<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:09 V5-3
MAX 500 POENG
MAX 500 POENG.
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 180.000 kr med høyest 500 poeng.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-3-7 Plass : 2-3-7

1 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -22 -2 -2 -3 -5 -86 000
Petrine 2100 1 Plass 271 500
8 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) M. Gundersen Momarken Travbane 2 10/5 - 07 / 2 1640 25,7a 92
e. Super Lotta v. Lome Elden M. Gundersen Magnor Travbane 4 01/5 - 05 / 4 1600 30,5 g 184
Ida Rødsten Klemetrud-Marianne H. Rødsten M. Gundersen Sørlandets Travpark 0 23/4 - 08 / 7 2140 29,5 552
M. Gundersen Martine O. Sørvik (T) P. Holtung Bjerke Travbane 0 02/12 - 06 / 2 2140 34,1 543
marineblå m/hvit og rød søm + reklame P. Holtung Biri Travbane 0 20/11 - 01 / 10 2120 33,3 160
2 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -24 -1 -2 -2 -8 -63 659
Trø Kato 2 Plass 278 606
9 år MØRKBR V v.Røste Bo* (S) E. Høitomt Drammen Travbane - 10/5 - 05 / 10 1720 dg 31
e. Trø Spika v. Spikeld K. Ødegaard Magnor Travbane 3 01/5 - 05 / 11 1620 29,3 63
Stall Jumbo M. Høitomt Bjerke Travbane 5 20/4 - 03 / 2 1609 27,1a 41
K. Ødegaard K. Ødegaard Sørlandets Travpark - 03/4 - 02 / 2 1609 g0 a 20
blå m/rød bunn. K. Ødegaard Biri Travbane 2 26/2 - 07 / 7 1609 27,4a 75
3 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -14 500 2018: -19 -0 -1 -0 -6 -31 000
Kjappe Tinna 3 Plass 377 500
10 år SVART HP v.Engli Svarten K. Malmin Bjerke Travbane 6 04/5 - 08 / 14 2160 29,0 944
e. Kjappe Troja v. Sjefen K. Malmin Bjerke Travbane 4 27/4 - 03 / 6 2100 30,4a 81
Kjetil Guriby Huuse-Heidi Grønvold K. Malmin Momarken Travbane 0 28/3 - 04 / 12 2160 31,8 g 358
K. Malmin Kjetil Guriby Huuse K. Malmin Biri Travbane 4 18/3 - 06 / 12 1609 28,3a 317
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Bjerke Travbane - 13/3 - 01 / 7 2160 dg 195
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Goroso Gasell 4 Plass 121 500
7 år BRUN HP v.Åsajerven F. Hansen Drammen Travbane 0 10/5 - 05 / 14 1720 34,5 g 627
e. Valle Møy v. Sjefen F. Hansen Drammen Travbane - 12/4 - 01 / 8 1700 dg a 310
Siv Johanne Ørstad-Morten Rognmo F. Hansen Bjerke Travbane 0 02/3 - 04 / 8 2100 34,5ag 279
V. Hop Siv Johanne Ørstad F. Hansen Momarken Travbane 0 16/2 - 06 / 5 2160 br g 273
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl F. Hansen Drammen Travbane - 26/1 - 03 / 1 1700 g2 ag 199
5 2018: -27 -0 -1 -2 -8 -43 300 2017: -11 -0 -0 -0 -1 -3 500
Sandemoin 5 Plass 219 300
12 år SVART V v.Moe Odin C. Engebråthen Momarken Travbane 6 10/5 - 07 / 7 1640 26,7a 109
e. Gik Mina v. Ilmin E. Hafskjold Jarlsberg Travbane 0 29/4 - 02 / 1 2100 32,9 r 325
Pål Henning K. Johannessen-Mary Jean Fernandez D. Dalen Bjerke Travbane 0 13/3 - 03 / 2 1609 27,9ag 731
C. Engebråthen Silje Christin Vikør C. Engebråthen Drammen Travbane 0 01/3 - 05 / 1 1700 35,0 g 353
Grå m/burgunder ermer, rekl. J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 4 11/2 - 03 / 7 2120 31,5 559
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000
Drosen 6 Plass 173 500
15 år MØRKBR V v.Bokli Balder J. Eilertsen Drammen Travbane 4 02/5 - 08 / 5 2100 31,8 760
e. Huldre Drosi v. Korbest J. Gaustad Drammen Travbane 7 12/4 - 01 / 11 1700 29,9a 902
Halvor Smeland /Flatdal J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 03 / 7 2100 33,3a 356
H. Eggen Halvor Smeland S. Hansen Jarlsberg Travbane 0 30/10 - 04 / 7 2100 30,1a 506
Skrådelt svart/gull, hvit kant S. Brynemo Klosterskogen Travbane 0 08/10 - 04 / 7 1700 31,1ag 642
7 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -1 -1 -1 -2 -58 000
Søndre Lynet 7 Plass 268 004
8 år MØRKBR V v.Feseth Lynet K. Mathisen Biri Travbane 5 22/4 - 08 / 7 2120 30,1 145
e. Søndre Donna v. Elding K. Mathisen Biri Travbane 0 26/2 - 07 / 10 1609 34,0a 112
Arnfinn Bruflodt /Grimstad K. Mathisen Biri Travbane - 04/12 - 06 / 1 2100 dg a 32
L. Kolle Kim Mathisen (T) L. Kolle Forus Travbane 4 03/11 - 05 / 4 2040 28,0 67
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Sørlandets Travpark 1 18/10 - 05 / 2 2140 28,8 22
8 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -6 -0 -0 -0 -0 -0
Baugen Jr. 8 Plass 162 000
9 år BRUN H v.Bravo Turbo B. Steinseth Biri Travbane 5 20/5 - 06 / 11 2120 30,3 150
e. Baugen Erla v. Lome Elden B. Steinseth Leangen Travbane 3 09/5 - 07 / 5 1640 28,6 148
Carsten Løkken-Irene Løkken O. Berglin Jarlsberg Travbane 0 30/10 - 04 / 10 2100 32,6ag 295
B. Steinseth P. Midtfjeld Momarken Travbane 0 13/10 - 02 / 10 1640 34,4ag 108
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 0 02/10 - 05 / 11 2100 29,7a 55
9 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -10 000 2017: -8 -0 -0 -0 -1 -4 000
Jossejerven 9 Plass 203 750
10 år BRUN V v.Åsajerven H. Håvardstun Bergen Travpark - 07/1 - 04 / 11 2100 dg a 56
e. Friggmarra v. Friggbest H. Håvardstun Bergen Travpark 0 17/12 - 07 / 7 1600 31,8ag 67
Håkon Håvardstun /Blomsterdalen H. Håvardstun Bergen Travpark 7 28/11 - 02 / 9 2100 31,7a 79
E. Høitomt H. Håvardstun Forus Travbane 0 03/11 - 05 / 3 2040 28,7 173
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek H. Håvardstun Bergen Travpark 2 27/10 - 04 / 12 1600 28,7a 76