<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:40 Prøveløp
Prøveløp
2140 m. Voltestart.
3-15-årige.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2018: -12 -0 -1 -0 -7 -36 152 2017: -13 -2 -2 -1 -7 -98 500
E. Street 2140 1 Plass 182 652
5 år MØRKBR HP v.Conway Hall* (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 15/7 - 20 / 1 1640 25,8 B
e. Association (US) v. Pine Chip* (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 08/7 - 20 / 4 1640 30,2 g B
Leif Nybråten /Kongsvinger
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T)
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
2 2018: -4 -2 -2 -0 -0 -164 000 2017: -14 -5 -3 -1 -5 -248 000
Laser Tile 2 Plass 437 000
5 år SVART V v.Cantab Hall (US) K. Malmin Bjerke Travbane 11/11 - 20 / 2 1640 26,6 B
e. Vicky Diablo (S) v. Pine Chip* (US) K. Malmin Bjerke Travbane 24/6 - 20 / 2 1640 33,7 g B
Jan Petter Sissener /Oslo
K. Malmin Trond Anderssen (T)
Mørkblå med gul reklame/bånd
3 2018: -4 -1 -1 -0 -1 -103 500 2017: -8 -2 -2 -1 -1 -205 000
C.C. Nosto 3 Plass 318 500
5 år BRUN H v.Thai Tanic H. Holm Bjerke Travbane 07/10 - 20 / 4 1640 27,8 g B
e. Yes Kievitshof (DE) v. Coktail Jet (FR) H. Holm Bjerke Travbane 19/8 - 20 / 9 1660 26,2 B
Per-Arne Claussen & Stall C.C. AS
H. Holm Steinar Holm (T)
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl
4 2018: -17 -1 -2 -1 -9 -88 000 2017: -9 -2 -2 -3 -2 -66 500
Girl Power 4 Plass 154 500
6 år BRUN HP v.Marion Montana (US) H. Holm Klosterskogen Travbane N 03/3 - 21 / 3 2100 25,0 N
e. C.C. Girl v. Dell Ridge Image* (CA)
Sigmund Jakobsen-Gunnar Grøvslien
K. Kvasnes Merete Viksås
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek
5 2018: -10 -2 -2 -0 -3 -51 000 2017: -3 -0 -0 -0 -0 -0
Walkabout Classic 5 Plass 51 000
5 år BRUN V v.Quite Easy (US) K. Malmin Bjerke Travbane 30/9 - 20 / 3 1640 27,4 g B
e. Walk The Line (CA) v. Balanced Image (US) K. Malmin Bjerke Travbane 09/9 - 21 / 8 1660 27,2 B
Stall Old Pals
G. Austevoll Trond Anderssen (T)
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl
6 2018: -13 -2 -1 -3 -4 -230 517 2017: -13 -3 -3 -0 -3 -298 503
Ådne Odin 2160 1 Plass 1 039 020
5 år SVART H v.Bork Odin T. Fløysand Jarlsberg Travbane 08/5 - 22 / 6 2120 49,9 B
e. Ådnes Stine v. Kos Knekten T. Fløysand Jarlsberg Travbane 03/5 - 20 / 5 2100 46,1 B
Odd Ådnekvam /Salhus
T. Solberg Erik Killingmo (T)
Blå m/gull seler&stjerner, reklame
7 2018: -6 -3 -0 -1 -0 -67 000 2017: -10 -3 -1 -0 -2 -75 000
Fløya 2 Plass 172 000
8 år SVART HP v.Åsajerven
e. Kjekk Gunn v. Haakesjur
Toril Hansen /Blaker
G. Gundersen Toril Hansen
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
8 2018: -12 -2 -1 -3 -5 -104 652 2017: -16 -3 -2 -1 -4 -89 410
Spydomann Ø.K. 3 Plass 275 972
5 år SVARTBRUN V v.Bork Odin A. Wolden Bjerke Travbane 19/8 - 21 / 12 1680 47,5 B
e. Spydhild v. Elding A. Wolden Bjerke Travbane 05/8 - 20 / 14 1680 47,9 B
Morten Langli /Oslo
A. Wolden
Svart m/hvitt skstk& Vformet bånd, rek
9 2018: -12 -2 -6 -1 -1 -80 500 2017: -7 -1 -0 -0 -1 -15 500
Bleke Gnisten 4 Plass 144 622
5 år MØRKBR V v.Järvsöviking* (S) N. Brækken Leangen Travbane 18/5 - 20 / 6 1660 45,7 B
e. Neastjerna v. Spang Best N. Brækken Leangen Travbane 04/5 - 20 / 3 1660 48,6 B
Stall Blekegnisten
V. Hop Geir Kihle (T)
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl