<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:20 V76-2


Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 18.001 kr.
For 3-15-årige høyest 32.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 15 Duo : Trippel : 15-10-3 Plass : 15-10-3

1 2018: -17 -3 -7 -2 -3 -163 104 2017: -15 -7 -2 -0 -3 -161 212
Alm Nagano 2140 1 Plass 342 316
6 år RØD V v.Moe Odin E. Rennesvik Drammen Travbane 1 26/4 - 02 / 4 2100 32,7 65
e. Alm Tara v. Rigel Jo E. Rennesvik Drammen Travbane 4 04/4 - 01 / 4 2100 36,5 g 21
Knut Alm /Jaren E. Rennesvik Bjerke Travbane P 24/2 - 20 / 7 2160 38,0 P
E. Rennesvik Anders Lundstrøm Wolden (T) E. Schem Bjerke Travbane 12/11 - 20 / 7 1660 52,6 B
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek
2 2017: -9 -1 -1 -0 -2 -44 000 2016: -17 -4 -3 -3 -6 -130 000
Lille Anne 2 Plass 174 000
7 år RØD HP v.Moe Odin E. Høitomt Biri Travbane 2 08/4 - 08 / 9 2120 32,4 303
e. Perle Lill v. Järvsöfaks (S) E. Høitomt Biri Travbane 4 18/3 - 03 / 4 2100 35,4 g 66
Helge Sletmoen-Solveig S. Sletmoen E. Høitomt Biri Travbane 3 11/3 - 08 / 10 2120 35,0 19
E. Høitomt Helge Sletmoen E. Høitomt Biri Travbane 3 26/2 - 09 / 1 2100 33,4 33
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Biri Travbane P 12/2 - 20 / 4 2120 37,0 P
3 2018: -9 -2 -0 -1 -3 -108 803 2017: -17 -1 -3 -0 -9 -76 503
Stumne Luna 3 Plass 292 683
7 år SVART HP v.Bokli Balder H. Holm Bjerke Travbane 0 13/3 - 08 / 4 2140 34,8 g 28
e. Slogum Tanja v. Lappe Troll* H. Holm Biri Travbane 1 26/2 - 09 / 11 2120 32,5 45
Stall Pengebingen H. Holm Biri Travbane 3 12/2 - 07 / 3 2100 35,9 g 98
H. Holm Severin Aarskog H. Holm Momarken Travbane - 07/7 - 01 / 15 2180 dg r 455
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Klosterskogen Travbane 8 29/6 - 01 / 6 2100 36,0 g 277
4 2017: -15 -0 -1 -1 -6 -31 500 2016: -11 -2 -2 -1 -4 -62 000
Kopi 4 Plass 97 000
7 år BRUN HP v.Steinsvad Eld G. Gundersen Drammen Travbane 5 26/4 - 02 / 1 2100 33,4 g 23
e. Stri v. Rappfot G. Gundersen Biri Travbane 2 26/2 - 09 / 2 2100 33,4 258
Sille Antonsen /Gran G. Gundersen Biri Travbane 5 25/9 - 01 / 7 2100 34,3 g 109
G. Gundersen Morten Antonsen (T) G. Gundersen Momarken Travbane - 14/7 - 01 / 1 2140 dg 62
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Momarken Travbane 7 07/7 - 01 / 5 2140 34,8 g 93
5 2017: -6 -0 -0 -2 -1 -14 000 2016: -20 -0 -1 -2 -10 -43 000
Tuxi Thelma 5 Plass 57 000
6 år BRUN HP v.Lome Kongen O. Østre Drammen Travbane 0 02/5 - 05 / 5 2100 35,6 g 645
e. Tinixi v. Ravn Jahn B. Steinseth Jarlsberg Travbane 8 24/4 - 03 / 2 2100 34,9 g 369
Stall Tuxi B. Steinseth Momarken Travbane 4 05/4 - 01 / 3 2140 35,6 187
B. Steinseth A. Solhus Leangen Travbane 3 07/3 - 07 / 7 2160 36,7 166
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 26/2 - 09 / 4 2100 36,5 g 875
6 2018: -9 -0 -1 -0 -5 -23 500 2017: -13 -0 -1 -0 -3 -16 000
Bauers Annabella 6 Plass 85 067
6 år BRUN HP v.Krageboen B. Steinseth Magnor Travbane P 01/5 - 20 / 2 2000 37,8 P
e. Horgen Anna v. Järvsöfaks (S) B. Steinseth Leangen Travbane - 25/4 - 02 / 5 2140 g5 g 158
Mette Hellerud /Vear B. Steinseth Leangen Travbane - 21/3 - 07 / 11 2160 dg 113
T. Bronken Bjørn Steinseth (T) H. Holm Biri Travbane - 13/12 - 08 / 11 2120 dg 318
Lilla m/gult skråbånd, svarte kant,rek B. Steinseth Biri Travbane 4 04/12 - 08 / 8 2120 36,3 170
7 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -13 -1 -0 -2 -5 -33 212
Rappen 7 Plass 102 712
6 år BRUN V v.Dotterud Teddy O. Olsen Jarlsberg Travbane 4 29/4 - 07 / 13 2120 34,6 g 184
e. Mor Lille v. Spang Best O. Olsen Biri Travbane 1 22/4 - 01 / 6 2100 34,9 189
Tarald Straume-Åse Høivik H. Holm Momarken Travbane - 24/3 - 08 / 7 2140 dg 180
O. Olsen Tarald Straume H. Holm Bjerke Travbane P 09/3 - 20 / 5 2160 38,1 g P
Lilla m/hvite ermer,V-form.sk.stk, rek H. Holm Bjerke Travbane - 24/2 - 20 / 9 2160 dgpp N
8 2018: -7 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -13 -0 -0 -1 -7 -34 000
H.M. Urd 8 Plass 62 200
8 år MØRKBR HP v.Norne C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 5 08/5 - 09 / 4 2100 32,5 g 172
e. Overskeid Ili v. Ilmin G. Nordbotten Drammen Travbane 3 26/4 - 02 / 8 2100 33,2 449
Geir Nordbotten /Stokke G. Nordbotten Sørlandets Travpark 7 10/4 - 07 / 2 2140 36,8 g 380
G. Nordbotten G. Nordbotten Jarlsberg Travbane - 20/3 - 08 / 4 2100 g4 g 55
mørkegrønn m/blått sk.stk, hvit hest G. Nordbotten Drammen Travbane 3 15/3 - 03 / 6 2100 36,2 730
9 2018: -5 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -11 -2 -0 -1 -2 -44 000
Livatt 9 Plass 78 000
8 år BRUN HP v.Steinsvad Eld M. Antonsen Biri Travbane 6 04/9 - 04 / 4 2100 33,5 698
e. Spensti v. Pilmin M. Antonsen Biri Travbane 8 28/8 - 09 / 8 2120 35,4 541
Hilde Pettersen Vik /Opphaug M. Antonsen Biri Travbane 8 21/6 - 09 / 3 2100 34,9 g 439
L. Kolle Morten Antonsen (T) M. Antonsen Drammen Travbane 7 30/5 - 03 / 4 2100 34,7 426
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl G. Austevoll Bjerke Travbane - 26/11 - 10 / 2 2140 dg 257
10 2018: -4 -0 -2 -1 -0 -22 000 2017: -6 -2 -0 -0 -0 -28 000
Hilton Molander 2160 1 Plass 144 000
8 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) E. Schem Bjerke Travbane P 13/4 - 20 / 7 2160 31,5 P
e. Molanda v. Moe Odin E. Schem Bjerke Travbane 5 18/6 - 08 / 5 2140 31,2 g 25
Stein Galgerud-Vigdis Galgerud E. Schem Biri Travbane 4 30/5 - 03 / 15 2120 30,4 64
E. Schem Stein Galgerud E. Schem Bjerke Travbane 1 30/4 - 08 / 4 2140 30,4 27
Svart m/hvit sk.stk & seler, gr. søm E. Schem Jarlsberg Travbane 1 27/12 - 07 / 6 2100 34,0 96
11 2016: -14 -1 -0 -3 -6 -43 972 2015: -5 -0 -0 -2 -2 -10 000
Kari Kanutten 2 Plass 53 972
6 år BRUN HP v.Järvsöviking* (S) B. Steinseth Romme 3 02/5 - 02 / 3 2140 33,5 g 39
e. Fevold Kari v. Bork Rigel B. Steinseth Momarken Travbane 5 19/4 - 03 / 6 2140 33,4ag 48
Ketil Hansen /Maura B. Steinseth Drammen Travbane 4 12/4 - 03 / 8 2100 31,4 599
Ø. Ruttenborg Bjørn Steinseth (T) G. Gundersen Biri Travbane - 01/4 - 03 / 4 1600 dg 262
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Drammen Travbane 0 01/2 - 04 / 10 2120 39,5 g 328
12 2017: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -9 -0 -0 -0 -3 -8 000
Bjarnis 3 Plass 33 000
6 år BRUN V v.Sjefsbrunen B. Syversen Magnor Travbane 4 01/5 - 04 / 1 2000 34,9 g 480
e. Ramstad Loma v. Lome Elden B. Syversen Momarken Travbane 6 19/4 - 03 / 2 2140 33,6a 629
Bjarne Syversen-Thorbjørn Syversen B. Syversen Jarlsberg Travbane 0 08/3 - 02 / 10 2100 35,7a 917
B. Syversen B. Syversen Momarken Travbane P 08/12 - 20 / 2 2160 40,1 P
Blå m/hvitt sk.stk,røde seler,rek B. Syversen Bjerke Travbane 5 25/9 - 03 / 3 2100 33,4ag 182
13 2016: -11 -1 -1 -1 -1 -26 111 2015: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000
Vertigo Stjernen 4 Plass 34 611
7 år MØRKBR V v.Stjerne Faks K. Mathisen Leangen Travbane 1 30/4 - 09 / 6 2160 33,8 73
e. Bottem Støva v. Elding K. Mathisen Bjerke Travbane P 13/4 - 22 / 8 2160 33,3 g P
Siv Beate Pedersen /Lena O. Sagholen Momarken Travbane - 05/4 - 01 / 6 2140 dg 65
K. Mathisen Siv Beate Pedersen Ø. Mathisen Biri Travbane 0 20/9 - 04 / 3 2100 br 229
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek Ø. Mathisen Kongsvinger Travbane - 01/7 - 10 / 3 1600 dg 345
14 2016: -10 -2 -0 -0 -3 -31 222 2015: -13 -0 -1 -0 -5 -14 750
Rigel Spik 5 Plass 49 972
7 år HUSKBRUN V v.Spikeld A. Eggan Leangen Travbane 8 25/4 - 02 / 11 2160 35,9 g 462
e. Pia Mi v. Nordli Svarten A. Eggan Leangen Travbane 0 18/4 - 05 / 5 1640 35,7ag 118
Ove Bakkevold Reime /Mysen A. Eggan Leangen Travbane 4 02/4 - 01 / 4 2140 33,3 521
Å. Tengsareid Pia Helen Hernes A. Eggan Leangen Travbane - 14/3 - 09 / 14 1660 dg 493
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam A. Eggan Leangen Travbane 7 21/12 - 04 / 7 2180 36,9 g 315
15 2018: -11 -3 -2 -2 -3 -122 000 2017: -16 -3 -2 -1 -6 -118 000
Best Ruggen 6 Plass 384 000
6 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Bjerke Travbane - 04/5 - 02 / 5 2100 dg a 47
e. Best Bruna v. Spang Best O. Østre Momarken Travbane 2 19/4 - 03 / 1 2140 31,4a 24
Team Ruggen O. Østre Momarken Travbane 1 05/4 - 01 / 5 2140 31,9 56
O. Østre Tore Martinsen B. Steinseth Biri Travbane 0 18/3 - 03 / 2 2100 36,8 g 110
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame E. Høitomt Biri Travbane 7 15/1 - 08 / 10 2120 34,1 23