<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:45 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
21. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -17 -0 -1 -2 -8 -38 500
Riverside Touchman 1 Plass 283 000
8 år MØRKBR V v.Stand Strong* (US) J. Drageset Jarlsberg Travbane 6 13/5 - 01 / 7 2100 16,0a 92
e. Lucky Touch v. Spotlite Lobell* (US) V. Hop Drammen Travbane 0 04/4 - 02 / 7 1700 15,6a 161
Jan Sæves-Anne Grete Sæves V. Hop Bjerke Travbane 6 23/3 - 02 / 1 2140 17,1 196
Annika T. Espedal (P) Jan Sæves V. Hop Bjerke Travbane 3 03/3 - 05 / 8 2100 17,7a 294
Gul m/ P i svart L. Kolle Bjerke Travbane 6 18/2 - 05 / 7 2100 16,4a 127
2 2017: -16 -3 -5 -0 -4 -406 495 2016: -11 -1 -2 -3 -3 -190 555
Malkin 2 Plass 753 050
6 år BRUN H v.Ken Warkentin (US) K. Johansen Jarlsberg Travbane 0 07/11 - 09 / 8 2100 14,1a 197
e. Silver Rain v. Pine Chip* (US) K. Johansen Sørlandets Travpark 3 24/10 - 05 / 1 2140 15,8a 34
Jan Svello-Ole H. Venås V. Hop Bjerke Travbane 5 13/9 - 04 / 8 2100 15,7a 581
Jan Kristian Waaler (P) V. Hop Bjerke Travbane 3 01/9 - 03 / 7 2100 16,1a 198
Gul m/ P i svart V. Hop Bjerke Travbane 2 27/8 - 03 / 4 2100 17,2a 45
3 2018: -17 -1 -0 -1 -3 -31 000 2017: -16 -0 -0 -2 -4 -21 000
Circus Va Bene 3 Plass 89 500
6 år BRUN HP v.Severino (FR) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 18/5 - 02 / 12 2100 br ag 471
e. Calendar Girl v. Supergill* (US) S. Jessen Klosterskogen Travbane P 05/5 - 22 / 1 2100 19,3 g P
Anette Larsen /Skien G. Austevoll Klosterskogen Travbane - 07/4 - 02 / 3 2100 dg 66
Simen Bjørbæk Jessen (T) Kristin Bjørbæk Jessen (T) S. Jessen Klosterskogen Travbane - 10/3 - 05 / 8 2100 dg a 289
Tredelt svart/gull/svart, gull arm,rek H. Holm Drammen Travbane - 27/2 - 01 / 4 2100 g7 ag 35
4 2018: -11 -1 -0 -1 -4 -35 000 2017: -10 -1 -1 -1 -6 -39 500
Sonador R.M. 4 Plass 79 500
5 år BRUN HP v.Thai Tanic L. Kolle Klosterskogen Travbane 30/7 - 22 / 1 1700 27,2 B
e. Laguna Dun Dee v. Korean* (FR) H. Holm Klosterskogen Travbane 06/7 - 21 / 1 1700 28,1 B
Rita Moen /Porsgrunn
Lars Anvar Kolle (T) Per Gottling (T)
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
5 2018: -11 -0 -3 -1 -5 -48 000 2017: -9 -0 -2 -2 -0 -29 000
Ubet 5 Plass 131 000
5 år LYSBRUN HP v.Revenue* (S) J. Undem Klosterskogen Travbane 15/9 - 24 / 4 1700 30,8 B
e. Sugarina Land v. Sugarcane Volo J. Undem Sørlandets Travpark 06/9 - 23 / 6 1640 25,8 B
Team Undone
Johan Herbjørn Undem (T) Petter Hvistendahl
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek
6 2018: -6 -0 -0 -1 -3 -20 000 2017: -12 -0 -0 -1 -5 -22 250
Choco Fan Am 6 Plass 110 250
5 år BRUN V v.Chocolatier* (US) T. Solberg Jarlsberg Travbane 03/9 - 22 / 3 2100 25,6 B
e. Si Fan Am (S) v. Biesolo* (FR) T. Borg Jarlsberg Travbane 30/8 - 22 / 3 2100 26,4 B
Ida Jeanette Pedersen /Sortland
Tom Erik Solberg (T) Gisle Amundsen
Blå m/gull seler&stjerner, reklame
7 2018: -12 -5 -1 -1 -2 -190 491 2017: -20 -6 -3 -1 -2 -275 949
Emil Mollyn 1 Plass 508 440
5 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) P. Glittum Jarlsberg Travbane 23/10 - 12 / 1 2100 51,4 B
e. Celine Mollyn v. Slogum Bjørn
Team Emil
Marius Høitomt (S) Petter Glittum (T)
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek