Neste løp >>>
Start ca kl. 13:50 JØRGEN JAHRES POKALLØP
JØRGEN JAHRES POKALLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m for hingster og vallaker.
For alle 3-årige.
Premier: 50.000-25.000-15.000-10.000-6.000-4.000-4.000-4.000 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-7-4 Plass : 5-7-4

1 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -0 -1 -2 -4 -53 889
Jega Lyana 2100 1 Plass 53 889
4 år SVART HP v.Tekno Odin L. Kolle Bjerke Travbane 3 11/5 - 01 / 6 2160 34,0 g 110
e. Bottem Støva v. Elding Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 4 23/4 - 02 / 2 2140 31,4 80
Paal Gulbrandsen /Askim Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 10/4 - 07 / 5 2140 33,4 42
L. Kolle Øystein Tjomsland (T) Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 7 28/2 - 07 / 2 2140 37,6 g 29
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark P 31/1 - 20 / 6 2140 38,2 P
2 2016: -12 -0 -2 -3 -6 -166 776 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Cuba Stripa 2 Plass 166 776
3 år RØD HP v.Briskeby Philip G. Austevoll Bjerke Travbane 4 11/5 - 01 / 5 2160 35,1 g 341
e. Cuba Torita v. Nøstetor G. Austevoll Klosterskogen Travbane 4 07/4 - 01 / 3 2100 35,3 97
Annette Stordal /Lierskogen G. Austevoll Biri Travbane 3 11/3 - 07 / 2 2100 38,4 90
G. Austevoll Annette Stordal (A) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 7 03/3 - 08 / 1 2100 40,6 g 62
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl A. Stordal Drammen Travbane P 31/10 - 20 / 6 2120 45,0 P
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Alve Frøkna 3 Plass 242 000
6 år BRUNBORKET HP v.Bork Odin T. Fløysand Jarlsberg Travbane 2 24/4 - 03 / 11 2120 31,8 g 41
e. Rato Dally v. Rappfot E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 07/4 - 01 / 10 2120 33,2 g 78
Harald A. Leknes-Arvid Alver T. Fløysand Klosterskogen Travbane 5 26/3 - 01 / 7 2120 33,0 g 70
E. Høitomt Martine Wessel (A) T. Fløysand Sørlandets Travpark 3 28/2 - 07 / 11 2160 34,4 32
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek T. Fløysand Klosterskogen Travbane 1 04/2 - 01 / 3 2100 36,6 32
4 2019: -8 -2 -2 -1 -0 -76 000 2018: -26 -5 -2 -2 -8 -179 000
Bokli Teddy 2120 1 Plass 838 738
6 år SVART H v.Dotterud Teddy G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 07/4 - 01 / 11 2120 32,5 11
e. Bokli Oda v. Moe Odin G. Flåten Klosterskogen Travbane 2 26/3 - 01 / 5 2100 30,1 61
Ola Stormyr /Aure G. Flåten Drammen Travbane P 01/3 - 20 / 2 2100 34,5 P
G. Flåten G. Flåten Leangen Travbane 28/6 - 21 / 5 1660 49,8 B
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame I. Asphaug Leangen Travbane 15/6 - 20 / 7 1660 46,7 B
5 2019: -5 -2 -0 -0 -1 -146 450 2018: -16 -2 -1 -3 -4 -231 008
Ådne Odin 2 Plass 1 185 961
6 år SVART H v.Bork Odin T. Solberg Bjerke Travbane 1 11/5 - 01 / 2 2140 33,3 16
e. Ådnes Stine v. Kos Knekten T. Solberg Bjerke Travbane P 27/4 - 20 / 6 2160 31,0 P
Odd Ådnekvam /Salhus T. Fløysand Jarlsberg Travbane 08/5 - 22 / 6 2120 49,9 B
T. Solberg Erik Killingmo (T) T. Fløysand Jarlsberg Travbane 03/5 - 20 / 5 2100 46,1 B
Blå m/gull seler&stjerner, reklame
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000
Lill Albert 3 Plass 17 000
5 år BRUN H v.Skibber E. Gravdal Bjerke Travbane 5 11/5 - 01 / 3 2140 40,7 682
e. Trydals Tea v. Schuvar E. Gravdal Klosterskogen Travbane P 17/4 - 21 / 6 2120 39,7 P
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Jarlsberg Travbane 30/8 - 20 / 8 2120 56,5 B
E. Gravdal E. Gravdal Jarlsberg Travbane 21/8 - 20 / 10 2120 55,0 B
Todelt hvit/grønn, gr.ermer,rekl
7 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -3 -0 -0 -3 -98 500
Havblikk 4 Plass 398 000
6 år SVART V v.Tekno Odin Ø. Tjomsland Klosterskogen Travbane 1 26/3 - 01 / 3 2100 29,9 14
e. Ulmaren v. Spikeld Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark P 22/11 - 20 / 7 2160 34,2 P
Alf Laupsa /Lillesand S. Birkeland Sørlandets Travpark 26/7 - 24 / 3 2160 47,5 B
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 12/7 - 22 / 2 1640 43,8 N
mørkblå m/sølv reklame V. Tjomsland Sørlandets Travpark 16/6 - 22 / 5 2140 47,9 B