Neste løp >>>
Start ca kl. 13:50 SPORTRAPP - SPOR ETTER GRUNNLA
SPORTRAPP - SPOR ETTER GRUNNLAG.
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige 600.001 - 1.300.000 kr.
Premier: 20.000-10.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-5-3 Plass : 8-5-3

1 2018: -9 -0 -0 -1 -5 -18 250 2017: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000
Henrik 2100 1 Plass 681 559
13 år BRUN H v.Kos Knekten A. Rasmussen Klosterskogen Travbane 0 25/3 - 02 / 5 1720 31,9 1223
e. Oddevinni v. Elding A. Rasmussen Klosterskogen Travbane 0 25/3 - 07 / 6 2120 27,5 381
Ragnhild Stellander-Uno Gjerstad C. Antonsen Bjerke Travbane 0 16/3 - 05 / 1 2140 27,7 1278
E. Høitomt Erik Skaug (A) C. Antonsen Bjerke Travbane 0 16/3 - 05 / 1 2140 27,7 1278
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek C. Antonsen Bjerke Travbane 6 02/3 - 02 / 2 2100 29,5a 229
2 2016: -14 -0 -0 -1 -4 -28 000 2015: -17 -0 -1 -1 -5 -37 000
Myhreng Eldi 2 Plass 703 000
10 år BRUN HP v.Steinsvad Eld M. Gundersen Bjerke Travbane 0 30/3 - 08 / 14 2160 28,2 487
e. Gulheim Seira v. Minpil M. Gundersen Bjerke Travbane 0 23/3 - 08 / 10 2160 27,6 896
Terje Myhrengen /Jevnaker M. Gundersen Bjerke Travbane 0 16/3 - 05 / 3 2140 26,9 g 1017
O. Mikkelborg Terje Myhrengen M. Gundersen Sørlandets Travpark 0 12/3 - 04 / 15 2160 28,6 587
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl M. Gundersen Bjerke Travbane - 02/3 - 02 / 1 2100 dg a 151
3 2018: -6 -1 -1 -1 -1 -67 560 2017: -16 -2 -2 -0 -4 -220 211
Steinfaks 3 Plass 1 502 898
7 år SVART H v.Spikeld G. Gundersen Bjerke Travbane 5 30/3 - 08 / 13 2160 26,8 54
e. Kroken Stjerna v. Moe Odin G. Gundersen Bjerke Travbane 0 16/3 - 05 / 4 2140 29,3 g 74
Kreativ Transport AS /Eidsberg E. Høitomt Bjerke Travbane 0 19/12 - 09 / 5 2100 28,1a 116
G. Gundersen Ronnie Hansen E. Høitomt Bjerke Travbane 5 25/11 - 08 / 6 2160 28,9 38
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer K. Malmin Jarlsberg Travbane 6 07/11 - 10 / 10 2140 25,3 330
4 2018: -10 -0 -0 -2 -2 -34 000 2017: -13 -2 -1 -3 -3 -191 436
Kolnes Kjell 4 Plass 1 034 236
7 år SVART H v.Bork Odin V. Hop Bjerke Travbane 6 13/9 - 10 / 2 2600 25,0a 62
e. Perle Tine v. Lome Elden V. Hop Bjerke Travbane 1 01/9 - 07 / 5 2600 26,5a 93
Tor Birger Krageboen /Tveit V. Hop Bjerke Travbane 5 05/8 - 06 / 5 2140 24,8 137
V. Hop Monica Sønstegård (B) V. Hop Bjerke Travbane 3 22/7 - 08 / 1 2140 25,4 39
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 3 05/7 - 01 / 6 2140 25,0 43
5 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -16 -2 -2 -0 -6 -113 500
Brødsjø Odin 5 Plass 820 500
8 år SVART H v.Moe Odin T. Solberg Sørlandets Travpark 5 03/4 - 05 / 9 2180 26,6 222
e. Brødsjø Bausa v. Alm Svarten Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane - 26/3 - 09 / 2 2100 dg a 139
Team Haugland Å. Tengsareid Bergen Travpark 4 05/3 - 09 / 10 1600 23,8a 241
T. Solberg Jan Anund Haugland Å. Tengsareid Sørlandets Travpark P 28/2 - 22 / 2 2140 31,5 P
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Bjerke Travbane 6 19/12 - 09 / 6 2100 27,4a 57
6 2018: -12 -0 -0 -2 -4 -40 500 2017: -18 -0 -4 -0 -9 -79 500
Tøffe Toft 6 Plass 1 098 450
13 år HUSKBRUN H v.Frigg Mollyn A. Berås Forus Travbane 0 12/4 - 05 / 8 2060 25,7 245
e. Alm Edel v. Lykke Gutten A. Berås Klosterskogen Travbane 0 26/3 - 09 / 4 2100 25,0a 593
Arild Berås /Tveit A. Berås Forus Travbane 4 15/3 - 02 / 1 1600 27,3 66
A. Berås A. Berås Drammen Travbane 0 07/12 - 06 / 10 2100 27,2a 1576
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl A. Berås Forus Travbane 3 03/11 - 09 / 7 2060 26,2 192
7 2018: -18 -0 -6 -1 -7 -384 724 2017: -21 -1 -5 -3 -10 -343 224
Lex Lodney 7 Plass 1 946 807
10 år SVART H v.Millex O. Østre Drammen Travbane 3 04/4 - 07 / 5 1700 23,4a 177
e. Stranda Torill v. Spikeld G. Austevoll Klosterskogen Travbane - 26/3 - 09 / 9 2100 dg a 68
Gjermund Gravdal-Einar Gravdal G. Austevoll Bjerke Travbane 1 16/3 - 05 / 13 2160 24,8 323
O. Østre Gjermund Gravdal E. Høitomt Biri Travbane 0 26/2 - 02 / 2 2100 26,0 174
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame E. Høitomt Bjerke Travbane - 19/2 - 07 / 4 1609 dg a 337
8 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -12 -1 -2 -2 -5 -102 000
Bokli Vind 8 Plass 1 647 532
10 år HUSKBRUN H v.Järvsöfaks (S) G. Flåten Bergen Travpark 1 09/4 - 10 / 11 2120 23,5 25
e. Bokli Oda v. Moe Odin G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 26/3 - 09 / 7 2100 23,7a 36
Ola Stormyr /Aure G. Flåten Bjerke Travbane 6 16/3 - 05 / 11 2160 25,6 g 17
G. Flåten G. Flåten Bjerke Travbane 6 09/3 - 08 / 9 1609 23,2a 290
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Färjestad 0 22/2 - 08 / 9 1680 25,4 g 19
9 2016: -6 -0 -1 -0 -3 -21 000 2015: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Knell 9 Plass 1 046 551
12 år SVART H v.Troll Kos R. Bjørnbeth Klosterskogen Travbane 8 25/3 - 02 / 12 1740 29,5 1090
e. Mai Bausa v. Elding R. Bjørnbeth Klosterskogen Travbane 0 25/3 - 07 / 9 2140 26,8 1183
Kai Snøås-Gunn Snøås Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 25/4 - 06 / 8 2160 28,1 517
Å. Tengsareid Gunn Snøås Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 25/4 - 06 / 8 2160 28,1 517
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam K. Kvasnes Bjerke Travbane - 18/4 - 02 / 2 1609 dg a 890