<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:40 Prøveløp
Prøveløp
2100 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Poliziano (S) 2100 1 Plass 22 179
7 år BRUN V v.Varenne* (IT) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 5 11/11 - 05 / 5 2100 20,7 133
e. M.T.Alissa* (S) v. Muscles Yankee* (US) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 04/11 - 03 / 5 2100 20,6a 85
Leif Chr. Blomquist /Larvik E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 30/10 - 09 / 11 2100 21,4 36
M. Høitomt Leif Chr. Blomquist E. Høitomt Sørlandets Travpark 6 19/10 - 04 / 1 2140 19,8 77
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane P 16/5 - 23 / 3 2100 19,7 P
2 2016: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lonely Laday (S) 2 Plass 65 367
7 år BRUN HP v.Love You* (FR) L. Kolle Jarlsberg Travbane N 08/5 - 20 / 4 2100 23,9 g N
e. Yankee Mimosa (US) v. Muscles Yankee* (US) Å. Tengsareid Biri Travbane 5 12/9 - 02 / 10 2100 16,0a 123
Hedda E. Assev /Kvelde V. Nisonen Åby - 16/1 - 04 / 1 2140 dg a 36
A. Tønnessen Hedda E. Assev (T) V. Nisonen Solvalla 1 01/1 - 02 / 2 2140 16,4a 25
Sølv m/to svarte bånd&ermr,rekl/hv.fel V. Nisonen Åby 1 19/12 - 01 / 1 2140 17,5 43
3 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Super Tanic 3 Plass 0
4 år BRUN V v.Thai Tanic
e. Super Tina v. Super News (US)
Inger Lene Brynemo-Birger Hansen
Å. Tengsareid Per Gottling (T)
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
4 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Bare Lynea 2120 1 Plass 0
4 år BRUN HP v.A.B. Lom'n L. Kolle Drammen Travbane 29/9 - 21 / 6 1700 58,1 B
e. Kos Rappa v. Kos Knekten L. Kolle Drammen Travbane 09/9 - 20 / 6 1720 56,9 g B
Arthur Bø /Bø I Telemark
V. Hop Arthur Bø (T)
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl
5 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Doktorens Glede 2 Plass 0
5 år MØRKBR HP v.Stiv Kuling E. Gravdal Jarlsberg Travbane N 29/3 - 20 / 2 2120 brp N
e. Storler Stjerna v. Nordli Svarten E. Gravdal Jarlsberg Travbane 31/10 - 22 / 5 2120 br N
Ulv Sverre Nilsen /Holmestrand E. Gravdal Sørlandets Travpark 14/9 - 23 / 5 1660 br N
E. Gravdal
Todelt hvit/grønn, gr.ermer,rekl
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Haugestad Blitz 3 Plass 29 000
8 år BRUN V v.Skibber E. Gravdal Bjerke Travbane 0 26/11 - 10 / 12 2160 br g 520
e. Knatten's Ronja v. Alm Svarten G. Austevoll Drammen Travbane 7 16/11 - 05 / 6 2100 33,5 220
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Klosterskogen Travbane 7 23/10 - 09 / 6 2100 35,9 50
C. Hande Eivind Gravdal (T) E. Gravdal Klosterskogen Travbane 3 30/9 - 03 / 1 1700 31,9 298
Sølv,rosa skstk&erm,grå v-for.kra&ermr E. Gravdal Kala Landbane 0 12/8 - 01 / 13 1920 dist rg 529
7 2018: -14 -2 -1 -0 -3 -69 500 2017: -21 -3 -1 -2 -7 -81 500
Gonagas Rebell 4 Plass 169 000
5 år SVART V v.Gonagas G. Flåten Jarlsberg Travbane 18/9 - 21 / 10 2120 53,4 g B
e. Skogli Flickan v. Elding T. Espedal Jarlsberg Travbane 30/8 - 20 / 12 2120 00,7 g B
May-Liss Moe /Barkåker
G. Flåten
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame
8 2018: -16 -1 -3 -3 -1 -110 500 2017: -11 -3 -0 -1 -3 -92 500
Drivin 5 Plass 456 777
9 år RØD H v.Mørtvedt Jerkeld E. Høitomt Bjerke Travbane - 13/4 - 04 / 4 2600 dg a 64
e. Drivalill v. Atom Vinter A. Stensen Momarken Travbane - 05/4 - 02 / 3 2140 dg 99
Stall Nordlysekspressen G. Austevoll Momarken Travbane - 24/3 - 06 / 6 2140 dg a 101
S. Eilefsen E. Høitomt Bjerke Travbane 1 10/3 - 05 / 11 1609 27,6a 37
Hvit m/svart erm,sidef&sk.felt,gull ma E. Høitomt Bjerke Travbane 5 10/2 - 07 / 10 2100 28,9a 110
9 2016: -6 -0 -0 -0 -2 -4 000 2015: -6 -0 -0 -0 -5 -12 500
Fjeldstad Kompis 6 Plass 16 500
4 år MØRKBR V v.Voje Faks G. Flåten Jarlsberg Travbane - 08/5 - 05 / 4 2100 dg 353
e. Fjellstad Kari v. Troll Jahn T. Borg Klosterskogen Travbane - 28/4 - 01 / 4 2100 dg 413
Heidi Andersen-Dag Andersen G. Flåten Klosterskogen Travbane - 25/1 - 08 / 6 2120 dg 146
E. Høitomt Geir Flåten (T) G. Flåten Momarken Travbane 7 19/1 - 03 / 10 2160 37,3 g 201
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Flåten Jarlsberg Travbane - 08/1 - 07 / 10 2120 dg 388