit /Skoppum T. Solberg Sørlandets Travpark 0 23/4 - 04 / 3 2140 28,3 g 621
Gunnar Austevoll (T) Lars O. Romtveit (T) T. Solberg Bjerke Travbane 0 16/4 - 07 / 5 2140 28,0 g 217
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl T. Solberg Momarken Travbane 0 28/3 - 06 / 11 1640 28,0a 79
8 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -11 -1 -1 -2 -2 -118 500
Valle Fryd 8 Plass 567 750
11 år SVART HP v.Åsajerven J. Undem Jarlsberg Travbane 5 02/6 - 01 / 8 2100 25,6ag 240
e. Hjelset Edda v. Elding J. Undem Bjerke Travbane 0 25/5 - 02 / 6 2160 28,6 g 471
Team Hest J. Undem Sørlandets Travpark - 23/4 - 04 / 4 2140 dg 812
Johan Herbjørn Undem (T) Rita Kaasa J. Undem Klosterskogen Travbane 0 17/4 - 02 / 8 2120 28,7 g 516
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Klosterskogen Travbane 2 07/4 - 05 / 11 2140 28,2 109
9 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -9 -0 -0 -0 -3 -11 000
Global Ruska 9 Plass 268 350
6 år GUL HP v.Horgen Tore M. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 15/4 - 02 / 7 2100 28,7a 191
e. Global Linsi v. Lome Elden E. Høitomt Sørlandets Travpark 6 27/3 - 03 / 8 2180 28,8 147
Edina Ydersbond /Hemnes K. Malmin Bjerke Travbane 0 23/3 - 04 / 9 2100 br ag 725
Marius Høitomt (S) Kari Anne Knutsen (T) E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 12/3 - 06 / 13 2160 26,7 700
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek M. Høitomt Drammen Travbane 7 27/2 - 10 / 1 2100 30,6 211
10 2018: -6 -3 -0 -0 -1 -73 032 2017: -7 -0 -0 -1 -2 -16 000
Lundrapp 10 Plass 458 282
9 år SVART H v.Elding O. Østre Magnor Travbane 0 01/5 - 07 / 7 1600 28,2 426
e. Lappnora v. Lappello* (S) T. Solberg Jarlsberg Travbane 3 15/4 - 02 / 9 2100 28,2a 96
Stall Nora K. Kvasnes Momarken Travbane 0 28/3 - 06 / 4 1640 28,0a 88
Ole Johan Østre (T) Knut Erland Lund O. Østre Momarken Travbane 3 30/11 - 05 / 3 1640 28,3a 36
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Momarken Travbane 0 13/10 - 06 / 11 2140 28,8a 135
11 2019: -7 -2 -4 -0 -1 -450 000 2018: -13 -3 -5 -2 -2 -327 000
Roli Eld 11 Plass 1 711 000
9 år BRUN H v.Lome Elden V. Hop Klosterskogen Travbane 2 25/1 - 04 / 3 1700 28,5a 17
e. Minti v. Minpil V. Hop Bjerke Travbane 0 16/12 - 02 / 14 2160 br g 35
Evelyn Madeleine Dalen-Tor Henning Hegna V. Hop Bjerke Travbane 1 30/9 - 08 / 8 2100 25,4a 32
Vidar Hop (T) Arthur Bø (T) V. Hop Bjerke Travbane 2 12/9 - 07 / 2 2100 26,1ag 33
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Momarken Travbane 1 15/8 - 06 / 5 2140 26,6a 53
12 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -8 -0 -1 -0 -3 -17 500
Hornnes Thea 12 Plass 327 815
13 år BRUN HP v.Frigg Mollyn T. Sletsjø Biri Travbane 0 20/5 - 02 / 5 2120 31,1 347
e. Sæther Mia v. Lyngsvarten D. Dalen Bjerke Travbane 7 11/5 - 05 / 3 2140 27,2 678
Venke Sørensen-Geir Wilhelmsen M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 20/3 - 06 / 12 2100 28,5a 1227
Dag-Sveinung Dalen (S) Venke Sørensen S. Vereide Klosterskogen Travbane 7 11/2 - 03 / 8 2140 31,4 835
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 25/1 - 04 / 1 1700 30,0a 309