<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:10 V5-5
HOPPELØP
HOPPELØP.
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 9.001 kr.
For alle 3-15-årige hopper.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-8-3 Plass : 7-8-3

1 2018: -7 -0 -0 -1 -1 -11 000 2017: -11 -2 -2 -1 -2 -66 000
Kringlers Frida 2100 1 Plass 88 364
6 år BRUNSVART HP v.Åsajerven K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 0 08/5 - 05 / 3 2100 38,2 g 450
e. Vikenmai v. Spang Best G. Austevoll Drammen Travbane - 28/9 - 09 / 3 2100 dg 251
Bjørn Jensen /Maura G. Austevoll Momarken Travbane 6 08/9 - 09 / 4 2140 37,1 g 258
M. Høitomt Bjørn Jensen G. Austevoll Bjerke Travbane - 19/8 - 09 / 6 2140 dg 371
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek M. Jakobsson Årjäng 6 27/7 - 01 / 3 2140 39,1 680
2 2018: -9 -1 -2 -1 -1 -52 472 2017: -14 -1 -1 -3 -8 -54 000
Rinde Rutha 2 Plass 110 472
6 år BRUN HP v.Dotterud Teddy G. Austevoll Klosterskogen Travbane 5 05/5 - 07 / 7 2100 34,8 92
e. Rosa Mi v. H.G. Balder G. Austevoll Klosterskogen Travbane 6 17/4 - 09 / 6 2100 35,8 173
Kari Kristensen /Sannidal E. Høitomt Drammen Travbane 0 04/4 - 01 / 8 2100 38,0 g 113
G. Austevoll Kari Kristensen G. Austevoll Jarlsberg Travbane P 20/3 - 20 / 3 2120 36,8 P
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl E. Høitomt Jarlsberg Travbane 22/8 - 20 / 8 2120 51,0 B
3 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -6 -0 -2 -1 -1 -20 000
Fjellkos Jenta 3 Plass 63 500
7 år MØRKBR HP v.Åsajerven E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 29/4 - 07 / 15 2120 34,5 224
e. Gomnes Jenta v. Alm Rigel E. Høitomt Klosterskogen Travbane 8 17/4 - 08 / 4 2100 36,3 g 48
Jan Wilhelmsen-Else Vigdis Wilhelmsen E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 27/3 - 01 / 9 2140 33,3 41
G. Gundersen Jan Wilhelmsen E. Høitomt Sørlandets Travpark P 17/1 - 20 / 3 2160 38,5 P
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer E. Høitomt Sørlandets Travpark 01/9 - 22 / 2 2140 52,8 g B
4 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -11 -0 -0 -0 -6 -12 000
Kaspia 4 Plass 12 000
5 år SVART HP v.Kasper Mollyn G. Austevoll Klosterskogen Travbane - 26/5 - 03 / 5 2100 dg 254
e. Snedig v. Minpil G. Austevoll Drammen Travbane 7 10/5 - 02 / 5 2100 35,7 g 208
Åge Edvardsen /Andebu G. Austevoll Jarlsberg Travbane 7 20/3 - 08 / 6 2100 38,0 g 115
V. Hop Lars O. Romtveit (T) T. Solberg Momarken Travbane 0 08/3 - 07 / 2 2140 40,0 g 242
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl T. Solberg Klosterskogen Travbane - 03/3 - 08 / 10 2120 dg 288
5 2016: -11 -0 -0 -1 -7 -19 044 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Guldfaksa 5 Plass 19 044
7 år RØD HP v.Frisli To Jo O. Sagholen Åmål 8 27/5 - 01 / 2 2100 35,1 259
e. Erle v. Perle Troll O. Sagholen Momarken Travbane 3 10/5 - 01 / 5 2140 36,2 g 59
Helge Ludvigsen-Rolf M. Ludvigsen O. Sagholen Magnor Travbane 6 01/5 - 01 / 5 2000 39,1 72
O. Sagholen O. Sagholen Momarken Travbane 8 24/3 - 08 / 6 2140 38,4 g 339
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Momarken Travbane P 09/2 - 20 / 5 2160 40,4 P
6 2018: -11 -0 -2 -1 -4 -32 500 2017: -10 -0 -1 -0 -5 -27 000
Bjønnum Jerka 6 Plass 116 500
7 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld J. Undem Sørlandets Travpark 3 31/1 - 07 / 1 2140 35,7 107
e. Brødsjø Terna v. Elding M. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 29/10 - 03 / 7 2100 br g 48
Janne Aadna /Skien J. Undem Jarlsberg Travbane 3 03/9 - 01 / 1 2100 35,3 85
E. Høitomt J. Undem Sørlandets Travpark P 16/8 - 20 / 3 2160 38,5 P
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
7 2018: -14 -2 -3 -3 -4 -74 500 2017: -19 -3 -4 -2 -4 -126 119
Gardin Trappa 7 Plass 243 819
7 år MØRKBR HP v.Briskeby Philip E. Høitomt Klosterskogen Travbane - 26/5 - 04 / 3 2100 dg 151
e. Sjefsseira v. Sjefen E. Høitomt Drammen Travbane 4 26/4 - 02 / 3 2100 33,3 115
Lisbeth Fossen-Per Olav Jørgensen E. Høitomt Drammen Travbane P 12/4 - 20 / 4 2120 35,5 P
D. Dalen Linda Neslow K. Kvasnes Jarlsberg Travbane - 09/4 - 03 / 2 2100 dg 280
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 0 13/3 - 08 / 15 2120 dist g 377
8 2017: -11 -2 -3 -3 -1 -338 000 2016: -13 -2 -6 -1 -4 -509 067
Tekno Lotta 8 Plass 847 067
4 år SVART HP v.Tekno Odin G. Flåten Jarlsberg Travbane 4 15/4 - 01 / 8 2120 31,8 51
e. Gomnes Lotta v. Moe Odin G. Flåten Drammen Travbane 2 04/4 - 01 / 7 2100 36,3 82
Team Tekno Lotta G. Flåten Jarlsberg Travbane P 08/3 - 21 / 5 2120 40,0 P
G. Flåten G. Flåten Klosterskogen Travbane 06/7 - 21 / 5 1720 48,9 B
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane 22/6 - 20 / 6 2120 48,5 B
9 2018: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -14 -0 -0 -1 -9 -29 500
Land Maria 2120 1 Plass 90 500
7 år BRUN HP v.Voje Faks A. Heisholt Klosterskogen Travbane 0 26/5 - 04 / 12 2120 34,2 g 772
e. Mari Snella v. Rolex K.* A. Heisholt Jarlsberg Travbane - 08/5 - 09 / 1 2100 dg 46
Hans Landsverk /Gransherad V. Hop Drammen Travbane 0 27/2 - 02 / 4 2100 38,0 223
A. Heisholt Hans Landsverk A. Heisholt Klosterskogen Travbane 0 04/2 - 04 / 1 2100 35,4 620
rød m/sølvgrå ermer/sk.stykke, reklame A. Heisholt Klosterskogen Travbane 6 25/1 - 08 / 9 2120 36,5 422
10 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -21 -0 -0 -0 -8 -22 089
Smedheim Maia 2 Plass 32 589
5 år RØD HP v.Dotterud Teddy P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 25/5 - 09 / 5 2140 br g 474
e. Lila v. Bokli Balder G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 08/5 - 09 / 2 2100 33,9 g 291
Bjørn Håkon Boltfjord /Torvastad T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 28/4 - 01 / 5 2100 35,0 g 99
T. Solberg Lars O. Romtveit (T) P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 28/3 - 03 / 10 2160 35,7 g 508
Blå m/gull seler&stjerner, reklame P. Midtfjeld Momarken Travbane 5 08/3 - 07 / 5 2160 36,1 104
11 2016: -5 -0 -0 -0 -4 -9 000 2015: -5 -0 -0 -0 -3 -6 000
Grasmyr Mina 3 Plass 17 500
6 år MØRKBR HP v.Mørtvedt Jerkeld L. Kolle Klosterskogen Travbane 9 26/5 - 04 / 9 2120 33,3 266
e. Stjernlinn v. Listjærn (S) L. Kolle Drammen Travbane 6 10/5 - 02 / 10 2120 34,7 135
Astrid Gressmyr Amundsen /Stathelle L. Kolle Sørlandets Travpark 0 14/2 - 07 / 6 2160 38,6 g 252
L. Kolle Astrid Gressmyr Amundsen L. Kolle Sørlandets Travpark 5 31/1 - 07 / 3 2140 35,8 187
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Sørlandets Travpark 5 17/1 - 07 / 4 2160 35,1 87
12 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -1 -1 -0 -2 -26 000
Faste Utgifter 4 Plass 59 200
7 år BRUN HP v.Moe Odin E. Kochanauskaite Klosterskogen Travbane 9 26/5 - 03 / 11 2120 34,2 g 664
e. Lauga v. Braute S. Jessen Klosterskogen Travbane 0 07/4 - 03 / 4 2100 36,9 g 291
Merete Johansen-Pia Johansen E. Kochanauskaite Sørlandets Travpark 5 27/3 - 01 / 11 2160 35,5 g 347
E. Kochanauskaite Kristin Bjørbæk Jessen (T) E. Kochanauskaite Klosterskogen Travbane 6 10/3 - 03 / 12 2120 37,3 962
Svart m/sølv sk.felt/sidefelt,rekl. S. Jessen Momarken Travbane 0 30/11 - 07 / 10 2140 37,0 g 251
13 2018: -8 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -13 -0 -0 -1 -7 -34 000
H.M. Urd 5 Plass 62 200
8 år MØRKBR HP v.Norne G. Nordbotten Klosterskogen Travbane 0 26/5 - 03 / 10 2120 34,3 g 194
e. Overskeid Ili v. Ilmin G. Nordbotten Bjerke Travbane 0 18/5 - 03 / 8 2140 34,1 g 878
Geir Nordbotten /Stokke C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 5 08/5 - 09 / 4 2100 32,5 g 172
G. Nordbotten G. Nordbotten Drammen Travbane 3 26/4 - 02 / 8 2100 33,2 449
mørkegrønn m/blått sk.stk, hvit hest G. Nordbotten Sørlandets Travpark 7 10/4 - 07 / 2 2140 36,8 g 380
14 2018: -11 -0 -1 -0 -3 -16 491 2017: -11 -0 -0 -0 -1 -4 000
Vesle Moi 2140 1 Plass 83 524
6 år BRUN HP v.Frisli To Jo O. Østre Klosterskogen Travbane 1 26/5 - 04 / 2 2100 30,5 131
e. Vesle Gull v. Moe Odin O. Østre Sørlandets Travpark 3 15/5 - 01 / 5 2140 32,7 365
Stall We-Tan O. Østre Klosterskogen Travbane 4 05/5 - 07 / 10 2100 34,8 168
O. Østre Marita H Tangen-Svindland C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 5 30/10 - 09 / 7 2120 37,6 g 394
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 6 11/10 - 01 / 4 2100 35,2 g 455
15 2017: -18 -1 -0 -1 -5 -42 500 2016: -19 -1 -0 -2 -9 -50 000
Kjølbergjenta 2160 1 Plass 122 000
6 år M.BRUN HP v.Særpefanten J. Gaustad Jarlsberg Travbane 0 24/5 - 02 / 4 2100 32,7ag 629
e. Toftetrolla v. Lauvin J. Gaustad Drammen Travbane 0 02/5 - 05 / 15 2140 32,5 960
Kjell Viktor Hansen /Flateby J. Gaustad Jarlsberg Travbane - 24/4 - 04 / 5 2100 dg 698
J. Gaustad J. Gaustad Bjerke Travbane 7 06/4 - 05 / 2 2140 33,3 361
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 10/3 - 04 / 2 2100 33,5a 955