<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:35 V65-4
V5-2


Kaldblods 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 550.001 kr., 40 m. ved 950.001 kr., 60 m. ved 2.200.001 kr.
3-15-årige.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-9-7 Plass : 2-9-7

1 2017: -10 -0 -0 -1 -2 -13 000 2016: -9 -0 -0 -1 -5 -23 000
Bidden 2040 1 Plass 539 000
13 år SVART V v.Sjefen O. Selliken Forus Travbane 5 12/4 - 05 / 5 2040 26,3 140
e. Reitlin v. Friggbest O. Selliken Forus Travbane 3 29/3 - 08 / 1 2040 26,8 157
Arild Selliken-Arne F. Selliken O. Selliken Forus Travbane 6 22/3 - 05 / 10 2060 26,3 1008
O. Selliken O. Selliken Forus Travbane 5 15/3 - 03 / 6 2080 28,0 g 177
gul m/blå stjerne og skulderstk. O. Selliken Forus Travbane 0 05/1 - 01 / 7 2080 30,4 g 490
2 2019: -10 -1 -4 -1 -1 -67 000 2018: -25 -6 -6 -2 -6 -236 000
Solør Svarten 2 Plass 1 158 260
9 år SVART H v.Åsajerven J. Eriksen Forus Travbane 1 12/4 - 03 / 7 2060 28,4 14
e. Frøken Kia v. Elding G. Gudmestad Forus Travbane 1 22/3 - 05 / 3 2040 26,7 52
Randi Alendal G. Gudmestad Bjerke Travbane 0 20/2 - 05 / 7 2140 br 52
G. Gudmestad G. Gudmestad Bjerke Travbane 0 23/1 - 10 / 1 2100 31,6a 93
Blå m/hvitt skulderstk & tre skrb.rekl G. Gudmestad Forus Travbane 2 12/1 - 01 / 7 2040 26,9a 11
3 2019: -7 -0 -0 -0 -4 -15 000 2018: -18 -0 -0 -1 -7 -29 000
Åspe Viktor 3 Plass 688 500
13 år LYSBRUN V v.Alm Viktor M. Erga Forus Travbane 4 12/4 - 03 / 8 2060 28,6 137
e. Åspe Turi v. Lyngsvarten G. Tollefsen Forus Travbane 4 29/3 - 08 / 3 2040 26,8 138
Kåre Birkeland /Orre G. Tollefsen Forus Travbane 4 22/3 - 05 / 11 2060 26,3 393
G. Tollefsen Kåre Birkeland G. Tollefsen Forus Travbane 4 15/3 - 03 / 5 2080 25,6 323
rød m/hvitt kryss B. Lea Forus Travbane 0 01/3 - 03 / 8 2080 31,2 452
4 2019: -8 -1 -2 -2 -1 -49 500 2018: -11 -1 -0 -1 -4 -29 000
Røster 4 Plass 781 000
11 år BRUN H v.Røste Bo* (S) Å. Tengsareid Forus Travbane 1 12/4 - 05 / 2 2040 25,1 21
e. Rappspika v. Spikeld Å. Tengsareid Forus Travbane 2 29/3 - 08 / 6 2040 26,7 17
Kåre Refsland & Team Røster Å. Tengsareid Forus Travbane - 15/3 - 03 / 7 2080 g5 g 26
Å. Tengsareid Kåre Refsland Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 14/2 - 01 / 8 2160 26,1 g 30
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam O. Wassberg Forus Travbane 3 26/1 - 01 / 1 2060 28,1 50
5 2017: -3 -0 -1 -1 -0 -17 000 2016: -15 -1 -2 -3 -6 -72 500
Komnes Judo 2060 1 Plass 947 225
13 år BRUN V v.Spikeld T. Erga Forus Travbane 3 12/4 - 05 / 9 2060 24,9 105
e. Sambas Stjerna v. Alm Rigel M. Berås Sørlandets Travpark - 10/4 - 03 / 14 1680 dg 180
Anette Erga /Orre T. Erga Forus Travbane 5 22/3 - 05 / 8 2060 26,3 153
T. Erga T. Erga Forus Travbane 3 15/3 - 02 / 2 1620 26,0 g 59
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl M. Berås Forus Travbane 1 01/3 - 03 / 5 2080 28,9 23
6 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -7 -0 -0 -0 -1 -3 000
Johan Herbjørn 2 Plass 710 500
12 år MØRKBR V v.Spikeld J. Undem Sørlandets Travpark - 27/3 - 02 / 8 1660 dg 497
e. Høiby Tina v. Troll Jahn O. Østre Sørlandets Travpark - 17/1 - 04 / 3 1660 dg 158
Ida-Helen M. Andersen /Birkeland Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 5 22/11 - 02 / 6 1609 27,4ag 164
Ø. Tjomsland Kari Anne Knutsen (T) K. Johansen Bjerke Travbane 0 11/11 - 04 / 7 2100 29,6ag 212
mørkblå m/sølv reklame J. Undem Jarlsberg Travbane 0 21/8 - 07 / 5 2100 27,9ag 309
7 2018: -15 -5 -2 -0 -3 -264 000 2017: -21 -5 -2 -0 -5 -133 500
Nyland 3 Plass 1 214 000
8 år SVART H v.Feseth Lynet P. Braadland Forus Travbane 2 12/4 - 05 / 7 2060 24,5 36
e. Vina Dokka v. Spikeld P. Braadland Forus Travbane 0 22/3 - 05 / 6 2060 26,6 40
Stall Ja-Vert P. Braadland Forus Travbane 2 15/3 - 02 / 3 1620 25,9 73
P. Braadland Jon M. Sunde P. Braadland Forus Travbane 4 24/11 - 04 / 5 2060 27,7 39
svart m/gul v og ermring. reklame R. Wiig Forus Travbane 6 31/10 - 10 / 10 1600 24,3a 38
8 2019: -3 -1 -1 -0 -1 -31 000 2018: -9 -1 -1 -0 -3 -43 500
Vertigo Prins 2080 1 Plass 1 728 272
11 år LYSBRUN H v.Spikeld G. Gundersen Klosterskogen Travbane 4 26/3 - 09 / 11 2100 24,5a 95
e. Håketine v. Bork Rigel S. Wassberg Forus Travbane 1 15/3 - 02 / 6 1640 24,6 14
Anne Rebekka Kulseng Hansen /Harstad S. Wassberg Bergen Travpark 1 05/3 - 09 / 5 1600 23,5a 128
S. Wassberg Kjell Sunde (A) E. Høitomt Forus Travbane 0 13/2 - 04 / 3 2040 25,5 372
Blå m/sølv ermringer&kanter,reklame S. Wassberg Forus Travbane 4 02/2 - 08 / 3 2060 26,1 111
9 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -2 -4 -4 -0 -730 971
Kleppe Slauren 2 Plass 3 632 595
10 år BRUN H v.Sundbo Kravall* (S) K. Djøseland Bergen Travpark 3 09/4 - 10 / 13 2140 23,1 88
e. Gjømle Vinni v. Elding K. Djøseland Klosterskogen Travbane 6 26/3 - 08 / 12 2100 24,0a 392
Stall Slauragjengen K. Djøseland Momarken Travbane 4 19/3 - 07 / 8 2160 24,2 g 34
K. Djøseland K. Djøseland Bjerke Travbane - 20/2 - 09 / 6 2140 dg 86
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl. K. Djøseland Forus Travbane 1 13/2 - 04 / 4 2040 24,2 39