<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:25 V76-5
V5-2
VG+ LØPET

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 900.001 kr.
For 3-15-årige høyest 1.500.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-12-11 Plass : 7-12-11

1 2018: -10 -0 -0 -2 -2 -34 000 2017: -13 -2 -1 -3 -3 -191 436
Kolnes Kjell 2140 1 Plass 1 034 236
7 år SVART H v.Bork Odin V. Hop Bjerke Travbane 4 16/4 - 01 / 4 2100 26,4a 83
e. Perle Tine v. Lome Elden V. Hop Bjerke Travbane 6 13/9 - 10 / 2 2600 25,0a 62
Tor Birger Krageboen /Tveit V. Hop Bjerke Travbane 1 01/9 - 07 / 5 2600 26,5a 93
V. Hop Monica Sønstegård (B) V. Hop Bjerke Travbane 5 05/8 - 06 / 5 2140 24,8 137
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 3 22/7 - 08 / 1 2140 25,4 39
2 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -23 -1 -4 -2 -10 -137 726
Troll Sindy* 2 Plass 746 497
8 år SVART HP v.Lome Elden P. Nilsen Bollnäs 0 21/4 - 09 / 9 2160 26,2 220
e. Bottem Trolla v. Troll Kos P. Nilsen Rättvik 2 01/4 - 01 / 4 2660 27,8 104
Sverige P. Nilsen Bjerke Travbane 3 02/3 - 02 / 5 2100 26,8a 119
P. Nilsen Leif Turesson (A) P. Nilsen Färjestad 4 22/2 - 08 / 2 1640 26,8 189
Blå, rött bröstband; blå P. Nilsen Romme 7 14/2 - 08 / 3 2140 26,9 731
3 2017: -7 -1 -1 -0 -4 -47 500 2016: -11 -1 -1 -1 -7 -79 399
Trygfaks 3 Plass 920 942
10 år SVART V v.Åsajerven H. Tvedt Drammen Travbane 6 02/5 - 02 / 6 1700 24,8a 38
e. Lier Dokka v. Elding E. Raffin Hippodrome de Vincennes 7 25/2 - 03 / 4 2100 26,3a 110
Stall The Ashandrei Stable H. Tvedt Bjerke Travbane 3 23/1 - 10 / 4 2100 25,5a 119
H. Tvedt Rolf Tvedt (T) H. Tvedt Bjerke Travbane 1 06/1 - 07 / 3 2160 27,5 30
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek H. Tvedt Bjerke Travbane 0 19/12 - 09 / 10 2100 27,7a 442
4 2018: -21 -0 -1 -4 -5 -112 557 2017: -22 -2 -1 -1 -7 -254 077
Finnskog Fokus 4 Plass 1 261 414
11 år BRUN V v.Spikeld G. Austevoll Åby - 30/4 - 04 / 1 2140 dg 122
e. Silje Spretta v. Pajaprins G. Austevoll Bergen Travpark 0 09/4 - 10 / 5 2120 24,9 102
Gunnar Kværne /Sem G. Austevoll Färjestad 2 25/3 - 07 / 13 1660 23,6 74
G. Austevoll Gunnar Kværne G. Flåten Hippodrome de Vincennes 2 28/2 - 01 / 2 2100 24,8a 49
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Hippodrome de Vincennes 1 25/2 - 03 / 11 2100 24,2a 260
5 2017: -4 -0 -0 -2 -1 -28 000 2016: -22 -0 -3 -5 -6 -121 500
Tori Huldra 5 Plass 752 000
11 år SVART HP v.Åsaelden T. Borg Sørlandets Travpark 0 23/4 - 04 / 9 2160 27,8 g 403
e. Markaseira v. Kos Knekten T. Borg Bjerke Travbane 2 23/3 - 08 / 9 2160 26,7 99
Berit Garstad-Maren Garstad T. Borg Sørlandets Travpark 4 12/3 - 04 / 14 2160 26,8 431
T. Borg Berit Garstad T. Borg Bjerke Travbane 2 19/2 - 01 / 2 1640 25,7 122
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl L. Kolle Bjerke Travbane - 27/1 - 02 / 4 2160 dg 107
6 2018: -8 -0 -0 -0 -5 -31 991 2017: -13 -4 -2 -1 -5 -219 545
Gandolf 6 Plass 1 071 895
11 år RØD V v.Mørtvedt Jerkeld O. Sagholen Åby 6 30/4 - 04 / 3 2140 24,9 208
e. Slogum Mi v. Pilmin O. Sagholen Bjerke Travbane 2 02/3 - 02 / 9 2100 26,8a 37
Sverre Klemetsdal /Tranby O. Sagholen Romme 6 05/12 - 09 / 15 2180 28,0 84
O. Sagholen Sverre Klemetsdal O. Sagholen Bjerke Travbane 3 25/11 - 08 / 9 2160 28,7 58
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Bjerke Travbane 1 11/11 - 04 / 4 2100 26,7a 38
7 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -2 -2 -0 -6 -113 500
Brødsjø Odin 7 Plass 820 500
8 år SVART H v.Moe Odin Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 24/4 - 01 / 10 2120 26,7 50
e. Brødsjø Bausa v. Alm Svarten T. Solberg Bjerke Travbane 2 16/4 - 01 / 5 2100 26,1a 219
Team Haugland T. Solberg Sørlandets Travpark 5 03/4 - 05 / 9 2180 26,6 222
T. Solberg Jan Anund Haugland Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane - 26/3 - 09 / 2 2100 dg a 139
Blå m/gull seler&stjerner, reklame Å. Tengsareid Bergen Travpark 4 05/3 - 09 / 10 1600 23,8a 241
8 2018: -18 -0 -6 -1 -7 -384 724 2017: -21 -1 -5 -3 -10 -343 224
Lex Lodney 2160 1 Plass 1 946 807
10 år SVART H v.Millex E. Høitomt Forus Travbane 5 07/5 - 09 / 7 1600 21,6a 349
e. Stranda Torill v. Spikeld O. Østre Bjerke Travbane - 16/4 - 01 / 7 2100 dg a 135
Gjermund Gravdal-Einar Gravdal O. Østre Drammen Travbane 3 04/4 - 07 / 5 1700 23,4a 177
E. Høitomt Gjermund Gravdal G. Austevoll Klosterskogen Travbane - 26/3 - 09 / 9 2100 dg a 68
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Austevoll Bjerke Travbane 1 16/3 - 05 / 13 2160 24,8 323
9 2016: -24 -2 -1 -4 -6 -191 585 2015: -31 -0 -3 -3 -13 -137 834
Høiby Krissa 2 Plass 1 096 684
10 år SVART HP v.Lome Elden P. Arvesen Forus Travbane - 07/5 - 09 / 3 1600 dg a 841
e. Høibyterna v. Mjølner Jo P. Arvesen Magnor Travbane 7 01/5 - 07 / 15 1640 25,9 378
Per Arvesen-Svein Knut Granum P. Arvesen Sørlandets Travpark 4 23/4 - 04 / 14 2180 25,4 525
P. Arvesen N. Stene Klosterskogen Travbane - 25/3 - 02 / 8 1740 dg 436
rød m/grønn vinkel N. Stene Klosterskogen Travbane 6 25/3 - 07 / 10 2140 26,1 289
10 2018: -6 -0 -1 -1 -1 -26 000 2017: -15 -3 -1 -1 -4 -256 067
Alsaker Piril 3 Plass 1 798 622
11 år BRUN H v.Åkre Lurifax* (S) L. Kolle Klosterskogen Travbane 6 26/3 - 09 / 8 2100 25,0a 122
e. Thuli Pila v. Elding V. Hop Bergen Travpark 2 05/3 - 09 / 3 1600 23,5a 27
Arthur Bø /Bø I Telemark L. Kolle Forus Travbane 3 13/2 - 04 / 1 2040 24,8 476
L. Kolle Arthur Bø (T) V. Hop Leangen Travbane 0 30/1 - 04 / 6 2180 28,1 80
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 3 09/1 - 10 / 9 2100 25,3a 209
11 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -1 -2 -2 -5 -102 000
Bokli Vind 4 Plass 1 647 532
10 år HUSKBRUN H v.Järvsöfaks (S) G. Flåten Bjerke Travbane 1 16/4 - 01 / 8 2100 25,0a 12
e. Bokli Oda v. Moe Odin G. Flåten Bergen Travpark 1 09/4 - 10 / 11 2120 23,5 25
Ola Stormyr /Aure G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 26/3 - 09 / 7 2100 23,7a 36
G. Flåten G. Flåten Bjerke Travbane 6 16/3 - 05 / 11 2160 25,6 g 17
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Bjerke Travbane 6 09/3 - 08 / 9 1609 23,2a 290
12 2018: -4 -0 -0 -1 -2 -36 491 2017: -11 -2 -0 -1 -4 -149 620
Mjølner Komet 5 Plass 1 407 007
10 år BRUN H v.Mørtvedt Jerkeld J. Mjølnerød Åby 5 30/4 - 04 / 8 2160 24,0 232
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll J. Mjølnerød Klosterskogen Travbane 2 26/3 - 09 / 6 2100 24,1a 119
Jan Roar Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Bjerke Travbane 3 16/3 - 05 / 15 2160 25,1 167
O. Kjenner Jan Roar Mjølnerød (T) J. Mjølnerød Bergsåker - 05/3 - 08 / 10 2160 dg 85
Svart m/oransje stolpe,rekl. J. Mjølnerød Bjerke Travbane 2 10/2 - 01 / 6 2160 27,8 19