Neste løp >>>
Start ca kl. 18:30 DNTs UNGHESTSERIE - HOPPER
DNTS UNGHESTSERIE - HOPPER
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 12.001 kr.
For 3-årige hopper høyest 25.000 kr.
Premier: 24.000-14.000-10.000-7.000-5.000-5.000-5.000-5.000 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-2-5 Plass : 6-2-5

1 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -1 -1 -0 -8 -53 500
Alm Vinta 2100 1 Plass 79 122
5 år BRUNSVART HP v.Moe Odin R. Aarlie Biri Travbane P 22/4 - 20 / 6 2100 42,1 P
e. Alm Tara v. Rigel Jo R. Aarlie Drammen Travbane 28/11 - 20 / 2 1700 58,3 g B
Knut Alm /Jaren
R. Aarlie
Grå m/hvitt skstk&ermer, grå ermr, rek
2 2018: -7 -1 -1 -0 -1 -28 000 2017: -16 -0 -0 -2 -10 -91 414
Teknologika 2 Plass 178 687
5 år SVART HP v.Tekno Odin K. Johansen Biri Travbane 4 20/5 - 08 / 2 2100 35,5 g 43
e. Turbo Tulla v. Bork Rigel P. Holtung Bjerke Travbane 4 27/4 - 01 / 5 2140 34,7 339
Stall Bilbo P. Holtung Bjerke Travbane P 20/4 - 20 / 12 2180 38,9 g P
K. Johansen Per Dave Holtung (T) M. Gundersen Bjerke Travbane 10/6 - 20 / 8 1680 47,9 B
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. M. Gundersen Bjerke Travbane 27/5 - 20 / 10 1680 46,2 B
3 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -13 -1 -0 -2 -4 -44 000
Komnes Jerka 3 Plass 68 645
5 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld H. Eggen Klosterskogen Travbane 7 07/4 - 01 / 8 2100 37,5 332
e. Komnes Bella v. Spikeld H. Eggen Bjerke Travbane P 03/2 - 20 / 7 2160 44,9 g P
Stig Fossen /Aurskog S. Fossen Momarken Travbane 23/6 - 22 / 8 2160 52,5 B
K. Brenden Stig Ingar Fossen (B) S. Fossen Momarken Travbane 02/6 - 22 / 8 2160 53,9 B
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko
4 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -6 -0 -1 -1 -1 -14 000
Kolnes Molly 4 Plass 14 000
4 år BRUN HP v.Bork Odin E. Grohs Jarlsberg Travbane 0 29/4 - 07 / 9 2120 37,5 502
e. Kapoline v. Elding E. Grohs Klosterskogen Travbane 2 17/4 - 08 / 8 2100 35,5 104
Johan Auestad /Ålgård E. Grohs Klosterskogen Travbane P 07/4 - 21 / 6 2120 35,7 P
E. Grohs Åge Holløkken E. Grohs Klosterskogen Travbane 29/10 - 20 / 2 1720 51,3 B
svart m/hvitt skråbånd,mansj. gr.sømme E. Grohs Klosterskogen Travbane 15/9 - 23 / 5 1720 57,7 B
5 2017: -5 -2 -0 -0 -2 -147 000 2016: -9 -4 -2 -1 -2 -318 110
Møller Jerka 5 Plass 465 110
4 år BRUNBORKET HP v.Mørtvedt Jerkeld Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 22/5 - 07 / 1 2140 31,2 12
e. Linspika v. Spikeld J. Eriksen Sørlandets Travpark P 03/4 - 22 / 2 2140 32,9 P
Stall Olympic AB /Nordre Toten S. Wassberg Forus Travbane 30/6 - 22 / 6 2060 53,3 B
Ø. Tjomsland S. Wassberg Forus Travbane 19/6 - 20 / 7 1620 51,7 B
mørkblå m/sølv reklame
6 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -6 -2 -0 -0 -3 -48 604
Art Kongsdotter 6 Plass 48 604
4 år SVART HP v.Tekno Odin C. Kjenner Årjäng 1 15/5 - 03 / 2 2140 33,2 37
e. Alm Tana v. Prins Vinter J. Mjølnerød Momarken Travbane P 05/4 - 20 / 2 2140 38,2 P
Team Eiker C. Kjenner Bjerke Travbane 05/8 - 20 / 12 1680 48,2 B
J. Mjølnerød C. Kjenner Momarken Travbane 07/7 - 22 / 12 2160 50,0 B
burgunder m/gul hestesko & to ermringe
7 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -13 -0 -0 -2 -9 -50 500
Reime Stjerna 2120 1 Plass 50 500
4 år SVARTBRUN HP v.Moe Odin K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 0 24/4 - 03 / 5 2100 36,3 g 84
e. Tekno Gnista v. Eng Svarten K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 3 07/4 - 01 / 2 2100 35,0 g 252
Stall Frivold K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 3 20/3 - 08 / 1 2100 36,4 56
V. Hop Stein G. Larsen K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 6 03/3 - 08 / 3 2100 40,6 g 166
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl K. Kvasnes Sørlandets Travpark P 22/11 - 20 / 4 2160 45,8 P