<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:12 V5-4
TIDSLØP.
TIDSLØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. for tid 1.37,0 og bedre, 40 m. for tid 1.35,5 og bedre.
For 3-15-årige med rekord 1.34,0 og dårligere.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
7. Løp
Beige Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -5 -2 -0 -0 -2 -147 000 2016: -9 -4 -2 -1 -2 -318 110
Møller Jerka 1 Plass 465 110
4 år BRUNBORKET HP v.Mørtvedt Jerkeld J. Eriksen Sørlandets Travpark P 03/4 - 22 / 2 2140 32,9 P
e. Linspika v. Spikeld S. Wassberg Forus Travbane 30/6 - 22 / 6 2060 53,3 B
Stall Olympic AB /Nordre Toten S. Wassberg Forus Travbane 19/6 - 20 / 7 1620 51,7 B
Øystein Tjomsland (T)
mørkblå m/sølv reklame
2 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Ingemann 2 Plass 30 000
7 år SVART V v.Saras Tofte J. Gaustad Drammen Travbane 0 07/12 - 07 / 10 2100 dist g 1028
e. Stjernespika v. Sjefen J. Gaustad Sørlandets Travpark P 16/8 - 20 / 5 2160 39,7 g P
Anniken Storhaug-Isak Storhaug Kristoffersen J. Gaustad Drammen Travbane 16/11 - 20 / 7 1720 56,0 B
Jan Rune Gaustad (T) J. Gaustad Jarlsberg Travbane 30/6 - 22 / 10 2120 58,6 B
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Bjerke Travbane 25/6 - 20 / 5 1660 06,0 N
3 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -8 -0 -0 -0 -4 -9 000
Fakse Stjerna 3 Plass 9 000
8 år MØRKBR HP v.Stjerne Faks E. Høitomt Sørlandets Travpark 8 28/2 - 07 / 3 2140 40,9 g 140
e. Helene v. Lauvås Pipo Å. Tengsareid Sørlandets Travpark - 14/2 - 07 / 1 2140 dg 287
Anne-Marte Ø. Olsen /Tistedal Å. Tengsareid Sørlandets Travpark P 31/1 - 20 / 2 2140 39,8 g P
Arild Berås (T) Linea Sjøberg V. Tjomsland Forus Travbane 0 29/12 - 01 / 4 2040 dist g 636
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl A. Berås Sørlandets Travpark - 06/12 - 07 / 1 2140 dg 667
4 2016: -10 -0 -4 -0 -2 -29 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Værdalsjokern 1 Plass 29 000
6 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld V. Hop Klosterskogen Travbane - 05/5 - 07 / 8 2100 dg 173
e. Steinskosa v. Kos Knekten L. Kolle Klosterskogen Travbane 7 17/4 - 09 / 10 2100 36,0 g 240
Morten Knutsen-Ine Elisabeth Dahl J. Undem Klosterskogen Travbane P 07/4 - 21 / 9 2120 40,3 g P
Johan Herbjørn Undem (T) Ine Elisabeth Dahl (T)
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek
5 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -7 -0 -0 -0 -4 -10 000
Ås Kvikken 2 Plass 41 000
7 år MØRKBR V v.Voje Faks E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 15/5 - 01 / 7 2140 37,2 g 180
e. Hisli Stjerna v. Nordli Svarten E. Høitomt Klosterskogen Travbane 8 17/4 - 09 / 2 2100 36,3 g 20
Laila Olsen-Jack Ingebrigtsen E. Høitomt Sørlandets Travpark P 10/4 - 20 / 4 2160 31,9 P
Eirik Høitomt (T) Laila Sæle Å. Tengsareid Sørlandets Travpark - 28/2 - 07 / 6 2140 dg 258
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek Å. Tengsareid Sørlandets Travpark P 14/2 - 20 / 4 2160 38,2 P
6 2019: -3 -0 -1 -0 -1 -10 000 2018: -13 -0 -1 -0 -7 -34 000
Alvin Tyr 1 Plass 101 500
9 år BRUN V v.Røste Bo* (S) L. Kolle Sørlandets Travpark 4 15/5 - 01 / 10 2160 31,9 334
e. Ylvinblessa v. Braute L. Kolle Klosterskogen Travbane 1 05/5 - 07 / 12 2100 34,6 43
Laila Olsen /Arendal L. Kolle Klosterskogen Travbane 4 17/4 - 08 / 1 2100 35,7 63
Lars Anvar Kolle (T) Jenny Thygesen (T) L. Kolle Sørlandets Travpark - 03/4 - 07 / 2 2140 dg 81
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Sørlandets Travpark P 27/3 - 20 / 8 2160 35,3 P
7 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -6 000
Elias 2 Plass 60 000
7 år SVART V v.Lome Kongen G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 6 15/5 - 01 / 6 2140 33,0 719
e. Sjefslill v. Sjefen S. Wassberg Forus Travbane - 26/4 - 08 / 3 2040 dg 912
Erik Korsvolla-Torstein Johnsrud Å. Tengsareid Forus Travbane 0 12/4 - 01 / 3 2040 34,3 87
Åsbjørn Tengsareid (T) Ove Kenneth Karlsen (T) S. Wassberg Forus Travbane 0 29/3 - 07 / 1 2060 36,5 g 63
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam O. Østre Biri Travbane 0 13/12 - 08 / 6 2100 dist g 83
8 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -9 -1 -0 -1 -3 -39 000
Linni M. 3 Plass 105 000
7 år SVART HP v.Lome Kongen J. Eriksen Sørlandets Travpark 7 15/5 - 01 / 3 2140 33,0 920
e. Fjære Stjerna v. Nordli Svarten J. Eriksen Klosterskogen Travbane 6 05/5 - 07 / 3 2100 35,0 77
Kristen Fatland-Hege Fatland J. Eriksen Klosterskogen Travbane 3 17/4 - 08 / 6 2100 35,5 425
Ole Johan Østre (T) Kristen Fatland J. Eriksen Sørlandets Travpark P 27/3 - 20 / 7 2160 38,3 P
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame
9 2018: -9 -0 -0 -1 -2 -12 000 2017: -18 -1 -2 -2 -7 -67 000
Beck Odin 4 Plass 134 000
7 år SVART V v.Krageboen J. Eriksen Forus Travbane 8 15/3 - 04 / 12 2080 34,5 g 129
e. Martha Mollyn* v. Spikeld J. Eriksen Klosterskogen Travbane 7 10/3 - 03 / 14 2120 37,3 51
Sherilyn C. Boganes /Sandnes J. Eriksen Sørlandets Travpark 1 28/2 - 07 / 7 2160 34,3 54
Johan Kringeland Eriksen (S) Helge Gundersen J. Eriksen Sørlandets Travpark 5 14/2 - 07 / 4 2140 34,5 191
Svart m/oransje sk.stk,seler&ermring J. Eriksen Sørlandets Travpark P 31/1 - 20 / 5 2140 37,6 P
10 2019: -4 -0 -0 -1 -2 -12 500 2018: -16 -3 -4 -3 -4 -163 000
Frier Birk 5 Plass 337 000
7 år BRUN V v.Lome Elden A. Frønes Klosterskogen Travbane 0 05/5 - 07 / 4 2100 35,6 g 125
e. Omerfaxa v. Järvsöfaks (S) J. Undem Jarlsberg Travbane 6 24/4 - 03 / 6 2100 34,4 g 420
Lene Gravklev Wiik-Ole Oddvar Wiik A. Frønes Klosterskogen Travbane 6 17/4 - 08 / 9 2100 36,1 g 257
Anette Frønes (A) Lene Gravklev Wiik A. Frønes Klosterskogen Travbane P 07/4 - 21 / 4 2120 36,7 P
Mørkblå m/burg. ermer, reklame