<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V76-4
V5-1
Hoppecupen
HOPPECUPEN
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 250.001 kr.
For 3-8-årige hopper høyest 375.000 kr.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(4.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-5-3 Plass : 7-5-3

1 2016: -9 -2 -0 -0 -1 -53 000 2015: -16 -3 -1 -0 -0 -61 578
Norheim Faksine 2140 1 Plass 195 078
5 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) V. Hop Bjerke Travbane 1 18/5 - 08 / 9 2160 27,5 66
e. Norheim Elle v. Elding T. Solberg Drammen Travbane - 12/4 - 01 / 1 1700 dg a 16
Stall Faksine T. Solberg Leangen Travbane 0 02/4 - 08 / 8 2160 br g 19
V. Hop Erik Killingmo (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 1 13/3 - 01 / 8 2160 28,6 15
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl T. Solberg Bjerke Travbane P 10/2 - 20 / 4 2160 30,0 P
2 2018: -17 -0 -3 -4 -6 -86 991 2017: -23 -1 -0 -5 -8 -81 357
Ingerø Mari 2 Plass 350 375
8 år M.BORKET HP v.Bork Odin O. Østre Biri Travbane 4 20/5 - 06 / 10 2120 30,2 395
e. Mørtvedt Mari v. Elding H. Skubberud Årjäng 8 15/5 - 07 / 7 2140 31,2 g 26
Frank Andre Skubberud /Ørje K. Kvasnes Drammen Travbane - 02/5 - 08 / 1 2100 dg 82
O. Østre Frank A. Skubberud O. Østre Bjerke Travbane 3 27/4 - 03 / 1 2100 30,2a 137
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Momarken Travbane 0 28/3 - 04 / 9 2160 33,1 g 169
3 2018: -17 -4 -4 -2 -3 -166 359 2017: -20 -0 -3 -2 -7 -74 500
Krokstad Juvita 3 Plass 474 929
10 år RØD HP v.Prins Juventus E. Sørmo Bjerke Travbane 3 01/6 - 03 / 14 2180 28,6 700
e. Spike Lill v. Spikeld M. Herleiksplass Leangen Travbane 7 16/5 - 08 / 9 1660 28,4 243
Anna Landrø /Trondheim E. Sørmo Leangen Travbane P 09/5 - 22 / 4 2160 31,9 g P
H. Holm Anna Landrø R. Bjørnbeth Leangen Travbane 0 30/4 - 05 / 15 2180 31,1 g 250
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl T. Krokdal Leangen Travbane 4 11/4 - 08 / 5 2140 28,7ag 339
4 2018: -11 -0 -1 -0 -1 -12 000 2017: -15 -0 -0 -1 -3 -18 000
Mira 4 Plass 299 926
8 år BRUN HP v.Skibber E. Gravdal Bjerke Travbane 0 18/5 - 08 / 14 2180 27,8 475
e. Eira v. Hof Lundin Å. Tengsareid Drammen Travbane 1 10/5 - 05 / 8 1720 26,3 61
Jane Kathrin Johansen-Bjørnar Helle E. Høitomt Momarken Travbane 3 03/5 - 04 / 1 2140 28,5ag 88
Å. Tengsareid Eivind Gravdal (T) C. Hande Drammen Travbane 2 26/4 - 06 / 5 1700 27,3a 54
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam J. Eilertsen Bjerke Travbane 3 20/4 - 03 / 4 1609 27,1a 220
5 2018: -6 -0 -0 -1 -1 -9 000 2017: -16 -0 -1 -1 -5 -40 000
Stensvik Maja 5 Plass 334 889
10 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) B. Steinseth Drammen Travbane 1 29/5 - 04 / 9 2520 30,6 366
e. Kos Marie v. Kos Knekten B. Steinseth Bjerke Travbane 0 18/5 - 08 / 6 2160 29,9 g 177
Stall Helt Krise A. Langerud Bjerke Travbane 0 04/5 - 08 / 12 2160 29,4 g 659
B. Steinseth Anders Langerud (A) B. Steinseth Biri Travbane 0 22/4 - 08 / 6 2120 30,1 g 170
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 4 08/4 - 03 / 5 2620 29,8 109
6 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Gylden Jenta 6 Plass 178 500
7 år BRUN HP v.Bork Odin P. Sem Drammen Travbane 0 29/5 - 04 / 13 2540 31,7 g 111
e. Gylden Perla v. Pajaprins E. Høitomt Bjerke Travbane 3 18/5 - 08 / 11 2160 27,5 45
Bent Olav Wigdal /Vikersund D. Dalen Drammen Travbane 1 02/5 - 08 / 10 2120 29,3 g 37
E. Høitomt Pål Sem (T) E. Høitomt Biri Travbane 1 22/4 - 08 / 1 2100 30,6 g 22
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek P. Sem Momarken Travbane 0 05/4 - 06 / 6 2140 32,2 g 99
7 2016: -8 -1 -1 -0 -1 -53 244 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Fillippa 7 Plass 262 648
7 år BRUN HP v.Moe Odin M. Jakobsson Färjestad - 30/5 - 07 / 5 2140 dg 365
e. Fiona v. Pajaprins G. Austevoll Momarken Travbane 0 10/5 - 07 / 3 1640 26,8a 32
Glenn Jarl Johansen /Berg I Østfold K. Kvasnes Drammen Travbane 5 26/4 - 01 / 8 1700 27,5ag 84
G. Austevoll Linn-Anett Johansen B. Goop Årjäng 2 12/4 - 07 / 2 2160 27,1 95
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl K. Kvasnes Bjerke Travbane P 16/3 - 20 / 7 2160 33,9 P
8 2016: -13 -0 -1 -1 -4 -32 000 2015: -25 -0 -0 -4 -12 -83 926
Diksidiva* 8 Plass 186 200
6 år SVART HP v.Lome Elden P. Midtfjeld Bjerke Travbane 4 18/5 - 08 / 8 2160 27,7 341
e. Nebbenes Diva v. Lykke Gutten C. Antonsen Drammen Travbane 8 10/5 - 05 / 13 1720 28,0 155
Sverige C. Antonsen Momarken Travbane 2 03/5 - 04 / 7 2140 28,4a 355
C. Antonsen H. Tvedt Bjerke Travbane 0 20/4 - 03 / 9 1609 27,3a 631
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Bjerke Travbane 5 06/4 - 04 / 1 2100 28,5a 203
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -0 -0 -0 -5 -18 000
Hof Lotta 2160 1 Plass 379 000
9 år RØD HP v.Briskeby Philip G. Austevoll Bjerke Travbane 6 01/6 - 05 / 12 1609 24,6a 261
e. Hof Lill v. Hof Lundin G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 21/5 - 04 / 5 2100 26,6 300
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Bjerke Travbane 4 04/5 - 05 / 7 2100 27,0a 468
E. Gravdal G. Austevoll Drammen Travbane 2 26/4 - 01 / 2 1700 26,1a 29
Todelt hvit/grønn, gr.ermer,rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 0 16/4 - 07 / 6 2140 28,0 407
10 2018: -16 -1 -1 -0 -9 -90 000 2017: -17 -1 -3 -3 -6 -157 500
Trons Torila 2 Plass 695 678
8 år SVART HP v.Lome Elden G. Gundersen Biri Travbane 4 27/5 - 07 / 5 2100 25,9a 83
e. Trons Britta v. Spang Best K. Malmin Jarlsberg Travbane 0 21/5 - 04 / 3 2100 27,5 g 291
Hesteeiere.no - Trons Torila G. Gundersen Jarlsberg Travbane 4 13/5 - 04 / 10 2100 27,2ag 264
G. Gundersen Heidi Moen (T) G. Gundersen Biri Travbane 4 22/4 - 02 / 7 2100 27,8a 68
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer S. Wassberg Bjerke Travbane 0 16/4 - 07 / 8 2140 27,9 260
11 2018: -17 -0 -0 -3 -10 -53 000 2017: -7 -0 -1 -1 -3 -22 500
Myr Seira 3 Plass 374 000
8 år SVART HP v.Lome Kongen L. Kolle Jarlsberg Travbane 5 21/5 - 04 / 6 2100 26,7 567
e. Findal Stjerna v. Elding Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 13/5 - 02 / 7 1609 28,1a 200
Monica Tønnesland-Tommy Røyrås J. Eilertsen Klosterskogen Travbane - 28/4 - 06 / 2 1700 dg a 153
L. Kolle Monica Tønnesland L. Kolle Sørlandets Travpark 1 03/4 - 02 / 9 1609 27,3a 138
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Sørlandets Travpark 7 28/2 - 06 / 4 1660 27,7 339
12 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2017: -15 -1 -1 -2 -5 -70 830
Spikmira 4 Plass 449 568
8 år SVART HP v.Spikeld T. Mjøen Bergsåker 6 19/5 - 01 / 2 2140 29,5a 48
e. Engmira v. Viljesterk T. Mjøen Umeå 4 22/4 - 07 / 1 2140 29,2 83
Stall Mjøen E. Rennesvik Leangen Travbane 3 11/4 - 08 / 10 2140 28,6ag 23
T. Mjøen T. Mjøen Leangen Travbane 1 05/12 - 08 / 2 2140 30,8 26
hvit m/rød m og ermringer, reklame T. Mjøen Leangen Travbane 1 23/11 - 02 / 2 2160 29,2 98
13 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -18 -1 -3 -3 -6 -90 909
N.S. Viras Lykke 5 Plass 401 909
9 år SVART HP v.Eldfaksen* (S) T. Solberg Klosterskogen Travbane 2 26/5 - 05 / 14 2140 27,5 116
e. Sima Vira v. Bokli Eld K. Johansen Bjerke Travbane 7 18/5 - 08 / 15 2180 27,2 472
Gerd Johannessen-Emma Johannessen J. Eriksen Bjerke Travbane 0 11/5 - 05 / 12 2160 28,5 g 709
K. Johansen Gerd Johannessen K. Kvasnes Momarken Travbane 4 05/4 - 06 / 10 2160 30,8 109
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. O. Østre Momarken Travbane 3 28/3 - 06 / 5 1640 27,7a 170
14 2018: -5 -1 -1 -0 -2 -33 000 2017: -7 -0 -0 -1 -3 -17 000
Bleikli Faksa 6 Plass 430 000
9 år SVART HP v.Trø Faks K. Malmin Bjerke Travbane 0 25/5 - 02 / 4 2160 26,5 339
e. Bleikli Ragna v. Åsrapp K. Malmin Bjerke Travbane 0 16/4 - 07 / 4 2140 27,9 109
Tormod Rundhaugen-Ida Beate Rundhaugen O. Østre Momarken Travbane - 05/4 - 02 / 7 2160 dg 103
K. Malmin Tormod Rundhaugen (B) K. Malmin Klosterskogen Travbane 6 25/3 - 04 / 10 2520 28,2 192
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Biri Travbane 1 11/3 - 01 / 2 2100 29,5 36
15 2016: -13 -2 -1 -3 -4 -98 000 2015: -21 -2 -7 -3 -4 -215 000
Tyri Mai 7 Plass 405 000
6 år SVART HP v.Lome Kongen G. Mikkelsen Forus Travbane 2 24/5 - 03 / 7 2080 25,3 133
e. Tyri Frøkna v. Alm Hellin G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 4 15/5 - 04 / 4 2160 25,9 g 158
Jan Lauvvik /Sandnes G. Mikkelsen Forus Travbane 0 07/5 - 05 / 7 2080 26,7 118
P. Midtfjeld Jan Lauvvik G. Mikkelsen Forus Travbane 3 19/4 - 03 / 9 2080 26,9 560
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek P. Midtfjeld Biri Travbane 3 02/1 - 08 / 5 2100 29,6a 36