<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:35 V65-3
V5-1


Kaldblods 2500 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 75.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-6-12 Plass : 9-6-12

1 2017: -16 -1 -1 -2 -5 -49 000 2016: -18 -1 -2 -1 -5 -61 500
Jervløva 2500 1 Plass 158 500
7 år MØRKBR HP v.Åsajerven E. Knutsen Jarlsberg Travbane - 13/5 - 06 / 15 2120 dg 288
e. Spik Løva* v. Spikeld E. Knutsen Drammen Travbane 3 02/5 - 03 / 11 2120 31,4 g 61
Stall Lykka E. Knutsen Bjerke Travbane 0 20/4 - 09 / 15 2160 31,0 g 391
F. Hansen Øivind Johannessen E. Knutsen Bjerke Travbane 2 06/4 - 05 / 15 2160 31,8 73
blå m/hvite bomber, mansjetter. A. Akselsen Drammen Travbane 5 22/3 - 02 / 7 2120 33,1 g 47
2 2018: -10 -0 -2 -1 -2 -32 094 2017: -8 -1 -1 -1 -2 -53 666
Hadland Stjernen 2 Plass 214 874
6 år SVART H v.Alm Viktor J. Mjølnerød Bjerke Travbane 1 04/5 - 02 / 10 2100 29,9a 74
e. Mamma v. Elding J. Mjølnerød Årjäng 2 12/4 - 04 / 3 2140 31,7 29
Josefine Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Färjestad 1 14/3 - 01 / 11 2160 33,7 27
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Momarken Travbane 4 03/1 - 04 / 2 2140 37,0 49
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Momarken Travbane 2 30/11 - 08 / 3 2140 35,3 152
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Høiby Kåre 3 Plass 96 000
9 år SVART V v.Høiby Lyn D. Dalen Biri Travbane 0 20/5 - 06 / 7 2100 33,4 434
e. Høiby Liss v. Skjoldsvarten D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 05/5 - 04 / 12 2120 32,8 g 190
Eilert R. Haugstad /Røyksund D. Dalen Bjerke Travbane 5 20/4 - 09 / 8 2160 30,2 573
G. Austevoll Vidar Engebretsen (T) D. Dalen Bjerke Travbane 4 07/4 - 02 / 5 2100 31,4ag 53
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl D. Dalen Drammen Travbane 1 22/3 - 02 / 10 2120 31,7 60
4 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -16 -0 -0 -0 -5 -12 764
Ringstad Svarten 2520 1 Plass 134 926
8 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld K. Brenden Bjerke Travbane 3 19/5 - 01 / 3 2100 31,0a 87
e. Vassbått Frøkna v. Polar Troll K. Brenden Bjerke Travbane 4 03/5 - 02 / 7 1609 30,2a 257
Leif Brenden-Olaug Kjexrud K. Brenden Årjäng 8 24/4 - 05 / 12 1660 30,8 3942
K. Brenden Leif Ingvar Brenden K. Brenden Momarken Travbane 0 23/2 - 04 / 7 2140 32,4ag 409
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko K. Brenden Momarken Travbane 0 09/2 - 06 / 7 2140 32,7ag 387
5 2018: -6 -1 -1 -0 -1 -23 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Motoril 2 Plass 176 500
9 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld S. Hogner Biri Travbane 5 20/5 - 02 / 1 2100 31,5 g 207
e. Rufina v. Spikeld S. Hogner Bjerke Travbane 0 13/4 - 05 / 6 2140 31,1 76
Silje Hogner /Slattum S. Hogner Klosterskogen Travbane 0 11/2 - 03 / 1 2100 br g 39
V. Hop Silje Hogner S. Hogner Sørlandets Travpark 1 31/1 - 03 / 3 1640 28,9 183
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 16/1 - 01 / 11 2120 30,9 197
6 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -9 500 2018: -9 -1 -0 -2 -1 -46 491
Neslands Tron 3 Plass 391 847
10 år SVART V v.Järvsöfaks (S) O. Østre Bjerke Travbane 6 11/5 - 03 / 3 2660 28,9 128
e. Nesland's May v. Lykkebron* O. Østre Klosterskogen Travbane 1 28/4 - 05 / 12 2120 29,5 106
Gunn Tove S. Buaas /Porsgrunn L. Kolle Biri Travbane 6 08/4 - 03 / 4 2620 30,0 183
O. Østre Hedda E. Assev (T) L. Kolle Klosterskogen Travbane 9 25/3 - 05 / 10 2120 31,2 g 90
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame L. Kolle Bjerke Travbane 0 30/12 - 05 / 10 2160 31,5 g 25
7 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -0 -2 -1 -3 -28 000
Storler Guten 4 Plass 213 000
14 år SVART V v.Mentor Mollyn M. Helland Klosterskogen Travbane 5 05/5 - 03 / 1 2100 28,6a 170
e. Troll Lisa v. Troll Jahn M. Helland Jarlsberg Travbane 4 29/3 - 03 / 9 2100 32,3ag 231
Rannveig Grorud /Sem M. Helland Bjerke Travbane 0 16/3 - 02 / 2 2640 33,0 g 575
M. Helland Rannveig Grorud M. Helland Momarken Travbane 5 08/3 - 05 / 1 2140 31,8 196
gul m/svart h og ermstriper M. Helland Bjerke Travbane 5 02/3 - 04 / 10 2100 29,9ag 351
8 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -23 -2 -6 -2 -6 -202 491
Kagge Lina 5 Plass 530 491
9 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) O. Mikkelborg Biri Travbane 6 14/5 - 01 / 11 2140 29,8 216
e. Høgda Vesla v. Elding K. Kvasnes Drammen Travbane 2 22/3 - 01 / 8 2100 30,4a 76
Tom Bjølgerud-Wenke Foss Bjølgerud O. Mikkelborg Biri Travbane 5 11/3 - 04 / 8 2620 32,5 g 176
G. Gundersen Tom Bjølgerud O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 19/2 - 08 / 10 2160 31,7 g 386
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer P. Midtfjeld Drammen Travbane - 16/2 - 03 / 8 2100 dg a 322
9 2018: -6 -0 -0 -1 -1 -9 000 2017: -16 -0 -1 -1 -5 -40 000
Stensvik Maja 6 Plass 334 889
10 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) B. Steinseth Bjerke Travbane 0 18/5 - 08 / 6 2160 29,9 g 177
e. Kos Marie v. Kos Knekten A. Langerud Bjerke Travbane 0 04/5 - 08 / 12 2160 29,4 g 659
Stall Helt Krise B. Steinseth Biri Travbane 0 22/4 - 08 / 6 2120 30,1 g 170
B. Steinseth Anders Langerud (A) B. Steinseth Biri Travbane 4 08/4 - 03 / 5 2620 29,8 109
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Leangen Travbane 2 02/4 - 08 / 2 2140 31,7 291
10 2019: -8 -0 -2 -1 -1 -27 000 2018: -3 -1 -0 -0 -0 -16 000
Høvåg Ask 7 Plass 231 500
8 år MØRKBR V v.Moe Odin Å. Tengsareid Forus Travbane 1 01/12 - 01 / 4 2570 30,9 13
e. Høvåg Faksi v. Järvsöfaks (S) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 24/10 - 01 / 10 2180 27,7 14
Johan Auestad /Ålgård Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 1 19/9 - 03 / 5 2140 27,6 23
Å. Tengsareid Å. Tengsareid Forus Travbane 1 05/9 - 08 / 3 2040 28,7 26
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 26/8 - 10 / 9 1640 30,4 16
11 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -6 -0 -0 -0 -1 -3 000
Vinterfaks 8 Plass 181 500
10 år BRUN V v.Fakse* (S) O. Wassberg Bergen Travpark 5 12/5 - 07 / 5 1600 28,1a 198
e. Vintergull v. Atom Vinter S. Wassberg Bjerke Travbane 0 27/4 - 03 / 7 2100 30,6a 207
Kjell Aspeseter /Sogndal O. Wassberg Bergen Travpark 3 14/4 - 07 / 6 2620 31,2 133
A. Stensen Kjell Aspeseter O. Wassberg Bergen Travpark 3 31/3 - 04 / 10 2120 31,5 176
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam O. Wassberg Bergen Travpark 5 28/11 - 05 / 12 2100 32,1a 258
12 2016: -5 -0 -0 -1 -1 -8 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kilekongen 9 Plass 147 000
6 år SVART V v.Lome Kongen J. Undem Sørlandets Travpark 0 15/5 - 05 / 15 2200 29,0 r 338
e. Kilerosa v. Alm Hellin J. Undem Jarlsberg Travbane 0 29/4 - 01 / 9 2640 30,7 107
Åge Jan Kile-Nils Kile J. Undem Sørlandets Travpark P 28/2 - 22 / 5 2140 31,9 P
J. Undem J. Undem Bjerke Travbane 0 26/8 - 10 / 1 2600 27,6a 401
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Sørlandets Travpark 2 16/7 - 05 / 9 2160 28,1 25
13 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Gylden Jenta 2540 1 Plass 178 500
7 år BRUN HP v.Bork Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 3 18/5 - 08 / 11 2160 27,5 45
e. Gylden Perla v. Pajaprins D. Dalen Drammen Travbane 1 02/5 - 08 / 10 2120 29,3 g 37
Bent Olav Wigdal /Vikersund E. Høitomt Biri Travbane 1 22/4 - 08 / 1 2100 30,6 g 22
P. Sem P. Sem Momarken Travbane 0 05/4 - 06 / 6 2140 32,2 g 99
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 0 23/3 - 06 / 5 1609 27,8ag 35
14 2017: -20 -0 -1 -1 -8 -37 712 2016: -24 -2 -3 -2 -13 -154 647
Tysvær Elling 2 Plass 301 359
9 år BORKET V v.Lome Elden P. Rørvik Biri Travbane 2 20/5 - 05 / 4 2600 31,6 120
e. Sølv Mai v. Lyngsvarten L. Kolle Bjerke Travbane 3 11/5 - 03 / 12 2680 27,8 133
Per Erik Rørvik /Årnes P. Rørvik Jarlsberg Travbane 4 29/4 - 01 / 6 2640 29,0 g 223
P. Rørvik P. Rørvik Biri Travbane 0 08/4 - 03 / 12 2640 30,6 g 180
Grønn m/hvitt sidefelt & ermer, L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 25/3 - 04 / 4 2500 28,7 g 303
15 2017: -7 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -15 -0 -1 -1 -5 -22 500
Haake Ole 3 Plass 170 450
9 år MØRKBR V v.Minpil I. Herbjørnrød Sørlandets Travpark 9 22/5 - 02 / 10 2680 31,6 g 104
e. Heidi Frøkna v. Alm Svarten I. Herbjørnrød Klosterskogen Travbane 0 07/4 - 05 / 4 2120 30,6 g 212
Ingolf Herbjørnrød /Passebekk I. Herbjørnrød Jarlsberg Travbane 2 29/3 - 03 / 8 2100 31,7ag 334
I. Herbjørnrød I. Herbjørnrød Biri Travbane 0 04/3 - 03 / 5 2120 33,3 107
grønn m/hvit "h" I. Herbjørnrød Bjerke Travbane 0 03/2 - 02 / 3 2140 31,1 g 870