Neste løp >>>
Start ca kl. 18:15 V65-1
POENG SPESIAL
POENG SPESIAL.
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 750.001 kr. 20 m. ved mer enn 150 poeng.
For 3-15-årige med høyest 800 poeng.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 12 Duo : Trippel : 12-9-11 Plass : 12-9-11

1 2017: -11 -0 -0 -1 -0 -23 030 2016: -24 -0 -0 -3 -10 -61 872
Gangtrøtt* 2100 1 Plass 585 563
12 år BRUN V v.Moe Odin M. Helland Bjerke Travbane 0 02/3 - 02 / 11 2100 30,6a 593
e. Grandal Riga v. Spang Best C. Jepson Färjestad 6 01/2 - 05 / 7 2180 28,7 140
Sverige M. Helland Bjerke Travbane 5 20/1 - 05 / 4 2100 27,7a 506
M. Helland Thor O. Mikalsen M. Helland Klosterskogen Travbane 0 09/1 - 04 / 11 2120 30,0 1076
gul m/svart h og ermstriper M. Helland Momarken Travbane 6 08/12 - 05 / 9 1640 27,7a 620
2 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -25 -4 -2 -4 -8 -156 500
Eigelands Jokeren 2 Plass 641 032
8 år MØRKBR H v.Lome Kongen E. Høitomt Sørlandets Travpark 0 03/4 - 05 / 6 2160 27,5 71
e. Stai Helga v. Elding E. Høitomt Jarlsberg Travbane - 20/3 - 06 / 1 2100 dg a 23
Jorunn Svensson-Tom Svensson S. Jessen Klosterskogen Travbane 0 05/11 - 07 / 6 2140 29,5 g 37
V. Hop Arthur Bø (T) S. Jessen Jarlsberg Travbane 0 23/10 - 02 / 7 2100 27,3 25
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl S. Jessen Klosterskogen Travbane - 26/9 - 09 / 1 2100 dg a 105
3 2018: -13 -0 -0 -0 -3 -10 447 2017: -19 -0 -3 -1 -3 -54 372
Viktor K. 3 Plass 722 319
10 år SVART H v.Alm Viktor R. Kruse Bjerke Travbane 0 30/3 - 08 / 12 2160 27,4 120
e. Snedig v. Minpil R. Kruse Sørlandets Travpark 0 12/3 - 04 / 11 2160 27,3 g 256
Wivie Breibybråten-Jon Magne Vik R. Kruse Bjerke Travbane 4 02/3 - 02 / 12 2100 26,9a 177
O. Østre Jon Magne Vik R. Kruse Bjerke Travbane 0 20/2 - 05 / 15 2160 30,6 g 547
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame R. Kruse Biri Travbane 0 06/2 - 10 / 1 1609 25,8a 174
4 2018: -17 -0 -0 -2 -4 -26 991 2017: -20 -0 -1 -1 -4 -34 000
Tallas 4 Plass 653 491
11 år BRUN H v.Elding J. Gaustad Sørlandets Travpark 0 27/3 - 02 / 7 1660 26,4 g 483
e. Sjanselise v. Braute J. Gaustad Bjerke Travbane 0 25/11 - 08 / 14 2160 29,2 740
Jan Rune Gaustad /Skien J. Gaustad Bjerke Travbane 6 18/11 - 08 / 2 2140 28,6 181
J. Gaustad J. Gaustad Klosterskogen Travbane 5 08/10 - 05 / 7 2100 28,0ag 41
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Sørlandets Travpark 4 27/9 - 06 / 6 2160 25,8 g 369
5 2018: -11 -2 -2 -3 -2 -98 500 2017: -15 -1 -5 -2 -2 -118 000
Løkki Dino 5 Plass 826 500
10 år SVART H v.Moe Odin V. Kals Bjerke Travbane 0 06/4 - 07 / 4 2100 27,7a 678
e. Steana v. Helmin Rigel P. Kals Jarlsberg Travbane 0 20/3 - 06 / 6 2100 27,7a 207
Ole Gunnar Kals-Eva Kristine Kals P. Kals Sørlandets Travpark 0 12/3 - 04 / 6 2160 27,2 677
V. Kals P. Kals Sørlandets Travpark 4 14/2 - 01 / 4 2160 27,4 263
Turkis,svart sidef.&underarm,sv.emblem V. Kals Jarlsberg Travbane 4 22/1 - 04 / 8 2120 28,4 106
6 2016: -6 -0 -0 -0 -3 -10 147 2015: -21 -0 -1 -1 -6 -26 190
Lykke Berit 6 Plass 539 421
11 år BRUN HP v.Spikeld D. Dalen Bjerke Travbane 6 06/4 - 07 / 10 2100 27,4a 540
e. Lykkevinna v. Vinningblesen J. Bjerring Bjerke Travbane 0 23/3 - 08 / 4 2140 28,8 954
Stall Grønhovd J. Bjerring Jarlsberg Travbane 0 22/1 - 04 / 10 2120 29,5 121
J. Bjerring J. Bjerring Momarken Travbane 0 15/12 - 06 / 3 2140 br g 196
Sølvgrå m/blå ermring,krage&belte,rekl J. Bjerring Momarken Travbane 5 08/12 - 05 / 2 1640 27,7a 135
7 2018: -9 -0 -0 -1 -5 -18 250 2017: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000
Henrik 7 Plass 681 559
13 år BRUN H v.Kos Knekten E. Høitomt Bjerke Travbane 0 16/4 - 01 / 1 2100 28,6a 183
e. Oddevinni v. Elding A. Rasmussen Klosterskogen Travbane 0 25/3 - 02 / 5 1720 31,9 1223
Ragnhild Stellander-Uno Gjerstad A. Rasmussen Klosterskogen Travbane 0 25/3 - 07 / 6 2120 27,5 381
E. Høitomt Erik Skaug (A) C. Antonsen Bjerke Travbane 0 16/3 - 05 / 1 2140 27,7 1278
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek C. Antonsen Bjerke Travbane 0 16/3 - 05 / 1 2140 27,7 1278
8 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -10 -1 -1 -0 -4 -42 722
Joker Elden 2120 1 Plass 2 586 320
14 år SVART H v.Lome Elden K. Larsson Drammen Travbane 0 04/4 - 07 / 7 1700 24,5a 182
e. Joker Jerka v. Jerker K. Larsson Örebro P 20/3 - 20 / 1 2160 28,5 P
Kenneth Larsson-Iselin Sundberg Larsson L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 11/4 - 02 / 7 1609 23,5a 129
K. Larsson L. Kolle Bjerke Travbane 0 02/4 - 06 / 9 2100 25,0a 225
brun m/hvit stolpe L. Kolle Bjerke Travbane 0 25/1 - 09 / 11 2700 27,0 88
9 2017: -7 -0 -0 -1 -1 -10 000 2016: -10 -0 -1 -2 -4 -35 500
Pedrus 2 Plass 1 167 000
12 år BRUN H v.Bokli Eld K. Malmin Drammen Travbane 7 04/4 - 07 / 10 1700 24,4a 558
e. Steinsvad Il v. Ilmin K. Malmin Bjerke Travbane 7 30/12 - 08 / 8 2160 28,8 350
Ole Fr. Desserud-Kjell Rustand K. Malmin Drammen Travbane 0 07/12 - 06 / 11 2100 25,4a 759
K. Malmin Ole Fr. Desserud K. Malmin Drammen Travbane 5 05/10 - 05 / 13 2120 26,6 143
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Bjerke Travbane 0 23/9 - 02 / 2 2140 27,7 g 541
10 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -2 -2 -0 -6 -113 500
Brødsjø Odin 3 Plass 820 500
8 år SVART H v.Moe Odin T. Solberg Bjerke Travbane 2 16/4 - 01 / 5 2100 26,1a 219
e. Brødsjø Bausa v. Alm Svarten T. Solberg Sørlandets Travpark 5 03/4 - 05 / 9 2180 26,6 222
Team Haugland Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane - 26/3 - 09 / 2 2100 dg a 139
Å. Tengsareid Jan Anund Haugland Å. Tengsareid Bergen Travpark 4 05/3 - 09 / 10 1600 23,8a 241
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Sørlandets Travpark P 28/2 - 22 / 2 2140 31,5 P
11 2017: -15 -0 -2 -0 -5 -42 000 2016: -14 -2 -0 -2 -5 -73 500
Rinde Kvikken 4 Plass 1 327 215
15 år SVART V v.Moe Odin K. Handeland Sørlandets Travpark 0 25/4 - 06 / 9 2160 26,6 766
e. Ritabest v. Friggbest Å. Tengsareid Forus Travbane 0 14/4 - 03 / 7 1620 24,9 202
John Arne Degnes-Åsmund Degnes L. Kolle Momarken Travbane 0 21/3 - 09 / 6 2140 25,0 1263
L. Kolle Jenny Thygesen (T) L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 13/3 - 06 / 2 1609 22,8a 634
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl Å. Tengsareid Forus Travbane 6 03/3 - 01 / 8 2060 27,0 274
12 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -6 -0 -0 -1 -1 -9 000
Timian Scott 2140 1 Plass 2 176 000
9 år MØRKBR H v.Tangen Scott V. Hop Bjerke Travbane 4 20/4 - 07 / 1 2100 24,4a 64
e. Hege Tina v. Alm Hellin V. Hop Bergen Travpark 6 09/4 - 10 / 14 2160 22,5 416
Håkon Håvardstun-Arvid Nordvik V. Hop Drammen Travbane 5 04/4 - 07 / 1 1700 24,0a 127
H. Holm Lars O. Romtveit (T) H. Holm Bjerke Travbane - 09/3 - 08 / 5 1609 dg a 285
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl A. Akselsen Bjerke Travbane 5 19/2 - 07 / 11 1609 24,0a 64
13 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -1 -0 -2 -5 -54 474
Vestpol Faxen 2 Plass 2 326 186
14 år BORKET H v.Järvsöfaks (S) J. Øveraasen Klosterskogen Travbane 7 25/3 - 02 / 9 1740 27,8 428
e. Gam Sølvi v. Atom Vinter J. Jonsson Bollnäs 0 11/3 - 04 / 9 2140 25,4a 713
John Arne Degnes /Grimstad J. Jonsson Bollnäs 0 11/3 - 04 / 9 2140 25,4a 713
T. Borg Jenny Thygesen (T) J. Brunzell Gävle 7 06/3 - 04 / 12 1680 26,5 60
hvit,en blå/en rød erm,rødt belte+rekl J. Brunzell Gävle 7 06/3 - 04 / 12 1680 26,5 60