Neste løp >>>
Start ca kl. 18:30 V65-1


Kaldblods 2600 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 82.001 kr., 40 m. ved 122.001 kr.
3-15-årige høyest 202.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-2-3 Plass : 4-2-3

1 2018: -17 -2 -1 -1 -8 -96 000 2017: -18 -3 -2 -2 -6 -128 500
Kolbu Jonatan 2600 1 Plass 353 000
7 år MØRKBR V v.Lome Kongen T. Lindbak Biri Travbane 2 22/4 - 06 / 1 2600 32,4 74
e. Valle Terna v. Metsgar T. Lindbak Biri Travbane 4 08/4 - 08 / 10 2120 32,5 50
Trond Lindbak /Raufoss T. Lindbak Biri Travbane 0 01/4 - 03 / 13 1620 35,7 g 70
T. Lindbak T. Lindbak Biri Travbane 3 18/3 - 03 / 11 2120 34,0 24
Oransje m/svart magefe,mansj,belt,rekl T. Lindbak Biri Travbane - 04/3 - 05 / 15 2120 dg 34
2 2018: -18 -7 -1 -2 -3 -168 000 2017: -14 -6 -1 -1 -2 -165 000
Troll Svenn 2 Plass 557 500
6 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld G. Austevoll Biri Travbane 5 08/4 - 06 / 4 2100 30,2ag 23
e. Bottem Trolla v. Troll Kos G. Austevoll Bjerke Travbane 2 09/3 - 03 / 3 2140 32,5 g 20
Svenn Songe /Oslo G. Austevoll Bjerke Travbane 2 19/2 - 02 / 2 2100 29,6a 38
G. Austevoll Kjell Løvdal (T) K. Løvdal Sørlandets Travpark 0 08/11 - 05 / 6 2140 33,2 g 28
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl K. Løvdal Jarlsberg Travbane 1 23/10 - 08 / 6 2100 31,4 44
3 2018: -5 -1 -1 -0 -1 -40 082 2017: -21 -1 -0 -2 -9 -65 190
Gyri Gutten 3 Plass 239 772
6 år SVART V v.Åsajerven E. Høitomt Bjerke Travbane 4 20/4 - 09 / 14 2160 30,1 113
e. Ulve Dokka v. Elding E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 03/4 - 04 / 10 2140 31,0a 23
Susanna Grahn-Birgitta Rønnqvist E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 27/3 - 04 / 9 2160 32,7 g 17
E. Høitomt E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 25/1 - 01 / 2 2100 34,3 14
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 1 16/12 - 01 / 5 2180 31,3 39
4 2018: -15 -0 -3 -1 -7 -106 812 2017: -17 -3 -2 -1 -6 -138 000
Tangen Braute 2620 1 Plass 504 812
7 år BRUN H v.Særpefanten E. Høitomt Bjerke Travbane 1 16/4 - 02 / 7 2140 29,2 36
e. Slogum Bra v. Braute G. Gundersen Bergen Travpark 3 09/4 - 05 / 11 2120 28,5 109
Kjell Roar Hansen-Monica Hansen E. Høitomt Klosterskogen Travbane 5 25/3 - 05 / 6 2120 30,8 42
T. Borg Kjell Roar Hansen G. Flåten Momarken Travbane 1 08/3 - 02 / 10 2140 30,9a 38
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Bjerke Travbane - 17/2 - 02 / 6 2140 dg 31
5 2018: -1 -1 -0 -0 -0 -16 000 2017: -7 -0 -1 -0 -3 -17 000
Grude Viktor 2 Plass 154 200
9 år SVART V v.Alm Viktor J. Eriksen Sørlandets Travpark 0 23/4 - 08 / 5 2140 30,3 g 71
e. Juni Spenta v. Nordli Svarten J. Eriksen Forus Travbane 1 15/3 - 06 / 6 2060 28,4 82
Aina Bø /Klepp Stasjon J. Eriksen Klosterskogen Travbane 1 10/3 - 07 / 1 2100 31,2a 17
J. Eriksen Anne Catrine Kleveland (B) J. Eriksen Forus Travbane 2 23/2 - 06 / 7 2570 31,2 36
Svart m/oransje sk.stk,seler&ermring J. Eriksen Sørlandets Travpark 1 14/2 - 02 / 7 2180 31,3 28
6 2017: -20 -0 -1 -1 -8 -37 712 2016: -24 -2 -3 -2 -13 -154 647
Tysvær Elling 2640 1 Plass 301 359
9 år BORKET V v.Lome Elden P. Rørvik Biri Travbane 0 08/4 - 03 / 12 2640 30,6 g 180
e. Sølv Mai v. Lyngsvarten L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 25/3 - 04 / 4 2500 28,7 g 303
Per Erik Rørvik /Årnes L. Kolle Bjerke Travbane 6 16/3 - 02 / 4 2640 29,6 86
P. Rørvik L. Kolle Drammen Travbane 0 27/2 - 05 / 9 2100 30,0a 870
Grønn m/hvitt sidefelt & ermer, L. Kolle Bjerke Travbane 0 10/2 - 07 / 2 2100 30,0ag 158
7 2018: -13 -2 -1 -2 -3 -81 000 2017: -24 -5 -6 -2 -9 -232 500
Maks Mollyn 2 Plass 603 500
8 år MØRKBR V v.Bork Odin D. Dalen Bjerke Travbane 2 20/4 - 03 / 11 1609 26,9a 43
e. Nora Mollyn v. Nordli Svarten J. Bjerring Bjerke Travbane 2 06/4 - 04 / 3 2100 27,7a 71
Kjell Grønhovd-Svein Grønhovd J. Bjerring Bjerke Travbane 4 23/3 - 06 / 11 1609 26,6a 235
J. Bjerring J. Bjerring Bjerke Travbane 5 20/2 - 03 / 4 1609 28,7a 40
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl J. Bjerring Drammen Travbane 0 05/10 - 07 / 2 2100 29,2a 106
8 2018: -8 -0 -0 -0 -4 -12 000 2017: -2 -1 -1 -0 -0 -30 000
Emil 3 Plass 230 000
9 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) K. Ødegaard Biri Travbane 0 08/4 - 03 / 10 2640 29,5 127
e. Polar Fortuna v. Braute G. Antonsen Klosterskogen Travbane 4 25/3 - 04 / 1 2500 28,7 671
Bente Dramstad-Thomas Antonsen K. Ødegaard Bjerke Travbane 7 16/3 - 02 / 9 2660 29,0 226
G. Antonsen Bente Dramstad C. Antonsen Biri Travbane 6 26/2 - 07 / 5 1609 28,3ag 72
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame G. Antonsen Bjerke Travbane 3 20/2 - 03 / 9 1609 28,4a 426
9 2016: -5 -0 -0 -1 -1 -8 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kilekongen 4 Plass 147 000
6 år SVART V v.Lome Kongen J. Undem Sørlandets Travpark P 28/2 - 22 / 5 2140 31,9 P
e. Kilerosa v. Alm Hellin J. Undem Bjerke Travbane 0 26/8 - 10 / 1 2600 27,6a 401
Åge Jan Kile-Nils Kile J. Undem Sørlandets Travpark 2 16/7 - 05 / 9 2160 28,1 25
J. Undem J. Undem Sørlandets Travpark 1 06/7 - 06 / 6 2160 27,5 g 17
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Momarken Travbane 1 24/6 - 02 / 4 2640 28,8a 32
10 2018: -15 -0 -0 -1 -5 -22 500 2017: -18 -0 -0 -1 -8 -34 000
Stjerne Bo 5 Plass 264 000
11 år MØRKBR V v.Røste Bo* (S) H. Forberg Klosterskogen Travbane - 25/1 - 05 / 2 2100 dg a 492
e. Mørtvedt Mari v. Elding H. Forberg Sørlandets Travpark 7 17/1 - 05 / 4 2140 31,0 g 562
Helene G. Forberg /Froland H. Forberg Jarlsberg Travbane - 11/12 - 04 / 11 2120 dg 739
H. Forberg Tommy Alexander Dreier H. Forberg Klosterskogen Travbane 1 01/12 - 03 / 1 2100 31,6a 450
Gul m/svart sk.klaff, V og mansj H. Forberg Sørlandets Travpark 0 22/11 - 01 / 11 2160 br g 844