<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:45 Prøveløp
Prøveløp
2140 m. Voltestart.
Alle.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2017: -4 -0 -0 -0 -3 -10 000 2016: -4 -0 -0 -0 -0 -0
Romero M.L. 1 Plass 183 000
8 år MELL.BR. V v.Korean* (FR) J. Eriksen Jarlsberg Travbane 0 01/1 - 06 / 1 1609 18,1a 554
e. Diamond Dust (S) v. Diamond Way (DE) J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 5 20/12 - 01 / 10 1609 17,1a 578
Alvin Treland /Flekkefjord G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 6 06/12 - 05 / 4 2140 17,4a 224
Alvin Treland (P) J. Eriksen Klosterskogen Travbane 6 26/11 - 01 / 2 2100 18,1a 167
Rød m/hv.stj.,hv.ermstr.m. røde stjern E. Storetvedt Forus Travbane 2 20/10 - 05 / 7 1600 15,4a 62
2 2017: -2 -1 -0 -0 -1 -18 000 2016: -7 -4 -3 -0 -0 -89 000
A Dream (DK) 2 Plass 107 000
5 år MØRKBR H v.Trophy Catch (US)
e. Dare to Dream (S) v. Buzzin Brian (US)
Kåre Rystad /Grimstad
Lars Anvar Kolle (T) Lotte Nordli
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
3 2017: -2 -0 -0 -0 -2 -5 000 2016: -8 -0 -0 -2 -3 -29 000
Florry's Princess 3 Plass 34 000
4 år MØRKBR HP v.Revenue* (S) A. Berås Sørlandets Travpark 18/10 - 24 / 2 1640 26,4 B
e. Florry's Survivor v. Rockaroundtheclock* (US) A. Berås Sørlandets Travpark 06/9 - 23 / 3 1640 26,4 B
Stall Bjørnsteinsmyr
Arild Berås (T) Rikki Aanonsen
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl
4 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -8 -0 -0 -0 -4 -9 000
Fakse Stjerna 1 Plass 9 000
8 år MØRKBR HP v.Stjerne Faks E. Høitomt Sørlandets Travpark 8 28/2 - 07 / 3 2140 40,9 g 140
e. Helene v. Lauvås Pipo Å. Tengsareid Sørlandets Travpark - 14/2 - 07 / 1 2140 dg 287
Anne-Marte Ø. Olsen /Tistedal Å. Tengsareid Sørlandets Travpark P 31/1 - 20 / 2 2140 39,8 g P
Pål Henning K. Johannessen (P) Linea Sjøberg V. Tjomsland Forus Travbane 0 29/12 - 01 / 4 2040 dist g 636
Lilla m/rødt sidef, hvit stj & ermr A. Berås Sørlandets Travpark - 06/12 - 07 / 1 2140 dg 667
5 2017: -13 -6 -1 -0 -2 -92 000 2016: -7 -1 -2 -0 -2 -30 000
Kringeland Enok 2 Plass 122 000
4 år BORKET H v.Bork Odin J. Eriksen Biri Travbane 15/5 - 22 / 3 2100 53,0 g B
e. Lyn Kari v. Frigg Mollyn J. Eriksen Bjerke Travbane 06/5 - 21 / 3 1660 52,4 B
Geir Arne Eriksen /Aksdal
Johan Kringeland Eriksen (S) Øystein Tjomsland (T)
Svart m/oransje sk.stk,seler&ermring
6 2017: -5 -1 -2 -2 -0 -43 000 2016: -2 -0 -0 -1 -0 -4 000
U.R. Faxe 3 Plass 47 000
4 år RØD H v.Mørtvedt Jerkeld B. Ryen Sørlandets Travpark 12/7 - 22 / 3 1640 45,1 B
e. U.R. Molina v. Moe Odin B. Ryen Sørlandets Travpark 28/6 - 22 / 7 2160 47,4 B
Tor Helge Ryen /Søgne
Eirik Høitomt (T) Bjørg Karin Ryen (A)
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
7 2016: -7 -0 -1 -1 -4 -50 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Berglund Svarta 4 Plass 50 000
3 år KOBBERRØD HP v.Bork Odin Ø. Ruttenborg Biri Travbane 21/6 - 21 / 5 2120 55,0 g B
e. Alva Bausa v. Spikeld Ø. Ruttenborg Biri Travbane 05/6 - 22 / 7 2120 56,0 g B
Lars Linderberg
Øystein Tjomsland (T)
mørkblå m/sølv reklame