<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V65-3


Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 130.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -0 -2 -1 -3 -28 000
Storler Guten 1 Plass 213 000
14 år SVART V v.Mentor Mollyn M. Helland Jarlsberg Travbane 4 29/3 - 03 / 9 2100 32,3ag 231
e. Troll Lisa v. Troll Jahn M. Helland Bjerke Travbane 0 16/3 - 02 / 2 2640 33,0 g 575
Rannveig Grorud /Sem M. Helland Momarken Travbane 5 08/3 - 05 / 1 2140 31,8 196
Magnus Helland (T) Rannveig Grorud M. Helland Bjerke Travbane 5 02/3 - 04 / 10 2100 29,9ag 351
gul m/svart h og ermstriper M. Helland Momarken Travbane 0 09/2 - 06 / 6 2140 32,0ag 352
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000
Stjernetira 2 Plass 306 249
8 år SVART HP v.H.G. Balder M. Sørvik Jarlsberg Travbane 6 24/4 - 04 / 7 2100 31,3 g 25
e. Stjerne Molly v. Spang Best M. Sørvik Klosterskogen Travbane 1 17/4 - 06 / 6 1700 27,5a 119
Camilla Aakhus /Bygland M. Sørvik Drammen Travbane 7 04/4 - 05 / 8 2100 32,1a 50
Martine O. Sørvik (T) M. Sørvik Jarlsberg Travbane 1 20/3 - 04 / 4 2100 31,1 59
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek T. Solberg Klosterskogen Travbane 3 10/3 - 04 / 10 2100 32,9ag 53
3 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -7 -0 -0 -0 -1 -3 000
Trollveikja 3 Plass 146 000
8 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) G. Stenberg Bjerke Travbane 2 27/4 - 03 / 11 2100 30,2a 142
e. Atlina v. Elding G. Stenberg Klosterskogen Travbane 5 17/4 - 06 / 3 1700 29,1a 82
Trond Elton /Svelvik G. Stenberg Jarlsberg Travbane 0 08/1 - 04 / 5 2100 33,2 57
Glenn Kramer Stenberg (T) Trond Elton E. Linn Drammen Travbane - 07/12 - 02 / 9 1700 dg a 68
Svart m/blå ermstr/mansj/sidef, rek G. Stenberg Klosterskogen Travbane - 26/11 - 06 / 11 2120 dg 63
4 2017: -8 -0 -0 -2 -0 -10 000 2016: -14 -1 -2 -1 -8 -80 500
Birk Jerven 4 Plass 113 500
5 år SVART V v.Åsajerven V. Hop Bjerke Travbane 6 20/4 - 09 / 6 2160 30,5 41
e. Birk Vilja v. Moe Odin V. Hop Biri Travbane 2 08/4 - 06 / 7 2100 29,9a 121
Jone Svendsen-Kari Helene Stokka V. Hop Bjerke Travbane 5 09/3 - 03 / 2 2140 32,7 g 130
Vidar Hop (T) Arthur Bø (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 19/2 - 02 / 3 2100 30,1a 84
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Biri Travbane 1 02/1 - 01 / 3 2100 34,6 33
5 2019: -6 -1 -0 -3 -1 -34 000 2018: -8 -0 -0 -0 -2 -4 965
Salte Gleipen 5 Plass 169 965
8 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld A. Valstad Bjerke Travbane 6 13/4 - 05 / 5 2140 30,6 g 270
e. Jenta Til Sjefen v. Sjefen J. Gaustad Sørlandets Travpark 0 10/4 - 04 / 2 2640 30,3 g 282
Ole Stubb Olsen /Porsgrunn J. Eilertsen Bjerke Travbane P 06/4 - 21 / 1 2140 35,0 P
Jan Rune Gaustad (T) J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 25/3 - 05 / 13 2140 31,4 g 439
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Bjerke Travbane 0 02/3 - 04 / 2 2100 30,5ag 162
6 2017: -6 -0 -0 -0 -3 -8 500 2016: -5 -1 -0 -0 -0 -10 000
Ra Kasper 6 Plass 145 500
8 år BRUN H v.Kasper Mollyn F. Mjølnerød Momarken Travbane P 08/3 - 20 / 3 2140 37,7 g P
e. Moll Mollyn v. Skarvar (S) F. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 13/2 - 02 / 3 2100 36,0ag 293
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Momarken Travbane 6 04/2 - 01 / 10 2140 31,5 399
Frode Mjølnerød (A) F. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 15/1 - 03 / 5 2100 32,1a 406
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 17/12 - 04 / 12 2100 33,0ag 389
7 2017: -7 -0 -0 -0 -1 -3 000 2016: -14 -0 -1 -0 -4 -20 000
Grasmyr Mindi 7 Plass 56 000
10 år SVART HP v.Bokli Eld L. Moen Jarlsberg Travbane 6 24/4 - 04 / 2 2100 31,3 1238
e. Stjernlinn v. Listjærn (S) L. Moen Klosterskogen Travbane 0 17/4 - 04 / 10 1700 32,4a 680
Astrid Gressmyr Amundsen-Morthen L. Amundsen L. Moen Sørlandets Travpark - 10/4 - 02 / 2 1609 g7 ag 565
Lisa Christine Moen (B) Ailin Magnus L. Moen Sørlandets Travpark 0 03/4 - 04 / 3 2140 32,2a 916
Hvit m/røde/blå ermer,rød sidef,rekl L. Moen Jarlsberg Travbane 0 20/3 - 04 / 2 2100 33,1 g 610
8 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -3 -0 -0 -4 -58 500
Spang Kinge 8 Plass 588 000
9 år BRUN V v.Moe Odin N. Repstad Sørlandets Travpark 7 31/1 - 05 / 12 2180 30,1 rg 315
e. Spang Jenta v. Spang Best E. Høitomt Bjerke Travbane 2 23/12 - 05 / 1 2100 30,1ar 69
Stall Soløyli I. Olsen Sørlandets Travpark 3 06/12 - 03 / 11 2160 31,8 54
Eirik Høitomt (T) Natalie Iselin Repstad (A) J. Eriksen Sørlandets Travpark 4 22/11 - 01 / 9 2160 30,8 192
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek I. Olsen Klosterskogen Travbane 4 12/11 - 08 / 2 2100 30,8ag 62
9 2018: -28 -2 -0 -3 -12 -134 482 2017: -25 -2 -1 -5 -8 -119 000
Torvald 9 Plass 416 982
10 år SVART H v.Kasper Mollyn J. Hansen Bjerke Travbane 5 27/4 - 03 / 3 2100 30,6a 774
e. Kleppan Tora v. Lapp Nils (S) J. Hansen Klosterskogen Travbane 6 17/4 - 06 / 8 1700 29,4a 224
Kjell Roar Hansen-Nils Johansen J. Hansen Bjerke Travbane 3 06/4 - 09 / 7 1609 29,8a 255
Joakim Hansen (A) Nils Johansen S. Løvvold Jarlsberg Travbane P 29/3 - 21 / 2 2100 34,0 P
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek G. Flåten Bjerke Travbane 0 14/10 - 02 / 2 2640 30,8 339
10 2018: -15 -0 -0 -4 -6 -45 500 2017: -5 -0 -0 -1 -1 -11 000
Lørje Trollet 10 Plass 194 500
9 år SVART V v.Lome Elden K. Kvasnes Sørlandets Travpark 5 23/4 - 08 / 3 2140 28,6 148
e. Sorita Soberano v. Bork Rigel K. Kvasnes Bjerke Travbane 2 13/4 - 05 / 1 2140 28,8 24
Ann-Kristin Madsen-Aina Kristine Madsen K. Kvasnes Bjerke Travbane 2 02/3 - 04 / 1 2100 29,4a 55
Kristine Kvasnes (S) Ann-Kristin Madsen K. Kvasnes Bjerke Travbane 1 17/2 - 02 / 2 2140 29,4 35
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Bjerke Travbane 5 10/2 - 03 / 8 2140 31,6 g 30
11 2018: -8 -0 -1 -0 -3 -18 492 2017: -14 -1 -2 -2 -1 -56 519
Bork Juni* 11 Plass 254 166
7 år GRÅBRUN HP v.Bork Odin V. Hop Sørlandets Travpark 7 23/4 - 08 / 8 2140 29,2 253
e. Frk. Aurora v. Braute E. Høitomt Drammen Travbane 1 15/3 - 01 / 3 1700 27,2a 27
Sverige D. Dalen Klosterskogen Travbane 2 10/3 - 07 / 5 2100 31,7a 229
Lars Anvar Kolle (T) Lars M. Søvik (T) V. Hop Drammen Travbane 4 26/1 - 03 / 3 1700 30,6ag 39
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl V. Hop Bjerke Travbane 4 14/1 - 01 / 2 1609 29,1a 33
12 2018: -1 -1 -0 -0 -0 -16 000 2017: -7 -0 -1 -0 -3 -17 000
Grude Viktor 12 Plass 154 200
9 år SVART V v.Alm Viktor J. Eriksen Jarlsberg Travbane - 29/4 - 01 / 5 2620 dg 71
e. Juni Spenta v. Nordli Svarten J. Eriksen Sørlandets Travpark 0 23/4 - 08 / 5 2140 30,3 g 71
Aina Bø /Klepp Stasjon J. Eriksen Forus Travbane 1 15/3 - 06 / 6 2060 28,4 82
Johan Kringeland Eriksen (S) Anne Catrine Kleveland (B) J. Eriksen Klosterskogen Travbane 1 10/3 - 07 / 1 2100 31,2a 17
Svart m/oransje sk.stk,seler&ermring J. Eriksen Forus Travbane 2 23/2 - 06 / 7 2570 31,2 36