Neste løp >>>
Start ca kl. 13:40 V5-1
MAX 300 POENG
MAX 300 POENG
Varmblods 2140 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 35.000 kr med høyest 300 poeng.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-(2.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -9 -0 -1 -3 -3 -23 971
Rex Brodde* (S) 1 Plass 23 971
6 år M.BRUN V v.Lindy Lane* (US) K. Widell Axevalla 0 09/2 - 02 / 7 2140 22,5 g 168
e. Racy Kemp (FI) v. Express Ride* (US) J. Sundgren Färjestad - 06/11 - 10 / 1 2140 br ag 118
Sverige E. Martinson Färjestad 5 19/10 - 10 / 3 2140 17,6a 29
Tore Olsson (A) Anki Karlsson E. Martinson Axevalla 3 03/10 - 02 / 4 2140 17,0ag 106
Blå, svart bröstband, vit/blå ärm; blå B. Goop Axevalla 6 11/9 - 08 / 2 2140 18,8 g 18
2 2017: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -8 -0 -1 -0 -2 -9 000
Victory Boy T.G. 2 Plass 41 000
6 år MØRKBR H v.Jetstile K. Malmin Drammen Travbane 0 07/12 - 03 / 6 2520 20,3 293
e. Look At Her Abs (US) v. Muscles Yankee* (US) D. Dalen Biri Travbane 0 25/9 - 03 / 6 2100 18,6ag 978
Hanne Brendengen /Jaren G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 15/9 - 04 / 11 2100 20,0ag 78
Renate Aarlie (T) D. Dalen Bjerke Travbane 0 24/6 - 06 / 8 2100 20,7ag 148
Grå m/hvitt skstk&ermer, grå ermr, rek D. Dalen Biri Travbane 4 05/6 - 03 / 8 2100 17,0a 105
3 2018: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -0 -1 -0 -2 -15 000
Rapido Caballo 3 Plass 58 000
9 år RØD V v.Giant Chill* (US) O. Østre Klosterskogen Travbane 2 26/5 - 02 / 4 2100 17,6a 328
e. Stargate v. To The Gate* (US) O. Østre Jarlsberg Travbane 0 13/5 - 05 / 5 2100 br g 252
Tanya Dal /Sarpsborg O. Østre Momarken Travbane 0 03/5 - 07 / 4 2140 17,5a 80
Per Oleg Midtfjeld (T) Tanya Dal O. Østre Bjerke Travbane 5 14/4 - 03 / 12 2100 17,9a 850
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 05/4 - 03 / 6 2140 br ag 229
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -0 -0 -0 -5 -15 500
Zola Classic 4 Plass 80 500
7 år BRUN HP v.Zola Boko* (S) G. Gundersen Biri Travbane 6 27/5 - 04 / 10 2100 16,3a 218
e. Quatro G.T. v. Supergill* (US) G. Austevoll Biri Travbane 6 20/5 - 04 / 3 2100 17,1a 178
Siv Kristine Skailand Ørseng /Lyngdal K. Malmin Bjerke Travbane 2 21/4 - 04 / 7 2100 17,1a 218
Kristian Malmin (T) Trond Anderssen (T) K. Malmin Bjerke Travbane 0 29/12 - 02 / 12 2100 19,0a 101
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Biri Travbane 0 18/12 - 02 / 11 2100 19,2a 141
5 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -8 500 2018: -14 -0 -1 -1 -5 -27 500
Marquis de Boti 5 Plass 168 500
7 år MØRKBR V v.Quite Easy (US) D. Dalen Biri Travbane - 27/5 - 04 / 7 2100 dg a 254
e. Frida Filiokus v. Korean* (FR) B. Steinseth Bjerke Travbane 0 19/5 - 03 / 4 2600 21,3a 83
Stall B.E.D.H. B. Steinseth Magnor Travbane - 01/5 - 03 / 2 2000 dg 57
Dag-Sveinung Dalen (S) Bjørn Humborstad (A) B. Steinseth Momarken Travbane 3 19/4 - 02 / 5 2140 18,1a 65
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek B. Steinseth Momarken Travbane 0 05/4 - 03 / 11 2140 19,3a 284
6 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -474 2018: -16 -0 -1 -1 -6 -33 450
Suncane Harvester* (S) 6 Plass 121 474
10 år BRUN HP v.Gentle Star* M. Ivarsson Årjäng 6 15/5 - 05 / 4 2140 17,3a 229
e. Miss Cane (S) v. Sugarcane Hanover* (US) P. Nilsson Årjäng 0 24/4 - 07 / 6 2140 20,2a 612
Sverige M. Ivarsson Färjestad - 11/4 - 04 / 5 1640 dg ag 232
Tom Horpestad (T) Gin Svensson-Disanto (A) P. Nilsson Årjäng 0 30/3 - 07 / 2 2140 18,6a 1797
mørkblå m/lyseblått sk.stk.hvitt bryst T. Horpestad Färjestad 0 06/3 - 09 / 3 2140 23,7 268
7 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -5 395 2018: -17 -1 -0 -3 -6 -35 909
C.C. Dobilas 7 Plass 104 424
7 år BRUN V v.Kings Sugarboy (S) K. Brenden Lindesberg 6 22/5 - 02 / 5 2140 19,2 561
e. C.C. Paradise v. Supergill* (US) K. Brenden Åmål 6 28/4 - 05 / 1 2080 19,3 433
Kenneth Brenden-Thomas Brenden K. Brenden Bjerke Travbane 0 17/3 - 03 / 3 2100 19,0a 197
Kenneth Brenden (A) Leif Ingvar Brenden K. Brenden Drammen Travbane 5 01/3 - 02 / 5 2100 21,9 201
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko K. Brenden Biri Travbane 0 20/11 - 07 / 11 2100 dist g 348
8 2016: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2015: -12 -1 -2 -1 -3 -32 000
Quantum Spice (S) 8 Plass 34 000
5 år M.BRUN V v.Double Eagle* (US) D. Dalen Bjerke Travbane 0 27/4 - 09 / 9 1609 18,0a 1284
e. English Class (US) v. Donerail* (US) R. Kruse Momarken Travbane 0 19/4 - 02 / 8 2140 19,8a 313
Diana L. Olsson /Askim D. Dalen Bjerke Travbane 6 25/2 - 04 / 4 2100 18,3a 212
Gunnar Austevoll (T) Diana L. Olsson (A) G. Austevoll Momarken Travbane 0 22/12 - 02 / 9 2140 20,2a 103
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl O. Østre Bjerke Travbane 3 10/12 - 03 / 5 2100 18,4a 86
9 2018: -8 -0 -0 -2 -2 -16 000 2017: -5 -0 -0 -0 -1 -2 000
Victor Ideal (EE) 9 Plass 85 899
8 år BRUN V v.Prince Ideal O. Østre Bjerke Travbane 0 21/1 - 01 / 3 2100 19,7a 367
e. My Lady Grace (S) v. Sugarcane Hanover* (US) O. Østre Bjerke Travbane 0 07/1 - 05 / 9 2100 19,4ag 55
Valborg Frøysnes-Ingeborg Frøysnes O. Østre Momarken Travbane 4 22/12 - 02 / 12 2140 18,2a 457
Ole Johan Østre (T) O. Østre Momarken Travbane 0 08/9 - 03 / 7 2140 18,6ag 212
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Momarken Travbane 0 25/8 - 05 / 8 2140 19,7ag 171
10 2018: -8 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -3 -0 -0 -0 -2 -5 000
Streetfighter D.K. (DK) 10 Plass 39 240
9 år LYSBRUN V v.Carmody Lobell* (US) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane P 27/11 - 20 / 1 2100 22,1 P
e. A.L. Laser (DK) v. Lord Of All (US) S. Jessen Drammen Travbane - 06/10 - 05 / 3 2100 dg 260
Torbjørn Gudmestad /Nærbø S. Jessen Sørlandets Travpark 0 14/9 - 01 / 8 2160 20,3 g 329
Kai Johansen (T) Morten Lura (B) S. Jessen Jarlsberg Travbane - 01/9 - 04 / 10 2609 dg a 70
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. J. Undem Klosterskogen Travbane 0 18/4 - 09 / 7 2120 21,6 g 189
11 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -18 -0 -0 -1 -7 -18 500
Elken Stacey 11 Plass 34 000
6 år MØRKBR HP v.Makhtoub Jet* (S) C. Engebråthen Klosterskogen Travbane - 26/5 - 02 / 1 2100 dg a 123
e. The American Winner v. American Winner* (US) C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 6 13/5 - 08 / 8 2100 18,8 863
Jan Pettersen /Stokke C. Engebråthen Bjerke Travbane - 28/4 - 04 / 5 2100 dg a 581
Connie Engebråthen (T) C. Engebråthen Bjerke Travbane 0 21/4 - 04 / 9 2100 18,2a 1162
Grå m/burgunder ermer, rekl. C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 0 29/3 - 04 / 5 2100 21,6ag 216
12 2018: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500
Ramona Q.C. (S) 12 Plass 64 425
6 år MØRKBR HP v.Celebrity Secret (US) M. Tørnqvist Eskilstuna - 29/9 - 02 / 1 2140 dg 439
e. Julia Q.C. (S) v. Enjoy Lavec* (S) M. Tørnqvist Solvalla 0 28/8 - 05 / 1 2140 18,8 g 969
Steffen Halvorsrud /Ski M. Tørnqvist Romme 5 18/8 - 05 / 1 2140 17,6a 28
Robert Kruse (A) Steffen Halvorsrud M. Tørnqvist Gävle 6 06/8 - 05 / 1 2140 16,5a 1411
Rød, grå ermer m rød ermring, rekl M. Tørnqvist Axevalla 0 18/6 - 01 / 10 2140 br ag 315