<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:28 V75-5
V4-2
Grunncupen
- Grunncupen
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 175.000 kr.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(4.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 12 Duo : Trippel : 12-7-8 Plass : 12-7-8

1 2018: -8 -0 -1 -0 -3 -18 492 2017: -14 -1 -2 -2 -1 -56 519
Bork Juni* 2100 1 Plass 254 166
7 år GRÅBRUN HP v.Bork Odin L. Kolle Klosterskogen Travbane 6 05/5 - 03 / 11 2100 28,6a 156
e. Frk. Aurora v. Braute V. Hop Sørlandets Travpark 7 23/4 - 08 / 8 2140 29,2 253
Sverige E. Høitomt Drammen Travbane 1 15/3 - 01 / 3 1700 27,2a 27
V. Hop Lars M. Søvik (T) D. Dalen Klosterskogen Travbane 2 10/3 - 07 / 5 2100 31,7a 229
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Drammen Travbane 4 26/1 - 03 / 3 1700 30,6ag 39
2 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -24 -1 -1 -1 -5 -50 000
Missingmyr Stjernen 2 Plass 305 500
10 år BRUNSVART V v.Åsajerven B. Strømnes Magnor Travbane 0 01/5 - 05 / 14 1620 29,6 g 65
e. Flåli Frøkna v. Schuvar B. Strømnes Sørlandets Travpark 4 23/4 - 08 / 10 2160 27,8 318
Runa Haugen Strømnes /Råde B. Strømnes Bjerke Travbane 4 06/4 - 04 / 12 2100 28,4a 111
B. Strømnes Runa Haugen Strømnes B. Strømnes Bjerke Travbane 1 23/3 - 06 / 7 1609 25,7a 164
svart m/oransje ruterfelt og ermer B. Strømnes Bjerke Travbane 6 13/3 - 03 / 1 1609 26,9ag 678
3 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -17 -1 -1 -3 -8 -91 000
Ty Riga 3 Plass 193 000
8 år BRUN HP v.Lome Elden G. Austevoll Momarken Travbane 5 03/5 - 04 / 6 2140 28,7a 103
e. Alm Robyn v. Braute G. Austevoll Bergen Travpark 0 05/3 - 08 / 13 2120 29,3 141
Nils-Ole Robøle /Heggenes O. Mikkelborg Biri Travbane 3 26/2 - 07 / 8 1609 27,7a 29
G. Austevoll Nils-Ole Robøle G. Austevoll Biri Travbane 3 06/2 - 05 / 7 2120 28,8 124
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Biri Travbane 1 29/1 - 07 / 1 2100 33,1 25
4 2019: -7 -0 -0 -3 -2 -30 000 2018: -21 -0 -1 -2 -4 -22 850
Theodor 4 Plass 350 870
11 år SVARTBRUN V v.Nordli Svarten E. Høitomt Leangen Travbane - 30/1 - 08 / 4 2140 dg 88
e. Timterna v. Tim S. Theodorsen Leangen Travbane 1 04/1 - 08 / 3 2160 30,8 106
John Einar Theodorsen /Fannrem J. Theodorsen Leangen Travbane - 21/12 - 07 / 11 2140 dg a 320
G. Gundersen John Einar Theodorsen (A) G. Gundersen Leangen Travbane 4 05/12 - 10 / 2 2140 32,1 296
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer J. Theodorsen Leangen Travbane P 29/11 - 21 / 7 2160 34,6 g P
5 2019: -5 -1 -0 -1 -2 -26 000 2018: -9 -0 -2 -0 -4 -28 011
Olve 5 Plass 222 550
10 år MØRKBR H v.Åsajerven A. Sjoner Leangen Travbane 5 25/4 - 01 / 14 2160 30,4 363
e. Inglise v. Eng Svarten A. Sjoner Leangen Travbane 5 18/4 - 04 / 12 1640 28,8a 145
Olav Aune-Elin Johanne Stene A. Sjoner Leangen Travbane 0 02/4 - 06 / 13 2160 32,3 207
A. Sjoner Olav Aune A. Sjoner Östersund 4 08/3 - 05 / 8 2160 31,8 g 147
blå m/reklame på sv. stolpe A. Sjoner Leangen Travbane 1 29/2 - 04 / 5 1640 31,7a 124
6 2018: -13 -3 -0 -2 -3 -106 000 2017: -5 -1 -1 -0 -1 -35 000
Solbakken Jerv 6 Plass 389 500
7 år MØRKBR V v.Järvsöfaks (S) V. Amundsen Leangen Travbane P 30/4 - 21 / 4 2160 31,8 g P
e. Garli Elna v. Elding S. Wassberg Forus Travbane 2 05/4 - 05 / 10 1620 25,1 149
Stall Årbogen 2 S. Wassberg Forus Travbane 0 29/3 - 03 / 8 2060 27,8 188
A. Stensen Anne Dahlshaug (T) S. Wassberg Bergen Travpark 3 17/3 - 03 / 7 1600 27,2a 33
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam L. Hauge Bergen Travpark 2 25/2 - 04 / 12 1600 28,0a 25
7 2016: -6 -3 -2 -1 -0 -154 110 2015: -3 -0 -1 -0 -1 -11 000
Juvena 7 Plass 279 110
10 år SVART HP v.Prins Juventus E. Kristiansen Leangen Travbane 2 02/4 - 06 / 14 2160 30,8 54
e. Trollbausa v. Troll Jahn E. Kristiansen Leangen Travbane 1 14/3 - 05 / 12 1660 30,2 114
Gro Anita Vaagen-Roar Havdal E. Kristiansen Bjerke Travbane 0 07/10 - 05 / 5 2160 29,8 88
E. Kristiansen Gro Anita Vaagen E. Kristiansen Leangen Travbane 5 26/9 - 04 / 4 2140 30,2 97
Gul m/gul&svart sjakkrutete ermer, rek E. Kristiansen Leangen Travbane 2 21/9 - 09 / 6 1640 27,9a 223
8 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000
Jerveld 8 Plass 188 000
9 år MØRKBR V v.Åsajerven M. Gundersen Momarken Travbane 0 19/4 - 05 / 10 1640 29,1a 26
e. Beljue Stjerna v. Elding M. Gundersen Bjerke Travbane 2 06/4 - 09 / 1 1609 28,8a 41
Jan Bragerhaug-Torill Trøen Å. Tengsareid Biri Travbane 6 01/4 - 04 / 9 1609 27,9a 62
H. Holm Jan Bragerhaug Å. Tengsareid Biri Travbane 1 18/3 - 06 / 8 1609 28,2a 129
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl Å. Tengsareid Biri Travbane 0 06/2 - 08 / 5 2120 32,0 277
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -1 -2 -1 -3 -57 330
Finnskog Odin* 9 Plass 312 002
9 år SVART V v.Bork Odin S. Løvvold Jarlsberg Travbane 1 29/4 - 02 / 2 2100 28,0 62
e. Finnskog Mia v. Auvin (S) S. Løvvold Momarken Travbane - 24/3 - 04 / 5 2160 dg 71
Sverige A. Rasmussen Jarlsberg Travbane P 08/3 - 20 / 2 2120 34,6 P
E. Høitomt Jan Morten Hansen (T) E. Høitomt Bjerke Travbane - 19/11 - 03 / 7 2100 dg a 52
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane 3 13/11 - 04 / 1 2100 29,0 62
10 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -12 000 2018: -20 -0 -0 -4 -8 -47 500
Stjerne Ball 10 Plass 250 000
9 år MØRKBR V v.Fakse* (S) R. Sveen Biri Travbane 0 22/4 - 08 / 8 2120 37,1 g 25
e. Stjernejanna v. Elding R. Sveen Biri Travbane 1 08/4 - 03 / 7 2620 29,6 55
Ragnhild Sveen /Raufoss R. Sveen Bjerke Travbane 4 16/3 - 02 / 1 2640 29,4 146
R. Sveen R. Sveen Bjerke Travbane 2 02/3 - 06 / 1 2100 29,6a 178
brun m/røde seler R. Sveen Momarken Travbane 3 09/2 - 06 / 9 2140 31,2a 57
11 2017: -13 -1 -2 -2 -7 -72 000 2016: -7 -0 -1 -3 -2 -32 000
Z.M.'s Felix 11 Plass 177 500
7 år BRUN V v.Åsajerven K. Johansen Leangen Travbane 2 18/4 - 07 / 8 1640 30,8a 32
e. Ulltrolla v. Perle Troll K. Johansen Biri Travbane 5 01/4 - 04 / 3 1609 27,9ag 209
Rolf Settem /Bolsøya K. Johansen Biri Travbane 3 06/11 - 05 / 10 1609 29,7a 109
K. Johansen Rolf Settem K. Johansen Biri Travbane 5 25/10 - 07 / 8 2120 29,1 533
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. K. Johansen Biri Travbane 2 09/10 - 08 / 1 2100 32,5a 45
12 2019: -8 -0 -2 -1 -3 -32 500 2018: -11 -1 -2 -2 -5 -63 500
Loken 12 Plass 358 000
9 år BRUN V v.Neslands Loke T. Solberg Sørlandets Travpark 6 23/4 - 08 / 12 2160 28,2 139
e. Mai Bausa v. Elding Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 16/4 - 02 / 10 2160 28,6 74
Anette Skulbru-Benedikte M. Skulbru Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 23/3 - 06 / 2 1609 25,8a 26
Å. Tengsareid Gunn Snøås S. Løvvold Sørlandets Travpark - 12/3 - 06 / 3 2140 dg 158
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 1 14/2 - 03 / 2 2140 28,6a 293