<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:00 V76-1
4-ÅRINGSLØP
4-ÅRINGSLØP.
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 4-årige høyest 40.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-11-8 Plass : 2-11-8

1 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -7 000 2017: -5 -0 -1 -1 -2 -17 688
Skogli Molly 2100 1 Plass 43 933
6 år SVART HP v.Dotterud Teddy D. Aarum Åmål 2 27/5 - 01 / 12 2120 33,6 33
e. Skogli Flickan v. Elding R. Garseg Årjäng 3 15/5 - 03 / 7 2180 32,4 130
Rune Garseg-Fredrik Fredriksen O. Østre Drammen Travbane 3 01/2 - 08 / 11 2120 36,2 75
O. Østre Rune Garseg (A) O. Østre Momarken Travbane 2 27/10 - 08 / 6 2140 34,3 62
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame R. Garseg Momarken Travbane P 17/3 - 20 / 4 2160 40,4 P
2 2018: -11 -3 -2 -1 -1 -86 207 2017: -4 -0 -0 -0 -3 -10 000
Krovar 2 Plass 154 207
6 år BRUN V v.Sterk Odd M. Gundersen Bjerke Travbane 0 01/6 - 09 / 12 2160 31,7 g 115
e. Blomli Stjerna v. Ulsrud Egon M. Gundersen Bjerke Travbane 0 25/5 - 09 / 11 2160 32,6 g 278
Leif Gunnar Opheim-Stine V. Opheim Skranefjell G. Gundersen Momarken Travbane 4 10/5 - 05 / 5 2640 32,6 g 102
M. Gundersen Andreas Opheim (T) G. Gundersen Bjerke Travbane - 04/5 - 02 / 4 2100 dg a 144
marineblå m/hvit og rød søm + reklame G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 24/4 - 03 / 13 2120 34,1 g 42
3 2018: -4 -0 -1 -1 -1 -16 000 2017: -9 -0 -1 -1 -5 -29 000
Kile Balder 3 Plass 119 133
6 år SVART H v.Feseth Lynet Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 2 26/5 - 04 / 5 2100 30,6 59
e. Kile Turid v. Lappe Troll* Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 15/5 - 01 / 1 2140 32,2 150
Synøve Tvedt Andersen /Skien Å. Tengsareid Drammen Travbane 6 26/4 - 02 / 11 2100 33,6 g 42
Å. Tengsareid Hans Even Andersen (A) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 2 17/4 - 09 / 1 2100 34,6 75
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane P 07/4 - 21 / 8 2120 35,8 P
4 2018: -8 -1 -2 -0 -3 -59 500 2017: -25 -3 -2 -6 -7 -146 500
Tusse Storm 4 Plass 278 689
6 år MØRKBR V v.Bork Odin P. Sem Bjerke Travbane 4 04/5 - 02 / 8 2100 30,7a 238
e. Hjelset Sofi v. Pål Even P. Sem Momarken Travbane 0 19/4 - 03 / 8 2140 34,4ag 65
Truls Knive /Åmot P. Sem Bjerke Travbane 0 23/3 - 05 / 4 2140 32,6 g 96
P. Sem P. Sem Jarlsberg Travbane 1 08/3 - 02 / 7 2100 31,7a 203
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek P. Sem Bjerke Travbane 0 25/2 - 05 / 10 2100 34,9ag 143
5 2018: -8 -0 -0 -0 -4 -12 500 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Junisol 5 Plass 40 500
6 år SVART HP v.Troll Kos K. Øyhaugen Biri Travbane 5 27/5 - 09 / 6 2100 35,8 g 217
e. Slogum Prinsessa v. Slogum Bjørn K. Øyhaugen Biri Travbane P 22/4 - 20 / 3 2100 38,1 P
Lene Hagen /Hakadal K. Øyhaugen Biri Travbane 0 18/3 - 03 / 8 2120 br 1052
K. Øyhaugen K. Øyhaugen Biri Travbane 0 04/3 - 05 / 2 2100 39,0 g 820
blå m/hvit ø K. Malmin Biri Travbane - 12/2 - 01 / 3 2100 dv g 541
6 2018: -4 -1 -0 -0 -2 -23 000 2017: -11 -0 -1 -2 -1 -22 000
Nume Vinn 6 Plass 186 277
6 år BRUN V v.Stiv Kuling E. Knutsen Klosterskogen Travbane 6 26/5 - 04 / 8 2120 32,0 g 409
e. Nume Line v. Krembest E. Knutsen Momarken Travbane 0 10/5 - 05 / 2 2640 br 195
Cato Antonsen /Mysen E. Knutsen Bjerke Travbane 0 23/3 - 05 / 9 2140 br g 277
E. Knutsen Bjørn Schei E. Knutsen Klosterskogen Travbane 1 03/3 - 08 / 6 2120 39,1 80
Rød m/svart reklame E. Knutsen Biri Travbane 4 26/2 - 01 / 14 2120 34,2 231
7 2017: -15 -1 -0 -0 -7 -35 000 2016: -13 -0 -0 -2 -3 -18 000
Truså Ø.K. 7 Plass 66 500
5 år SVART HP v.Alm Viktor E. Høitomt Bjerke Travbane 6 25/5 - 09 / 4 2140 33,3 g 88
e. Amanda Ø.K. v. Åsajerven E. Høitomt Momarken Travbane 0 03/5 - 02 / 2 2140 33,3 g 65
Stall Davenskø E. Høitomt Momarken Travbane 3 19/4 - 03 / 11 2140 31,8a 110
E. Høitomt E. Høitomt Klosterskogen Travbane 5 07/4 - 03 / 3 2100 36,5 g 35
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 08/3 - 02 / 12 2100 34,6ag 56
8 2018: -11 -5 -2 -2 -0 -130 000 2017: -23 -5 -8 -0 -3 -169 000
Lille Amare 8 Plass 395 200
6 år SVART V v.Åsajerven A. Stensen Bjerke Travbane 0 04/5 - 02 / 6 2100 33,0ag 231
e. Sunnmørsblesa v. Bokli Balder A. Stensen Biri Travbane 0 08/4 - 08 / 13 2120 33,7 g 33
Sølvi Eng /Follebu A. Stensen Biri Travbane 2 01/4 - 03 / 14 1620 32,0 g 75
A. Stensen Susann Larsen A. Stensen Biri Travbane 1 18/3 - 03 / 5 2100 34,5 60
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Biri Travbane 5 26/2 - 09 / 14 2120 32,7 594
9 2018: -8 -0 -1 -1 -4 -26 947 2017: -18 -0 -1 -0 -11 -46 500
Anima 9 Plass 225 374
6 år MØRKBR HP v.Lome Elden K. Brenden Biri Travbane 6 27/5 - 09 / 9 2120 35,0 270
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) K. Brenden Klosterskogen Travbane 0 10/3 - 04 / 11 2100 33,5ag 700
Astrid Fossen-Ahne Fossen K. Brenden Bjerke Travbane 5 25/2 - 05 / 8 2100 33,3a 241
K. Brenden Stig Ingar Fossen (B) K. Brenden Drammen Travbane 5 01/2 - 04 / 9 2120 36,3 205
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko D. Dalen Biri Travbane 5 15/1 - 06 / 7 2120 33,0 637
10 2017: -4 -1 -0 -0 -1 -13 000 2016: -3 -0 -0 -0 -2 -9 000
Torø Jo 10 Plass 51 500
5 år MØRKBR H v.H.G. Balder L. Kolle Bjerke Travbane 6 04/5 - 02 / 1 2100 31,2a 131
e. Lynlill v. Spang Best P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 23/3 - 05 / 11 2160 31,1 178
Marit Lundby /Tangen K. Johansen Bjerke Travbane 7 26/12 - 02 / 13 2160 33,4 224
L. Kolle Jo Lunde O. Mikkelborg Biri Travbane 6 04/12 - 02 / 4 2100 34,0a 159
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl P. Midtfjeld Bjerke Travbane 2 11/11 - 09 / 4 2140 34,0 172
11 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -13 -1 -0 -2 -5 -33 212
Rappen 11 Plass 102 712
6 år BRUN V v.Dotterud Teddy O. Olsen Bjerke Travbane 4 01/6 - 09 / 4 2140 31,9 115
e. Mor Lille v. Spang Best O. Olsen Bjerke Travbane 7 18/5 - 03 / 7 2140 32,5 236
Tarald Straume-Åse Høivik O. Olsen Jarlsberg Travbane 4 29/4 - 07 / 13 2120 34,6 g 184
O. Olsen Tarald Straume O. Olsen Biri Travbane 1 22/4 - 01 / 6 2100 34,9 189
Lilla m/hvite ermer,V-form.sk.stk, rek H. Holm Momarken Travbane - 24/3 - 08 / 7 2140 dg 180