<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:20 V65-6
V5-4
DD-2
- DATOLØP
- DATOLØP. - FORMLØP
Kaldblods 1640 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 160.000 kr. Også for 3-15-årige høyest 260.000 kr, som har tjent maks 30.000 kr i de 10 siste starter.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -7 -0 -0 -0 -1 -2 000
Raukvin 1 Plass 292 647
13 år BRUN V v.Ravn Jahn L. Kolle Drammen Travbane 6 26/4 - 06 / 6 1700 28,0a 103
e. Vidira v. Eng Svarten L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 10/3 - 01 / 2 2100 32,0 g 115
Erik Skaug /Åmot L. Kolle Bjerke Travbane 0 02/3 - 07 / 5 2640 32,0 g 449
Eirik Høitomt (T) Erik Skaug (A) H. Eggen Bjerke Travbane - 24/2 - 04 / 9 2160 dg 215
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 11/2 - 07 / 2 2100 30,1 g 56
2 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -22 -2 -2 -3 -5 -86 000
Petrine 2 Plass 271 500
8 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) M. Gundersen Magnor Travbane 4 01/5 - 05 / 4 1600 30,5 g 184
e. Super Lotta v. Lome Elden M. Gundersen Sørlandets Travpark 0 23/4 - 08 / 7 2140 29,5 552
Ida Rødsten Klemetrud-Marianne H. Rødsten P. Holtung Bjerke Travbane 0 02/12 - 06 / 2 2140 34,1 543
Magnus Teien Gundersen (S) Martine O. Sørvik (T) P. Holtung Biri Travbane 0 20/11 - 01 / 10 2120 33,3 160
marineblå m/hvit og rød søm + reklame P. Holtung Biri Travbane 3 06/11 - 02 / 4 2120 31,5 86
3 2016: -8 -1 -1 -0 -1 -53 244 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Fillippa 3 Plass 262 648
7 år BRUN HP v.Moe Odin K. Kvasnes Drammen Travbane 5 26/4 - 01 / 8 1700 27,5ag 84
e. Fiona v. Pajaprins B. Goop Årjäng 2 12/4 - 07 / 2 2160 27,1 95
Glenn Jarl Johansen /Berg I Østfold K. Kvasnes Bjerke Travbane P 16/3 - 20 / 7 2160 33,9 P
Gunnar Austevoll (T) Linn-Anett Johansen G. Austevoll Drammen Travbane 0 01/7 - 05 / 6 1700 28,8 g 38
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl K. Kvasnes Bjerke Travbane 5 18/6 - 05 / 8 1609 27,9ag 345
4 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -22 -5 -1 -2 -9 -268 942
Heidi Solo 4 Plass 370 458
6 år SVART HP v.Åsajerven M. Gundersen Momarken Travbane 1 03/5 - 04 / 9 2140 27,9a 240
e. Skjegge Lill v. Elding O. Mikkelborg Årjäng 2 24/4 - 05 / 9 1660 28,1 438
Stall Heidi Solo G. Gundersen Bjerke Travbane 6 06/4 - 04 / 2 2100 29,2ag 228
Geir Vegard Gundersen (T) Belinda Rostad G. Gundersen Momarken Travbane 5 28/3 - 04 / 11 2160 31,6 111
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane 0 13/3 - 01 / 14 2160 30,4 387
5 2017: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2016: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Trigger Ess* 5 Plass 202 812
14 år SVART V v.Elding L. Kolle Drammen Travbane 0 26/4 - 01 / 3 1700 28,5a 226
e. Løkke Frøkna v. Grim Sylfiden A. Stensen Momarken Travbane 0 08/3 - 05 / 13 2160 31,7 789
Sverige E. Høitomt Momarken Travbane 4 15/12 - 04 / 10 2160 31,4 234
Kai Johansen (T) Jan Arve Svendsen G. Gundersen Momarken Travbane 0 06/1 - 03 / 6 2140 35,1a 446
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. O. Goop Färjestad - 27/1 - 08 / 4 2140 br g 624
6 2016: -11 -0 -1 -1 -0 -14 000 2015: -16 -1 -0 -4 -5 -47 500
Åsa Kine 6 Plass 135 000
7 år SVART HP v.Åsajerven M. Høitomt Drammen Travbane 0 02/5 - 08 / 8 2100 br g 246
e. Aaby Kine v. Bork Rigel Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 17/4 - 02 / 4 2100 30,9 g 576
Susanna Grahn /Valnesfjord V. Hop Klosterskogen Travbane 3 07/4 - 05 / 1 2100 30,0 111
Vidar Hop (T) Arthur Bø (T) V. Hop Drammen Travbane 0 15/3 - 01 / 8 1700 br ag 291
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl L. Kolle Bjerke Travbane 0 24/2 - 06 / 2 1609 35,2ag 322
7 2018: -27 -0 -1 -2 -8 -43 300 2017: -11 -0 -0 -0 -1 -3 500
Sandemoin 7 Plass 219 300
12 år SVART V v.Moe Odin E. Hafskjold Jarlsberg Travbane 0 29/4 - 02 / 1 2100 32,9 r 325
e. Gik Mina v. Ilmin D. Dalen Bjerke Travbane 0 13/3 - 03 / 2 1609 27,9ag 731
Pål Henning K. Johannessen-Mary Jean Fernandez C. Engebråthen Drammen Travbane 0 01/3 - 05 / 1 1700 35,0 g 353
Connie Engebråthen (T) Silje Christin Vikør J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 4 11/2 - 03 / 7 2120 31,5 559
Grå m/burgunder ermer, rekl. C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 7 04/2 - 07 / 9 1700 29,4a 396
8 2018: -5 -1 -1 -0 -1 -28 500 2017: -13 -0 -0 -3 -7 -38 000
Aarbakks Spidi 8 Plass 246 750
10 år LYSBRUN HP v.Kasper Mollyn O. Østre Drammen Travbane 2 12/4 - 01 / 5 1700 29,5a 103
e. Stjernedokka v. Bestjerker O. Østre Drammen Travbane 5 15/3 - 01 / 6 1700 28,4ag 44
Jostein Mastereid-Anniken Mastereid O. Østre Momarken Travbane 0 17/11 - 06 / 5 1640 29,8a 249
Ole Johan Østre (T) Anniken Mastereid F. Degn Jarlsberg Travbane - 30/10 - 04 / 6 2100 dg a 201
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Jarlsberg Travbane 0 23/10 - 05 / 9 2100 30,7a 88
9 2017: -11 -1 -0 -1 -2 -22 764 2016: -16 -0 -0 -1 -4 -17 327
Trons Tyr 9 Plass 221 591
10 år BRUN V v.Lome Elden J. Eriksen Forus Travbane 0 05/4 - 05 / 11 1620 br g 618
e. Trons Rigla v. Alm Rigel S. Wassberg Bergen Travpark 6 31/3 - 03 / 1 2100 30,1 92
Trude Kleveland /Buvika M. Pedersen Bergen Travpark 0 17/3 - 03 / 3 1600 27,4ag 233
Per Oleg Midtfjeld (T) Jan-Arne Raab (T) S. Wassberg Sørlandets Travpark 0 12/3 - 06 / 12 2160 30,5 g 2060
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek A. Stensen Biri Travbane 6 06/2 - 08 / 8 2140 29,2 g 356
10 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -28 000 2018: -24 -0 -2 -1 -7 -56 500
Løvland Spøken 10 Plass 421 448
9 år LYSBRUN V v.Spang Best K. Bjørnerød Magnor Travbane 0 01/5 - 05 / 12 1620 31,3 g 236
e. Løvland Blessa v. Golan M. Gundersen Bjerke Travbane 0 20/4 - 03 / 10 1609 27,7ag 95
Kari-Anne Aasen /Rakkestad K. Bjørnerød Bergen Travpark 0 09/4 - 08 / 1 2100 26,8 541
Kristian Bjørnerød (T) M. Gundersen Bjerke Travbane 3 30/3 - 05 / 11 1609 26,2a 304
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 16/3 - 02 / 12 2660 29,4 829
11 2018: -11 -2 -1 -0 -7 -123 153 2017: -17 -3 -2 -6 -3 -211 014
Kong Henry* 11 Plass 555 022
7 år BRUN V v.Lome Kongen D. Aarum Årjäng 5 24/4 - 05 / 10 1660 30,2 66
e. Løv Perla v. Lome Elden U. Eriksson Romme 1 10/4 - 08 / 8 2140 28,5a 82
Sverige G. Gundersen Bjerke Travbane 3 12/11 - 02 / 5 1609 29,4a 33
Hans Chr. Holm (T) Mats Andersson (T) S. Eriksson Romme 7 23/10 - 05 / 1 2140 29,2a 349
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl D. Aarum Romme 3 04/10 - 10 / 10 2140 28,9a 30
12 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -8 -0 -1 -2 -2 -27 000
Major Stjernen 12 Plass 162 596
10 år MØRKBR V v.Mentor Mollyn L. Kolle Bjerke Travbane 0 27/4 - 03 / 10 2100 30,8a 41
e. Nebbenes Diva v. Lykke Gutten L. Kolle Momarken Travbane 1 19/4 - 05 / 12 1640 27,8a 100
Christer Stubberud-Linda Brevik L. Kolle Bjerke Travbane 0 06/4 - 04 / 6 2100 30,5a 169
Lars Anvar Kolle (T) Linda Brevik L. Kolle Drammen Travbane 2 15/3 - 01 / 9 1700 27,4a 27
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 1 02/3 - 06 / 3 2100 29,6a 419