<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:30 V65-2
POENG SPESIAL
POENG SPESIAL.
Kaldblods 2570 m. Tillegg 20 m. ved mer enn 400 poeng.
For 3-15-årige høyest 205.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-7-4 Plass : 8-7-4

1 2017: -12 -1 -1 -2 -3 -39 000 2016: -10 -0 -2 -1 -2 -23 000
Kampen Blessen 2570 1 Plass 243 500
11 år RØD V v.Moe Odin S. Jakobsen Harstad Travpark 5 20/3 - 03 / 2 2040 33,5 386
e. Høgda Vinti v. Auvin (S) L. Sandvik Harstad Travpark P 12/12 - 20 / 2 2040 37,9 P
Viktoria Åsheim /Gimsøysand O. Eggum Bodø Travbane 0 14/9 - 08 / 11 2140 31,5 194
S. Jakobsen Viktoria Åsheim O. Eggum Harstad Travpark - 07/9 - 04 / 12 1600 dp a 834
Grå m/gul sele,grå/gu skstk,hv erm,rek O. Eggum Lofoten Travpark 2 30/8 - 02 / 4 2220 37,7 g PK
2 2019: -7 -1 -0 -0 -4 -39 164 2018: -8 -0 -1 -2 -2 -26 486
Willodin 2 Plass 248 094
8 år SVART V v.Moe Odin M. Carlsen Harstad Travpark 2 09/4 - 01 / 3 2080 31,7 72
e. Ulrikke v. Auvin (S) M. Carlsen Harstad Travpark 5 21/2 - 04 / 8 2060 33,0 272
Julianne T. Carlsen /Bodø M. Carlsen Harstad Travpark 0 07/2 - 01 / 8 2080 33,7 g 405
M. Carlsen M. Carlsen Harstad Travpark P 24/1 - 20 / 3 2060 35,5 P
Rød/svart,delt en rød/en svart erm+rek J. Norberg Skellefteå 0 02/10 - 01 / 6 2200 br g 508
3 2019: -7 -0 -0 -0 -5 -21 081 2018: -18 -0 -3 -2 -5 -56 610
Å. Gnisten 3 Plass 366 691
10 år SVART V v.Åsajerven M. Ringberg Harstad Travpark 0 21/2 - 01 / 3 2040 31,0 1062
e. Stokkesvarta v. Elding M. Ringberg Harstad Travpark 0 07/2 - 01 / 9 2080 34,9 g 541
Eirin Anita Stenmark-Einar Johansen M. Ringberg Harstad Travpark 5 10/1 - 04 / 6 2080 32,3 580
M. Ringberg Eirin Anita Stenmark M. Ringberg Harstad Travpark 0 27/12 - 03 / 4 2060 36,5 g 231
blå m/MGR på hvitt skråbånd M. Ringberg Harstad Travpark - 12/12 - 04 / 9 2080 dg 261
4 2019: -9 -0 -0 -0 -4 -14 000 2018: -9 -0 -0 -0 -5 -12 000
Sherikan 4 Plass 336 559
11 år SVART V v.Lome Elden H. Holm Bjerke Travbane 0 10/3 - 05 / 2 1609 31,2a 136
e. Veel's Bomba v. Sokna Troll H. Holm Bjerke Travbane 0 20/2 - 03 / 2 1609 29,1a 131
Lisbeth Fossen-Per Olav Jørgensen H. Holm Drammen Travbane 4 01/2 - 03 / 10 2120 32,3 356
S. Eilertsen Lisbeth Fossen E. Høitomt Bjerke Travbane 3 27/1 - 05 / 2 1609 28,7a 81
Gull m/hvit kile&sidef,svart mansj,rek K. Kvasnes Bjerke Travbane 7 23/1 - 05 / 8 2160 31,0 560
5 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Skjetnemie 5 Plass 213 000
12 år HUSKBRUN HP v.Elding E. Bjørnstad Harstad Travpark - 09/4 - 02 / 2 2590 dg 213
e. Skjetnemari v. Minpil J. Bjerring Harstad Travpark 5 20/3 - 02 / 8 2080 34,6 56
Steve Johansen-Celine Storhaug B. Bjørnstad Harstad Travpark 2 06/3 - 03 / 2 2040 33,9 88
L. Sandvik Steve Johansen J. Bjerring Harstad Travpark 3 07/2 - 01 / 5 2060 32,4 336
blå m/to hvite skråbånd & s.l.k. i hvi J. Bjerring Harstad Travpark 6 27/12 - 03 / 2 2060 33,1 958
6 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -4 -0 -1 -0 -0 -7 000
Lauvås Brage 2590 1 Plass 161 000
8 år BRUN V v.Spikeld S. Pettersen Harstad Travpark - 10/1 - 04 / 11 2080 dg r 48
e. Lauvås Samba v. Lauvås Pipo S. Pettersen Harstad Travpark 0 08/11 - 04 / 7 2610 35,6 g 43
Anette Skulbru-Sebastian T Skulbru S. Pettersen Harstad Travpark 3 24/10 - 05 / 8 2060 31,5 40
S. Pettersen Anette Skulbru S. Pettersen Harstad Travpark 1 18/10 - 01 / 3 2060 30,2 18
Blå m/rekl.p.hvitt felt,røde mansj&kra S. Pettersen Harstad Travpark 2 10/10 - 04 / 8 2080 31,9 104
7 2019: -8 -2 -0 -0 -2 -39 100 2018: -17 -2 -3 -3 -4 -81 250
Silke Chasmina 2 Plass 751 850
9 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) L. Trudvang Harstad Travpark 2 09/4 - 02 / 1 2570 30,2 g 42
e. Rapptora v. Åsrapp L. Trudvang Harstad Travpark - 21/2 - 01 / 2 2040 dg 16
Asle T. Pettersen /Hamnvik L. Trudvang Harstad Travpark 1 07/2 - 01 / 7 2080 31,0 g 26
H. Holm Asle T. Pettersen (B) L. Trudvang Harstad Travpark 1 24/1 - 04 / 10 2060 32,8 16
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl L. Trudvang Harstad Travpark 1 10/1 - 04 / 8 2080 31,2 23
8 2017: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -7 -2 -1 -0 -2 -133 597
Mellem Viktor 3 Plass 295 109
5 år BRUN V v.Alm Viktor K. Søderholm Umeå 5 08/4 - 06 / 3 1660 29,6 111
e. Brun Rappa v. Trons Trollmin* A. Stensen Momarken Travbane 4 28/12 - 03 / 5 2160 29,5 g 112
Tone Merete Pettersen-Børre Ertzaas E. Høitomt Biri Travbane 0 14/11 - 08 / 12 2100 29,5ag 322
T. Lagesen Tone Merete Pettersen O. Lindqvist Umeå 1 22/10 - 01 / 7 2160 30,4 g 120
Grønn m/svart side- og sk.felt,rekl H. Holm Harstad Travpark - 10/10 - 08 / 2 2040 dg a 12