Neste løp >>>
Start ca kl. 18:30 V65-1


Kaldblods 2140 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 90.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2016: -7 -0 -0 -1 -2 -12 000 2015: -16 -0 -0 -1 -5 -16 500
Prinse Ulvi 1 Plass 86 500
8 år SVART HP v.Prins Vinter F. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 13/3 - 01 / 2 2140 33,1 882
e. Tori Jenta v. Alm Rigel F. Mjølnerød Drammen Travbane - 01/3 - 03 / 4 1700 dg a 221
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Bjerke Travbane 6 17/2 - 02 / 10 2140 31,5 g 607
Frode Mjølnerød (A) F. Mjølnerød Drammen Travbane 0 01/2 - 03 / 6 2100 33,6 746
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Bjerke Travbane 4 13/1 - 05 / 9 2160 31,4 363
2 2016: -6 -4 -1 -0 -0 -78 266 2015: -4 -2 -1 -0 -1 -42 000
Horni Faksen 2 Plass 120 266
4 år MØRKBR H v.Voje Faks Å. Tengsareid Momarken Travbane 1 24/3 - 02 / 7 2140 30,2a 20
e. Spik Ronja v. Spikeld Å. Tengsareid Momarken Travbane - 19/1 - 03 / 12 2180 g2 g 15
Horni AS /Vøyenenga Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 26/12 - 02 / 9 2160 32,1 19
Åsbjørn Tengsareid (T) Alf Stordal (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 16/12 - 01 / 7 2180 33,1 g 14
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Drammen Travbane 1 07/12 - 07 / 11 2120 33,8 17
3 2018: -16 -1 -2 -2 -5 -63 000 2017: -17 -1 -3 -2 -4 -78 935
Mintor 3 Plass 320 379
7 år BRUN V v.Alm Viktor O. Sagholen Bjerke Travbane 2 30/3 - 02 / 10 2160 30,2 393
e. Minella v. Minpil O. Sagholen Momarken Travbane 5 22/12 - 01 / 3 1640 30,6a 75
Terje Visnes /Siggerud O. Sagholen Momarken Travbane 0 30/11 - 04 / 8 2140 br 144
Odd Arne Sagholen (T) Terje Visnes O. Sagholen Momarken Travbane 1 27/10 - 04 / 1 1640 28,5a 119
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Bjerke Travbane 5 24/9 - 04 / 5 2100 30,2a 336
4 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -11 -0 -2 -0 -4 -26 500
Jerv Stjerna 4 Plass 85 669
6 år SVART HP v.Åsajerven C. Antonsen Jarlsberg Travbane 0 24/4 - 04 / 9 2120 30,5 404
e. Molanda v. Moe Odin C. Antonsen Drammen Travbane 5 04/4 - 05 / 2 2100 31,6a 133
Tor Aandstad /Trøgstad C. Antonsen Drammen Travbane 2 01/3 - 03 / 8 1700 30,9a 72
Cato Antonsen (T) G. Antonsen Momarken Travbane 0 16/2 - 02 / 7 1640 30,1a 65
Hvit m/blått belte & ermringer, rekl. C. Antonsen Bjerke Travbane 2 10/2 - 03 / 1 2140 31,2 211
5 2017: -11 -3 -0 -1 -3 -58 500 2016: -19 -4 -4 -0 -3 -118 864
Lyseng Balder 5 Plass 181 764
5 år MØRKBR H v.Järvsöviking* (S) O. Kjenner Färjestad 1 25/4 - 10 / 3 1640 30,5 17
e. Eld Mija v. Lome Elden O. Kjenner Årjäng 1 12/4 - 04 / 2 2140 31,5 18
Martine Karlsen /Skiptvet O. Kjenner Momarken Travbane 2 28/3 - 03 / 3 2140 32,0 37
Ole-Christian Kjenner (S) Martine Karlsen O. Kjenner Bjerke Travbane 2 23/3 - 05 / 3 2140 30,8 930
Svart m/oransje stolpe,rekl. O. Kjenner Momarken Travbane 8 08/3 - 07 / 9 2160 38,1 g 215
6 2018: -10 -1 -0 -1 -4 -35 000 2017: -15 -2 -2 -1 -4 -65 000
Vetle Jon 6 Plass 239 500
7 år MØRKBR H v.Lome Elden A. Røren Bjerke Travbane 3 20/4 - 09 / 10 2160 29,6 302
e. Vetla Fyka v. Kos Knekten A. Røren Biri Travbane 0 11/3 - 04 / 9 2620 33,5 44
Arnt-Sverre Røren-Oddbjørg Meløy Røren A. Røren Biri Travbane 1 26/2 - 05 / 8 2120 30,7 202
Arnt-Sverre Røren (A) A. Røren Klosterskogen Travbane 3 11/2 - 02 / 6 2100 32,0a 207
rød m/a.s.r. på hvitt ruterdelt sk.stk A. Røren Bjerke Travbane 3 21/1 - 03 / 8 2100 31,8ag 437
7 2018: -18 -5 -4 -2 -4 -147 824 2017: -26 -3 -5 -3 -10 -191 000
Lykkje Tveiten 7 Plass 431 460
6 år SVART H v.Tin Tveiten O. Østre Klosterskogen Travbane 4 17/4 - 06 / 1 1700 28,8ag 135
e. Ylblesa v. Pajaprins O. Østre Romme 6 10/4 - 08 / 1 2140 29,5a 119
Edvard Lindalen /Fåvang O. Østre Bjerke Travbane 4 30/3 - 02 / 1 2140 31,3 154
Ole Johan Østre (T) Edvard Lindalen O. Østre Bjerke Travbane 0 09/3 - 03 / 6 2160 31,9 856
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Bjerke Travbane 5 24/2 - 02 / 3 1640 30,5 g 69
8 2018: -14 -0 -0 -0 -1 -3 500 2017: -23 -0 -0 -0 -2 -7 000
Sør Rigo 8 Plass 76 000
10 år BRUN V v.Qvadrigo (S) J. Theodorsen Bjerke Travbane 0 20/4 - 09 / 13 2160 31,3 615
e. Jotrolla v. Troll Jahn J. Theodorsen Bjerke Travbane 5 30/3 - 02 / 6 2140 31,4 g 76
Jenny Martine Theodorsen-Anne Elisabeth Theodorsen J. Theodorsen Momarken Travbane 2 24/3 - 02 / 2 2140 30,3ag 353
Jenny Martine Theodorsen (A) J. Theodorsen Bjerke Travbane 0 16/3 - 04 / 9 2140 30,8 598
Oransje m/svart ruter og ermer J. Theodorsen Momarken Travbane 6 08/3 - 02 / 2 2140 33,6ag 628
9 2018: -10 -1 -0 -2 -4 -46 491 2017: -15 -1 -0 -4 -4 -48 000
Hauglid Storm 9 Plass 183 991
8 år BRUN V v.Klack Jo* (S) D. Dalen Bjerke Travbane 0 16/4 - 02 / 3 2140 32,1 512
e. Hauglid Tina v. Lome Elden D. Dalen Bjerke Travbane 6 02/3 - 04 / 5 2100 30,3a 125
Øystein Klever /Leirsund D. Dalen Bjerke Travbane - 24/2 - 02 / 8 1640 g2 98
Dag-Sveinung Dalen (S) Øystein Klever D. Dalen Bjerke Travbane 1 10/2 - 03 / 5 2140 31,2 68
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Biri Travbane 1 29/1 - 02 / 5 2100 34,8a 82
10 2018: -15 -2 -2 -6 -1 -164 491 2017: -17 -8 -2 -3 -3 -354 814
Kjempen 10 Plass 771 438
7 år SVART H v.Odins Kjempe V. Hop Biri Travbane P 22/4 - 20 / 5 2100 32,3 P
e. Førlands Trolla v. Järvsöfaks (S) Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 1 11/3 - 09 / 7 2180 26,9 13
Inger-Johanne Grelland /Torød Ø. Tjomsland Forus Travbane 4 03/3 - 05 / 1 2040 30,4 g 15
Vidar Hop (T) Geir Kihle (T) Ø. Tjomsland Forus Travbane 1 10/2 - 08 / 15 2080 28,5 16
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl Ø. Tjomsland Forus Travbane 6 10/1 - 06 / 2 2040 33,7 g 24