<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:00 V76-1
4-ÅRINGSLØP
4-ÅRINGSLØP.
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 4-årige høyest 40.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-11-3 Plass : 10-11-3

1 2018: -7 -0 -0 -2 -2 -16 000 2017: -5 -1 -0 -0 -1 -13 000
Torø Jo 2100 1 Plass 67 500
6 år MØRKBR H v.H.G. Balder P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 23/3 - 05 / 11 2160 31,1 178
e. Lynlill v. Spang Best K. Johansen Bjerke Travbane 7 26/12 - 02 / 13 2160 33,4 224
Marit Lundby /Tangen O. Mikkelborg Biri Travbane 6 04/12 - 02 / 4 2100 34,0a 159
L. Kolle Jo Lunde P. Midtfjeld Bjerke Travbane 2 11/11 - 09 / 4 2140 34,0 172
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl K. Johansen Bjerke Travbane 0 29/10 - 02 / 2 2100 br a 66
2 2018: -3 -0 -0 -2 -0 -10 000 2017: -15 -1 -2 -0 -4 -41 500
Salte Faksa 2 Plass 94 500
6 år BRUN HP v.Mjølner Faks M. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 24/4 - 04 / 8 2100 31,8 g 560
e. Jenta Til Sjefen v. Sjefen M. Høitomt Drammen Travbane 0 04/4 - 05 / 7 2100 32,2a 451
Natalie Iselin Repstad /Øvrebø M. Høitomt Jarlsberg Travbane 6 20/3 - 04 / 5 2100 32,1 120
M. Høitomt Monica Skatvedt Thengs M. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 10/3 - 04 / 4 2100 32,8a 108
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek M. Høitomt Bjerke Travbane 0 19/2 - 02 / 1 2100 31,0a 538
3 2018: -9 -0 -0 -0 -5 -17 491 2017: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000
Eos Turbo 3 Plass 77 691
6 år BRUN V v.H.G. Balder V. Hop Klosterskogen Travbane 4 17/4 - 04 / 12 1700 31,9a 253
e. Eos Harmoni v. Alm Viktor V. Hop Biri Travbane 7 04/12 - 02 / 7 2100 34,1a 181
Lars Garberg Kvåle /Fannrem G. Gundersen Bjerke Travbane 2 19/11 - 02 / 1 2100 34,0a 170
V. Hop Martine O. Sørvik (T) G. Gundersen Bjerke Travbane 4 11/11 - 09 / 7 2160 34,9 245
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Gundersen Biri Travbane 0 02/10 - 04 / 1 2100 dist g 230
4 2018: -12 -3 -2 -1 -1 -86 207 2017: -4 -0 -0 -0 -3 -10 000
Krovar 4 Plass 154 207
6 år BRUN V v.Sterk Odd G. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 24/4 - 03 / 13 2120 34,1 g 42
e. Blomli Stjerna v. Ulsrud Egon G. Gundersen Biri Travbane 1 08/4 - 08 / 3 2100 33,0 56
Leif Gunnar Opheim-Stine V. Opheim Skranefjell B. Garberg Leangen Travbane - 15/6 - 01 / 2 2140 dg 25
G. Gundersen Andreas Opheim (T) K. Malmin Klosterskogen Travbane - 28/5 - 07 / 9 2100 dg 267
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer B. Garberg Leangen Travbane 1 18/5 - 01 / 3 2140 34,2 g 37
5 2018: -12 -3 -3 -2 -3 -130 000 2017: -16 -3 -2 -1 -6 -118 000
Best Ruggen 5 Plass 392 000
6 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Momarken Travbane 2 19/4 - 03 / 1 2140 31,4a 24
e. Best Bruna v. Spang Best O. Østre Momarken Travbane 1 05/4 - 01 / 5 2140 31,9 56
Team Ruggen B. Steinseth Biri Travbane 0 18/3 - 03 / 2 2100 36,8 g 110
O. Østre Tore Martinsen E. Høitomt Biri Travbane 7 15/1 - 08 / 10 2120 34,1 23
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame B. Steinseth Bjerke Travbane 5 16/12 - 01 / 3 2160 34,2 g 106
6 2018: -18 -7 -3 -3 -2 -189 500 2017: -23 -5 -8 -0 -3 -169 000
Lille Amare 6 Plass 454 700
6 år SVART V v.Åsajerven A. Stensen Biri Travbane 0 08/4 - 08 / 13 2120 33,7 g 33
e. Sunnmørsblesa v. Bokli Balder A. Stensen Biri Travbane 2 01/4 - 03 / 14 1620 32,0 g 75
Sølvi Eng /Follebu A. Stensen Biri Travbane 1 18/3 - 03 / 5 2100 34,5 60
A. Stensen Susann Larsen A. Stensen Biri Travbane 5 26/2 - 09 / 14 2120 32,7 594
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam O. Østre Biri Travbane 0 29/1 - 03 / 9 2120 39,6 48
7 2016: -7 -1 -2 -1 -2 -63 000 2015: -4 -0 -0 -0 -2 -4 200
Smedsrud Birk 7 Plass 67 200
4 år MØRKBR H v.Krageboen V. Hop Drammen Travbane 3 12/4 - 03 / 2 2100 31,4 rg 53
e. Røde Pippi v. Alm Svarten G. Gundersen Biri Travbane 5 18/3 - 03 / 13 2120 34,8 128
Hans-Martin Smedsrud-Tron Klæstad G. Gundersen Biri Travbane 2 26/2 - 01 / 12 2120 33,7 106
D. Dalen Hans-Martin Smedsrud G. Gundersen Biri Travbane 2 12/2 - 07 / 8 2120 34,5 g 93
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek G. Gundersen Biri Travbane 4 06/11 - 01 / 2 2100 36,1 80
8 2018: -15 -2 -4 -0 -4 -99 991 2017: -25 -3 -2 -6 -7 -146 500
Tusse Storm 8 Plass 319 180
6 år MØRKBR V v.Bork Odin P. Sem Momarken Travbane 0 19/4 - 03 / 8 2140 34,4ag 65
e. Hjelset Sofi v. Pål Even P. Sem Bjerke Travbane 0 23/3 - 05 / 4 2140 32,6 g 96
Truls Knive /Åmot P. Sem Jarlsberg Travbane 1 08/3 - 02 / 7 2100 31,7a 203
P. Sem P. Sem Bjerke Travbane 0 25/2 - 05 / 10 2100 34,9ag 143
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek P. Sem Drammen Travbane 2 16/2 - 02 / 5 2100 34,7a 68
9 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -9 -3 -1 -2 -0 -300 000
Voje Diva 9 Plass 362 364
6 år SVART HP v.Alm Viktor T. Solberg Bergen Travpark 0 09/4 - 05 / 3 2100 30,8 g 328
e. Voje Frøkna v. Järvsöfaks (S) T. Borg Klosterskogen Travbane 7 10/3 - 04 / 9 2100 33,3a 37
Åsmund Degnes /Ørje T. Borg Klosterskogen Travbane 2 03/3 - 04 / 5 2100 35,3 36
T. Borg Jan Kristian Øverdal (B) T. Borg Färjestad 6 26/10 - 03 / 4 2140 34,8 48
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Solberg Sørlandets Travpark 1 19/9 - 09 / 2 2140 31,8 31
10 2018: -10 -0 -2 -1 -2 -32 094 2017: -8 -1 -1 -1 -2 -53 666
Hadland Stjernen 10 Plass 214 874
6 år SVART H v.Alm Viktor J. Mjølnerød Årjäng 2 12/4 - 04 / 3 2140 31,7 29
e. Mamma v. Elding J. Mjølnerød Färjestad 1 14/3 - 01 / 11 2160 33,7 27
Josefine Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Momarken Travbane 4 03/1 - 04 / 2 2140 37,0 49
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Momarken Travbane 2 30/11 - 08 / 3 2140 35,3 152
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Bjerke Travbane P 04/11 - 22 / 9 2160 36,8 g P
11 2018: -4 -0 -2 -0 -2 -24 500 2017: -12 -0 -2 -3 -7 -59 698
Torderud Stjernen 11 Plass 169 698
6 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld S. Ruud Momarken Travbane 0 24/3 - 02 / 6 2140 br ag 54
e. Torderud Ella v. Bokli Eld S. Ruud Bjerke Travbane 3 13/3 - 08 / 11 2160 31,6 89
Øystein Sørby /Kirkenær S. Ruud Biri Travbane 1 04/3 - 04 / 9 2100 33,8 83
E. Høitomt Morten M. Ottersen (T) S. Ruud Bjerke Travbane 0 19/2 - 02 / 11 2100 31,2a 159
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek S. Ruud Jarlsberg Travbane - 23/10 - 03 / 1 2100 dg a 544
12 2017: -9 -0 -2 -0 -4 -31 000 2016: -7 -1 -1 -1 -2 -48 000
Spiktrollet 12 Plass 100 200
5 år BORKET H v.Horgen Tore B. Steinseth Bjerke Travbane - 20/4 - 09 / 3 2140 dg 327
e. Lita Brun v. Mørtvedt Jerkeld B. Steinseth Leangen Travbane 3 02/4 - 01 / 2 2140 32,9 21
Synnøve Struck /Rendalen B. Steinseth Bjerke Travbane 4 23/3 - 05 / 2 2140 31,1 128
B. Steinseth G. Gundersen Biri Travbane - 04/12 - 02 / 1 2100 dg a 52
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj G. Gundersen Biri Travbane 3 09/10 - 09 / 6 2120 31,5 62