<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:35 V65-5
V5-2
DD-1
Firda Travlag-løpet

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 370.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-9-11 Plass : 5-9-11

1 2016: -6 -1 -2 -0 -1 -36 000 2015: -12 -8 -1 -1 -1 -129 500
Føynland Jerven 2100 1 Plass 285 500
9 år BRUN H v.Åsajerven O. Storetvedt Bergen Travpark 6 18/2 - 01 / 5 2120 30,3 g 12
e. Koyda v. Hof Ener O. Storetvedt Forus Travbane - 13/2 - 10 / 9 2060 dg 58
Stall Kulshamar O. Storetvedt Bergen Travpark 2 21/1 - 02 / 4 2100 26,7a 12
O. Storetvedt Silje Bruvik O. Storetvedt Bergen Travpark 1 14/1 - 07 / 2 2100 27,0 14
lysblå m/mørkblå ermstripe + rekl. O. Storetvedt Bergen Travpark 1 28/11 - 07 / 2 2100 25,9a 20
2 2016: -7 -0 -0 -0 -4 -12 500 2015: -18 -1 -0 -3 -9 -47 500
Espeset Oda 2 Plass 256 000
8 år SVART HP v.Moe Odin L. Hauge Bergen Travpark 0 25/2 - 02 / 3 1600 27,6a 199
e. Ruskelibruna v. Ilmin L. Hauge Bergen Travpark 4 18/2 - 01 / 8 2120 29,5 183
Einar Hauge /Indre Arna L. Hauge Bergen Travpark 4 09/2 - 03 / 6 1600 27,3a 258
L. Hauge E. Hauge Bergen Travpark 6 21/1 - 05 / 9 2140 30,8 g 218
Rød m/hvite ermer & rød ermring, rek L. Hauge Bergen Travpark 5 14/1 - 02 / 5 1600 27,9a 82
3 2018: -9 -0 -2 -1 -1 -32 000 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500
Våler Flaks 3 Plass 398 500
9 år MØRKBR V v.Stjerne Faks O. Storetvedt Bergen Travpark 2 14/4 - 04 / 3 1600 25,2a 49
e. Dally Jerka v. Lund Jerker G. Austevoll Bergen Travpark 5 09/4 - 08 / 9 2120 25,8 328
Gudmundur A. Arnason /Grinder O. Storetvedt Bergen Travpark 3 24/3 - 07 / 2 2100 27,0a 231
E. Storetvedt Odd Storetvedt (T) O. Storetvedt Bergen Travpark 3 17/3 - 01 / 6 2640 28,6 346
Gull m/svarte felt,ermr,mansj, rek O. Storetvedt Bergen Travpark 6 05/3 - 02 / 9 2120 28,6 111
4 2016: -6 -0 -0 -0 -2 -6 000 2015: -20 -1 -1 -1 -2 -29 250
Ulsrud Rigg 4 Plass 337 750
11 år MØRKBR V v.Frigg Mollyn L. Larsen Bergen Travpark 4 14/4 - 08 / 4 2140 32,2 361
e. Nebbenes Tea v. Elding T. Totland Bergen Travpark 5 24/3 - 07 / 5 2100 27,9a 624
Helene Strøm-Ole Michel Calusen T. Totland Bergen Travpark 0 25/2 - 02 / 12 1600 28,6ag 935
T. Totland Helene Strøm T. Totland Bergen Travpark 0 21/1 - 02 / 1 2100 29,9ag 349
blå m/hvitt kileformet skulderstykke T. Totland Bergen Travpark P 14/1 - 20 / 2 2120 32,1 P
5 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 790 2018: -21 -2 -3 -2 -7 -123 600
Spik Mollyn 5 Plass 838 490
8 år BRUN H v.Spikeld G. Gudmestad Forus Travbane 1 26/4 - 01 / 2 2040 26,7 12
e. Maud Mollyn v. Lyngsvarten G. Gudmestad Forus Travbane 0 29/3 - 03 / 10 2080 27,1 31
Harald Kvåle-Amund Kvåle G. Gudmestad Bergen Travpark 1 24/3 - 07 / 1 2100 25,4a 16
P. Buer Geir Gudmestad (T) G. Gudmestad Forus Travbane 1 15/3 - 03 / 1 2040 26,1 23
svart m/røde stj. på blått sk.stk + re R. Wiig Forus Travbane 3 01/3 - 02 / 6 1620 29,0 30
6 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -18 -0 -0 -3 -7 -41 000
Erdinger 6 Plass 458 500
12 år SVART H v.Elding Ø. Austevoll Bergen Travpark 1 14/4 - 04 / 6 1600 25,1a 67
e. Asla Stjerna v. Gaute Ø. Austevoll Bergen Travpark - 24/3 - 07 / 6 2100 dg a 199
Leif Hauge-Marit Raknes Ø. Austevoll Bergen Travpark 4 05/3 - 02 / 4 2120 28,4 g 399
Ø. Austevoll Ø. Austevoll Bergen Travpark - 08/12 - 01 / 4 1600 dg a 376
rød m/grønt kryss + rekl. Ø. Austevoll Bergen Travpark 5 28/11 - 07 / 11 2100 29,0ag 358
7 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -11 -0 -0 -1 -3 -14 500
Iben H. 7 Plass 324 750
11 år SVARTBRUN V v.Minpil T. Håvardstun Bergen Travpark 3 14/4 - 04 / 2 1600 25,9a 500
e. Troll Lone v. Troll Leinar T. Håvardstun Bergen Travpark 0 24/3 - 07 / 7 2100 29,2a 584
Therese Riise Andersen-Stian Lillegaard T. Håvardstun Bergen Travpark 7 05/3 - 02 / 10 2120 29,0 905
T. Håvardstun Ivar Herre T. Håvardstun Bergen Travpark 4 25/2 - 02 / 8 1600 27,3a 559
lysgrå m/gul stolpe&sidefelt,reklame T. Håvardstun Bergen Travpark 0 21/1 - 02 / 6 2100 33,6a 594
8 2019: -7 -0 -0 -2 -4 -24 500 2018: -21 -1 -1 -2 -9 -67 500
Vertigo Håkon 8 Plass 458 500
8 år SVART H v.Alm Viktor H. Steine Bergen Travpark 7 09/4 - 08 / 7 2120 25,8 209
e. Bru Linn v. Spang Best H. Steine Bergen Travpark 2 17/3 - 01 / 3 2620 29,2 115
Håkon B. Steine /Norheimsund H. Steine Bergen Travpark 2 25/2 - 02 / 4 1600 27,0a 29
H. Steine H. Steine Bergen Travpark 1 18/2 - 01 / 9 2120 28,1 86
rød m/svart plusstegn + reklame H. Steine Bergen Travpark 5 09/2 - 03 / 5 1600 27,4ag 31
9 2016: -10 -1 -4 -0 -1 -61 000 2015: -11 -2 -1 -0 -1 -42 000
Møller Faks 9 Plass 337 000
8 år SVARTBRUN H v.Järvsöfaks (S) T. Erga Forus Travbane 2 26/4 - 01 / 1 2040 26,9 75
e. Linspika v. Spikeld T. Erga Bergen Travpark 0 09/4 - 08 / 15 2120 26,1 233
Atle Erga /Orre E. Høitomt Klosterskogen Travbane - 20/8 - 05 / 8 1700 g12 ag 72
T. Erga E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 30/7 - 03 / 5 2100 27,3ag 33
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl E. Høitomt Momarken Travbane 0 21/7 - 07 / 9 2140 br ag 21
10 2016: -8 -0 -0 -0 -2 -7 000 2015: -20 -0 -1 -1 -4 -26 500
Stumne Sindy 10 Plass 299 000
10 år BRUN HP v.Pål Even H. Søfteland Bergen Travpark 4 31/3 - 03 / 5 2100 30,0 577
e. Slogum Støva v. Ilmin E. Høitomt Bergen Travpark 0 05/3 - 02 / 11 2120 31,7 580
Geir Trygve Trones-Lene Trones H. Søfteland Bergen Travpark 0 25/2 - 02 / 9 1600 27,8a 875
S. Wassberg Lene Trones E. Storetvedt Bergen Travpark 0 21/1 - 05 / 8 2140 31,1 727
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame S. Wassberg Bergen Travpark 4 17/12 - 08 / 7 1600 29,6a 101
11 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -9 000 2018: -12 -1 -1 -1 -3 -41 500
Wrons Frigg 11 Plass 462 000
12 år MØRKBR V v.H.G. Balder Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 1 15/4 - 02 / 1 2100 28,0a 37
e. Frigg Rappa v. Friggbest Å. Tengsareid Momarken Travbane 1 28/3 - 06 / 10 1640 27,4a 25
Stall Wrons Å. Tengsareid Biri Travbane 1 18/3 - 01 / 4 1609 25,7a 128
Å. Tengsareid Vidar Olsen O. Wassberg Bergen Travpark 0 25/2 - 02 / 10 1600 28,0a 43
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam K. Pedersen Biri Travbane 3 12/2 - 06 / 2 2100 28,1a 153
12 2016: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2015: -14 -2 -0 -2 -5 -47 238
Røstekongen 12 Plass 318 418
10 år MØRKBR H v.Røste Bo* (S) R. Halvorsen Bergen Travpark 5 14/4 - 04 / 5 1600 26,8a 315
e. Høiby Lena v. Høiby Kongen E. Nordbustad Forus Travbane 0 29/3 - 03 / 9 2080 29,2 rg 660
Cathrine Andersen-Aila Larsen Kvam O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 13/1 - 03 / 10 2100 31,2a 1326
R. Tvedt E. Høitomt Bjerke Travbane 0 19/12 - 03 / 9 1609 29,0a 145
Gul m/svart stolpe og ermstripe V. Hop Biri Travbane 5 13/12 - 04 / 2 2120 31,4 34