<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V65-1
DNTs UNGHESTSERIE - HOPPER
DNTS UNGHESTSERIE - HOPPER
Varmblods 2100 m. Voltestart.
For 3-årige norskfødte hopper høyest 30.000 kr.
Premier: 40.000-20.000-14.000-10.000-6.000-5.000-5.000-5.000 (8 premier)
2. Løp
Blå Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-1-5 Plass : 11-1-5

1 2019: -3 -0 -2 -0 -1 -20 000 2018: -6 -0 -1 -2 -0 -20 000
Rebella Mystic L. 2100 1 Plass 385 500
6 år BRUN HP v.Zola Boko* (S) J. Undem Jarlsberg Travbane 2 20/3 - 07 / 4 2100 19,3 24
e. Mystical News v. Super News (US) J. Undem Klosterskogen Travbane 2 10/3 - 08 / 8 2100 19,7ag 16
Petter Hvistendahl-Birgit Hvistendahl J. Undem Klosterskogen Travbane P 03/3 - 21 / 1 2100 24,5 P
J. Undem Petter Hvistendahl G. Tollefsen Forus Travbane 21/7 - 22 / 1 1600 25,6 g B
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek G. Tollefsen Forus Travbane 30/6 - 21 / 2 2040 27,2 B
2 2018: -2 -0 -0 -1 -1 -8 000 2017: -13 -1 -0 -1 -6 -52 000
Mohegan 2 Plass 111 000
5 år MØRKBR HP v.Andover Hall* (US) Å. Tengsareid Momarken Travbane 8 10/5 - 03 / 6 2140 17,1a 238
e. Saskia November (DE) v. General November (DE) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 6 15/4 - 09 / 4 2100 19,3 37
Arild Skillinghaug /Holmestrand Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 3 25/3 - 01 / 2 2100 18,4 104
M. Høitomt Arild Skillinghaug Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane P 10/3 - 20 / 2 2100 21,1 P
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek Å. Tengsareid Bjerke Travbane 29/7 - 20 / 3 1640 28,5 B
3 2018: -10 -1 -4 -1 -3 -92 500 2017: -3 -0 -0 -1 -2 -17 750
May Lane 3 Plass 301 250
5 år BRUN HP v.Donato Hanover* (US) A. Stensen Bjerke Travbane 5 18/5 - 01 / 4 2140 18,6 185
e. Sassy Madame (US) v. Lindy Lane* (US) A. Stensen Bjerke Travbane P 20/4 - 20 / 5 2140 20,3 P
Tina Fossan Låg-Lasse Hartz-Bruun J. Kvikstad Biri Travbane 19/7 - 22 / 5 2100 26,0 B
A. Stensen Kjetil Helgestad (T) J. Kvikstad Biri Travbane 10/7 - 23 / 1 2100 28,1 B
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam
4 2016: -5 -1 -1 -0 -3 -34 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Customs Point 4 Plass 34 000
3 år MØRKBR HP v.Standpoint* (US) K. Malmin Drammen Travbane 2 10/5 - 03 / 7 2100 18,6a 13
e. Nan Onion v. Nordin Hanover* (US) K. Malmin Drammen Travbane 1 26/4 - 03 / 5 2100 18,0 19
Even Westby /Tyristrand K. Malmin Bjerke Travbane P 13/4 - 22 / 1 2140 19,7 P
G. Austevoll Trond Anderssen (T) K. Malmin Bjerke Travbane 28/10 - 20 / 2 1640 24,7 B
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl
5 2019: -5 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -13 -0 -0 -0 -5 -118 966
Clementine F.F. 5 Plass 638 466
6 år RØD HP v.Revenue* (S) T. Glittum Momarken Travbane 0 10/5 - 03 / 4 2140 17,1a 217
e. Carpe Annynova (DE) v. S.J.'s Photo* (US) T. Glittum Bjerke Travbane 0 11/11 - 06 / 1 1609 br ag 313
Eline Furuseth /Sandefjord T. Glittum Bjerke Travbane 5 28/10 - 01 / 10 1640 18,6 53
Å. Tengsareid T. Glittum Bjerke Travbane 3 07/10 - 01 / 4 1640 18,4 329
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam T. Glittum Jarlsberg Travbane P 30/8 - 21 / 3 2100 25,4 g P
6 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -14 -0 -0 -1 -5 -21 000
Goldie Street 6 Plass 88 500
6 år BRUN HP v.Quite Easy (US) M. Sørvik Bjerke Travbane 8 18/5 - 01 / 8 2140 21,6 g 311
e. Celina De Mill v. Viking's Way* (FR) Å. Tengsareid Bjerke Travbane P 16/3 - 20 / 6 2140 20,9 P
Jarle Eriksen /Tjelta A. Stensen Bjerke Travbane 22/7 - 20 / 2 1640 28,8 B
G. Gundersen Martine O. Sørvik (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 08/7 - 21 / 2 1640 dgpp N
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer Å. Tengsareid Bjerke Travbane 24/6 - 20 / 4 1640 27,7 B
7 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000
U.S. Snowflake 7 Plass 86 000
6 år BRUN HP v.Kiss Francais (FR) G. Antonsen Bjerke Travbane 4 11/5 - 09 / 6 2140 19,1 180
e. Dynavena S.T. (S) v. Biesolo* (FR) G. Antonsen Drammen Travbane 5 26/4 - 03 / 1 2100 18,3 54
Mia Slåttsveen Engen /Biri G. Antonsen Bjerke Travbane P 13/4 - 22 / 4 2140 20,8 P
G. Antonsen G. Antonsen Momarken Travbane 21/7 - 22 / 2 2140 30,2 B
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame G. Antonsen Momarken Travbane 07/7 - 22 / 1 2140 30,3 g B
8 2016: -7 -0 -2 -0 -4 -55 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Cosmo Lady 8 Plass 55 000
3 år BRUN HP v.Great Challenger (US) V. Hop Bjerke Travbane 2 11/5 - 09 / 3 2140 17,9 43
e. Lovely Lady v. Hr. Siem (DK) V. Hop Jarlsberg Travbane P 15/4 - 20 / 6 2100 18,7 g P
Stall Fetzer V. Hop Jarlsberg Travbane 03/9 - 20 / 1 2100 24,8 B
V. Hop Lars M. Søvik (T) V. Hop Jarlsberg Travbane 21/8 - 20 / 7 2100 26,2 B
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
9 2019: -3 -0 -1 -1 -1 -15 500 2018: -12 -0 -1 -0 -7 -36 152
E. Street 9 Plass 198 152
6 år MØRKBR HP v.Conway Hall* (US) E. Høitomt Bjerke Travbane P 27/4 - 20 / 1 2140 21,4 P
e. Association (US) v. Pine Chip* (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 15/7 - 20 / 1 1640 25,8 B
Leif Nybråten /Kongsvinger Å. Tengsareid Bjerke Travbane 08/7 - 20 / 4 1640 30,2 g B
T. Borg Kjetil Helgestad (T)
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl
10 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Miss Mirchi 10 Plass 104 000
6 år BRUN HP v.Raja Mirchi* (S) Ø. Tjomsland Forus Travbane 1 06/5 - 01 / 2 2040 19,0 59
e. Angelica Goal v. Armbro Goal* (US) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 4 10/4 - 08 / 1 2140 19,2 19
Erik Korsvolla /Gran Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark P 28/2 - 21 / 6 2140 20,0 P
Ø. Tjomsland G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 08/11 - 24 / 2 1640 26,2 B
mørkblå m/sølv reklame V. Tjomsland Sørlandets Travpark 06/9 - 22 / 4 1640 31,5 g B
11 2019: -8 -0 -1 -1 -4 -29 006 2018: -21 -2 -1 -1 -6 -84 188
Judys Sunrise 11 Plass 275 857
6 år MØRKBR HP v.Judge Joe* (US) T. Horpestad Momarken Travbane 6 10/5 - 03 / 11 2140 17,0a 166
e. Forever Sunrise (US) v. Andover Hall* (US) T. Horpestad Årjäng 2 02/5 - 06 / 4 2140 17,2 82
Tor-Bjørn Horpestad /Kleppe T. Horpestad Jarlsberg Travbane 5 15/4 - 09 / 5 2100 18,7 63
T. Horpestad T. Horpestad Årjäng P 30/3 - 20 / 4 2140 19,0 P
mørkblå m/lyseblått sk.stk.hvitt bryst T. Horpestad Biri Travbane 25/9 - 22 / 7 2120 26,4 B