<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:20 V65-5
V5-2
DD-1
HOPPELØP
HOPPELØP.
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 90.000 kr., 40 m. ved 170.000 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 300.000 kr.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.000-3.500-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -15 -0 -0 -2 -8 -45 482 2017: -23 -1 -3 -1 -9 -92 224
Fjord Jerka 1 Plass 281 206
7 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld L. Kolle Bjerke Travbane 0 04/5 - 08 / 8 2140 30,0 g 415
e. Storeng Silva v. Elding G. Austevoll Bjerke Travbane 0 19/2 - 08 / 9 2160 31,8 g 33
Lovise Mohaugen-Knut Andresen G. Austevoll Bjerke Travbane 1 03/2 - 05 / 11 2160 31,5 115
Lars Anvar Kolle (T) Lovise Mohaugen G. Austevoll Klosterskogen Travbane - 25/1 - 01 / 4 2120 dg 155
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 01/1 - 04 / 9 2140 33,6 g 34
2 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -18 -0 -3 -1 -6 -48 000
Rokne Ann 2 Plass 92 000
10 år SVART HP v.Slått Eld J. Gaustad Sørlandets Travpark 5 15/5 - 05 / 14 2180 29,4 466
e. Rokne Pia v. Alm Silver J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 05/5 - 04 / 13 2120 32,3 g 210
Bjarne Steinsholt /Skien J. Gaustad Sørlandets Travpark 2 27/3 - 04 / 13 2180 30,6 374
Jan Rune Gaustad (T) J. Gaustad Jarlsberg Travbane 0 20/3 - 04 / 14 2120 32,5 368
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Bjerke Travbane 7 02/3 - 05 / 12 2160 31,9 146
3 2016: -11 -0 -1 -0 -2 -16 000 2015: -21 -0 -1 -4 -10 -54 000
Skøi Mona 3 Plass 70 000
9 år BRUN HP v.Skøiar G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 13/5 - 06 / 7 2120 30,6 461
e. Eldmona v. Elding G. Austevoll Klosterskogen Travbane - 28/4 - 05 / 6 2100 dg 403
Dorthe Madsdatter Gaustad /Hamar G. Austevoll Drammen Travbane 0 04/4 - 05 / 3 2100 33,1ag 350
Gunnar Austevoll (T) Lars O. Romtveit (T) P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 28/3 - 04 / 4 2140 32,7 g 235
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl E. Linn Momarken Travbane 0 08/3 - 02 / 8 2140 br a 257
4 2018: -8 -0 -1 -1 -3 -25 000 2017: -14 -2 -0 -2 -7 -64 500
Langaard Siv 4 Plass 219 500
7 år BRUN HP v.Ridder Prinsen L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 13/5 - 06 / 13 2120 30,6 256
e. Rust Mari v. Elding T. Borg Bjerke Travbane 5 16/12 - 04 / 3 2140 30,7 g 218
Stall Langaard H. Holm Bjerke Travbane 6 09/12 - 05 / 3 2140 30,7 129
Thor Borg (T) Halvor Bø Langaard L. Kolle Klosterskogen Travbane 3 26/11 - 06 / 6 2100 33,0 g 57
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Jarlsberg Travbane 3 13/11 - 02 / 6 2100 29,6a 113
5 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -7 -1 -0 -1 -2 -21 500
Karstjerna 1 Plass 172 500
8 år BRUN HP v.Feseth Lynet B. Refsdal Jarlsberg Travbane 5 29/3 - 03 / 7 2100 33,2a 26
e. Lykketina v. Elding B. Refsdal Bjerke Travbane 6 23/3 - 06 / 1 1609 26,9a 95
Lill-Ann Berg-Henning Æsøy D. Dalen Bjerke Travbane 0 13/3 - 01 / 10 2160 30,1 78
Brede Øigarden Refsdal (A) Lill-Ann Berg B. Refsdal Bjerke Travbane 2 24/2 - 06 / 6 1609 28,1a 125
rød m/hvit krage,belte,mansj. + reklam B. Refsdal Klosterskogen Travbane 5 04/2 - 07 / 4 1700 28,6a 147
6 2018: -5 -1 -0 -0 -2 -44 000 2017: -16 -3 -2 -0 -3 -275 000
Trø Hera 2 Plass 549 277
7 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) S. Jessen Leangen Travbane 0 02/4 - 08 / 11 2160 32,1 g 233
e. Trø Spika v. Spikeld S. Jessen Bjerke Travbane - 23/3 - 06 / 12 1609 g0 ag 255
Stall Trø Hera S. Jessen Klosterskogen Travbane 6 10/3 - 01 / 1 2100 31,0 22
Simen Bjørbæk Jessen (T) Kristin Bjørbæk Jessen (T) S. Jessen Bjerke Travbane 0 24/2 - 06 / 11 1609 32,0ag 77
Tredelt svart/gull/svart, gull arm,rek Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 13/9 - 02 / 11 2100 g7 ag 691
7 2018: -19 -1 -1 -1 -6 -54 991 2017: -33 -3 -2 -2 -11 -112 000
Engli Ilmina 3 Plass 335 491
9 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld C. Hande Bjerke Travbane 5 18/5 - 08 / 4 2140 28,6 93
e. Rådimil v. Ilmin C. Hande Drammen Travbane 4 10/5 - 05 / 5 1700 28,6 g 28
Eivind Gravdal /Hof C. Hande Momarken Travbane - 03/5 - 04 / 10 2140 g2 ag 233
Christina A. Hande (S) Eivind Gravdal (T) C. Hande Klosterskogen Travbane 0 17/4 - 06 / 4 1700 29,9ag 126
Sølv,rosa skstk&erm,grå v-for.kra&ermr E. Gravdal Momarken Travbane 0 05/4 - 06 / 7 2140 32,3 g 183
8 2018: -8 -0 -1 -0 -3 -18 492 2017: -14 -1 -2 -2 -1 -56 519
Bork Juni* 4 Plass 254 166
7 år GRÅBRUN HP v.Bork Odin V. Hop Biri Travbane 0 14/5 - 08 / 1 2100 29,6a 172
e. Frk. Aurora v. Braute L. Kolle Klosterskogen Travbane 6 05/5 - 03 / 11 2100 28,6a 156
Sverige V. Hop Sørlandets Travpark 7 23/4 - 08 / 8 2140 29,2 253
Vidar Hop (T) Lars M. Søvik (T) E. Høitomt Drammen Travbane 1 15/3 - 01 / 3 1700 27,2a 27
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl D. Dalen Klosterskogen Travbane 2 10/3 - 07 / 5 2100 31,7a 229
9 2018: -7 -0 -1 -2 -2 -28 500 2017: -16 -3 -1 -3 -5 -124 000
Will Lita 5 Plass 367 250
8 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) Ø. Tjomsland Forus Travbane 6 07/5 - 05 / 2 2040 28,1 413
e. Willtilla v. Braute Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 0 16/4 - 07 / 1 2120 28,6 494
Rudolf Roland-Caroline Roland C. Roland Sørlandets Travpark 5 27/3 - 03 / 5 2160 29,5 311
Eirik Høitomt (T) Caroline Roland (A) Å. Tengsareid Bergen Travpark 2 05/3 - 08 / 3 2100 29,8 96
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek R. Roland Sørlandets Travpark 4 28/2 - 06 / 2 1640 28,4 265
10 2017: -8 -1 -0 -1 -4 -32 000 2016: -17 -3 -2 -2 -6 -89 000
Flammen Fortuna 6 Plass 239 000
9 år BRUN HP v.Moe Odin L. Pedersen Bjerke Travbane - 13/4 - 05 / 3 2140 dg 201
e. Slogum Julie v. Lappe Troll* Å. Tengsareid Momarken Travbane 4 28/3 - 04 / 8 2160 31,5 148
Sigbjørn Baann /Sannidal J. Undem Drammen Travbane 4 15/3 - 01 / 5 1700 27,9a 191
Johan Herbjørn Undem (T) Sigbjørn Baann J. Undem Bjerke Travbane 3 19/2 - 08 / 11 2160 31,4 301
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek E. Hafskjold Klosterskogen Travbane 0 11/2 - 03 / 2 2100 44,9 g 668
11 2016: -15 -0 -3 -1 -5 -57 500 2015: -22 -3 -1 -2 -9 -86 243
Heimly Ina 7 Plass 153 243
5 år BRUNBORKET HP v.Bork Odin G. Flåten Bjerke Travbane 6 18/5 - 08 / 3 2140 28,7 1006
e. Mediaas Jerka v. Troll Jahn G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 29/3 - 03 / 4 2100 37,2a 52
Harald Skjærvø /Yttervåg G. Flåten Bjerke Travbane 0 02/3 - 06 / 6 2100 31,8a 77
Geir Flåten (T) G. Flåten Drammen Travbane 3 16/2 - 03 / 1 2100 29,7a 36
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Momarken Travbane 5 09/2 - 06 / 4 2140 31,9a 143
12 2016: -14 -1 -1 -0 -5 -45 500 2015: -18 -2 -0 -0 -7 -91 000
Tangen Ida 1 Plass 276 030
8 år BRUN HP v.Lome Elden Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 18/5 - 08 / 13 2180 dg 127
e. Slogum Bra v. Braute Å. Tengsareid Forus Travbane 0 07/5 - 05 / 4 2060 27,2 396
Marianne Klepaker /Lillesand Å. Tengsareid Drammen Travbane 6 26/4 - 01 / 4 1700 28,2ag 40
Åsbjørn Tengsareid (T) Marianne Klepaker Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 6 10/4 - 04 / 7 2660 28,6 208
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 03/4 - 02 / 3 1609 27,3a 271
13 2018: -8 -0 -1 -3 -1 -27 000 2017: -15 -2 -0 -2 -5 -61 500
Hovsjerka 2 Plass 368 721
10 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld D. Dalen Drammen Travbane 4 26/4 - 01 / 9 1700 27,5a 288
e. Hovsrosa v. Spang Best J. Gaustad Sørlandets Travpark 0 03/4 - 02 / 8 1609 30,6ag 753
Einar Aasen /Skien D. Dalen Drammen Travbane P 22/3 - 20 / 1 2100 35,0 P
Dag-Sveinung Dalen (S) Einar Aasen K. Østerholt Sørlandets Travpark 6 04/5 - 09 / 8 2160 30,0 g 504
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek J. Gaustad Jarlsberg Travbane 0 27/4 - 03 / 5 2120 29,6 g 367
14 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -18 -1 -3 -3 -6 -90 909
N.S. Viras Lykke 3 Plass 401 909
9 år SVART HP v.Eldfaksen* (S) K. Johansen Bjerke Travbane 7 18/5 - 08 / 15 2180 27,2 472
e. Sima Vira v. Bokli Eld J. Eriksen Bjerke Travbane 0 11/5 - 05 / 12 2160 28,5 g 709
Gerd Johannessen-Emma Johannessen K. Kvasnes Momarken Travbane 4 05/4 - 06 / 10 2160 30,8 109
Tom Erik Solberg (T) Gerd Johannessen O. Østre Momarken Travbane 3 28/3 - 06 / 5 1640 27,7a 170
Blå m/gull seler&stjerner, reklame O. Østre Bjerke Travbane 0 13/3 - 03 / 11 1609 26,9a 175
15 2018: -8 -0 -1 -1 -2 -23 000 2017: -17 -1 -0 -1 -8 -173 500
Bork Odina 4 Plass 422 500
8 år SVART HP v.Bork Odin J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 0 05/12 - 08 / 2 2100 dist 565
e. Eldny v. Pål Even E. Hafskjold Klosterskogen Travbane 3 29/10 - 07 / 3 2120 30,7 67
Drøbak Hundehotell AS /Drøbak L. Pedersen Bjerke Travbane 4 21/10 - 05 / 8 2160 31,9 g 111
Kristine Kvasnes (S) May Anita Karlsen E. Hafskjold Jarlsberg Travbane P 11/10 - 21 / 1 2100 33,1 P
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek E. Rennesvik Drammen Travbane 0 28/9 - 04 / 1 1700 27,3a 136