<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:08 V5-5
TIDSLØP
TIDSLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.33,5 og bedre.
For 3-15-årige med rekord 1.32,0 og dårligere.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-7-2 Plass : 5-7-2

1 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -5 -1 -1 -0 -0 -20 000
Rappfrøya 2100 1 Plass 33 200
9 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld H. Næss Bergen Travpark 5 01/5 - 09 / 8 2120 36,9 g 194
e. Mor Lille v. Spang Best D. Dalen Biri Travbane 5 22/4 - 01 / 11 2120 35,6 g 126
Marianne Vikheim-Egil Lærum D. Dalen Biri Travbane - 08/4 - 08 / 4 2100 dg 615
D. Dalen Marianne Vikheim D. Dalen Biri Travbane 2 01/4 - 01 / 6 2100 35,9 708
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek L. Kolle Biri Travbane 0 25/10 - 09 / 2 2100 dist rg 446
2 2018: -5 -0 -1 -1 -0 -13 000 2017: -12 -0 -1 -1 -2 -19 000
Engje Frida 2 Plass 78 400
6 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld J. Blekkan Leangen Travbane 2 25/4 - 02 / 1 2140 34,0 g 94
e. Nøstemai v. Spikeld J. Blekkan Leangen Travbane 5 11/4 - 01 / 9 2160 34,2 g 159
Lars Engen /Lesja G. Gundersen Biri Travbane 5 11/3 - 08 / 8 2120 37,3 g 265
G. Gundersen Lars Engen A. Stensen Leangen Travbane 7 07/3 - 07 / 11 2160 39,0 g 132
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer M. Gundersen Biri Travbane 7 26/2 - 01 / 5 2100 36,9 g 448
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -4 -0 -1 -1 -0 -13 000
Nordens Lys 3 Plass 118 900
7 år MØRKBR V v.H.G. Balder T. Lindbak Jarlsberg Travbane 5 29/4 - 07 / 10 2120 34,6 668
e. Snerta v. Ilmin T. Lindbak Biri Travbane 4 22/4 - 01 / 10 2120 35,3 203
Karina Karlsen-Kenneth Sjøgren T. Lindbak Biri Travbane 0 11/3 - 08 / 9 2120 40,0 172
T. Lindbak T. Lindbak Biri Travbane 3 04/12 - 08 / 2 2100 37,1 292
Oransje m/svart magefe,mansj,belt,rekl E. Høitomt Biri Travbane 7 02/10 - 08 / 2 2100 37,5 22
4 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -5 -0 -0 -0 -5 -7 050
Vanilje 4 Plass 7 050
5 år HUSKBRUN HP v.Spikeld T. Horpestad Årjäng 6 09/8 - 01 / 5 2140 35,6 59
e. Borgheim Gratie v. Alm Svarten G. Austevoll Momarken Travbane 6 14/7 - 01 / 11 2140 34,2 55
Team Bakkeli - Wara G. Austevoll Jarlsberg Travbane 5 08/5 - 01 / 6 2100 36,0 159
T. Wollebæk Vidar Bakkeli T. Wollebæk Biri Travbane 7 10/4 - 09 / 3 2100 36,0 g 92
svart m/hvit skråbånd. gul søm. + rekl G. Austevoll Momarken Travbane 6 02/4 - 09 / 2 2140 35,7 g 142
5 2017: -9 -0 -1 -0 -2 -10 000 2016: -15 -1 -2 -3 -7 -60 500
Valle Viking 5 Plass 104 803
7 år MØRKBR V v.Järvsöviking* (S) C. Antonsen Drammen Travbane 2 10/5 - 02 / 7 2120 33,8 42
e. Valle Vilde v. Pål Even G. Antonsen Magnor Travbane 3 01/5 - 01 / 13 2040 35,9 g 278
Marte Lybæk Jensen /Gan P. Thuresson Momarken Travbane 4 24/3 - 08 / 13 2160 36,1 232
G. Antonsen Marte Lybæk Jensen T. Borg Biri Travbane 7 04/3 - 05 / 6 2100 36,1 123
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame C. Antonsen Momarken Travbane P 16/2 - 20 / 5 2160 36,0 P
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -0 -0 -5 -15 500
Junisol 6 Plass 43 500
7 år SVART HP v.Troll Kos K. Øyhaugen Biri Travbane P 22/4 - 20 / 3 2100 38,1 P
e. Slogum Prinsessa v. Slogum Bjørn K. Øyhaugen Biri Travbane 0 18/3 - 03 / 8 2120 br 1052
Kjell Øyhaugen /Østre Gausdal K. Øyhaugen Biri Travbane 0 04/3 - 05 / 2 2100 39,0 g 820
K. Øyhaugen K. Malmin Biri Travbane - 12/2 - 01 / 3 2100 dv g 541
blå m/hvit ø K. Øyhaugen Biri Travbane 9 13/12 - 08 / 12 2120 38,4 g 296
7 2019: -2 -0 -0 -1 -1 -12 000 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000
Komnes Martin 2120 1 Plass 131 000
8 år MØRKBR V v.Trø Faks B. Steinseth Biri Travbane 5 22/4 - 06 / 7 2600 37,3 g 32
e. Maud v. Moe Odin B. Steinseth Biri Travbane 5 08/4 - 08 / 11 2120 32,8 g 39
Bjørn Arvid Steineide /Heidal B. Steinseth Leangen Travbane 2 21/3 - 06 / 1 1640 32,2 18
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane 1 04/3 - 05 / 14 2120 34,5 43
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 1 12/2 - 07 / 11 2120 33,6 16
8 2016: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2015: -8 -0 -0 -1 -5 -12 200
Løkens Kosblesa 2 Plass 17 200
8 år MØRKBR HP v.Kos Knekten D. Dalen Drammen Travbane 7 02/5 - 05 / 6 2100 33,4 1271
e. Ruskelilykka v. Lykkebron* L. Kolle Biri Travbane 0 04/3 - 05 / 4 2100 38,7 1133
Mari Ann Skålien-Hans Martin Skålien V. Hop Drammen Travbane 0 01/2 - 04 / 11 2120 37,1 483
Å. Tengsareid Mari Ann Skålien (P) O. Østre Bjerke Travbane 0 26/12 - 02 / 5 2140 36,8 g 552
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam V. Hop Jarlsberg Travbane 7 11/12 - 08 / 8 2120 36,4 748
9 2019: -9 -0 -0 -0 -3 -20 000 2018: -23 -1 -2 -5 -7 -96 438
Anima 3 Plass 314 865
7 år MØRKBR HP v.Lome Elden K. Brenden Klosterskogen Travbane 0 10/3 - 04 / 11 2100 33,5ag 700
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) K. Brenden Bjerke Travbane 5 25/2 - 05 / 8 2100 33,3a 241
Astrid Fossen-Ahne Fossen K. Brenden Drammen Travbane 5 01/2 - 04 / 9 2120 36,3 205
K. Brenden Stig Ingar Fossen (B) D. Dalen Biri Travbane 5 15/1 - 06 / 7 2120 33,0 637
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko K. Brenden Bjerke Travbane 6 26/12 - 02 / 12 2160 33,2 586
10 2016: -6 -0 -0 -0 -2 -5 000 2015: -10 -0 -0 -0 -8 -18 000
Granefaksa 4 Plass 23 000
7 år SVART HP v.Trø Faks K. Johansen Jarlsberg Travbane 4 08/5 - 09 / 5 2100 32,5 241
e. Granelill v. Helmin Rigel Å. Tengsareid Drammen Travbane 0 02/5 - 05 / 8 2120 33,1 171
Einar Helmen /Gran G. Austevoll Biri Travbane 0 18/3 - 03 / 12 2120 36,1 r 316
K. Johansen Einar Helmen E. Holm Biri Travbane 0 18/12 - 08 / 8 2120 37,5 321
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Momarken Travbane 6 17/11 - 03 / 1 2140 35,7 834