<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:48 V75-6
DD-1
V4-3
Gaute Gudmestads Æresløp
GAUTE GUDMESTADS ÆRESLØP
Kaldblods 1600 m. Autostart.
For 3-15-årige minst 700.001 kr.
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-1-9 Plass : 2-1-9

1 2017: -2 -0 -0 -0 -2 -6 500 2016: -16 -4 -1 -2 -5 -235 000
Tin Tveiten 1600 1 Plass 2 546 054
11 år MØRKBR H v.Sjefen G. Mikkelsen Klosterskogen Travbane 4 26/3 - 08 / 1 2100 23,6a 382
e. Tun Kari v. Kos Knekten G. Mikkelsen Bjerke Travbane 6 20/2 - 09 / 8 2140 26,0 377
Kåre Refsland-Edvard Lindalen G. Mikkelsen Forus Travbane 6 13/2 - 04 / 10 2060 24,4 211
G. Mikkelsen Kåre Refsland G. Mikkelsen Forus Travbane 3 02/2 - 08 / 5 2080 24,5 33
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek G. Mikkelsen Forus Travbane 1 26/1 - 01 / 4 2100 25,1 24
2 2017: -17 -8 -2 -4 -2 -730 000 2016: -20 -10 -4 -0 -4 -651 000
Ulsrud Tea 2 Plass 4 976 554
10 år SVART HP v.Åsajerven S. Wassberg Sørlandets Travpark 1 23/4 - 04 / 15 2200 23,9 13
e. Nebbenes Tea v. Elding K. Kvasnes Bergen Travpark 1 14/4 - 08 / 7 2200 25,9 10
Anita Wergeland /Dalsøyra K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 1 25/3 - 02 / 10 1740 23,7 10
S. Wassberg Ove Kenneth Karlsen (T) K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 1 25/3 - 07 / 12 2140 24,0 11
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame K. Kvasnes Bjerke Travbane 1 16/3 - 09 / 8 2200 24,8 16
3 2016: -24 -2 -1 -4 -6 -191 585 2015: -31 -0 -3 -3 -13 -137 834
Høiby Krissa 3 Plass 1 096 684
10 år SVART HP v.Lome Elden P. Arvesen Magnor Travbane 7 01/5 - 07 / 15 1640 25,9 378
e. Høibyterna v. Mjølner Jo P. Arvesen Sørlandets Travpark 4 23/4 - 04 / 14 2180 25,4 525
Per Arvesen-Svein Knut Granum N. Stene Klosterskogen Travbane - 25/3 - 02 / 8 1740 dg 436
P. Arvesen N. Stene Klosterskogen Travbane 6 25/3 - 07 / 10 2140 26,1 289
rød m/grønn vinkel K. Malmin Hippodrome de Vincennes 3 28/2 - 01 / 9 2100 25,0a 200
4 2017: -7 -0 -0 -0 -2 -5 435 2016: -7 -1 -0 -0 -2 -20 276
Doktor Jaros* 4 Plass 1 101 825
10 år SVART H v.Mørtvedt Jerkeld G. Gudmestad Bergen Travpark 7 09/4 - 10 / 10 2120 24,2 100
e. Faks Perla v. Järvsöfaks (S) G. Gudmestad Forus Travbane 1 29/3 - 08 / 7 2060 25,6 37
Sverige G. Gudmestad Forus Travbane - 03/11 - 09 / 6 2060 dg 30
G. Gudmestad G. Gudmestad Bergen Travpark 2 22/10 - 01 / 5 2140 26,5 16
Blå m/hvitt skulderstk & tre skråbånd G. Gudmestad Forus Travbane 5 29/9 - 02 / 5 2060 25,6 70
5 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -30 -1 -3 -4 -9 -126 500
Vertigo Bjørn 5 Plass 1 260 500
10 år BRUN H v.Spikeld H. Steine Bergen Travpark 2 21/4 - 08 / 7 2160 24,8 53
e. Bru Linn v. Spang Best V. Steine Bergen Travpark 2 14/4 - 08 / 6 2180 26,9 95
Håkon B. Steine /Norheimsund H. Steine Bergen Travpark 0 09/4 - 10 / 9 2120 24,6 561
H. Steine H. Steine Bergen Travpark 2 24/3 - 01 / 7 2120 26,2 78
rød m/svart plusstegn + reklame V. Steine Bergen Travpark 3 25/2 - 08 / 7 1660 26,7 60
6 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -1 -0 -2 -5 -54 474
Vestpol Faxen 6 Plass 2 326 186
14 år BORKET H v.Järvsöfaks (S) M. Finsand Forus Travbane 3 26/4 - 09 / 8 2100 26,0 65
e. Gam Sølvi v. Atom Vinter T. Borg Jarlsberg Travbane 0 24/4 - 01 / 13 2140 25,8 241
John Arne Degnes /Grimstad J. Øveraasen Klosterskogen Travbane 7 25/3 - 02 / 9 1740 27,8 428
L. Kolle Jenny Thygesen (T) J. Jonsson Bollnäs 0 11/3 - 04 / 9 2140 25,4a 713
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl J. Jonsson Bollnäs 0 11/3 - 04 / 9 2140 25,4a 713
7 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -21 -1 -5 -3 -10 -343 224
Lex Lodney 7 Plass 1 562 083
10 år SVART H v.Millex O. Østre Bjerke Travbane - 16/4 - 01 / 7 2100 dg a 135
e. Stranda Torill v. Spikeld O. Østre Drammen Travbane 3 04/4 - 07 / 5 1700 23,4a 177
Gjermund Gravdal-Einar Gravdal G. Austevoll Klosterskogen Travbane - 26/3 - 09 / 9 2100 dg a 68
E. Høitomt Gjermund Gravdal G. Austevoll Bjerke Travbane 1 16/3 - 05 / 13 2160 24,8 323
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Biri Travbane 0 26/2 - 02 / 2 2100 26,0 174
8 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -13 -1 -3 -2 -4 -86 000
Neslands Loke 8 Plass 3 555 901
14 år BRUN H v.Moe Odin Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 26/3 - 08 / 9 2100 24,1a 504
e. Nesland's May v. Lykkebron* Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 20/2 - 09 / 7 2140 25,7 199
Trond Helge Strandskogen /Porsgrunn Å. Tengsareid Forus Travbane 4 13/2 - 04 / 9 2060 24,3 158
Å. Tengsareid Kåre Refsland Å. Tengsareid Forus Travbane 2 02/2 - 08 / 4 2080 24,5 35
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Forus Travbane 2 26/1 - 01 / 5 2100 25,2 18
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Wik Stjernen 9 Plass 3 083 522
11 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld G. Austevoll Bergsåker 2 13/4 - 08 / 5 2140 21,5a 39
e. Marthe Røder v. Røder G. Austevoll Drammen Travbane 1 04/4 - 07 / 2 1700 22,5a 16
Marianne Wik-Arild Karlsen G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 26/3 - 08 / 11 2100 24,1a 197
G. Austevoll Ole Tom Nyborg (B) G. Austevoll Bjerke Travbane 2 09/3 - 08 / 6 1609 22,2a 52
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl P. Midtfjeld Biri Travbane 1 26/2 - 02 / 7 2140 23,9 30