<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V76-4
V5-1
ELITEN
ELITEN.
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For alle 3-15-årige.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(4.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-5-2 Plass : 1-5-2

1 2018: -9 -0 -0 -4 -2 -89 000 2017: -16 -4 -1 -4 -6 -827 551
Tekno Jerken 2100 1 Plass 3 198 740
11 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld E. Rennesvik Vermo 0 08/5 - 03 / 2 2100 23,6ag 144
e. Jerkegnista v. Pilmingnist E. Rennesvik Bjerke Travbane 2 20/4 - 07 / 9 2100 24,1a 91
Tor Brænden /Oslo E. Rennesvik Drammen Travbane 2 04/4 - 07 / 3 1700 23,0a 52
E. Rennesvik Anders Lundstrøm Wolden (T) E. Rennesvik Klosterskogen Travbane 0 26/3 - 08 / 7 2100 24,5a 624
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek E. Rennesvik Momarken Travbane 5 19/3 - 07 / 4 2160 24,3 262
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -6 -0 -0 -1 -1 -9 000
Timian Scott 2 Plass 2 176 000
9 år MØRKBR H v.Tangen Scott V. Hop Momarken Travbane 4 10/5 - 02 / 3 2140 24,2a 19
e. Hege Tina v. Alm Hellin H. Holm Jarlsberg Travbane 1 24/4 - 01 / 12 2140 25,0 g 27
Håkon Håvardstun-Arvid Nordvik V. Hop Bjerke Travbane 4 20/4 - 07 / 1 2100 24,4a 64
V. Hop Lars O. Romtveit (T) V. Hop Bergen Travpark 6 09/4 - 10 / 14 2160 22,5 416
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Drammen Travbane 5 04/4 - 07 / 1 1700 24,0a 127
3 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Norheim Jærv 3 Plass 1 997 488
10 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S) K. Johansen Momarken Travbane 1 10/5 - 02 / 4 2140 23,6a 72
e. Norheim Elle v. Elding K. Johansen Bjerke Travbane 0 20/4 - 07 / 3 2100 25,6a 161
Georg William Sverdrup-Bodil Sælid K. Johansen Momarken Travbane 0 19/3 - 07 / 11 2180 25,1 254
K. Johansen Georg William Sverdrup K. Johansen Bjerke Travbane 0 20/2 - 09 / 10 2140 26,2 g 349
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. T. Solberg Bjerke Travbane 3 03/2 - 03 / 3 2100 25,8a 108
4 2018: -13 -1 -0 -4 -5 -143 102 2017: -12 -0 -4 -2 -3 -71 072
Særpefanten 4 Plass 3 566 424
13 år BRUN H v.Moe Odin O. Østre Åby 0 30/4 - 04 / 15 2180 br 775
e. Rilitha v. Alm Rigel O. Østre Bjerke Travbane 5 20/4 - 07 / 8 2100 24,9a 482
Åge Johansen /Grålum O. Østre Bjerke Travbane 5 30/9 - 01 / 1 1609 25,1ag 152
O. Østre Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 08/9 - 01 / 5 1140 22,9a 14
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame C. Kjenner Kala Landbane 2 11/8 - 06 / 12 1960 25,2 39
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -1 -2 -2 -5 -102 000
Bokli Vind 5 Plass 1 647 532
10 år HUSKBRUN H v.Järvsöfaks (S) G. Flåten Bjerke Travbane 3 11/5 - 06 / 11 2160 23,9 13
e. Bokli Oda v. Moe Odin G. Flåten Bjerke Travbane 1 16/4 - 01 / 8 2100 25,0a 12
Ola Stormyr /Aure G. Flåten Bergen Travpark 1 09/4 - 10 / 11 2120 23,5 25
G. Flåten G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 26/3 - 09 / 7 2100 23,7a 36
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Bjerke Travbane 6 16/3 - 05 / 11 2160 25,6 g 17
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Wik Stjernen 6 Plass 3 083 522
11 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld G. Austevoll Forus Travbane 3 07/5 - 09 / 9 1600 20,8a 25
e. Marthe Røder v. Røder G. Austevoll Bergsåker 2 13/4 - 08 / 5 2140 21,5a 39
Marianne Wik-Arild Karlsen G. Austevoll Drammen Travbane 1 04/4 - 07 / 2 1700 22,5a 16
G. Austevoll Ole Tom Nyborg (B) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 26/3 - 08 / 11 2100 24,1a 197
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 2 09/3 - 08 / 6 1609 22,2a 52
7 2018: -6 -0 -1 -0 -3 -25 859 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -10 000
Fetter'n T.G. 7 Plass 1 832 593
12 år MØRKBR H v.Elding G. Gundersen Momarken Travbane 3 10/5 - 02 / 6 2140 23,9a 45
e. Trollvilja v. Troll Jahn G. Gundersen Drammen Travbane 4 04/4 - 07 / 4 1700 23,5ag 78
Charlotte T Gundersen & Stall Yaboo G. Gundersen Klosterskogen Travbane 5 26/3 - 08 / 5 2100 23,7a 587
G. Gundersen G. Gundersen Momarken Travbane 6 19/3 - 07 / 6 2160 24,3 371
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane 5 09/3 - 08 / 10 1609 23,0a 426
8 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -1 -0 -2 -5 -54 474
Vestpol Faxen 8 Plass 2 326 186
14 år BORKET H v.Järvsöfaks (S) L. Kolle Forus Travbane 4 07/5 - 09 / 6 1600 21,4a 649
e. Gam Sølvi v. Atom Vinter M. Finsand Forus Travbane 3 26/4 - 09 / 8 2100 26,0 65
John Arne Degnes /Grimstad T. Borg Jarlsberg Travbane 0 24/4 - 01 / 13 2140 25,8 241
L. Kolle Jenny Thygesen (T) J. Øveraasen Klosterskogen Travbane 7 25/3 - 02 / 9 1740 27,8 428
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl J. Jonsson Bollnäs 0 11/3 - 04 / 9 2140 25,4a 713
9 2017: -13 -2 -1 -1 -3 -367 000 2016: -10 -1 -0 -2 -3 -164 153
Brenne Rødi 9 Plass 2 650 378
6 år RØD HP v.Horgen Tore J. Mjølnerød Bjerke Travbane 6 20/4 - 07 / 5 2100 25,0a 197
e. Brenne Jærva v. Järvsöfaks (S) J. Mjølnerød Gävle 1 13/12 - 06 / 1 1640 24,3a 16
Johnny Rein-Morten Fevang Johansen J. Mjølnerød Drammen Travbane 3 28/11 - 06 / 6 1700 30,5a 15
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Momarken Travbane 5 17/10 - 03 / 8 1640 25,9ag 13
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Leangen Travbane 2 03/10 - 04 / 7 2180 25,0 39
10 2018: -12 -0 -1 -2 -5 -59 183 2017: -16 -3 -2 -2 -6 -179 403
Finnskog Sjefen 10 Plass 1 194 641
13 år SVART V v.Sjefen H. Kulblik Drammen Travbane 7 02/5 - 02 / 9 1700 24,9a 26
e. Finnskog Mia v. Auvin (S) H. Kulblik Bergsåker 0 13/4 - 08 / 1 2140 24,2a 1787
Thor Daniel Kulblik /Grue Finnskog H. Kulblik Drammen Travbane 0 04/4 - 07 / 8 1700 25,1ag 193
H. Kulblik H. Kulblik Momarken Travbane 0 19/3 - 07 / 2 2140 25,1 659
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Bjerke Travbane 0 09/3 - 08 / 12 1609 24,6a 432