<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:58 V5-2
MAX 500 POENG - MAX 150 POENG
MAX 500 POENG - MAX 150 POENG.
Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 105.000 kr med høyest 500 poeng. Også for 3-15-årige høyest 125.000 kr med høyest 150 poeng.
Premier: 10.000-5.000-3.500-2.500-2.000-(2.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-5-3 Plass : 9-5-3

1 2016: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2015: -23 -2 -3 -1 -8 -67 500
Egge Faksa 1609 1 Plass 77 500
6 år HUSKBRUN HP v.Järvsöfaks (S) G. Gundersen Bjerke Travbane 0 30/3 - 02 / 7 2140 33,9 332
e. Egge Lina v. Moe Odin G. Gundersen Bjerke Travbane 0 24/2 - 02 / 7 1640 31,9 g 118
Stall Kaffekroken O. Østre Bjerke Travbane 0 13/1 - 05 / 8 2160 31,7 227
G. Gundersen Tormod Rundhaugen (B) O. Østre Momarken Travbane 5 03/1 - 01 / 8 1640 31,1ag 92
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Momarken Travbane 6 22/12 - 01 / 5 1640 30,6ag 44
2 2016: -2 -0 -0 -0 -2 -4 500 2015: -9 -0 -0 -1 -0 -8 000
Nordby Vår 2 Plass 89 223
6 år BORKET HP v.Bork Odin O. Østre Klosterskogen Travbane 0 14/5 - 05 / 13 2120 30,6 g 701
e. Nesstjerna v. Elding K. Johansen Bjerke Travbane 0 06/5 - 07 / 9 1640 30,8 g 545
Georg William Sverdrup-Bodil Sælid O. Østre Jarlsberg Travbane 0 26/4 - 03 / 11 2120 31,8 g 394
K. Johansen Georg William Sverdrup O. Østre Klosterskogen Travbane 0 16/4 - 05 / 5 2100 30,3ag 183
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 29/3 - 04 / 7 2120 31,1 683
3 2016: -20 -0 -1 -2 -3 -19 500 2015: -22 -0 -0 -2 -6 -24 500
Sjefsthea 3 Plass 96 244
9 år MØRKBR HP v.Sjefen Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 08/4 - 03 / 1 2600 32,9 954
e. Moshus Thea v. Ilmin O. Rakstad Jarlsberg Travbane 0 29/3 - 03 / 1 2100 34,4ag 503
Ole L. Rakstad-Birgithe M. Rakstad K. Mathisen Biri Travbane 0 18/3 - 06 / 7 1609 29,6a 540
K. Mathisen K. Mathisen Bjerke Travbane 0 13/3 - 01 / 1 2140 31,4 1172
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek K. Kvasnes Biri Travbane 5 04/3 - 01 / 1 2100 34,7 286
4 2018: -15 -0 -3 -5 -3 -80 405 2017: -19 -2 -6 -0 -5 -113 152
Rem Odin* 4 Plass 306 596
8 år BRUN V v.Bork Odin M. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 17/4 - 06 / 2 1700 29,8ag 181
e. Ulvdonna v. Lapp Nils (S) E. Høitomt Biri Travbane 0 18/3 - 06 / 3 1609 29,5a 55
Sverige M. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 10/3 - 07 / 3 2100 32,9ag 96
E. Høitomt Terje Remme E. Høitomt Bjerke Travbane 4 24/2 - 02 / 11 1640 30,4 g 58
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Momarken Travbane 1 16/2 - 02 / 3 1640 28,9a 88
5 2016: -10 -0 -1 -0 -5 -20 000 2015: -16 -0 -0 -0 -2 -5 000
Våler Troll 5 Plass 95 000
12 år SVART V v.Sokna Troll G. Gundersen Bjerke Travbane - 22/12 - 03 / 5 2100 dg a 106
e. Dally Jerka v. Lund Jerker G. Gundersen Biri Travbane 0 13/12 - 01 / 3 2100 32,5a 317
Per Kristian Grindevoll /Grinder D. Dalen Momarken Travbane 0 30/11 - 04 / 3 2140 32,9 g 1252
H. Holm Per Kristian Grindevoll D. Dalen Momarken Travbane 0 17/11 - 01 / 3 2140 32,9a 1660
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl J. Kvikstad Biri Travbane 0 06/11 - 05 / 6 1609 br ag 1359
6 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -2 500 2016: -10 -0 -0 -0 -3 -7 147
Vår Vinni 6 Plass 123 591
8 år BRUN HP v.Nordli Svarten P. Sem Klosterskogen Travbane 0 17/4 - 06 / 7 1700 29,6a 173
e. Vårlill v. Elding J. Eilertsen Bjerke Travbane 5 06/4 - 09 / 3 1609 30,0a 510
Knut Weum /Tyristrand P. Sem Jarlsberg Travbane 0 29/3 - 03 / 5 2100 34,7a 465
P. Sem Knut Weum R. Aarlie Drammen Travbane 0 22/3 - 01 / 9 2100 33,0ag 272
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek P. Sem Drammen Travbane 6 15/3 - 01 / 10 1700 28,7a 899
7 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000 2017: -16 -0 -0 -0 -5 -12 764
Ringstad Svarten 7 Plass 134 926
8 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld K. Brenden Årjäng 8 24/4 - 05 / 12 1660 30,8 3942
e. Vassbått Frøkna v. Polar Troll K. Brenden Momarken Travbane 0 23/2 - 04 / 7 2140 32,4ag 409
Leif Brenden-Olaug Kjexrud K. Brenden Momarken Travbane 0 09/2 - 06 / 7 2140 32,7ag 387
K. Brenden Leif Ingvar Brenden K. Brenden Drammen Travbane 6 01/2 - 03 / 2 2100 33,3 563
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko K. Brenden Momarken Travbane 3 19/1 - 07 / 6 2140 31,1a 469
8 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -0 -1 -3 -4 -43 000
Sandesokken 8 Plass 106 500
9 år BRUN V v.H.G. Balder Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 0 16/4 - 02 / 5 2140 30,4 435
e. Gik Mina v. Ilmin Ø. Ruttenborg Biri Travbane 3 01/4 - 04 / 4 1609 27,6a 135
Georg Sande /Skåbu Ø. Ruttenborg Biri Travbane 3 18/3 - 06 / 6 1609 28,3a 367
Ø. Ruttenborg Georg Sande Ø. Ruttenborg Drammen Travbane 4 01/3 - 03 / 2 1700 31,1a 18
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame Ø. Ruttenborg Biri Travbane 4 06/2 - 08 / 1 2100 30,5 195
9 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -12 -2 -2 -0 -1 -47 500
Børke Vinna 9 Plass 95 000
12 år BRUN HP v.Pål Even G. Austevoll Momarken Travbane 4 19/4 - 05 / 9 1640 28,3a 116
e. Børke Ann v. Lapp Nils (S) G. Austevoll Drammen Travbane 0 12/4 - 01 / 3 1700 29,9ag 89
Mona Syvertsen /Brandbu G. Austevoll Biri Travbane - 01/4 - 04 / 6 1609 dg a 104
G. Austevoll Mona Syvertsen G. Austevoll Biri Travbane 0 18/3 - 06 / 2 1609 30,7ag 222
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 0 24/2 - 02 / 10 1640 31,3 g 89
10 2016: -12 -0 -0 -0 -4 -13 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Beritson 10 Plass 80 000
9 år BRUN V v.Bokli Eld S. Gulbrandsen Biri Travbane P 01/4 - 21 / 1 2100 35,5 P
e. Møya v. Pajaprins Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 7 30/3 - 02 / 5 2140 32,3 1358
Cristian Pacheco /Skarnes Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 11/3 - 04 / 11 2620 36,1 722
O. Østre Øyvind Ruttenborg (T) Ø. Ruttenborg Biri Travbane 5 04/3 - 03 / 6 2120 33,3 674
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 26/2 - 05 / 6 2120 32,4 418