Neste løp >>>
Start ca kl. 18:05 DNTs Unghestserie - 3-åringsløp
DNTS UNGHESTSERIE - 3-ÅRINGSLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 12.001 kr.
For 3-årige høyest 25.000 kr.
Premier: 24.000-14.000-10.000-7.000-5.000-5.000-5.000-5.000 (8 premier)
1. Løp
Gule Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-10-2 Plass : 11-10-2

1 2019: -7 -3 -0 -2 -1 -86 000 2018: -23 -6 -3 -3 -6 -190 000
Tyri Loke 2100 1 Plass 553 487
6 år RØD H v.Odins Kjempe G. Flåten Klosterskogen Travbane 2 03/3 - 08 / 4 2100 40,0 47
e. Tyri Fera v. Tyri Knekten G. Flåten Jarlsberg Travbane P 20/12 - 20 / 4 2120 39,1 P
Torkild Øveren-Sonja Søderholm T. Espedal Jarlsberg Travbane 12/6 - 21 / 13 2120 53,9 B
L. Kolle Geir Flåten (T) G. Flåten Jarlsberg Travbane 29/5 - 23 / 6 2120 49,1 B
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
2 2017: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2016: -13 -0 -0 -2 -9 -50 500
Reime Stjerna 2 Plass 50 500
4 år SVARTBRUN HP v.Moe Odin K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 3 20/3 - 08 / 1 2100 36,4 56
e. Tekno Gnista v. Eng Svarten K. Kvasnes Klosterskogen Travbane 6 03/3 - 08 / 3 2100 40,6 g 166
Stall Frivold K. Kvasnes Sørlandets Travpark P 22/11 - 20 / 4 2160 45,8 P
K. Kvasnes Stein G. Larsen A. Frønes Sørlandets Travpark 16/6 - 22 / 1 2140 50,7 B
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek T. Solberg Klosterskogen Travbane 04/6 - 20 / 2 1700 52,2 g B
3 2016: -12 -0 -2 -3 -6 -166 776 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Cuba Stripa 3 Plass 166 776
3 år RØD HP v.Briskeby Philip G. Austevoll Biri Travbane 3 11/3 - 07 / 2 2100 38,4 90
e. Cuba Torita v. Nøstetor G. Austevoll Klosterskogen Travbane 7 03/3 - 08 / 1 2100 40,6 g 62
Annette Stordal /Lierskogen A. Stordal Drammen Travbane P 31/10 - 20 / 6 2120 45,0 P
G. Austevoll Annette Stordal (A) K. Kvasnes Drammen Travbane 17/6 - 21 / 4 1720 54,3 B
Svart m/rødt belte,ermstr,mansj,rekl K. Kvasnes Drammen Travbane 30/5 - 21 / 5 1720 53,4 B
4 2019: -7 -1 -3 -1 -2 -47 500 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Tverdals Megalopp 4 Plass 57 167
6 år SVART HP v.Järvsöviking* (S) K. Haugstad Romme 5 18/3 - 03 / 2 2140 35,2 g 104
e. Hongslo Frøkna v. Rigel Jo L. Trudvang Momarken Travbane P 08/3 - 20 / 8 2160 40,4 P
Harald Gunnesmo /Rennebu A. Eggan Leangen Travbane 11/5 - 20 / 4 1660 46,1 B
Å. Tengsareid Stian Eilefsen (T) A. Eggan Orkdal Tråvpark 02/5 - 21 / 3 1700 48,8 B
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
5 2016: -4 -0 -0 -0 -4 -20 867 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Silkebris 5 Plass 20 867
4 år MØRKBR HP v.Mørtvedt Jerkeld S. Eilefsen Romme 4 18/3 - 03 / 5 2140 34,9 52
e. Rapptora v. Åsrapp O. Østre Momarken Travbane P 08/3 - 20 / 12 2160 40,4 P
Vidar Trudvang-Mariann Vebostad Trudvang L. Trudvang Biri Travbane P 25/10 - 22 / 4 2100 50,7 g P
O. Østre Stian Eilefsen (T) S. Eilertsen Jarlsberg Travbane 07/8 - 23 / 10 2120 50,2 g B
blå m/hvite sidefelt/ermring, reklame S. Eilertsen Jarlsberg Travbane 12/6 - 21 / 11 2120 53,8 B
6 2016: -5 -0 -0 -0 -5 -23 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Opus 6 Plass 23 000
3 år SVART V v.H.G. Balder K. Brenden Klosterskogen Travbane 6 26/3 - 01 / 1 2100 35,6 327
e. Skala v. Elding K. Brenden Biri Travbane 4 11/3 - 07 / 6 2120 43,5 243
Astrid Fossen-Ahne Fossen K. Brenden Bjerke Travbane P 03/2 - 20 / 6 2160 45,0 P
K. Brenden Stig Ingar Fossen (B) K. Brenden Momarken Travbane 23/6 - 22 / 10 2160 52,4 B
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko K. Brenden Momarken Travbane 02/6 - 22 / 7 2160 53,0 B
7 2016: -1 -1 -0 -0 -0 -12 000 2015: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Komnes Ida 7 Plass 12 000
3 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld S. Eilefsen Momarken Travbane P 08/3 - 20 / 7 2160 41,3 P
e. Frøken Amalie v. Bork Rigel S. Eilefsen Momarken Travbane 19/5 - 22 / 3 2140 50,5 B
Hans Petter Spydslaug /Sandefjord S. Eilefsen Magnor Travbane 01/5 - 22 / 1 2000 55,2 B
S. Eilefsen
Hvit m/svart erm,sidef&sk.felt,gull ma
8 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2017: -13 -1 -0 -2 -4 -44 000
Komnes Jerka 8 Plass 68 645
5 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld H. Eggen Bjerke Travbane P 03/2 - 20 / 7 2160 44,9 g P
e. Komnes Bella v. Spikeld S. Fossen Momarken Travbane 23/6 - 22 / 8 2160 52,5 B
Stig Fossen /Aurskog S. Fossen Momarken Travbane 02/6 - 22 / 8 2160 53,9 B
H. Eggen Stig Ingar Fossen (B)
Hvit m/gul&rød mansj,belte&krage,rekl
9 2019: -5 -0 -1 -1 -2 -23 000 2018: -16 -2 -3 -2 -5 -147 000
Mailund Jerva 2120 1 Plass 280 778
6 år SVART HP v.Åsajerven E. Holm Biri Travbane 2 11/3 - 07 / 3 2100 38,2 57
e. Vilo v. Mentor Mollyn E. Holm Biri Travbane P 12/2 - 20 / 5 2120 37,8 P
Terje Limoseth /Bybrua E. Holm Bjerke Travbane 05/8 - 20 / 11 1680 57,9 B
E. Holm E. Holm Biri Travbane 24/7 - 22 / 7 2120 54,6 g B
hvit m/grønn ruter/ermstr, reklame
10 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Alve Frøkna 2 Plass 242 000
6 år BRUNBORKET HP v.Bork Odin T. Fløysand Klosterskogen Travbane 5 26/3 - 01 / 7 2120 33,0 g 70
e. Rato Dally v. Rappfot T. Fløysand Sørlandets Travpark 3 28/2 - 07 / 11 2160 34,4 32
Harald A. Leknes-Arvid Alver T. Fløysand Klosterskogen Travbane 1 04/2 - 01 / 3 2100 36,6 32
E. Høitomt Martine Wessel (A) T. Fløysand Bjerke Travbane P 11/11 - 22 / 5 2160 39,7 P
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek T. Fløysand Jarlsberg Travbane 29/5 - 23 / 7 2120 49,1 B
11 2019: -8 -2 -2 -1 -0 -76 000 2018: -26 -5 -2 -2 -8 -179 000
Bokli Teddy 3 Plass 838 738
6 år SVART H v.Dotterud Teddy G. Flåten Klosterskogen Travbane 2 26/3 - 01 / 5 2100 30,1 61
e. Bokli Oda v. Moe Odin G. Flåten Drammen Travbane P 01/3 - 20 / 2 2100 34,5 P
Ola Stormyr /Aure G. Flåten Leangen Travbane 28/6 - 21 / 5 1660 49,8 B
G. Flåten I. Asphaug Leangen Travbane 15/6 - 20 / 7 1660 46,7 B
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame