<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:58 V5-2


Varmblods 2140 m. Autostart.
For 3-12-årige 1.000 - 10.000 kr.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Bourbon B.M.W.* (S) 1 Plass 2 044
5 år BRUN V v.Racer Bourbon* (FR) T. Olsson Färjestad P 09/5 - 13 / 3 2140 18,2 P
e. Speeda Goj (S) v. Turbo Thrust* (US) N. Robertsson Halmstad 0 24/11 - 02 / 12 2140 20,6ag 1007
Sverige N. Robertsson Tingsryd 0 15/6 - 01 / 1 1609 18,2a 123
Tore Olsson (A) Anki Karlsson I. Karlsson Kalmar 0 23/5 - 04 / 6 2140 19,4a 855
Blå, svart bröstband, vit/blå ärm; blå N. Robertsson Tingsryd 6 18/5 - 01 / 6 1609 18,2a 56
2 2016: -5 -0 -1 -0 -1 -9 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Micado F.A. 2 Plass 9 000
5 år MELL.BR. V v.More Chips (US) R. Brandt Bjerke Travbane 0 17/3 - 03 / 6 2100 19,1a 189
e. Fran Alexandra v. Valley Sentry* (US) M. Helland Klosterskogen Travbane 4 10/3 - 08 / 2 2100 20,0a 89
Inger-Alice Tengesdal-Annika T. Espedal M. Helland Klosterskogen Travbane 2 11/2 - 08 / 6 2100 20,8a 141
Roger Brandt (T) R. Brandt Momarken Travbane 0 03/1 - 07 / 7 2140 23,1a 44
rød/hvit skråstripet, logo H. Hagen Forus Travbane P 09/6 - 20 / 4 2040 20,2 P
3 2017: -6 -1 -0 -2 -1 -23 000 2016: -8 -1 -0 -3 -2 -26 000
Birkbeck S.R. 3 Plass 51 000
5 år BRUN V v.Quite Easy (US) B. Steinseth Biri Travbane - 20/5 - 01 / 4 2100 dg 584
e. Gorgeous Face (S) v. Juliano Star* (FR) V. Hop Biri Travbane 8 13/12 - 07 / 2 2100 22,1 g 150
Stall Levick B. Steinseth Biri Travbane P 02/10 - 20 / 3 2100 21,5 P
Dag-Sveinung Dalen (S) Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Biri Travbane 17/10 - 22 / 3 2100 27,6 B
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek B. Steinseth Bjerke Travbane 10/9 - 21 / 6 1640 30,2 B
4 2019: -4 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -15 -2 -1 -2 -8 -84 500
Willy Invalley 4 Plass 228 000
7 år M.BRUN V v.Cromwell (US) T. Desserud Drammen Travbane 0 01/3 - 02 / 2 2100 24,1 g 152
e. Bertha Invalley v. David Raymond* (US) T. Desserud Drammen Travbane - 15/11 - 09 / 1 2100 dg 231
Truls Desserud /Prestfoss T. Desserud Biri Travbane 7 20/9 - 01 / 8 2100 23,8 g 436
Truls Desserud (A) T. Desserud Drammen Travbane P 09/8 - 20 / 4 2100 22,5 P
mørkblå m/lysblå og hvit v. T. Desserud Drammen Travbane 06/10 - 21 / 1 1700 31,8 g B
5 2019: -4 -1 -1 -0 -2 -28 000 2018: -17 -1 -2 -5 -6 -81 500
Knight Classic 5 Plass 250 500
6 år BRUN V v.Quite Easy (US) K. Malmin Klosterskogen Travbane 7 26/5 - 07 / 10 2100 19,5 g 73
e. Bahama Delight (US) v. Yankee Glide* (US) K. Malmin Biri Travbane - 22/4 - 03 / 8 2100 dg 213
Stall Out Of Business K. Malmin Biri Travbane P 01/4 - 20 / 2 2100 21,0 P
Kristian Malmin (T) Trond Anderssen (T) K. Malmin Bjerke Travbane 07/10 - 20 / 3 1640 24,7 B
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Momarken Travbane 08/9 - 23 / 4 2140 27,8 B
6 2016: -11 -0 -0 -0 -5 -12 000 2015: -3 -0 -0 -0 -2 -4 000
Funny Circle 6 Plass 16 000
4 år BRUN HP v.More Chips (US) O. Østre Drammen Travbane 0 10/5 - 03 / 8 2100 20,5a 1009
e. Elegant Circle v. Malabar Circle Ås* (S) O. Østre Magnor Travbane 5 01/5 - 02 / 4 2000 24,5 142
Brit Inger Wahl /Rakkestad O. Østre Klosterskogen Travbane 0 05/11 - 08 / 4 2100 dist a 148
Ole Johan Østre (T) Brit Inger Wahl O. Østre Momarken Travbane 6 13/10 - 10 / 5 2140 22,2 258
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Jarlsberg Travbane 6 03/10 - 01 / 7 2100 20,5 597
7 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -8 000 2017: -15 -2 -3 -0 -7 -83 000
Sima's Starmail 7 Plass 103 000
6 år MØRKBR HP v.Juliano Star* (FR) T. Bronken Drammen Travbane 0 02/5 - 01 / 3 2100 21,2 g 127
e. Hot Mail (S) v. Copiad* (S) B. Steinseth Bjerke Travbane 5 21/4 - 03 / 2 2100 18,3a 559
Cathrine K. Tveita /Lesja B. Steinseth Biri Travbane 5 08/4 - 01 / 1 2100 20,7 139
Tone Bronken (A) Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Biri Travbane 5 01/4 - 08 / 11 2100 18,8a 767
Lilla m/gult skråbånd, svarte kant,rek B. Steinseth Bjerke Travbane P 24/6 - 22 / 1 2140 22,3 P
8 2018: -7 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -16 -0 -0 -0 -7 -19 500
Michelle 8 Plass 42 000
6 år SVART HP v.Cromwell (US) O. Østre Momarken Travbane 5 31/5 - 08 / 3 2140 17,5a 286
e. Mickie's Beauty v. Gunslinger Spur (US) G. Austevoll Drammen Travbane 5 10/5 - 03 / 1 2100 19,0a 204
Anne-Grethe Austevoll-Tore Andre Totland G. Austevoll Drammen Travbane 8 02/5 - 01 / 4 2100 19,8 148
Gunnar Austevoll (T) G. Austevoll Drammen Travbane 0 26/4 - 03 / 2 2100 20,0 198
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Momarken Travbane P 19/4 - 20 / 5 2140 21,6 P
9 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -6 -0 -0 -1 -3 -10 000
Buckle Up Soa 9 Plass 10 000
5 år BRUN V v.Buckaroo K. (US) E. Høitomt Drammen Travbane 0 15/12 - 03 / 4 2100 dist g 95
e. Uiver H. (NL) v. Uxer L.B. (IT) L. Kolle Klosterskogen Travbane 8 29/10 - 08 / 4 2100 24,1 g 112
Stall Soa Avlslag, Holmestrand O. Mikkelborg Bjerke Travbane 7 21/10 - 09 / 5 2140 20,6 269
Olav Mikkelborg (T) Magnus Taanevig E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 08/10 - 08 / 7 2100 21,2 158
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Drammen Travbane 6 28/9 - 01 / 5 2100 20,8 202
10 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -0 -0 -0 -3 -8 000
Lumberjack's Pride 10 Plass 34 000
8 år BRUN V v.Millmaker C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 8 02/6 - 07 / 10 2100 19,4 1182
e. B.W.T. Unholy (FI) v. Slybowl Hanover (US) K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 12/5 - 04 / 8 2100 23,3a 422
Bjørn Jakobsen-Tonje Jakobsen C. Engebråthen Drammen Travbane 7 02/5 - 01 / 2 2100 19,7 329
Connie Engebråthen (T) Bjørn Jakobsen C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 6 17/4 - 01 / 6 2120 21,1 355
Grå m/burgunder ermer, rekl. C. Engebråthen Drammen Travbane 6 04/4 - 08 / 2 2100 23,7 202
11 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -2 -0 -2 -1 -47 000
N.Y. Maaemo 11 Plass 163 409
7 år BRUN V v.Micro Mesh* (S) L. Kolle Bjerke Travbane 5 04/5 - 01 / 9 2140 19,2 137
e. Etincelle (IT) v. Defi D'aunou* (FR) P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 2 24/4 - 07 / 6 2100 19,1 42
Roy Sand-Morten Dramstad P. Midtfjeld Bjerke Travbane P 23/3 - 20 / 1 2140 20,8 P
Per Oleg Midtfjeld (T) Roy Sand
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek
12 2016: -4 -0 -0 -0 -2 -3 999 2015: -4 -0 -0 -0 -1 -2 044
O.M.Colore* (S) 12 Plass 8 599
4 år BRUN V v.Improve Ås* (S) A. Andersson Färjestad 0 19/10 - 01 / 13 2160 dist g 531
e. Kalipso Eastwind (DK) v. Dahir De Prelong* (FR) M. Andersson Momarken Travbane 0 22/9 - 01 / 1 2140 21,2ag 45
Sverige P. Ådefors Färjestad 6 07/9 - 01 / 3 2140 18,4 g 332
Kenneth Brenden (A) Kent Johansson M. Andersson Åmål 0 20/7 - 08 / 5 2080 dist g 329
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko P. Mahony Färjestad - 13/10 - 02 / 9 1640 br g 473