<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:20 V5-4
DD-1
MAX 500 POENG
MAX 500 POENG.
Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 88.000 kr med høyest 500 poeng.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-(2.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-11-8 Plass : 5-11-8

1 2016: -7 -0 -0 -0 -2 -5 556 2015: -11 -0 -3 -1 -4 -57 500
Søyset Fenris 1609 1 Plass 63 056
4 år SVART V v.Sjefen L. Søyseth Leangen Travbane 0 30/4 - 03 / 11 2160 32,4 833
e. Vermøypia* v. Rigel Jo L. Søyseth Leangen Travbane 0 18/4 - 07 / 4 1640 31,2a 301
Lene Søyseth /Surnadal L. Søyseth Leangen Travbane 0 14/12 - 08 / 7 2160 34,3 515
O. Østre Lene Søyseth (A) O. Østre Biri Travbane 0 14/11 - 08 / 9 2100 br arg 826
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame L. Søyseth Leangen Travbane 5 14/9 - 10 / 7 2180 32,9 269
2 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -6 -0 -0 -0 -3 -8 000
Droseld 2 Plass 84 000
10 år BRUN V v.Bokli Eld J. Gaustad Bjerke Travbane 5 28/4 - 02 / 7 1609 31,2ag 31
e. Huldre Drosi v. Korbest J. Gaustad Sørlandets Travpark 2 23/4 - 02 / 8 2160 30,3 105
Halvor Smeland /Flatdal J. Gaustad Sørlandets Travpark 2 10/4 - 02 / 8 1609 28,3a 712
J. Gaustad Halvor Smeland J. Gaustad Biri Travbane - 01/4 - 03 / 10 1620 dg 495
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Jarlsberg Travbane P 20/3 - 20 / 7 2120 37,1 g P
3 2017: -10 -1 -1 -1 -4 -46 949 2016: -28 -1 -4 -2 -9 -90 000
Bol Perla 3 Plass 204 605
7 år SVART HP v.Lome Elden G. Antonsen Bjerke Travbane 0 03/2 - 05 / 6 2160 32,6 315
e. Påluna v. Pål Even O. Østre Klosterskogen Travbane 4 25/1 - 01 / 3 2120 34,3 399
Tore Sandaker /Slitu K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 21/1 - 03 / 4 2100 35,3ag 146
G. Antonsen Bente Dramstad G. Antonsen Bjerke Travbane 0 13/1 - 05 / 14 2160 31,6 701
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame G. Antonsen Momarken Travbane 0 03/1 - 01 / 1 1640 31,6ag 70
4 2017: -12 -0 -1 -2 -6 -44 000 2016: -13 -0 -0 -0 -6 -17 000
Hornnes Josefine 4 Plass 90 111
7 år BRUN HP v.Åsajerven O. Østre Klosterskogen Travbane 0 05/5 - 04 / 7 2100 34,6 g 626
e. Hornnes Tuva v. Lykke Gutten O. Østre Klosterskogen Travbane 4 28/4 - 08 / 8 2120 33,3 212
Maria Andreassen /Larvik Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 06/4 - 05 / 14 2160 33,8 546
T. Borg Maria Andreassen (A) Å. Tengsareid Biri Travbane 5 18/3 - 04 / 4 2100 34,5 269
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl O. Østre Klosterskogen Travbane 0 10/3 - 04 / 8 2100 br ag 512
5 2018: -21 -6 -0 -2 -4 -202 875 2017: -32 -5 -6 -1 -9 -266 000
Strikkeprinsen 5 Plass 651 375
10 år RØD V v.Håkon Jo* B. Humborstad Bjerke Travbane P 25/5 - 22 / 10 2160 34,3 P
e. Marina Lill v. Marine Svarten H. Holm Bjerke Travbane - 31/12 - 05 / 2 2140 dg 207
Bjørn Humborstad /Kongsvinger H. Holm Bjerke Travbane 5 23/12 - 05 / 10 2140 33,3 141
B. Humborstad H. Holm Momarken Travbane - 09/12 - 03 / 5 2160 g6 g 371
gul m/grått belte og ermring K. Johansen Biri Travbane 0 28/11 - 03 / 1 1609 34,9ag 212
6 2016: -7 -0 -0 -1 -2 -12 000 2015: -16 -0 -0 -1 -5 -16 500
Prinse Ulvi 6 Plass 86 500
8 år SVART HP v.Prins Vinter F. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 13/3 - 01 / 2 2140 33,1 882
e. Tori Jenta v. Alm Rigel F. Mjølnerød Drammen Travbane - 01/3 - 03 / 4 1700 dg a 221
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Bjerke Travbane 6 17/2 - 02 / 10 2140 31,5 g 607
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Drammen Travbane 0 01/2 - 03 / 6 2100 33,6 746
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Bjerke Travbane 4 13/1 - 05 / 9 2160 31,4 363
7 2018: -17 -0 -3 -6 -4 -91 405 2017: -19 -2 -6 -0 -5 -113 152
Rem Odin* 7 Plass 317 596
8 år BRUN V v.Bork Odin E. Høitomt Bjerke Travbane - 03/5 - 02 / 4 1609 dg a 25
e. Ulvdonna v. Lapp Nils (S) M. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 17/4 - 06 / 2 1700 29,8ag 181
Sverige E. Høitomt Biri Travbane 0 18/3 - 06 / 3 1609 29,5a 55
E. Høitomt Terje Remme M. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 10/3 - 07 / 3 2100 32,9ag 96
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 4 24/2 - 02 / 11 1640 30,4 g 58
8 2018: -16 -5 -4 -1 -3 -137 824 2017: -26 -3 -5 -3 -10 -191 000
Lykkje Tveiten 8 Plass 421 460
6 år SVART H v.Tin Tveiten O. Østre Momarken Travbane 0 03/5 - 01 / 7 2140 28,9a 115
e. Ylblesa v. Pajaprins O. Østre Klosterskogen Travbane 4 17/4 - 06 / 1 1700 28,8ag 135
Edvard Lindalen /Fåvang O. Østre Romme 6 10/4 - 08 / 1 2140 29,5a 119
J. Kvikstad Edvard Lindalen O. Østre Bjerke Travbane 4 30/3 - 02 / 1 2140 31,3 154
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler O. Østre Bjerke Travbane 0 09/3 - 03 / 6 2160 31,9 856
9 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -3 -0 -0 -0 -1 -2 500
Torpa Ole 9 Plass 45 802
5 år MØRKBR V v.H.G. Balder T. Solberg Bjerke Travbane 4 12/5 - 02 / 7 2100 33,7a 70
e. Vita Vinna v. Pål Even L. Kolle Momarken Travbane 0 08/12 - 03 / 6 2140 35,8 131
Irene Gamre Johnsen /Hvittingfoss E. Høitomt Bjerke Travbane 0 24/11 - 04 / 10 2100 37,0a 68
T. Solberg Per Dave Holtung (T) V. Hop Bjerke Travbane 3 11/11 - 09 / 9 2180 33,3 69
Blå m/gull seler&stjerner, reklame E. Høitomt Jarlsberg Travbane 7 23/10 - 03 / 2 2100 30,0a 97
10 2018: -8 -0 -0 -2 -1 -14 000 2017: -21 -2 -4 -3 -5 -105 000
Idborken 10 Plass 257 500
9 år BORKET H v.Tangen Scott V. Hop Jarlsberg Travbane P 08/5 - 20 / 10 2120 33,1 g P
e. Lumine v. Alm Svarten G. Austevoll Momarken Travbane - 19/1 - 07 / 3 2140 dg ar 85
Natalie Iselin Repstad-Andre Kjellevold Sviland G. Austevoll Bjerke Travbane 5 23/4 - 04 / 3 2100 29,4a 40
V. Hop Kjell Vidar Braaten (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 08/4 - 02 / 10 2140 29,8 285
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Austevoll Klosterskogen Travbane 4 26/3 - 06 / 8 1700 29,2a 76
11 2018: -7 -0 -0 -2 -3 -19 500 2017: -21 -1 -1 -2 -9 -55 000
B.H. Faksen 11 Plass 162 650
9 år MELL.BR. V v.Trø Faks P. Nilsen Årjäng 5 02/5 - 01 / 3 1640 30,1 156
e. Grimelunds Aria v. Skjoldsvarten G. Austevoll Bjerke Travbane 0 12/11 - 02 / 8 1609 33,7a 253
Bjørn Haugen /Mjøndalen E. Mæhlisen Drammen Travbane 0 31/10 - 02 / 7 1700 31,2a 878
G. Austevoll Asbjørn Wright (T) E. Høitomt Drammen Travbane 0 13/10 - 03 / 5 2100 31,3a 72
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Drammen Travbane 0 05/10 - 04 / 5 2100 br a 211
12 2016: -5 -0 -0 -1 -2 -10 500 2015: -17 -2 -2 -1 -7 -68 500
Slått Faks 12 Plass 84 500
5 år MØRKBR V v.Slått Eld Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 24/2 - 02 / 4 1640 32,9 g 173
e. Omerfaxa v. Järvsöfaks (S) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 17/2 - 02 / 12 2140 30,5 117
Rune E. Gustavsen-Emmy G. Gustavsen Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 09/1 - 06 / 10 2100 32,0 g 277
Å. Tengsareid Kjetil Helgestad (T) K. Johansen Biri Travbane 3 02/1 - 01 / 7 2140 33,2 g 53
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 22/12 - 01 / 8 1640 33,0ag 61