<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V76-3
HOPPELØP
HOPPELØP.
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige hopper høyest 385.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-6-7 Plass : 4-6-7

1 2017: -5 -0 -1 -1 -0 -12 000 2016: -9 -1 -1 -0 -4 -42 000
Yazmina 2100 1 Plass 370 000
7 år RØD HP v.Daguet Rapide* (IT) J. Blekkan Leangen Travbane 2 11/4 - 07 / 6 1640 14,2a 20
e. Diva's Photo (S) v. S.J.'s Photo* (US) G. Austevoll Biri Travbane 4 01/4 - 07 / 8 2100 16,5a 74
Kristian Skullerud /Lillehammer T. Solberg Bjerke Travbane 6 13/3 - 05 / 3 2100 16,0a 29
T. Solberg Kristian Skullerud T. Solberg Biri Travbane 1 04/3 - 02 / 7 2100 17,1a 108
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Bjerke Travbane 0 19/12 - 07 / 12 2100 16,6a 169
2 2018: -3 -0 -0 -1 -1 -8 492 2017: -23 -2 -4 -3 -10 -170 189
Nova Yamoz* (S) 2 Plass 538 865
9 år M.BRUN HP v.Super Photo Kosmos* (US) K. Lindberg Axevalla 3 18/4 - 08 / 2 1640 15,6 534
e. Velvet Smoke (S) v. Super Arnie* (US) P. Strømberg Färjestad 0 03/4 - 10 / 15 2140 14,5a 724
Sverige O. Andersson Momarken Travbane 4 19/3 - 04 / 2 2140 15,9a 56
K. Lindberg K. Lindberg Bjerke Travbane 0 19/2 - 03 / 2 1609 14,2a 210
Svart,röd/vitt bröstb,vita ärmar; vit M. Jakobsson Axevalla 6 02/2 - 06 / 6 2160 19,5 43
3 2017: -18 -0 -3 -3 -5 -86 000 2016: -17 -2 -2 -4 -6 -295 409
Debbie B.R. 3 Plass 524 235
6 år BRUN HP v.Dream Vacation* (US) A. Stensen Bjerke Travbane 2 16/4 - 08 / 1 2100 15,6a 333
e. Tuscan Red (US) v. Striking Sahbra* (US) A. Stensen Leangen Travbane 5 02/4 - 02 / 3 1640 17,6a 52
Stall Debbie K. Kvasnes Bjerke Travbane 3 16/3 - 06 / 4 2100 16,6a 34
A. Stensen Tor Arne Eggen (B) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 2 20/2 - 08 / 1 2140 18,0 98
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Leangen Travbane 4 30/1 - 07 / 10 2640 19,6a 625
4 2019: -5 -1 -0 -1 -0 -22 000 2018: -9 -0 -0 -3 -1 -64 000
S.J.'s Victoria (S) 4 Plass 681 500
9 år SKIMMEL HP v.S.J.'s Photo* (US) D. Dalen Bjerke Travbane 1 16/4 - 08 / 7 2100 15,5a 26
e. Lina Crown (S) v. Crown Sweep (US) D. Dalen Bjerke Travbane 1 06/4 - 06 / 10 2100 16,2a 38
Cecilie Jensen /Revetal D. Dalen Bjerke Travbane 1 19/2 - 05 / 5 1609 13,6a 26
D. Dalen Bjørn Larsen (T) D. Dalen Bjerke Travbane 3 03/2 - 07 / 6 2600 16,1a 62
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 1 23/1 - 06 / 8 2140 16,2 106
5 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -0 -2 -1 -4 -26 000
Shiraz J.C. 5 Plass 254 201
9 år BRUN HP v.Gentle Star* E. Holm Bjerke Travbane 3 21/4 - 05 / 8 1609 14,8a 133
e. Suncrown v. Armbro Kissed* (CA) E. Holm Biri Travbane 0 01/4 - 07 / 4 2100 16,7a 253
Erland Holm-Rune Holm E. Holm Biri Travbane 0 18/12 - 06 / 8 2100 18,1a 126
E. Holm E. Høitomt Biri Travbane 0 14/11 - 07 / 12 1609 15,0a 613
hvit m/grønn ruter/ermstr, reklame E. Holm Biri Travbane 0 04/9 - 07 / 10 1609 15,0a 435
6 2018: -7 -1 -2 -0 -2 -268 518 2017: -15 -2 -1 -3 -2 -251 000
Windy Ammik 6 Plass 911 518
8 år BRUN HP v.S.J.'s Photo* (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 20/4 - 08 / 4 2100 15,7a 301
e. Big River Sixpack (S) v. Silver Pine* (US) E. Høitomt Biri Travbane 1 01/4 - 07 / 6 2100 16,5a 68
Andreas Kalberg /Skotselv V. Hop Sørlandets Travpark 0 12/3 - 09 / 2 2140 14,8a 308
E. Høitomt Andreas Kalberg E. Høitomt Drammen Travbane 5 27/2 - 04 / 2 2100 16,2a 245
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek V. Hop Bjerke Travbane 5 12/9 - 06 / 10 2100 14,5a 339
7 2016: -6 -1 -0 -1 -2 -43 000 2015: -19 -5 -3 -1 -7 -212 000
Miss Endurance 7 Plass 261 000
5 år BRUN HP v.Tag The Devil* (US) M. Høitomt Bjerke Travbane 4 20/4 - 05 / 5 2140 16,5 94
e. Celestial Endurance v. Wall Street Banker* (US) V. Hop Bergen Travpark 4 09/4 - 06 / 7 2100 15,7a 275
Celestine B. Eek Clauson-Olav Eek Thorstensen F. Hamre Leangen Travbane 1 02/4 - 02 / 2 1640 17,3a 16
F. Hamre F. Hamre Bjerke Travbane 0 23/3 - 02 / 2 2140 17,3 g 48
Todelt mørkblå/lysblå, reklame M. Høitomt Bjerke Travbane 0 09/3 - 04 / 10 1609 15,3a 58
8 2016: -20 -1 -0 -0 -9 -48 203 2015: -15 -2 -4 -3 -1 -115 000
Eurita 8 Plass 287 703
6 år BRUN HP v.Quite Easy (US) G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 15/4 - 06 / 8 2609 16,8a 218
e. Eufemia v. Smasher* (US) G. Gundersen Bjerke Travbane 0 31/3 - 02 / 4 1609 16,7ag 42
Nora Rødbotten-Arnt Foss G. Gundersen Jarlsberg Travbane 6 20/3 - 05 / 3 2100 16,7a 728
G. Gundersen Arnt Foss G. Gundersen Bjerke Travbane 4 09/3 - 04 / 8 1609 15,3a 333
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane 0 03/3 - 05 / 4 2100 18,0a 163
9 2016: -7 -0 -2 -2 -1 -46 000 2015: -5 -0 -1 -0 -1 -14 000
Taja Be Young 9 Plass 338 000
6 år BRUN HP v.Thai Tanic K. Johansen Bjerke Travbane 3 13/4 - 07 / 11 1609 13,6a 128
e. Young Pointer (S) v. Alf Palema* (US) K. Johansen Bjerke Travbane 3 23/3 - 03 / 6 2100 15,5a 122
Bente Thorp-Mette Dalen K. Johansen Bjerke Travbane 2 13/3 - 05 / 4 2100 15,8a 164
K. Johansen Ronny Rustad G. Gundersen Bjerke Travbane 2 24/2 - 07 / 4 1609 14,0a 98
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. J. Eilertsen Bjerke Travbane 6 17/2 - 05 / 11 2100 17,3a 108
10 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -1 -1 -0 -4 -39 711
Sentry Holmsminde (DK) 10 Plass 411 126
10 år MØRKBR HP v.Valley Sentry* (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 3 20/4 - 05 / 6 2140 16,4 291
e. Laddie Houston v. Running Sea* (US) R. Haghighat Drammen Travbane 0 22/3 - 03 / 3 2100 18,5ag 95
Tom Forkerud /Skotterud G. Austevoll Färjestad 5 29/2 - 05 / 12 1640 14,3 177
K. Malmin Tom Forkerud (T) G. Austevoll Färjestad 2 22/2 - 04 / 3 2140 18,6 393
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Momarken Travbane 5 09/2 - 03 / 6 1640 16,5a 362