<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:38 Prøveløp
Prøveløp
2140 m. Voltestart.
3-15-årige.
20. Løp
Vinner : Duo : Trippel : Plass :

1 2016: -3 -0 -0 -0 -1 -5 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
President (IT) 2140 1 Plass 851 123
7 år BRUN H v.Varenne* (IT) K. Malmin Bjerke Travbane 0 22/10 - 08 / 4 1609 15,9a 127
e. Apres Capar (IT) v. Supergill* (US) K. Malmin Bjerke Travbane 4 08/10 - 07 / 4 1609 14,0a 61
Tom Forkerud /Skotterud R. Vecchione ITALIA 2 12/7 - 04 / 1 2060 15,2 18
L. Kolle Tom Forkerud (T) R. Vecchione ITALIA 1 02/7 - 03 / 1 1640 14,9a 12
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl V. Dell'Annunziata jr. Ippodromo Di Agnano 0 12/6 - 05 / 1 2100 14,8a 25
2 2018: -12 -0 -1 -0 -7 -36 152 2017: -13 -2 -2 -1 -7 -98 500
E. Street 2 Plass 182 652
5 år MØRKBR HP v.Conway Hall* (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 15/7 - 20 / 1 1640 25,8 B
e. Association (US) v. Pine Chip* (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 08/7 - 20 / 4 1640 30,2 g B
Leif Nybråten /Kongsvinger
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T)
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
3 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Becky's Rainman 3 Plass 134 901
7 år BRUN V v.Staro Showbiz (S) A. Solhus Leangen Travbane 0 23/3 - 02 / 4 2140 18,2 g 227
e. Rioja Sund (S) v. Sugarcane Hanover* (US) A. Solhus Leangen Travbane 0 23/2 - 03 / 9 2140 21,1ag 410
Stall Hemli Solbakk & Kai-F. Solbakk A. Solhus Leangen Travbane 0 27/10 - 05 / 7 1640 17,4ag 170
H. Tvedt Solveig Hemli Solbakk B. Garberg Leangen Travbane - 07/10 - 05 / 11 1640 dg a 56
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 10/9 - 06 / 6 2100 15,5a 421
4 2016: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Ilaria 4 Plass 0
4 år BRUN HP v.Muscle Mass* (US) G. Austevoll Biri Travbane P 10/7 - 20 / 2 2100 24,5 P
e. Vienna v. Super Arnie* (US) G. Austevoll Biri Travbane 12/9 - 26 / 2 2100 27,8 B
Lise Bjørnland /Algarheim G. Austevoll Biri Travbane 29/8 - 21 / 6 2100 28,9 B
G. Austevoll Arvid Andersen
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl
5 2018: -10 -1 -4 -1 -3 -92 500 2017: -3 -0 -0 -1 -2 -17 750
May Lane 5 Plass 301 250
5 år BRUN HP v.Donato Hanover* (US) J. Kvikstad Biri Travbane 19/7 - 22 / 5 2100 26,0 B
e. Sassy Madame (US) v. Lindy Lane* (US) J. Kvikstad Biri Travbane 10/7 - 23 / 1 2100 28,1 B
Tina Fossan Låg-Lasse Hartz-Bruun
A. Stensen Kjetil Helgestad (T)
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam
6 2018: -20 -4 -2 -2 -6 -117 000 2017: -21 -5 -2 -2 -9 -155 500
Bernardo Halbak 2160 1 Plass 344 500
5 år SVART V v.Orlando Vici (FR) A. Wolden Bjerke Travbane 16/9 - 20 / 4 1640 24,9 B
e. Prima Halbak v. Biesolo* (FR) A. Wolden Bjerke Travbane 09/9 - 22 / 9 1660 28,1 B
Stall Svarte Boksa 4
A. Wolden Andreas Opheim (T)
Svart m/hvitt skstk& Vformet bånd, rek
7 2018: -13 -3 -1 -3 -2 -87 859 2017: -9 -3 -0 -0 -4 -61 000
Calzolari 2 Plass 230 859
5 år BRUN V v.Banker Hall* (US) L. Kolle Bjerke Travbane 29/7 - 20 / 1 1640 26,5 B
e. Corazza v. King Conch* (US) L. Kolle Bjerke Travbane 08/7 - 21 / 3 1640 30,0 B
Rune Kjærnet-Mia Kjærnet
K. Johansen Kjetil Helgestad (T)
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl.
8 2018: -16 -6 -2 -1 -4 -445 500 2017: -9 -2 -1 -1 -1 -60 000
Annie's Boy 3 Plass 571 500
6 år MØRKBR H v.Make It Happen (US) A. Stensen Biri Travbane 28/11 - 22 / 3 2100 28,1 B
e. Awesome Annie v. Super Arnie* (US)
Tor Olaf Halle-Jan Roar Kristiansen
T. Lindbak
Oransje m/svart magefe,mansj,belt,rekl
9 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -13 -3 -1 -0 -3 -96 000
Dillon K.W. 4 Plass 262 596
5 år BRUN H v.Andover Hall* (US) S. Weberg Momarken Travbane 14/7 - 22 / 1 2140 27,9 B
e. Spinning Class (US) v. Muscles Yankee* (US) G. Gundersen Bjerke Travbane 24/6 - 20 / 3 1640 27,1 B
Cato Antonsen /Mysen
Å. Tengsareid Anders Lundstrøm Wolden (T)
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
10 2016: -10 -0 -1 -1 -3 -25 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Romhus Tiril 2180 1 Plass 84 500
8 år SVART HP v.Åsajerven G. Gundersen Bjerke Travbane 0 05/11 - 05 / 12 2140 33,3 377
e. Romhus Lena v. Elding G. Gundersen Bjerke Travbane P 29/10 - 22 / 8 2160 33,9 P
Per Skjærseth /Aurskog K. Johansen Biri Travbane 5 03/5 - 03 / 8 2120 33,2 416
M. Gundersen Per A. Skjærseth G. Gundersen Bjerke Travbane 4 23/4 - 03 / 12 1609 30,7a 399
marineblå m/hvit og rød søm + reklame L. Kolle Jarlsberg Travbane 6 11/4 - 04 / 11 1609 33,4ag 194
11 2018: -10 -10 -0 -0 -0 -192 000 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lesja Odin 2 Plass 204 000
5 år BRUN V v.Moe Odin G. Gundersen Bjerke Travbane 29/7 - 20 / 10 1680 46,5 B
e. Spik Tara v. Spikeld G. Gundersen Bjerke Travbane 15/7 - 20 / 8 1660 47,7 B
Frithjof Riis /Trondheim
G. Gundersen
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer
12 2018: -7 -1 -1 -0 -1 -28 000 2017: -16 -0 -0 -2 -10 -91 414
Teknologika 3 Plass 178 687
5 år SVART HP v.Tekno Odin M. Gundersen Bjerke Travbane 10/6 - 20 / 8 1680 47,9 B
e. Turbo Tulla v. Bork Rigel M. Gundersen Bjerke Travbane 27/5 - 20 / 10 1680 46,2 B
Stall Bilbo
P. Holtung
rød m/grått sk.stk. seler & ermst.+ re
13 2018: -8 -4 -1 -3 -0 -96 648 2017: -3 -1 -2 -0 -0 -30 000
Hadland Uri 4 Plass 164 648
7 år MØRKBR HP v.Horgen Tore
e. Horgen Hanna v. Lykke Gutten
Eva Holmsen-Hans Tøger Holmsen
C. Kjenner Eva Holmsen
Rød m/svart skstk,hvite mansjetter,rek
14 2018: -5 -2 -2 -0 -0 -132 555 2017: -8 -1 -1 -2 -0 -84 605
Bol Brage 5 Plass 238 160
5 år SVART H v.Horgen Tore C. Kjenner Momarken Travbane 25/8 - 23 / 9 2160 53,4 B
e. Huldre Runa v. Sokna Troll C. Kjenner Momarken Travbane 21/7 - 22 / 9 2160 50,9 B
Ole C. Ødegaard /Skiptvet
J. Mjølnerød
burgunder m/gul hestesko & to ermringe