<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:40 V5-5
TIDSLØP
TIDSLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.33,5 og bedre.
For 3-15-årige med rekord 1.32,0 og dårligere.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-9-1 Plass : 3-9-1

1 2018: -7 -0 -0 -0 -3 -10 000 2017: -12 -1 -0 -1 -4 -40 527
Odd Hera 2100 1 Plass 116 518
6 år BRUN HP v.Voje Faks O. Sagholen Klosterskogen Travbane 5 10/3 - 03 / 10 2120 37,1 152
e. Gaupen Stjerna v. Alm Svarten O. Sagholen Klosterskogen Travbane 7 11/2 - 04 / 3 2120 34,1 587
Oddvar Østborg /Levanger O. Sagholen Momarken Travbane 4 19/1 - 03 / 9 2160 35,7 322
O. Sagholen O. Sagholen Momarken Travbane 0 08/12 - 08 / 2 2140 37,1 g 328
Skrådelt hvit/blå, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Momarken Travbane 5 17/11 - 07 / 2 2140 35,8 g 356
2 2017: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000 2016: -9 -0 -0 -1 -5 -18 000
Stålands Friggen 2 Plass 38 500
8 år BRUN V v.Ulfrigg K. Malmin Biri Travbane 7 01/4 - 03 / 5 1600 33,9 g 411
e. Turbo Kristin v. Pajaprins K. Malmin Biri Travbane 7 18/3 - 03 / 7 2120 35,0 683
Kjell Øyhaugen /Østre Gausdal K. Øyhaugen Biri Travbane 0 29/1 - 03 / 5 2120 42,1 462
K. Malmin Kjell Øyhaugen (A) K. Øyhaugen Biri Travbane 8 06/11 - 09 / 1 2100 36,2 g 1536
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Øyhaugen Biri Travbane 5 09/10 - 09 / 7 2120 35,7 g 374
3 2018: -11 -3 -2 -1 -1 -86 207 2017: -4 -0 -0 -0 -3 -10 000
Krovar 3 Plass 154 207
6 år BRUN V v.Sterk Odd B. Garberg Leangen Travbane - 15/6 - 01 / 2 2140 dg 25
e. Blomli Stjerna v. Ulsrud Egon K. Malmin Klosterskogen Travbane - 28/5 - 07 / 9 2100 dg 267
Leif Gunnar Opheim-Stine V. Opheim Skranefjell B. Garberg Leangen Travbane 1 18/5 - 01 / 3 2140 34,2 g 37
G. Gundersen Andreas Opheim (T) K. Malmin Momarken Travbane 8 05/5 - 10 / 2 2140 37,4 g 263
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer K. Malmin Momarken Travbane 0 28/4 - 09 / 3 2140 35,5 g 1807
4 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -5 -1 -1 -0 -0 -20 000
Rappfrøya 4 Plass 33 200
9 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld D. Dalen Biri Travbane 2 01/4 - 01 / 6 2100 35,9 708
e. Mor Lille v. Spang Best L. Kolle Biri Travbane 0 25/10 - 09 / 2 2100 dist rg 446
Marianne Vikheim-Egil Lærum J. Kvikstad Biri Travbane - 04/9 - 09 / 3 2100 dg 148
D. Dalen Marianne Vikheim Ø. Ruttenborg Biri Travbane 8 10/4 - 09 / 5 2100 36,0 205
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek Ø. Ruttenborg Biri Travbane P 27/3 - 22 / 1 2100 37,7 P
5 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -7 -0 -0 -0 -3 -8 000
Dalby Gutten 5 Plass 18 000
9 år LYSBRUN V v.Mørtvedt Jerkeld D. Dalen Biri Travbane 0 04/3 - 05 / 13 2120 37,1 g 457
e. Dalby Jenta v. Lapp Nils (S) D. Dalen Bjerke Travbane 0 25/2 - 05 / 2 2100 34,7a 350
Torstein Sørsveen /Østre Gausdal D. Dalen Bjerke Travbane 5 17/2 - 09 / 3 2140 34,3 213
Ø. Ruttenborg Torstein Sørsveen D. Dalen Biri Travbane 4 29/1 - 03 / 6 2120 37,9 156
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame D. Dalen Biri Travbane 6 15/1 - 08 / 9 2120 34,0 486
6 2017: -8 -0 -0 -1 -2 -11 000 2016: -14 -0 -1 -2 -5 -28 000
Nito Fina 6 Plass 39 000
6 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) D. Dalen Biri Travbane 2 11/3 - 08 / 5 2100 35,6 152
e. Finmi v. Moe Odin O. Mikkelborg Biri Travbane - 26/2 - 09 / 5 2100 dg 743
Lars Robert Røberg Stomlien /Dokka D. Dalen Biri Travbane P 12/2 - 20 / 7 2120 39,0 g P
K. Johansen Lars Robert Stomlien G. Gundersen Biri Travbane 0 14/11 - 07 / 8 2100 38,6 g 23
Hvit m/sv.sidefelt, mansj&belte,rekl. G. Gundersen Bjerke Travbane P 15/10 - 21 / 8 2160 35,4 g P
7 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -13 -0 -0 -1 -3 -17 000
Valle My 2120 1 Plass 71 700
8 år BRUN HP v.Lome Elden Å. Tengsareid Biri Travbane 6 18/3 - 03 / 1 2100 35,8 286
e. Grans Texa v. Lyngsvarten T. Solberg Biri Travbane 6 26/2 - 09 / 13 2120 33,2 642
Iver Nordvang-Tor Kristian Nordvang T. Nordvang Biri Travbane 0 15/1 - 08 / 12 2120 41,1 g 462
T. Solberg Iver Nordvang L. Kolle Biri Travbane 6 04/12 - 08 / 7 2120 37,4 g 75
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam T. Solberg Biri Travbane 5 25/10 - 09 / 1 2100 34,0 314
8 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Kolnes Brit 2 Plass 50 000
9 år SVART HP v.Alm Viktor A. Nilsen Leangen Travbane 0 02/4 - 01 / 12 2160 32,9 g 256
e. Kolnes Lill v. Spikeld A. Nilsen Leangen Travbane 4 14/3 - 09 / 9 1660 34,7 52
Johan Roger Fenstad-Heidi Struck A. Nilsen Leangen Travbane 1 15/2 - 08 / 8 2160 35,0 g 239
G. Austevoll Johan Roger Fenstad (A) J. Fenstad Leangen Travbane 6 21/12 - 04 / 4 2160 36,3 g 124
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl E. Høitomt Leangen Travbane 0 05/12 - 02 / 2 2140 37,3 g 175
9 2017: -9 -1 -1 -0 -2 -44 000 2016: -17 -4 -3 -3 -6 -130 000
Lille Anne 3 Plass 174 000
7 år RØD HP v.Moe Odin E. Høitomt Biri Travbane 4 18/3 - 03 / 4 2100 35,4 g 66
e. Perle Lill v. Järvsöfaks (S) E. Høitomt Biri Travbane 3 11/3 - 08 / 10 2120 35,0 19
Helge Sletmoen-Solveig S. Sletmoen E. Høitomt Biri Travbane 3 26/2 - 09 / 1 2100 33,4 33
E. Høitomt Helge Sletmoen E. Høitomt Biri Travbane P 12/2 - 20 / 4 2120 37,0 P
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Killingmo Bjerke Travbane 29/8 - 23 / 8 1660 46,9 B
10 2018: -11 -2 -1 -1 -5 -85 000 2017: -18 -3 -2 -2 -6 -128 500
Kolbu Jonatan 4 Plass 342 000
7 år MØRKBR V v.Lome Kongen T. Lindbak Biri Travbane 0 01/4 - 03 / 13 1620 35,7 g 70
e. Valle Terna v. Metsgar T. Lindbak Biri Travbane 3 18/3 - 03 / 11 2120 34,0 24
Trond Lindbak /Raufoss T. Lindbak Biri Travbane - 04/3 - 05 / 15 2120 dg 34
T. Lindbak T. Lindbak Bjerke Travbane - 25/2 - 05 / 6 2100 dg a 18
Oransje m/svart magefe,mansj,belt,rekl T. Lindbak Biri Travbane 2 12/2 - 01 / 5 2100 33,0 157
11 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2017: -18 -0 -1 -2 -8 -45 000
Komnes Martin 5 Plass 116 000
7 år MØRKBR V v.Trø Faks B. Steinseth Leangen Travbane 2 21/3 - 06 / 1 1640 32,2 18
e. Maud v. Moe Odin B. Steinseth Biri Travbane 1 04/3 - 05 / 14 2120 34,5 43
Bjørn Arvid Steineide /Heidal B. Steinseth Biri Travbane 1 12/2 - 07 / 11 2120 33,6 16
B. Steinseth B. Steinseth Leangen Travbane 1 08/2 - 08 / 9 2160 35,0 g 15
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 3 06/11 - 01 / 9 2120 35,2 g 17
12 2016: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2015: -6 -0 -0 -0 -5 -13 000
Prinse Tyr 6 Plass 15 000
6 år BRUN V v.Prins Juventus K. Lunde Biri Travbane 0 15/1 - 06 / 1 2100 34,2 336
e. Dags Stjerna v. Elding K. Lunde Biri Travbane 0 02/10 - 04 / 2 2100 33,8 g 620
Kari Røhr Heggelund /Tangen K. Lunde Biri Travbane 8 20/9 - 04 / 15 2120 32,4 g 643
K. Lunde Kari Røhr Heggelund K. Lunde Biri Travbane 5 28/8 - 08 / 10 2120 33,8 g 210
hvit m/blått sk.stk,ermstripe og man K. Lunde Bjerke Travbane 4 13/5 - 11 / 1 2140 33,2 540
13 2018: -11 -5 -2 -2 -0 -130 000 2017: -23 -5 -8 -0 -3 -169 000
Lille Amare 7 Plass 395 200
6 år SVART V v.Åsajerven A. Stensen Biri Travbane 2 01/4 - 03 / 14 1620 32,0 g 75
e. Sunnmørsblesa v. Bokli Balder A. Stensen Biri Travbane 1 18/3 - 03 / 5 2100 34,5 60
Sølvi Eng /Follebu A. Stensen Biri Travbane 5 26/2 - 09 / 14 2120 32,7 594
A. Stensen Susann Larsen O. Østre Biri Travbane 0 29/1 - 03 / 9 2120 39,6 48
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam O. Østre Biri Travbane 2 15/1 - 08 / 3 2100 34,0 115
14 2018: -8 -0 -0 -3 -2 -21 000 2017: -14 -2 -3 -0 -4 -67 636
Ejo Blesa 8 Plass 132 136
6 år SVART HP v.Tin Tveiten Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 18/3 - 04 / 8 2120 33,9 712
e. Sør Svarta v. Pål Even Ø. Ruttenborg Biri Travbane 6 04/3 - 05 / 10 2120 35,2 214
Grim Amrud /Fåvang Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 4 25/2 - 05 / 1 2100 33,2a 792
V. Hop Øyvind Ruttenborg (T) Ø. Ruttenborg Biri Travbane P 12/2 - 20 / 6 2120 37,6 P
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 04/12 - 02 / 8 2100 35,0ag 1406
15 2017: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -9 -0 -0 -0 -4 -10 000
Wik Viking 9 Plass 80 076
5 år BRUN V v.Järvsöviking* (S) O. Kjenner Momarken Travbane 5 19/1 - 03 / 13 2180 35,1 g 55
e. Marthe Røder v. Røder O. Kjenner Momarken Travbane 3 08/12 - 08 / 8 2160 32,7 82
Stall Godis O. Kjenner Färjestad 1 26/10 - 03 / 2 2140 32,7 367
O. Kjenner T. Horpestad Färjestad - 28/9 - 10 / 9 2180 dg 22
burgunder m/gul hestesko & to ermringe O. Kjenner Årjäng 3 18/9 - 08 / 10 2160 32,9 g 59