<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:00 V76-1


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 215.001 kr.
For 3-15-årige høyest 405.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-2-9 Plass : 7-2-9

1 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -24 -1 -1 -1 -5 -50 000
Missingmyr Stjernen 2140 1 Plass 305 500
10 år BRUNSVART V v.Åsajerven B. Strømnes Jarlsberg Travbane 0 21/5 - 08 / 10 2120 29,8 375
e. Flåli Frøkna v. Schuvar B. Strømnes Biri Travbane 0 14/5 - 08 / 2 2100 29,0ag 52
Runa Haugen Strømnes /Råde B. Strømnes Magnor Travbane 0 01/5 - 05 / 14 1620 29,6 g 65
B. Strømnes Runa Haugen Strømnes B. Strømnes Sørlandets Travpark 4 23/4 - 08 / 10 2160 27,8 318
svart m/oransje ruterfelt og ermer B. Strømnes Bjerke Travbane 4 06/4 - 04 / 12 2100 28,4a 111
2 2018: -9 -0 -0 -3 -3 -35 500 2017: -21 -5 -4 -2 -5 -169 500
Rakkerfanten 2 Plass 437 500
7 år MØRKBR H v.Særpefanten A. Akselsen Klosterskogen Travbane 3 28/4 - 06 / 6 1700 25,2a 44
e. Embra v. Spikeld P. Midtfjeld Bjerke Travbane 6 16/4 - 10 / 4 2100 27,3a 600
Einar Henneseid /Drangedal A. Akselsen Bjerke Travbane 0 30/3 - 05 / 8 1609 26,9a 99
T. Solberg Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Drammen Travbane 6 27/2 - 05 / 10 2100 29,9a 150
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Jarlsberg Travbane 3 16/1 - 05 / 2 2609 29,0a 45
3 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -28 000 2018: -24 -0 -2 -1 -7 -56 500
Løvland Spøken 3 Plass 421 448
9 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Momarken Travbane 5 10/5 - 07 / 10 1640 26,7a 100
e. Løvland Blessa v. Golan K. Bjørnerød Magnor Travbane 0 01/5 - 05 / 12 1620 31,3 g 236
Kari-Anne Aasen /Rakkestad M. Gundersen Bjerke Travbane 0 20/4 - 03 / 10 1609 27,7ag 95
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Bergen Travpark 0 09/4 - 08 / 1 2100 26,8 541
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm M. Gundersen Bjerke Travbane 3 30/3 - 05 / 11 1609 26,2a 304
4 2019: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -1 -1 -0 -2 -33 000
Bleikli Faksa 2160 1 Plass 430 000
10 år SVART HP v.Trø Faks K. Malmin Bjerke Travbane 0 16/4 - 07 / 4 2140 27,9 109
e. Bleikli Ragna v. Åsrapp O. Østre Momarken Travbane - 05/4 - 02 / 7 2160 dg 103
Tormod Rundhaugen-Ida Beate Rundhaugen K. Malmin Klosterskogen Travbane 6 25/3 - 04 / 10 2520 28,2 192
K. Malmin Tormod Rundhaugen (B) K. Malmin Biri Travbane 1 11/3 - 01 / 2 2100 29,5 36
Mørkblå med gul reklame/bånd V. Hop Drammen Travbane 1 01/3 - 05 / 9 1720 26,5 55
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000
Remkvikk 2 Plass 675 277
9 år SVART H v.Lome Elden A. Sjoner Biri Travbane 6 14/5 - 10 / 6 2600 27,4 671
e. Remina v. Finstad Lars R. Bjørnbeth Leangen Travbane 5 25/4 - 05 / 6 2160 26,9 215
Arnold Søberg-Egil Olsen A. Sjoner Leangen Travbane 0 02/4 - 04 / 2 2140 30,2 205
A. Sjoner A. Sjoner Leangen Travbane 3 14/3 - 02 / 2 2140 28,0 100
blå m/reklame på sv. stolpe A. Sjoner Leangen Travbane 1 22/2 - 01 / 10 2200 28,0 64
6 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -11 -1 -1 -2 -2 -118 500
Valle Fryd 3 Plass 567 750
11 år SVART HP v.Åsajerven J. Undem Sørlandets Travpark - 23/4 - 04 / 4 2140 dg 812
e. Hjelset Edda v. Elding J. Undem Klosterskogen Travbane 0 17/4 - 02 / 8 2120 28,7 g 516
Team Hest J. Undem Klosterskogen Travbane 2 07/4 - 05 / 11 2140 28,2 109
J. Undem Rita Kaasa K. Hauge Klosterskogen Travbane 0 25/3 - 02 / 4 1700 32,1 g 499
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek K. Hauge Klosterskogen Travbane 0 25/3 - 07 / 2 2100 28,2 g 823
7 2019: -5 -2 -1 -0 -1 -122 000 2018: -20 -8 -2 -2 -5 -421 838
Valle Mattis 4 Plass 1 069 338
9 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) K. Johansen Jarlsberg Travbane 2 13/5 - 04 / 9 2100 26,5a 159
e. Sunnmørsjenta v. Elding K. Mathisen Bjerke Travbane 0 13/4 - 02 / 12 2100 28,5ag 98
Morten Lien /Begna K. Mathisen Klosterskogen Travbane 0 25/3 - 04 / 9 2520 28,5 110
K. Johansen Brynjulf Bjørge K. Mathisen Bjerke Travbane 2 09/3 - 06 / 9 2100 27,2a 127
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Mathisen Bjerke Travbane 1 25/2 - 07 / 4 1609 26,8a 36
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -0 -0 -1 -2 -10 499
H.G. Jerv* 5 Plass 462 957
10 år SVART V v.Åsajerven J. Bjerring Jarlsberg Travbane 0 13/5 - 04 / 4 2100 28,8ag 53
e. H.G. Celin v. Elding D. Dalen Bjerke Travbane 0 16/4 - 05 / 1 2100 26,8a 170
Sverige J. Bjerring Bergen Travpark 0 09/4 - 08 / 8 2120 26,4 g 56
J. Bjerring J. Bjerring Klosterskogen Travbane 3 25/3 - 04 / 15 2520 28,0 79
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl J. Bjerring Bjerke Travbane 1 09/3 - 06 / 7 2100 27,2a 42
9 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -12 000 2018: -11 -0 -0 -6 -3 -49 000
Kodran 6 Plass 578 383
10 år MØRKBR H v.Lome Elden G. Gundersen Jarlsberg Travbane 3 29/4 - 05 / 1 2100 26,0a 115
e. Korra v. Kos Knekten M. Gundersen Sørlandets Travpark 3 10/4 - 04 / 10 2680 27,5 75
Even Opheim Alm /Gran M. Gundersen Momarken Travbane 0 05/4 - 02 / 8 2160 28,4 g 72
M. Gundersen Andreas Opheim (T) G. Gundersen Klosterskogen Travbane 7 25/3 - 04 / 6 2520 28,2 g 279
marineblå m/hvit og rød søm + reklame G. Gundersen Bjerke Travbane 0 09/12 - 08 / 8 2160 29,3 g 305
10 2017: -15 -2 -2 -5 -2 -152 000 2016: -18 -3 -6 -2 -7 -215 000
Lykkerus 7 Plass 625 000
6 år BRUN H v.Lome Kongen G. Gundersen Bjerke Travbane 3 11/5 - 05 / 7 2160 25,9 30
e. Lykkevinna v. Vinningblesen M. Gundersen Klosterskogen Travbane 2 28/4 - 06 / 4 1700 24,9a 31
Johan P. Dyring-Trygve Plassen G. Gundersen Bjerke Travbane 1 13/4 - 04 / 10 2600 29,3a 25
G. Gundersen Trygve Plassen G. Gundersen Drammen Travbane 2 01/3 - 05 / 11 1720 27,6 52
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane 2 25/2 - 07 / 3 1609 26,8a 23
11 2017: -4 -0 -2 -0 -2 -42 000 2016: -12 -3 -2 -3 -1 -137 500
Tangen Faks 8 Plass 440 504
9 år BRUN H v.Åsajerven G. Austevoll Jarlsberg Travbane 3 13/5 - 04 / 11 2100 26,8a 101
e. Slogum Il v. Ilmin G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 29/4 - 05 / 4 2100 30,2ag 46
Bjørn Karlsson G. Austevoll Bjerke Travbane 3 16/4 - 10 / 12 2100 27,0a 79
G. Austevoll Jørn-Gunnar Nilsen G. Austevoll Momarken Travbane 1 05/4 - 02 / 9 2160 27,4 36
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 3 09/3 - 06 / 5 2100 27,3a 28
12 2016: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2015: -5 -0 -0 -1 -0 -9 000
Førlands Faksen 9 Plass 370 000
9 år MELL.BR. H v.Järvsöfaks (S) P. Tjordal Forus Travbane 5 12/1 - 01 / 4 2040 32,4ag 421
e. Førlands Fina v. Alm Hellin P. Tjordal Sørlandets Travpark 0 19/9 - 05 / 8 2160 dist 345
Ane Thoresen /Larvik K. Kvasnes Bjerke Travbane P 05/8 - 21 / 2 2160 33,3 g P
O. Østre Petter Glittum (T) P. Tjordal Forus Travbane 0 28/7 - 07 / 5 2060 30,6 g 1713
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame P. Tjordal Forus Travbane P 26/5 - 20 / 7 2060 36,8 g P
13 2018: -17 -0 -4 -2 -5 -118 912 2017: -30 -3 -6 -7 -10 -395 426
Wik Emil 10 Plass 1 168 107
10 år MØRKBR H v.Lome Elden G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 13/5 - 04 / 12 2100 28,0ag 166
e. Mille v. Spang Best P. Midtfjeld Bjerke Travbane 2 27/4 - 04 / 7 1609 25,1a 133
Jørgen Wik /Skjeberg O. Østre Bjerke Travbane 0 22/7 - 04 / 4 2100 28,3a 41
G. Flåten O. Østre Biri Travbane 4 10/7 - 02 / 7 1609 27,7ag 27
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame O. Østre Jarlsberg Travbane 3 02/7 - 06 / 6 2120 25,8 88