<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:05 V75-7
DD-2
V4-4
Kaldblodscupen
KALDBLODSCUPEN
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 325.001 kr.
For 3-15-årige høyest 600.000 kr.
Premier: 60.000-30.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
10. Løp
Rosa Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-3-7 Plass : 2-3-7

1 2017: -3 -0 -1 -0 -0 -25 000 2016: -17 -2 -4 -7 -2 -194 000
Kleppe Snigen 2140 1 Plass 512 500
7 år SVART V v.Lome Kongen K. Djøseland Bergen Travpark 3 09/4 - 08 / 13 2120 25,4 38
e. Gjømle Vinni v. Elding K. Djøseland Sørlandets Travpark 3 03/4 - 05 / 1 2140 27,0 g 18
Arild Heskje /Bryne K. Djøseland Forus Travbane 2 15/3 - 03 / 2 2060 25,3 44
K. Djøseland K. Djøseland Forus Travbane - 19/12 - 03 / 3 2040 dg 23
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl. K. Djøseland Forus Travbane 2 01/12 - 06 / 4 2060 27,3 38
2 2017: -4 -2 -0 -0 -1 -193 000 2016: -14 -5 -4 -1 -2 -383 858
Ossmann 2 Plass 776 923
6 år MØRKBR V v.H.G. Balder Ø. Tjomsland Bjerke Travbane 2 16/4 - 10 / 8 2100 26,9ag 36
e. Juni Snella v. Høiby Kongen Ø. Tjomsland Bjerke Travbane - 23/3 - 04 / 11 2100 g2 a 19
Steinar Nordengen /Nordre Toten Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 12/3 - 06 / 9 2160 25,7 21
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 28/2 - 06 / 11 1660 25,6 19
mørkblå m/sølv reklame Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 14/2 - 03 / 5 2140 28,6a 15
3 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -5 -0 -0 -0 -2 -7 000
Lukas 3 Plass 458 865
10 år BRUN V v.Moe Odin L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 15/4 - 02 / 4 2100 28,2a 225
e. Haugertilla v. Kos Knekten L. Kolle Sørlandets Travpark P 03/4 - 22 / 6 2140 32,7 P
Astrid Nornes /Voss G. Austevoll Momarken Travbane 0 09/9 - 08 / 5 2640 br ag 50
L. Kolle Grethe Cecilie Skaar G. Austevoll Momarken Travbane 3 01/7 - 08 / 2 2140 28,5a 26
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Momarken Travbane 1 17/6 - 02 / 11 2140 28,6a 68
4 2019: -7 -0 -1 -2 -1 -28 000 2018: -23 -2 -3 -4 -5 -156 000
Ask Eld 2160 1 Plass 935 500
9 år MØRKBR V v.Lome Elden T. Borg Bjerke Travbane 3 16/4 - 05 / 3 2100 26,5a 56
e. Omerfaxa v. Järvsöfaks (S) V. Hop Sørlandets Travpark 2 12/3 - 04 / 4 2140 27,4 15
Einar Askvik /Grimstad V. Hop Bjerke Travbane 1 02/3 - 07 / 11 2660 28,6 16
V. Hop Lars M. Søvik (T) T. Borg Bjerke Travbane 6 20/2 - 05 / 6 2140 28,1 g 28
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Drammen Travbane 1 01/2 - 01 / 5 2100 27,9a 13
5 2019: -6 -1 -1 -2 -0 -37 000 2018: -16 -2 -0 -2 -4 -71 000
Kolnes Tom 2 Plass 774 253
9 år SVART H v.Bork Odin J. Untersteiner Färjestad 1 25/3 - 07 / 5 1640 25,4 191
e. Perle Tine v. Lome Elden Å. Tengsareid Drammen Travbane 0 27/2 - 07 / 8 1700 28,3a 229
Ida Jansen /Birkeland Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 03/2 - 08 / 7 1609 26,9a 35
K. Kvasnes Trond Skofsrud (T) T. Solberg Momarken Travbane 0 08/12 - 05 / 3 1640 27,9a 16
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek T. Solberg Jarlsberg Travbane 6 07/11 - 04 / 11 1609 24,2a 103
6 2016: -9 -2 -1 -0 -4 -72 000 2015: -13 -2 -2 -4 -1 -163 000
Granfaks 3 Plass 517 956
8 år SVART H v.Voje Faks T. Solberg Bjerke Travbane 0 06/4 - 07 / 5 2100 28,9a 200
e. Mai Bausa v. Elding T. Borg Jarlsberg Travbane 4 20/3 - 06 / 4 2100 27,5a 68
Team Øverdal & Co. T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 03/3 - 01 / 1 2100 30,0a 43
T. Solberg Jan Kristian Øverdal (B) T. Solberg Drammen Travbane 5 27/2 - 07 / 5 1700 27,8a 342
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Bjerke Travbane 4 10/2 - 01 / 1 2140 28,9 89
7 2019: -8 -0 -0 -1 -3 -17 500 2018: -20 -0 -2 -0 -5 -43 491
Tojo Prinsen 4 Plass 910 702
10 år MØRKBR H v.Eldfaksen* (S) G. Flåten Bjerke Travbane 0 16/4 - 05 / 8 2100 26,8a 46
e. Kvikk Mona v. Arnaprinsen G. Flåten Färjestad 4 25/3 - 07 / 14 1660 23,9 172
Oddvar Dahlen /Nøtterøy F. Nivard Hippodrome de Vincennes - 28/2 - 01 / 11 2100 dg a 110
G. Flåten Oddvar Dahlen G. Flåten Hippodrome de Vincennes 4 25/2 - 03 / 2 2100 24,7a 77
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Biri Travbane 4 06/2 - 10 / 8 1609 24,8a 38
8 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -10 -0 -0 -0 -3 -13 500
Baiasen 5 Plass 449 000
11 år MØRKBR V v.Pål Even M. Finsand Klosterskogen Travbane - 25/3 - 02 / 3 1700 dg 687
e. Bjørge Pila v. Lykkebron* M. Finsand Klosterskogen Travbane 3 25/3 - 07 / 3 2100 27,5 384
Team Baiasen G. Austevoll Sørlandets Travpark 0 12/3 - 04 / 8 2160 28,3 g 318
G. Austevoll Elin Gumpen G. Austevoll Sørlandets Travpark 0 12/3 - 04 / 8 2160 28,3 g 318
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl A. Frønes Sørlandets Travpark 1 28/2 - 01 / 5 2140 28,6a 147
9 2019: -5 -0 -2 -1 -0 -38 000 2018: -10 -1 -2 -0 -1 -43 000
Solberg Rasken 6 Plass 670 241
12 år BRUN V v.Lome Elden J. Kvikstad Biri Travbane 3 11/3 - 01 / 7 2120 29,7 35
e. Solberg Ragni v. Braute J. Kvikstad Drammen Travbane 6 27/2 - 07 / 6 1700 27,8ag 233
Per Trygve Engen-Arve Engen J. Kvikstad Bjerke Travbane 0 20/2 - 05 / 14 2160 27,7 495
J. Kvikstad Per Trygve Engen J. Kvikstad Biri Travbane 5 02/1 - 10 / 7 1609 25,7a 40
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler J. Kvikstad Bjerke Travbane 1 26/12 - 05 / 3 1609 25,4a 64
10 2019: -3 -1 -0 -0 -1 -20 000 2018: -12 -4 -3 -0 -2 -313 783
Søndre Jerkeld 7 Plass 1 085 283
10 år BORKET H v.Mørtvedt Jerkeld V. Hop Bergen Travpark 1 09/4 - 08 / 12 2120 25,1 157
e. Søndre Lill v. Atom Vinter J. Landaas Bergen Travpark - 28/11 - 08 / 1 1600 dg a 35
Stall Søndre J. Landaas Bergen Travpark 2 07/11 - 02 / 2 2120 26,8 96
E. Høitomt Jan-Eirik Bergesen E. Høitomt Forus Travbane 4 31/10 - 06 / 4 2040 25,9a 362
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek J. Landaas Bergen Travpark 4 24/9 - 06 / 15 2140 28,4 147
11 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -2 -1 -6 -75 493
Stensvik Iver* 8 Plass 666 287
11 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) M. Høitomt Sørlandets Travpark 1 03/4 - 05 / 3 2160 25,6 605
e. Engdokka v. Spang Best Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 20/3 - 06 / 2 2100 27,9a 183
Sverige G. Austevoll Drammen Travbane 0 27/2 - 07 / 10 1700 28,0a 455
M. Høitomt Arthur Bø (T) G. Austevoll Bjerke Travbane 5 20/2 - 05 / 1 2140 28,0 147
Grønn m/hvite vinkler & gull kant, rek V. Hop Bjerke Travbane 5 03/2 - 08 / 8 1609 26,6a 65
12 2017: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -20 -2 -3 -0 -9 -119 000
Gjøndin 9 Plass 477 500
8 år MØRKBR H v.Moe Odin D. Dalen Bjerke Travbane 6 13/4 - 02 / 1 2100 26,0a 62
e. Aldina v. Alm Svarten E. Rennesvik Bjerke Travbane 2 30/3 - 08 / 3 2140 27,1 93
Bjørn Kåre Herbjørnrød /Sandefjord G. Gundersen Jarlsberg Travbane 2 20/3 - 06 / 3 2100 27,3a 99
S. Wassberg Bjørn Larsen (T) D. Dalen Klosterskogen Travbane 6 03/3 - 01 / 9 2100 30,6a 43
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame D. Dalen Bjerke Travbane 4 20/2 - 05 / 8 2140 27,8 252
13 2018: -6 -2 -1 -0 -1 -79 620 2017: -8 -3 -1 -0 -1 -58 000
Nordby Sleipner 10 Plass 709 509
10 år SVART V v.Fakse* (S) E. Høitomt Bjerke Travbane - 20/1 - 05 / 9 2100 dg a 99
e. Frøken Sindy v. Elding M. Borge Bjerke Travbane - 13/1 - 06 / 8 2160 dg 44
Monica Borge-Knut-Erik Moe M. Borge Biri Travbane 5 18/12 - 03 / 9 2140 29,4 47
F. Hamre Monica Borge E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 11/12 - 02 / 1 2100 28,0a 43
Todelt mørkblå/lysblå, reklame M. Borge Jarlsberg Travbane 1 05/12 - 08 / 5 2120 28,6 g 36
14 2019: -12 -2 -0 -1 -3 -45 500 2018: -8 -0 -2 -0 -2 -23 000
Bacchus Ø.K. 11 Plass 816 000
9 år BRUNSVART H v.Lome Kongen Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 16/4 - 05 / 9 2100 26,7ag 40
e. Spydhild v. Elding Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 03/4 - 05 / 4 2160 25,9 31
Stall Rinden & Arne Mæle B. Øksnevad Forus Travbane 3 22/3 - 05 / 5 2040 27,0 26
Å. Tengsareid Bernt Øksnevad (A) Å. Tengsareid Bergen Travpark 1 17/3 - 01 / 5 2640 27,4 17
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bergen Travpark 1 05/3 - 02 / 12 2140 27,0 13
15 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tangen Odin 12 Plass 562 131
10 år SVART V v.Moe Odin O. Østre Bjerke Travbane 0 25/11 - 08 / 12 2160 29,0 145
e. Slogum Vår v. Atom Vinter O. Østre Jarlsberg Travbane 4 07/11 - 04 / 6 1609 24,1a 63
Gustav Larsen /Lindesnes K. Kvasnes Forus Travbane 5 31/10 - 10 / 2 1600 24,0a 102
O. Østre Gustav Larsen O. Østre Sørlandets Travpark 1 24/10 - 06 / 12 1609 25,0a 302
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame O. Østre Sørlandets Travpark 1 18/10 - 08 / 1 2140 25,6 133