<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:07 V65-3
V5-1
SPORTRAPP - SPOR ETTER GRUNNLA
SPORTRAPP - SPOR ETTER GRUNNLAG.
Varmblods 2609 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 175.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-11-10 Plass : 6-11-10

1 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -15 -2 -2 -0 -4 -82 000
National Thunder 2609 1 Plass 113 000
7 år BRUN H v.Juliano Star* (FR) T. Espedal Klosterskogen Travbane 5 07/4 - 02 / 4 2100 19,5 g 203
e. Kentina R.E. v. Samaritan Lobell (US) L. Moen Sørlandets Travpark 0 27/3 - 05 / 2 2140 19,2a 355
Lisa Christine Haugland-Heidi Bodilsen O. Østre Bjerke Travbane 0 22/12 - 01 / 9 2100 17,7a 392
L. Moen D. Haugland Klosterskogen Travbane 0 10/12 - 05 / 8 1700 20,2ag 708
Hvit m/røde/blå ermer,rød sidef,rekl D. Haugland Jarlsberg Travbane P 27/11 - 20 / 4 2100 21,2 g P
2 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -8 -0 -0 -0 -6 -18 500
Unforgetableshadow (DK) 2 Plass 103 945
6 år BRUN V v.The Liquidator (US) K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 4 07/4 - 04 / 2 2100 18,8a 37
e. Judy Mondena* (DK) v. Earthquake* (US) O. Østre Sørlandets Travpark 4 27/3 - 07 / 3 2140 18,6a 340
Stall Skyggen P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 5 05/1 - 01 / 4 2100 17,8a 45
O. Østre Martine S. Skarsholt K. Kvasnes Momarken Travbane 5 22/12 - 06 / 1 2640 18,8a 590
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame K. Kvasnes Momarken Travbane 0 27/10 - 03 / 4 2140 17,1a 178
3 2018: -6 -0 -0 -3 -2 -28 500 2017: -7 -0 -2 -1 -2 -29 000
Andre Rev' Point 3 Plass 217 500
8 år BRUN V v.Revenue* (S) M. Gundersen Jarlsberg Travbane 3 15/4 - 05 / 9 1609 15,0a 168
e. Andrea Swiss (S) v. Super Arnie* (US) M. Gundersen Bjerke Travbane 4 07/4 - 05 / 10 1609 15,1a 133
Susanne Høgstad /Notodden M. Gundersen Drammen Travbane 3 22/3 - 05 / 12 2100 17,7a 181
M. Gundersen Roger Skauen E. Rennesvik Bjerke Travbane 0 10/3 - 02 / 6 2100 18,4a 177
marineblå m/hvit og rød søm + reklame O. Østre Momarken Travbane 0 19/1 - 05 / 2 1640 br a 326
4 2016: -13 -0 -5 -3 -1 -46 178 2015: -9 -3 -1 -1 -2 -78 000
Ulrik E.C. (DK) 4 Plass 147 918
5 år BRUN V v.Demilo Crown (DK) K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 2 15/4 - 05 / 12 1609 15,0a 120
e. Puk E.C. (DK) v. Keystone Dominator* (US) K. Kvasnes Bjerke Travbane 3 17/3 - 01 / 9 1609 14,7a 34
Andrea Sletsjø-Kristian Jensen Nessse M. Gundersen Forus Travbane 0 13/2 - 07 / 2 2990 17,1 737
K. Kvasnes Jens Kristian Brenne (T) K. Kvasnes Bjerke Travbane 4 04/2 - 05 / 6 2100 17,5a 15
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek K. Kvasnes Drammen Travbane 3 26/1 - 04 / 6 2100 19,4ag 16
5 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -9 -0 -0 -0 -3 -8 000
Master And Commander 5 Plass 128 000
8 år MØRKBR V v.Broadway Hall (US) H. Bjørntvedt Klosterskogen Travbane - 07/4 - 08 / 7 2120 dg 386
e. Juicy San (S) v. Piper Cub* (S) S. Jessen Klosterskogen Travbane 0 25/3 - 03 / 12 2100 18,0a 948
Erland Bjørntvedt /Skien T. Solberg Bjerke Travbane 0 17/3 - 01 / 11 1609 15,6a 757
J. Undem Erland Bjørntvedt H. Bjørntvedt Klosterskogen Travbane 0 03/3 - 07 / 7 2100 19,5a 317
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek K. Kvasnes Klosterskogen Travbane - 11/2 - 05 / 3 2100 dg a 222
6 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -10 500 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Escape Boko (S) 6 Plass 276 330
7 år MØRKBR V v.Credit Winner* (US) L. Kolle Bjerke Travbane 1 20/4 - 06 / 9 2600 15,5a 121
e. Lucky Lavec* (S) v. Pine Chip* (US) L. Kolle Biri Travbane 0 08/4 - 02 / 5 2100 16,0a 326
Jan-Erik Andresen /Kolbotn L. Kolle Bjerke Travbane 0 17/2 - 04 / 3 1609 16,6ag 99
L. Kolle Trond Anderssen (T) L. Kolle Biri Travbane 3 06/2 - 01 / 1 1609 16,1a 22
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 05/12 - 07 / 5 2100 16,5a 26
7 2017: -5 -0 -0 -0 -4 -13 000 2016: -13 -0 -0 -3 -4 -28 500
Chip Va Bene 7 Plass 179 000
8 år BRUN HP v.Lindermann G.T. K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 17/4 - 07 / 3 1700 17,5ag 612
e. Crown Chip (us) (US) v. Pine Chip* (US) K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 7 07/4 - 06 / 2 1700 16,3a 425
Margit Rønningen /Siljan K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 3 25/3 - 03 / 2 2100 17,0a 485
T. Borg Margit Rønningen S. Løvvold Klosterskogen Travbane 3 03/3 - 07 / 4 2100 18,5a 73
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl T. Borg Klosterskogen Travbane 4 25/1 - 06 / 6 1700 18,4a 279
8 2018: -12 -1 -2 -2 -4 -119 000 2017: -14 -1 -1 -2 -4 -46 500
Andova 8 Plass 327 500
7 år SVART HP v.Andover Hall* (US) J. Bjerring Klosterskogen Travbane 0 07/4 - 06 / 9 1700 17,1a 147
e. Prestige November (DE) v. General November (DE) J. Bjerring Biri Travbane 5 18/3 - 02 / 6 1609 15,6a 151
Lars Christian Larsen-Cecilie Jensen J. Bjerring Biri Travbane 0 26/2 - 04 / 8 2100 18,0a 347
J. Bjerring J. Bjerring Klosterskogen Travbane 2 11/2 - 05 / 1 2100 18,3a 37
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl J. Bjerring Leangen Travbane 0 05/12 - 05 / 6 2140 19,4a 98
9 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -23 -1 -1 -2 -10 -72 000
Valedictorian 9 Plass 169 000
7 år BRUN V v.Buckaroo K. (US) M. Gundersen Biri Travbane 6 22/4 - 05 / 6 2100 16,3a 45
e. P.P. Lupin (S) v. Copiad* (S) M. Gundersen Sørlandets Travpark 2 10/4 - 01 / 3 2140 14,5a 48
Kristin Alm /Gran M. Gundersen Momarken Travbane 0 05/4 - 04 / 8 2640 18,6a 87
G. Gundersen Andreas Opheim (T) T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 25/3 - 03 / 5 2100 16,3a 31
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer M. Gundersen Bjerke Travbane 3 17/3 - 05 / 6 2100 15,8a 62
10 2018: -3 -0 -0 -1 -1 -8 000 2017: -26 -2 -1 -6 -8 -103 000
Talk That Talk 10 Plass 339 000
8 år BRUN HP v.Dahir De Prelong* (FR) C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 4 07/4 - 06 / 3 1700 16,1a 66
e. Global Heart (S) v. Supergill* (US) M. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 25/3 - 03 / 1 2100 16,3a 28
Rune Sundhaug /Holmestrand C. Engebråthen Jarlsberg Travbane 3 08/3 - 04 / 8 2100 16,9a 45
C. Engebråthen C. Engebråthen Drammen Travbane 3 01/3 - 01 / 6 2100 17,8a 302
Grå m/burgunder ermer, rekl. C. Engebråthen Bjerke Travbane 0 17/2 - 07 / 3 1609 15,1a 78
11 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -19 -4 -5 -3 -3 -219 500
Smiley (US) 11 Plass 356 500
6 år BRUN H v.Going Kronos* (IT) D. Dalen Bjerke Travbane 5 16/4 - 11 / 11 2100 15,4a 94
e. Leila (US) v. Andover Hall* (US) D. Dalen Momarken Travbane 2 05/4 - 04 / 9 2640 18,4a 68
Øystein Finvold /Asker T. Solberg Momarken Travbane - 24/3 - 05 / 6 2140 dg a 28
D. Dalen Anette Dobloug Talbot (T) T. Solberg Momarken Travbane 1 08/3 - 01 / 2 2140 17,8a 18
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek T. Solberg Klosterskogen Travbane 3 09/1 - 01 / 1 1700 17,4ag 11
12 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -18 -0 -0 -3 -4 -25 751
Dixi D'hilly 12 Plass 231 751
10 år M.BRUN HP v.Lucky D'hilly* (FR) R. Aarlie Drammen Travbane 1 12/4 - 05 / 4 2100 16,5a 530
e. Hakuba Ø. v. Sugarcane Hanover* (US) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 10/2 - 09 / 10 1609 15,8a 426
Tone Rasmussen-Stefan Rasmussen P. Midtfjeld Drammen Travbane 7 01/2 - 06 / 6 1700 17,2a 252
R. Aarlie Tone Rasmussen P. Midtfjeld Bjerke Travbane 4 23/1 - 02 / 6 1609 15,0a 386
Grå m/hvitt skstk&ermer, grå ermr, rek P. Midtfjeld Bjerke Travbane 5 13/1 - 09 / 6 2160 17,9 212