<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:20 Prøveløp
Prøveløp
2140 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2016: -7 -0 -1 -0 -5 -22 000 2015: -7 -1 -3 -0 -2 -45 000
Quelodie Merite (FR) 1 Plass 236 043
12 år BRUN HP v.Halimede (FR) A. Lindstrand Forus Travbane 6 07/5 - 01 / 9 2060 17,6 623
e. Kladys D'Aillas (FR) v. Dream With Me* (FR) A. Lindstrand Forus Travbane 2 22/3 - 08 / 5 2040 17,5 248
Stall Merite M. Berås Sørlandets Travpark 0 28/2 - 03 / 10 2660 20,5 40
Alvin Treland (P) I. Thompson Forus Travbane 5 12/1 - 04 / 5 2060 17,6 95
Rød m/hv.stj.,hv.ermstr.m. røde stjern I. Thompson Sørlandets Travpark 6 22/11 - 03 / 11 2160 17,6 115
2 2018: -6 -0 -0 -1 -2 -12 500 2017: -9 -0 -2 -0 -6 -30 000
Musclemania 2 Plass 49 500
5 år BRUN HP v.Muscles Yankee* (US) L. Kolle Sørlandets Travpark N 28/2 - 21 / 5 2140 26,0 g N
e. Undulat Hornline (S) v. S.J.'s Photo* (US) L. Kolle Sørlandets Travpark 08/11 - 24 / 3 1640 29,3 B
Jenny Thygesen /Grimstad L. Kolle Sørlandets Travpark 02/8 - 24 / 1 2140 dgpp N
Lars Anvar Kolle (T) Jenny Thygesen (T) L. Kolle Sørlandets Travpark 26/7 - 24 / 1 2140 31,9 g B
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
3 2018: -2 -0 -2 -0 -0 -13 000 2017: -7 -0 -0 -1 -2 -10 500
Kolnes Tine 1 Plass 23 500
6 år BRUN HP v.Alm Viktor
e. Perle Tine v. Lome Elden
Oda Verdal-Rune Upsahl
Eirik Høitomt (T) Oda Verdal
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
4 2017: -5 -0 -0 -0 -2 -7 000 2016: -7 -0 -0 -0 -0 -0
Argr G. 2 Plass 640 116
11 år BRUN H v.Moe Odin K. Malmin Drammen Travbane - 02/5 - 02 / 7 1700 dg a 87
e. Gomnes Jenta v. Alm Rigel Ø. Tjomsland Forus Travbane 0 25/8 - 02 / 5 2040 br a 65
Kari Anne Knutsen /Birkeland Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark - 02/8 - 06 / 2 1640 dg 58
Johan Kringeland Eriksen (S) Kari Anne Knutsen (T) G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 0 26/7 - 06 / 7 1640 27,5 g 53
Svart m/oransje sk.stk,seler&ermring K. Malmin Jarlsberg Travbane 0 05/7 - 03 / 8 1609 22,3a 383
5 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Moe Kungen* (S) 3 Plass 190 129
8 år M.BRUN V v.Moe Odin J. Persson Romme 1 19/10 - 04 / 14 2160 30,4 33
e. Tindra Jorona* (S) v. Rigel Jo J. Persson Bollnäs 1 07/9 - 12 / 3 2140 28,9a 18
Sverige D. Reden Hagmyren 6 21/6 - 08 / 1 2140 30,0 g 23
Øystein Tjomsland (T) D. Reden Eskilstuna P 08/1 - 13 / 8 2140 31,6 P
mørkblå m/sølv reklame D. Reden Bollnäs 0 17/9 - 05 / 7 1640 dist ag 277