<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 17:05 V75-7
V4-4
DD-2
Grunncupen - Finale
GRUNNCUPEN - FINALE
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For alle 3-15-årige.
Premier: 100.000-50.000-25.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
10. Løp
Rosa Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-8-12 Plass : 11-8-12

1 2018: -9 -1 -0 -0 -5 -35 430 2017: -12 -1 -0 -3 -7 -112 500
Sikvelands Svarten 2100 1 Plass 378 930
6 år SVART H v.Alm Viktor R. Kruse Bjerke Travbane 0 06/4 - 04 / 5 2100 29,9ag 93
e. Seile Maia v. Slogum Jørn R. Kruse Klosterskogen Travbane 0 26/3 - 05 / 3 2120 29,1 217
Wivie Breibybråten-Jon Magne Vik R. Kruse Sørlandets Travpark 4 12/3 - 06 / 1 2140 26,7 337
O. Østre Jon Magne Vik R. Kruse Bjerke Travbane 0 20/2 - 07 / 5 2100 29,7a 746
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame R. Kruse Bjerke Travbane 6 10/2 - 07 / 4 2100 29,0a 111
2 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500
Pave Odin 2 Plass 430 555
7 år SVART H v.Bork Odin G. Mikkelsen Bjerke Travbane 1 06/4 - 04 / 7 2100 26,9a 23
e. Pave Vilja v. Viljesterk G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 3 12/3 - 06 / 5 2140 26,5 171
Tonje Ramfjord-Trond Mikkelsen G. Mikkelsen Bergen Travpark 3 05/3 - 05 / 7 2100 29,5ag 64
G. Mikkelsen Tonje Ramfjord G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 2 31/1 - 05 / 9 2160 30,3 47
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 09/1 - 06 / 5 2100 30,4 47
3 2016: -6 -2 -0 -0 -0 -80 000 2015: -15 -3 -3 -1 -4 -99 000
Ros Svarten* 3 Plass 179 000
5 år SVART H v.Alm Viktor K. Djøseland Forus Travbane - 01/3 - 02 / 4 1600 dg 16
e. Nordli Svarta v. Spikeld G. Gundersen Bjerke Travbane - 20/2 - 07 / 6 2100 dg a 67
Sverige G. Gundersen Forus Travbane 1 13/2 - 10 / 2 2040 26,1 91
G. Gundersen Kjetil Djøseland (T) K. Djøseland Forus Travbane - 19/1 - 05 / 5 2040 dg a 24
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer K. Djøseland Klosterskogen Travbane 1 09/1 - 06 / 4 2100 29,7 34
4 2018: -9 -0 -0 -3 -3 -35 500 2017: -21 -5 -4 -2 -5 -169 500
Rakkerfanten 4 Plass 437 500
7 år MØRKBR H v.Særpefanten A. Akselsen Bjerke Travbane 0 30/3 - 05 / 8 1609 26,9a 99
e. Embra v. Spikeld A. Akselsen Drammen Travbane 6 27/2 - 05 / 10 2100 29,9a 150
Einar Henneseid /Drangedal T. Solberg Jarlsberg Travbane 3 16/1 - 05 / 2 2609 29,0a 45
P. Midtfjeld Lars O. Romtveit (T) T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 01/1 - 01 / 2 2100 29,8a 16
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek T. Solberg Bjerke Travbane - 23/12 - 03 / 5 1609 dg a 13
5 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -4 000 2018: -18 -0 -0 -1 -6 -23 500
Karslig 5 Plass 366 500
10 år SVART V v.Spikeld O. Storetvedt Bergen Travpark 1 31/3 - 03 / 7 2120 28,5 15
e. Hoppavår v. Nordli Svarten O. Storetvedt Bergen Travpark 1 17/3 - 03 / 2 1600 26,4a 21
Lars Gusdal-Line Gusdal E. Storetvedt Bergen Travpark 5 05/3 - 02 / 8 2120 28,6 89
O. Storetvedt V. Hop Drammen Travbane 3 27/2 - 05 / 3 2100 28,7a 120
lysblå m/mørkblå ermstripe + rekl. E. Høitomt Forus Travbane 4 13/2 - 10 / 6 2040 26,7 145
6 2017: -16 -1 -2 -0 -5 -42 000 2016: -23 -2 -4 -2 -7 -134 500
Haugs Tornado 6 Plass 302 000
7 år HUSKBRUN V v.Haugs Gutten K. Kvasnes Bjerke Travbane 1 30/3 - 05 / 3 1609 25,8a 68
e. Breens Hedda v. Rigel Jo L. Kolle Momarken Travbane 4 24/3 - 06 / 3 2140 29,0a 85
Thor-Egil Haugen-Gro A. Værås Haugen L. Kolle Bjerke Travbane 2 10/3 - 05 / 7 1609 27,7a 36
L. Kolle Thor-Egil Haugen H. Holm Drammen Travbane 0 27/2 - 05 / 8 2100 30,1a 282
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 4 10/2 - 07 / 11 2100 28,9a 88
7 2019: -6 -0 -0 -1 -4 -19 000 2018: -5 -0 -1 -1 -1 -17 000
Alm Faks Hannibal 7 Plass 346 000
10 år SVART V v.Järvsöviking* (S) B. Garberg Leangen Travbane 4 21/3 - 01 / 2 2140 27,7 86
e. Alm Nora v. Nordli Svarten B. Garberg Leangen Travbane 1 29/2 - 02 / 11 1640 29,6a 25
Karin Nohr-Sture Nohr B. Garberg Biri Travbane 1 06/2 - 08 / 9 2140 28,4 25
B. Garberg B. Garberg Leangen Travbane 6 30/1 - 08 / 8 2160 32,4 g 53
mørkegrønn m/rød/gul ermstripe, rek B. Garberg Leangen Travbane 1 11/1 - 04 / 4 2140 27,4a 38
8 2017: -4 -2 -0 -0 -1 -193 000 2016: -14 -5 -4 -1 -2 -383 858
Ossmann 8 Plass 776 923
6 år MØRKBR V v.H.G. Balder Ø. Tjomsland Bjerke Travbane - 23/3 - 04 / 11 2100 g2 a 19
e. Juni Snella v. Høiby Kongen Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 12/3 - 06 / 9 2160 25,7 21
Steinar Nordengen /Nordre Toten Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 28/2 - 06 / 11 1660 25,6 19
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 2 14/2 - 03 / 5 2140 28,6a 15
mørkblå m/sølv reklame O. Østre Jarlsberg Travbane 3 11/12 - 04 / 12 2120 29,2 98
9 2018: -6 -0 -0 -1 -1 -14 491 2017: -9 -2 -0 -0 -2 -49 000
Spik 9 Plass 665 491
7 år BRUN H v.Spikeld K. Djøseland Forus Travbane 1 29/3 - 03 / 4 2060 26,3 r 26
e. Pål Svarta v. Nordli Svarten K. Djøseland Sørlandets Travpark 0 12/3 - 06 / 14 2160 27,5 g 50
Eirik Djuve /Sola K. Djøseland Drammen Travbane 1 27/2 - 05 / 4 2100 28,3a 25
K. Djøseland K. Djøseland Forus Travbane 2 13/2 - 10 / 7 2040 26,2 40
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl. K. Djøseland Forus Travbane 1 02/2 - 01 / 3 2040 27,7 41
10 2018: -8 -0 -0 -1 -5 -28 000 2017: -16 -3 -2 -3 -4 -151 000
Dag Støvar 10 Plass 578 000
9 år SVART V v.Eldfaksen* (S) T. Solberg Bjerke Travbane 1 16/3 - 02 / 11 2660 28,4 15
e. Dagstøva v. Slogum Bjørn T. Solberg Drammen Travbane 2 27/2 - 05 / 6 2100 28,6a 36
Børge Wold /Lena T. Solberg Bjerke Travbane 1 10/2 - 07 / 8 2100 28,6a 35
T. Solberg Børge Wold (A) V. Hop Leangen Travbane 1 30/1 - 08 / 1 2140 31,3 28
Blå m/gull seler&stjerner, reklame T. Solberg Biri Travbane 1 15/1 - 02 / 8 2100 28,4a 15
11 2018: -17 -0 -3 -3 -3 -96 400 2017: -12 -2 -0 -1 -7 -66 500
Vassbø Fakse 11 Plass 862 065
10 år BRUN V v.Fakse* (S) T. Solberg Biri Travbane 1 08/4 - 04 / 7 1609 25,6a 16
e. Blifrøkna v. Lykke Gutten H. Bye Bjerke Travbane 5 16/3 - 09 / 1 2140 28,8 g 55
Benjamin Skogen-Cassandra Skogen T. Solberg Sørlandets Travpark 2 12/3 - 06 / 10 2160 25,7 102
K. Johansen Erik Killingmo (T) T. Solberg Bjerke Travbane 1 17/2 - 08 / 2 1609 26,3a 34
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. B. Lea Forus Travbane 0 24/11 - 01 / 3 2060 31,0 127
12 2017: -4 -0 -2 -0 -2 -42 000 2016: -12 -3 -2 -3 -1 -137 500
Tangen Faks 12 Plass 440 504
9 år BRUN H v.Åsajerven G. Austevoll Momarken Travbane 1 05/4 - 02 / 9 2160 27,4 36
e. Slogum Il v. Ilmin G. Austevoll Bjerke Travbane 3 09/3 - 06 / 5 2100 27,3a 28
Bjørn Karlsson G. Austevoll Biri Travbane 2 12/2 - 06 / 5 2100 27,7a 12
G. Austevoll Jørn-Gunnar Nilsen G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 25/1 - 04 / 4 1700 27,6a 29
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 2 13/1 - 03 / 3 2100 26,4a 44