Neste løp >>>
Start ca kl. 17:45 REKRUTTLØP
REKRUTTLØP.
Varmblods 2100 m. Voltestart.
For 3-12-årige med 0 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -3 -1 -2 -0 -0 -89 000 2017: -14 -5 -3 -1 -5 -248 000
Laser Tile 1 Plass 362 000
5 år SVART V v.Cantab Hall (US) K. Malmin Bjerke Travbane P 27/4 - 20 / 2 2140 20,2 P
e. Vicky Diablo (S) v. Pine Chip* (US) K. Malmin Bjerke Travbane 11/11 - 20 / 2 1640 26,6 B
Jan Petter Sissener /Oslo K. Malmin Bjerke Travbane 24/6 - 20 / 2 1640 33,7 g B
Kristian Malmin (T) Trond Anderssen (T)
Mørkblå med gul reklame/bånd
2 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -9 000 2017: -14 -2 -2 -2 -7 -77 000
Unaffected 2 Plass 115 000
6 år MØRKBR V v.Norvelous Hanover (US) A. Frønes Klosterskogen Travbane P 28/4 - 20 / 2 2100 22,4 g P
e. Beauty's Tatjana v. Super News (US) T. Solberg Sørlandets Travpark 14/9 - 25 / 3 1640 30,2 g B
Lars Omdal-Tine Omdal J. Undem Klosterskogen Travbane 04/9 - 21 / 2 1700 28,8 B
Anette Frønes (A) Tine Omdal
Mørkblå m/burg. ermer, reklame
3 2016: -8 -0 -0 -0 -4 -13 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Andalucia 3 Plass 13 000
3 år BRUN HP v.Thai Tanic A. Berås Sørlandets Travpark P 27/3 - 20 / 2 2140 23,3 P
e. Dufaux Toft (DK) v. Linus T. (US) A. Berås Sørlandets Travpark 06/9 - 22 / 1 1640 28,7 B
Runar Myhren /Grimstad A. Berås Sørlandets Travpark 16/8 - 24 / 1 2140 30,1 B
Åsbjørn Tengsareid (T) Lene Karin Julseth (A)
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
4 2018: -5 -0 -3 -1 -0 -33 000 2017: -15 -0 -6 -1 -1 -168 000
Frascati B.R. 4 Plass 419 500
5 år MØRKBR V v.Cantab Hall (US) S. Jessen Klosterskogen Travbane P 28/4 - 20 / 4 2100 21,9 P
e. Patsy Fed (US) v. Muscles Yankee* (US) S. Jessen Klosterskogen Travbane 28/5 - 22 / 1 1700 27,3 B
Team Frascati S. Jessen Klosterskogen Travbane 14/5 - 22 / 1 1700 26,7 B
Simen Bjørbæk Jessen (T) Kristin Bjørbæk Jessen (T)
Tredelt svart/gull/svart, gull arm,rek
5 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -7 -0 -0 -0 -3 -7 000
Echo Tell 5 Plass 25 000
6 år MØRKBR HP v.Smooth Moves (US) M. Fiane Sørlandets Travpark P 10/4 - 20 / 1 2140 21,2 P
e. Chantell Garden v. Big Spender (S) M. Fiane Sørlandets Travpark N 04/10 - 20 / 2 2140 25,4 g N
Susanne Vik-Signe Aaland A. Berås Sørlandets Travpark N 28/6 - 20 / 1 2140 25,4 N
Mari-Anne Fiane (A)
Todelt svart/gul,sv.erm,gule ermstr,re
6 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Support Lavec 6 Plass 19 377
7 år BRUN V v.Enjoy Lavec* (S) S. Eilefsen Jarlsberg Travbane P 24/4 - 20 / 3 2100 20,0 g P
e. Artisane (US) v. Lindy Lane* (US)
Børre Knutsen /Bodø
Stian Eilefsen (T)
Hvit m/svart erm,sidef&sk.felt,gull ma
7 2018: -11 -3 -1 -0 -5 -85 000 2017: -20 -3 -2 -4 -9 -158 500
Lins Tanic 7 Plass 327 000
5 år MØRKBR H v.Thai Tanic T. Solberg Klosterskogen Travbane P 17/4 - 21 / 1 2100 19,0 P
e. Linsybar v. Cigar Bar (US) T. Solberg Klosterskogen Travbane 30/7 - 22 / 2 1700 28,7 g B
Knut Dagestad /Voss T. Solberg Klosterskogen Travbane 06/7 - 21 / 2 1700 30,8 g B
Tom Erik Solberg (T) Olav Kaasin
Blå m/gull seler&stjerner, reklame
8 2018: -11 -3 -1 -2 -2 -82 859 2017: -9 -3 -0 -0 -4 -61 000
Calzolari 8 Plass 225 859
5 år BRUN V v.Banker Hall* (US) K. Johansen Bjerke Travbane P 20/4 - 20 / 7 2160 19,6 P
e. Corazza v. King Conch* (US) L. Kolle Bjerke Travbane 29/7 - 20 / 1 1640 26,5 B
Rune Kjærnet-Mia Kjærnet L. Kolle Bjerke Travbane 08/7 - 21 / 3 1640 30,0 B
Kai Johansen (T) Kjetil Helgestad (T)
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl.
9 2016: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Classic Touch 9 Plass 2 000
4 år BRUN H v.Classic Star K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane P 07/4 - 21 / 2 2100 23,9 P
e. Line Sakra v. Rite On Line (US) K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane N 05/11 - 22 / 1 2100 34,5 N
Gunnar Hagebø-Solveig Seeberg J. Undem Klosterskogen Travbane 15/9 - 25 / 1 1700 32,2 B
Johan Herbjørn Undem (T) Gunnar Hagebø J. Undem Jarlsberg Travbane 03/9 - 20 / 4 2100 28,5 B
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek
10 2018: -3 -1 -0 -0 -0 -16 000 2017: -16 -4 -3 -2 -5 -156 936
Puce Tanic E. 10 Plass 254 936
5 år BRUN H v.Thai Tanic T. Solberg Jarlsberg Travbane P 29/4 - 20 / 5 2100 20,5 P
e. Puce De La Plaine (FR) v. Du Bois De Santal (FR) S. Wassberg Jarlsberg Travbane 30/8 - 20 / 5 2100 28,8 B
Jørn Amundsen /Risør G. Gundersen Bjerke Travbane 26/8 - 21 / 8 1660 34,2 g B
Eirik Høitomt (T) Morten Einang (B)
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
11 2018: -8 -0 -0 -1 -4 -18 500 2017: -7 -0 -1 -0 -2 -13 000
Fleury B.R. 11 Plass 85 500
5 år BRUN HP v.S.J.'s Photo* (US) G. Gundersen Jarlsberg Travbane P 24/4 - 20 / 6 2100 21,5 g P
e. Victory Champagne (CA) v. Valley Victory* (US) G. Gundersen Jarlsberg Travbane 30/8 - 22 / 1 2100 26,0 B
Morten Kjosås-Martine Finsand G. Gundersen Jarlsberg Travbane 21/8 - 20 / 2 2100 29,3 g B
Geir Vegard Gundersen (T) Per Otto Aagre
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
12 2018: -6 -5 -0 -0 -0 -81 648 2017: -4 -1 -1 -2 -0 -31 000
Beat'em All 12 Plass 163 648
6 år BRUN V v.Boardwalk Hall* (US) S. Heimdal Klosterskogen Travbane P 28/4 - 20 / 3 2100 22,2 P
e. Veralyn Transs R. (DE) v. Tagliabue* (US) P. Sem Drammen Travbane P 28/9 - 21 / 4 2100 23,8 g P
Lise Stavn-Atle Halvorsen D. Dalen Drammen Travbane 20/9 - 20 / 3 1700 29,1 g B
Sondre Heimdal (A) Lise Stavn D. Dalen Bjerke Travbane 10/9 - 22 / 5 1640 30,5 B
Gul m/svart V og mansjetter, reklame